DKS Sp. z o.o.

Opinie o DKS Sp. z o.o.

Eryk

Może mi ktoś podpowie czy firma rekrutuje? Na jaką umowę można liczyć na stracie? Jakieś dodatki socjalne występują?

@Eryk

Dzień dobry! Jak najbardziej, prowadzimy rekrutacje na różne stanowiska zarówno do Centrali jak i do różnych Oddziałów na terenie kraju. Kwestia tego jakimi stanowiskami i w jakiej lokalizacji byłby Pan zainteresowany. Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych na naszej stronie w zakładce Kariera: http://www.dks.pl/dks/kariera.html. Naszym Pracownikom oferujemy umowę o pracę oraz dodatkowe benefity opisane szczegółowo na stronie. Jeśli nie znajdzie Pan oferty, która by Panu odpowiadała lub chciałby Pan przedstawić Nam swoją Kandydaturę mimo braku aktualnej rekrutacji, bardzo proszę o przesłanie swojej aplikacji na adres: rekrutacje@dks.pl z dopiskiem w tytule e-maila: APLIKACJA DO DKS, chętnie skontaktuję się z Panem telefonicznie i porozmawiam o szczegółach. Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą jako Pracodawcą. Z pozdrowieniami, Weronika Górska HR Business Partner DKS Sp. z o.o.

Agata

@Mała Mi a czy idąc na rozmowę o pracę w firmie DKS orientowałaś się w wysokości zarobków w innych firmach, o których teraz piszesz? Skąd wiesz, skoro nie podjęłaś się tam pracy, że pracownicy są tak rozliczani z korzystania z samochodów służbowych? Była ta kwestia poruszona na rozmowie? @Nick II opowiesz jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie?

Mała Mi

Byłam na rozmowie na stanowisko Przedstawiciela Handlowego i podstawowe wynagrodzenie jakie firma proponuje to 3000 zł netto...strasznie kiepsko, zupełnie nieadekwatne wynagrodzenie do wykonywanej pracy...Dziś rynek pracy wygląda inaczej niż kilka lat temu i proszę mi wierzyć że 3000 netto dziś to już w standard! Takie wynagrodzenie nie robi żadnego "wow" ,takie kwoty i większe otrzymuje się w firmach gdzie pracuje się 8h (8-16), odbębni swoje, po czym zamyka się drzwi i nie myśli o pracy. Jak wszyscy PH wiedzą praca przedstawiciela ma inny charakter i często, gęsto po pracy dalej jest praca... bo plany trzeba zrobić więc się myśli, siedzi i szuka klientów bo jednak sprzedać trzeba. W tej firmie chyba nie wiedzą jak dziś wygląda rynek pracy, jakie są stawki płacowe oraz na czym polega praca PH. Strata czasu...

xyz
@Mała Mi

W jakim mieście zaproponowali Ci 3000zł netto na start ?

Nick II
@Mała Mi

3000 netto? a później się okaże że to brutto

Agata

@Mała Mi rozumiem, że jest to tylko podstawa i z premią Twoje wynagrodzenie by wzrosło. Czy w innych firmach na stanowisku przedstawiciela handlowego wynagrodzenie podstawowe jest wyższe? Wiesz coś o tym? Zdecydowałaś się na pracę czy jeszcze się zastanawiasz?

@Agata

Tak, dobrze rozumiesz jest to podstawa. Oczywiście z premią wynagrodzenie by wzrosło...aczkolwiek jestem mocno zaskoczona tak niską podstawą. Co do wynagrodzenia podstawowego to w innych firmach na tym samym stanowisku płacą większe pieniądze. Takie pieniądze jak dziś proponuje ta firma płaca w innych branżach w branżach mniej dochodowych, w branżach gdzie produkt który się sprzedaje jest produktem tanim, mniej dochodowym dla firmy, a mimo tego takie firmy na start proponują tyle co firma DKS... Dodatkowo w innych firmach są takie benefity jak samochód służbowy do użytku prywatnego przy czym firma nie rozlicza Cię za prywatne kilometry. W tej firmie samochód jest do użytku prywatnego z małym szczegółem... Za wszystko co wyjeździsz do godziny 8 (w tym dojazd do pracy) oraz po godz 16 (w tym powrót do domu) płacisz Ty, w samochodzie jest GPS i na tej podstawie jesteś rozliczany/a. Od firmy z tej branży oczekiwało by się czegoś lepszego... Nie zdecydowałam się na pracę.

