DKS Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DKS Sp. z o.o.

Karolina Nowy wpis
Kandydat

Po drugim etapie rekrutacji brak jakiejkolwiek dalszej informacji. Deklarowany termin przez rekrutra całkowicie zlekceważony. Kompletny bark szacunku w stronę kandydata. Nie polecam.

AnnaW. Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Karolina

Gdzie aplikowałaś i na jakie stanowisko?

Kinia
Inne

Weszłam sobie na ich stronę. I widziałam w zakładce kariera, że rekrutują obecnie magazyniera. Podoba mi sie wpis, że jest możliwość awansu w ramach struktury Działu i Firmy. I to mi się podoba. A jaka jest kolejna posada, którą można dostać? Czy magazynier musi przejśc jakieś konkretne szkolenie, czy doświadczenie w pracy jest wystarczające?

k73 Nowy wpis
Były pracownik
@Kinia

Awans z magazyniera na starszego magazyniera :) i to wszystko. Tam na magazynie w Gdańsku pracuje 5 osób i nie ma szans awansować wyżej niż się siedzi. Wiem z doświadczenie bo tam pracowałem.

anonim Nowy wpis
Inne
@k73

Więc, to co napisali w zakładce kariera przy ofercie dla magazyniera, o możliwości awansu w ramach struktury działu i firmy, oznacza awans maks. na starszego magazyniera? A podwyżki, może to jest motywacją? Mnie to tam bardzo na zmianie etykietki nie zależy, byleby kasa się zgadzała.

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Witam, zauważyłem że firma rekrutuje na stanowisko KAM w Wawie...czy ma ktoś doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w DKS? Jak wygląda sprawa z targetami...wiadomo że jest to handel ale czy realne do osiągnięcia? Jak wygląda kwestia rozliczeń za prywatny użytek firmowego auta? Stawka za kilometr, jakiś ryczałt?

anonim
Inne
 Pytanie
@Nowy

Ja nie wiem, ale też chętnie sie dowiem, więc dodam pytania od siebie. Napisali jasno, że praca jest w biurze w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek). A czy jest tu taka praktyka, że jak ktoś ma np. lekarza w ciągu dnia, to może wyjśc na godzinę czy dwie i po powrocie zostać dłużej i to odpracować?

Renata
Kandydat

Z tego co widzę to kilka osób narzekało na niskie zarobki, fakt że to opinie sprzed kilku lat, czy obecnie sytuacja jest trochę lepsza, były podwyżki? Wiem, że pewnie zależy to od stanowiska, ale ile zarabia szeregowy budowlaniec?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Renata

Czy nie pomyliła Pani firmy z D.K.S., która faktycznie zajmuje się branżą budowlaną?

Serwisant
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Posiadam bardzo duże doświadczenie w serwisie większości brandów a mimo to nie zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji (z tego co zrozumiałem są 3). Wnioski? Oferują wynagrodzenia niższe od stawek rynkowych. Strata czasu.

Pytania

O doświadczenie, o powód zmiany pracy i o oczekiwania finansowe

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Mm
Kandydat
 Pytanie

Inżynier wsparcia technicznego Szczecin. Na jakie zarobki może liczyć Jest doświadczenie w branży 10lat w serwisie autoryzowanym Canon Ricoh Kyocera.

on
Pracownik
 Pytanie
@Mm

Canona mamy dużo w obsłudze. Natomiast dwa pozostałe brandy to w skromnej ilości na tle pozostałych urządzeń. Potrzeba głownie KM, Lexmark, HP, PP i WF. Ne wiem czy znajomość jednego bandu to nie za mało na wsparcie?

Nohal
Kandydat
@on

A jak przychodzi osoba na rozmowę spełniająca wszystkie wymagania to okazuje się że jest jednak za droga żeby ją przyjąć... Więc w obecnej sytuacji wychodzi na to że te 10 lat to wcale nie powinno być dla Was tak mało zwłaszcza że pozostałe brandy mają podobną budowę i zasadę działania a co za tym idzie doszkolenie takiej osoby raczej nie będzie takie kosztowne

MN
Kandydat
 Pytanie
@Nohal

Widać rok pracownika - żądania a czy wiecie ile taki pracownik kosztuje w utrzymaniu? Początek zawsze jest ciężki.