Serwisant

Posiadam bardzo duże doświadczenie w serwisie większości brandów a mimo to nie zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji (z tego co zrozumiałem są 3). Wnioski? Oferują wynagrodzenia niższe od stawek rynkowych. Strata czasu.

O doświadczenie, o powód zmiany pracy i o oczekiwania finansowe

Handlowiec

Interesuje mnie praca przedstawiciela handlowego, dlatego bardzo proszę o milka informacji w tym temacie. Jakie wyposażenie dostaje pracownik? Jaka jest atmosfera w firmie? Czy jakieś dodatki socjalne ?

ODP
@Handlowiec

Przedstawicieli handlowych w sprzedaży bezpośredniej, zatrudnionych w firmie jest ok 26 osób. Umowa o pracę. Płaca zależna od dotychczasowego doświadczenia - w sprzedaży bezpośredniej, w branży czy też od jego braku. System prowizyjny otwarty, bez limitu górnego - za sprzedaż/najem urządzeń i oprogramowania, kontrakty serwisowe. Prowizja zależna od osiąganych wyników sprzedaży, a te od nakładu pracy i zaangażowania, jak w każdej firmie na podobnym stanowisku. Oferta jest jednak szeroka i urozmaicona pod względem produktów, sposobów finansowania i elastycznego dopasowania do potrzeb klienta, co pozwala instalować ponad 1500 maszyn rocznie. Regularne promocje z możliwością otrzymania dodatkowej premii w postaci pieniężnej lub nagród rzeczowych i atrakcyjnych wyjazdów zagranicznych. Wyposażenie standardowe: samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnie, telefon, laptop. Dodatkowo firma oferuje pakiet opieki medycznej dla pracownika, z możliwością rozszerzenia do pakietu rodzinnego (Enel-Med).

@Handlowiec

miia

witam zaobserwowałam że bardzo często jest ogłoszenie na asystentkę serwisu. nawet chciałam aplikować ale poczytałam opinie niejakiej beti i się zastanawiam czy rzeczywiście jest tak beznadziejnie bo ludzie nie dają rady że co chwile jest ogłoszenie. proszę o opinie kogoś kto jeszcze tam pracuje lub pracował. dzięki za odpowiedź

Adi
@miia

Właśnie. Sam zastanawiałem się nad podjęciem pracy jako asystent serwisu.jeszcze niedawno widziałem ogłoszenie. Czy ktoś z obecnych pracowników tego działu mógłby coś powiedzieć o pracy i przełożonym? Też czytałem wcześniejsze wypowiedzi ale zostały usunięte. Czy to prawda co tam się dzieje? Czy może zmienił się przełożony i warto złożyć cv przy kolejnym ogłoszeniu?

Ada
@Adi

cześć wszystkim znowu pojawiło się ogłoszenie do biura obsługi klienta - powiedzcie mi (osoby tam pracujące) czy warto składać cv? często jest to ogłoszenie. dlaczego zmienia się tak kadra? taka ciężka praca? czy takie warunki? jak przełożony? zna się? pomaga? proszę o odpowiedź - chciałabym podjąć pracę na tym stanowisku ale nie wiem czy po trzech miesiącach dam radę

Agata

@Adi skoro zostały usunięte tamte wypowiedzi to pewnie nie były prawdziwe lub łamały regulamin. @Moniczka rozumiem, że chcesz przekazać, że nie podoba Ci się co się dzieje w firmie DKS, ale skąd niby osoby z poza firmy wiedzą coś na jej temat, że nawet nie chcą aplikować? Zachęcam wszystkich jednak by zaaplikowali, bo nigdy nie macie pewności czy wszystkie wiadomości na forum są prawdziwe. Zawsze warto samemu na swoim doświadczeniu to zweryfikować.