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Krystyna
Kandydat

A udało ci się dostać na rozmowę? Bo sugerujesz, że stawka zaproponowana przez ciebie była za wysoka. A wiadomo chociaż, jakie oni mają widełki, jeśli o pełnej stawce nie ma info?

Pytający
Kandydat
 Pytanie

Drodzy, Kolejny raz widzę rekrutacje do oddziału w Rzeszowie. Proszę o opinie jak tam jest warto aplikować? Na jakie stawki można liczyć? Jak wyglada produkt - sprzedawalny? Jak atmosfera? Na jakie narzędzia można liczyć ?

Dariusz
Inne

Podnieśli coś stawki od poprzedniego roku? Bo widzę że było narzekanie na to

Bardzo niskie stawki
Były pracownik

Nierynkowe niskie stawki

Katarzyna
Inne
@Bardzo niskie stawki

Hej, ja niestety tak średnio się orientuje ile wynoszą rynkowe stawki ale wiem mniej więcej jakie wynagrodzenie by mnie satysfakcjonowało :D Może dodasz jak kształtują się w firmie zarobki by każdy mógł się zorientować czy im pasują czy też nie :)

Stawki
Kandydat
 Pytanie
@Katarzyna

To chyba pora poznać jakie są stawki rynkowe żeby nie dawać się zrobić w balona nie sądzisz?

Wujaszek
Pracownik
@Katarzyna

Aktualnie stawka rynkowa dla handlowca to okolo 4-5000 zl na reke plus premia od sprzedazy. Ja bynajmniej nie mialem wiekszego problemu aby taka stawke otrzymac w gdansku. Jak jest w innych miastach- nie wiem

Dariusz
Inne
@Wujaszek

Eeee czekaj, te 4000 to sama podstawa? Czy liczysz już z premią? Ile premie wynoszą mniej więcej?

Adam
Kandydat
 Pytanie
@Dariusz

No właśnie wpada coś z premii tu?

Marta
Kandydat
@Wujaszek

Co z tego jak nie ma chętnego na KAM. Śledzę od roku temat i ciągle jest ogłoszenie o pracę.

Kris
Były pracownik

Ciekawe kto to lustruje większość wpisów się nie pojawia ciekawe kto to taki wstydzi się firmy

Endriu
Pracownik
@Kris

Zakładam że cię zwolnili bo byłeś cienki jak siki węża. Zamiast sączyć jad na gowork (gdzie każdy ma cię za nieudacznika sorry) weź się za szukanie pracy i naucz się być lepszym pracownikiem ;) Pozdrawiam Zadowolony pracownik (serio kolego ;))

Ankieta
Były pracownik
 Pytanie

Może zrobic ankiete anonimowa oceniajaca kompetencje osob zarzadzajacych ludzmi w tej firmie? Dzięki temu byłoby wiadomo co szwankuje i czemu ludzie się zwalniają.

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Czy dks organizuje wigilie dla pracownikow?

Nie
Pracownik
@Pytanie

N i e

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wsparcie w DKS Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kira
Pracownik
@Pytanie

To zależy kto jest ich przełożonym i czy zna kodeks pracy.

Dick
Pracownik

Pracuje juz 6 lat w firmie Dks i w dziale hanfloeym i jestem zadowolony z pracodawcy , pensje z premiami pozwalają na przyzwoite zycie, zaspokoja mojej rodzinie. Utrzymanie, Wynagrodzenia wyplacane sa terminowo, premie rowniez, Zus jest oplacany, posiadam samochod sluzbowy i czego trzeba więcej.

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w DKS Sp. z o.o.?

PK
Pracownik
@Pytanie

Tak, tu nikt z zarządzających nie przejmuje się dobrą atmosferą. Tu trzeba pracować.