Moniczka

W firmie jest tak super, że ludzie do pracy nie chcą przyjść, i ogłoszenia nic nie dają. Koleżanka powiedziała, że wisi na dżwiach wejściowych jest naklejone i coś daje to?. A ci co przychodzą to odchodzą, a super pracownicy z wiedzą muszą odejść. Czyli ci co coś potrafią a mało zarabiają znajdują sobie pracę, zaś ci co nic nie potrafią a zarabiają to muszą odejść, tylko czemu tak późno. Niestety doświadczenie górą. A pracownicy którzy przychodzą to nie mają bo to młodzi. Ciekawe czy są tam osoby które długo pracują i mają te doświadczenie?

Agata

@lisek chytrusek jeżeli podejrzewasz, że jestem panią koordynator to jesteś w błędzie. Jestem moderatorem forum gowork.pl i chcę pomagać osobom zainteresowanym pracą w firmie DKS dobrą radą lub informacjami, które zadając pytania uzyskuje.

Agata

@miia w takich sytuacjach jak Twoja, czyli wtedy kiedy się zastanawiasz ja by zaryzykowała i na własnym przypadku zobaczyła jak się pracuje w DKS Sp. z o.o. Co uważasz o mojej propozycji?

lisek chytrusek
@Agata

miia zobacz zobacz może pani koordynator jednak nie jest taka zła jak o niej wcześniej pisali i się czegoś jednak nauczyła ? np. jak traktować ludzi

Tacik

Możecie podpowiedzieć mi jakie warunki do pracy dla przedstawiciela handlowego stwarza DKS, proszę?

milka

beti doskonale opisuje to, co się dzieje tam w tej chwili...

Technolog

DKS Sp. z o.o. zatrudnia ponad 130 osób więc widać skalę narzekań.

Agata

@Technopraca i gdzie robiłeś taki wywiad na temat pracy w DKS? Jakie stanowisko Cie interesuje? Firma aktualnie poszukuje dużo osób na różne stanowiska: http://www.dks.pl/dks/kariera.html Czy Ty już jesteś po aplikacji do firmy? Może już jesteś po rekrutacji. Jeżeli tak to proszę opowiedz nam coś na ten temat.

Pysio

Chyba jednak przesadzacie z narzekaniem. Gdyby było źle to firma szukałaby ludzi do pracy, prawda.?

Lilu
@Pysio

Szuka przecież

Technopraca

Szukając pracy robię wywiad i słyszałem o DKS , że to bardzo dobra firma.

Agata

@Terenowiec rozumiem, że atmosfera jest w firmie ważna, ale DKS jeszcze wymienia inne profity pracy tam: http://www.dks.pl/dks/kariera/benefity.html. Jak to jest z tym? Sprawdza się to? Czy to tylko słowa? Brzmi nieźle, więc zainteresuje Twoja odpowiedź nie jednego z użytkowników.

Terenowiec

@Gość Może faktycznie w firmie jest kiepska atmosfera. Szukając pracy czytam opinie pracowników i takie informacje o brakujących wpisach były oraz wiele innych. Gdybyś spokojnie przeczytał opinie też byś to wiedział. Jako "Gość" nerwowo reagujesz w temacie firmy?

Terenowiec

Dla niektórych najważniejszy jest temat brakujących opinii. Może były niezgodne z regulaminem i zostały usunięte? Trzeba sprawdzić regulamin i dopiero wypisywać. O co chodzi z tymi managerami w firmie? Może ktoś wyjaśnić temat, właśnie aplikuję do DKS

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w DKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DKS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DKS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DKS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DKS Sp. z o.o.