Anonim G.
Były pracownik

Pragnę również podzielić się moją opinią dotyczącą firmy DKS Sp. z o. o. w Gdańsku Kowale na tym forum. Pracowałem tam kilka lat temu. Firma dostarcza niezbędnych narzędzi i ubrań roboczych. Nowe osoby na stanowisku pracy mogą liczyć na dokładne przeszkolenie oraz pomoc ze strony doświadczonych pracowników. Z tego co pamiętam magazyn jest nowoczesny i składa się z 3 hal. Stołówka w firmie jest czysta, zwiera lodówkę, czajnik, widelce, kubki, talerze itp. Ponadto gdy jest gorąco latem pomieszczenie te jest wyposażone w klimatyzację. Pracodawca w gorące dni ( głównie latem) dostarcza butelki z wodą mineralną, także istnieje możliwość wzięcia prysznica. Chyba nic się nie uległo zmianie, z tego co zachowałem w pamięci to magazyn ma 2 toalety. Co do kwestii finansowej to niestety firma DKS proponuje niskie wynagrodzenie rynkowe. Można uzyskać premie ale w moim przekonaniu firma daje małą sposobność odskoczni do awansu, a szkoda bo zauważyłem, że DKS moim zdaniem "idzie w lepszym kierunku". Jednak trzeba przyznać, iż firma dopiero się rozwija i dlatego pracodawca może mieć pewne trudności w zasobach finansowych. Zamierzam również opisać atmosferę panującą w zakładzie pracy w Gdańsku- Kowale. W magazynie można poznać przyjazne i sympatyczne osoby, jak i nerwowe, złośliwe, niekulturalne i wrogo nastawionych pracowników. trzeba zaznaczyć, że zdarzały się przypadki kradzieży własności pracodawcy oraz donosicielstwa ze strony pojedynczych jednostek. W moim przekonaniu tego rodzaju donosicielstwa i skargi na innych pracowników wpływają negatywnie na atmosferę pracy oraz w moim odczuciu często są subiektywne. Co mnie zaskoczyło w firmie DKS to pracodawca jest osobą kulturalną i sympatyczną, zdolną do prowadzenia negocjacji i dialogu z pracownikiem. Szef czasami stawiał obiad, a na święta Bożego Narodzenia każdy z pracowników dostawał prezent. Trzeba także zaznaczyć, że firma organizowała gry w piłkę nożną oraz różnego rodzaju spotkania integracyjne. Podsumowując moim zdaniem praca w DKS nadaje się dla studentów, ludzi młodych, którzy zaczynają swoją karierę zawodową lub może być przeznaczona dla kandydatów poszukujących natychmiastowej pracy. W firmie tej osoba zatrudniona może wiele nabyć nowych umiejętności i rozwinąć te które posiada. Niestety wadą pracy w tym przedsiębiorstwie są moim zdaniem nieadekwatne do trudu pracy niskie pensje, brak większego rozwoju i awansu, a to szkoda.

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w DKS Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Kriss
Pracownik
 Pytanie

Co można ?

Info
Pracownik
@Pytanie

Można.

Praca w bok
Kandydat
 Pytanie

Jak wyglada praca!!!!!i warunki?

bęben
Pracownik
@Praca w bok

super!!!!!

Nick
Pracownik
@Praca w bok

Jezeli nie masz innej opcji - to proponuje wziac ta prace na chwile. lepsze to niz nic. Ale jesli szukasz powaznej firmy - to daruj sobie. W firmie jest duza rotacja, pracownikow w ogole nie szanuje sie, wielu pracownikow zwolniono w bardzo nieladny sposob.

Praca
Kandydat
 Pytanie

Jak pracuje sie w bok?!???

Ogloszenie
Kandydat
 Pytanie

Pojawilo sie ogloszenie na pracownika biuro obslugo? Jest tyle zlych opini, ze zastanawiam sie czy aplikowac?

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp. z o.o. - Kowale

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w DKS Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w DKS Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy DKS Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w DKS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DKS Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii