DKS Sp. z o.o.

Opinie o DKS Sp. z o.o.

Czy praca w oddziale Kowale ,jest również dla kobiet ?

@Gość

Dzień dobry, Jesteśmy w trakcie rekrutacji na dwa stanowiska do Oddziału Gdańsk (ul. Energetyczna 15, Kowale k. Gdańska): Product Manager - Specjalista ds. Produktu oraz Key Account Manager, oczywiście zapraszamy tak samo panów jak i panie do przesyłania CV.

Wiecie czy DKS Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Hej, tak, telefony sluzbowe wszyscy maja do uzytku na codzien. Laptopy tez. Mozna zabierac do domu.

P.K.

Pracodawca nie przewiduje pracy zdalnej. Nie ma środków dezynfekujących, nie ma maseczek, jest tylko informacja, że trzeba uważać.

Antek z gitara
@P.K.

Bzdury, Jak nie zapewnia pracy zdalnej? A jak pracowala wiekszosc przez ostatnie miesiace? Zreszta lapki zawsze mozna ze soba zabierac do domu, a srodki dezynfekujace sam mozesz sobie kupic.

Podwyzki

Czy w firmie sa podwyżki inflacyjne?

@Podwyzki

Pytanie nie jest precyzyjne. DKS jako odpowiedzialny Pracodawca realizuje wszystkie założenia KP i na bieżąco wdraża aktualne przepisy dotyczące m.in. wynagrodzeń. W przypadku konkretnych pytań zapraszamy do kontaktu osobiście.

Nie ma podwyzek inflacyjnych

X.
@Podwyzki

a co to jest podwyżka???

@Podwyzki

a co to jest podwyzka inflacyjna

@pracownik

Pensja miminmalna idzie do gory, inflacja tez. A zarobki w miejscu. Już jaśniej sie nie da.

P.K.

Oczywiście, że się da. Zawsze można obniżyć bo idzie kryzys.

Co wchodzi w socjal DKS Sp. z o.o.?

Jaki socjal???

Serwisant

Posiadam bardzo duże doświadczenie w serwisie większości brandów a mimo to nie zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji (z tego co zrozumiałem są 3). Wnioski? Oferują wynagrodzenia niższe od stawek rynkowych. Strata czasu.

O doświadczenie, o powód zmiany pracy i o oczekiwania finansowe

PK.

Też nie polecam. Szkoda pisać dlaczego bo i tak skasują. Gdy HR jeszcze pracował (zwolniona) to jeszcze próbowała ratować wizerunek i morale.

Jaca

@P.K. to za ile tutaj można kupić tą karę sportową?

P.K.

Niestety wynagrodzenie jest średnie, brak dodatkowych benefitów pozapłacowych, opieka medyczna to wszedzie już standard. Karta sportowa to żart w konkurencyjnej firmie dostałem ją za 1/4 tego co w DKS. Nie wiem dokładnie jak jest teraz ale jak odchodziłem kilka miesięcy temu to tak to wyglądało.

P.

Niestety ja mam złe odczucia co do procesu rekrutacji, a wynika to z faktu, że po rozmowach nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej. Zapewnienia o kontakcie i późniejszy jego brak świadczą imo o kulturze w firmie. Może to i dobrze, że nie dostałem tej informacji, bo frma, wydaje się, utknęła mentalnie w latach 90'.

@P.

Ja jestem bardzo zadowolony z rekrutacji. Kontakt nastąpił bardzo szybko. Co prawda na rozmowie byłem maglowany, było dużo drobiazgowych pytań, ale to dobrze, bo dużo spraw wyjaśniło się już na samym początku. Myślę, że to dobrze jak osoba rekrutująca stara się jak najwięcej dowiedzieć o kandydacie, żeby go dobrze poznać. Ja też miałem okazję do zadania wielu pytań. Nie odebrałem tego jako przesłuchania, tylko raczej przyjemną rozmowę w miłej atmosferze. Od samego początku dostałem dużo informacji na temat firmy, stanowiska, tego jak się pracuje. Nie zostałem wybrany, ale po rozmowie nie wykluczam, że będę obserwował ogłoszenia. Nie zgadzam się z opinią, że firma jest zacofana, wręcz przeciwnie wysoka kultura osobista i bardzo fajna atmosfera, którą da się wyczuć nawet po tym jak ludzie ze sobą rozmawiają na holu.

FP
@P.

Dla mnie to było jak przesłuchanie, nigdy w zyciu nie byłem na tak długiej i wyczerpujacej rozmowie o pracę.

Zainteresowana osoba
@Paweł

Chyba firma sama sobie wystawia takie „fejkowe” opisy :) Takie jest moje zdanie , po przeczytaniu twojej opinii

Żar Żar

Oprócz 2000 na rękę samochód powypadkowy, naprawiany przez garażowców wątpliwej jakości. Praca "marzenie".

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie DKS Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Logan

Większość firmy miała wolne tylko wybrani Technicy mieli dyżury, dyżur w domu pod telefonem, zazwyczaj nawet nie dzwonią.

@Logan

dziękuję za odpowiedź. Zazwyczaj w dni takie jak Wigilia lub np. w dni wypadające jako pracujące pomiędzy kilkoma dniami wolnymi ( np. w związku z dniami wolnymi w maju, czerwcu, sierpniu czy listopadzie) firma w większości nie pracuje- umożliwiamy Pracownikom optymalne wykorzystanie okazji do dłuższego urlopu i wypoczynku. Nie mniej z racji tego, że chcemy być dyspozycyjni dla naszych Klientów, którzy w tych dniach pracują, wybrani Pracownicy pełnią w tym czasie dyżury i służą kontaktem- na wypadek gdyby któryś z Klientów zgłosił problem i wymagał pilnej pomocy. Z wyrazami szacunku, Weronika Górska HR BP DKS Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka awansu w DKS Sp. z o.o.?

N

Nie ma tutaj awansu

@N

Dzień dobry, Przykro nam, że nie udało się Pani/Panu rozwinąć zawodowo w naszej firmie, jednocześnie dziękuję, że pomimo zakończenia współpracy nadal przekazuje Pani/Pan uwagi dotyczące naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas cennym źródłem informacji, nie mniej niestety powyższa opinia nie oddaje stanu faktycznego- kilku z naszych pracowników choćby w tym roku objęło wyższe stanowiska z większym zakresem zadań i odpowiedzialności. Choć na dzień dzisiejszy jesteśmy już nie tylko małą firmą rodzinną, a średniej wielkości organizacją (zatrudniamy obecnie około 190 Pracowników na różnych stanowiskach na terenie całej Polski) wciąż nie jesteśmy rozbudowaną korporacją z szeroko rozwiniętą strukturą pionową i możliwościami rozwoju określonymi dla każdego stanowiska w formie ścieżki kariery. Przykładamy dużą wagę do rozwoju pracowników, jednak każda decyzja dotycząca awansu/ nowych zadań jest podejmowana indywidualnie i zależy od predyspozycji Pracownika oraz zapotrzebowania Firmy. To co dla jednych jest atutem (brak rozbudowanych struktur pionowych skraca decyzyjność i daje większe pole dla samodzielności i inicjatywy), dla innych osób może być ograniczeniem - choćby ze względu na brak możliwości awansu pionowego dla wszystkich stanowisk. Rozumiemy naturalną potrzebę rozwoju i zmian, dlatego dziękujemy za wkład i czas poświęcony na współpracę z naszą firmą, cieszymy się, że możemy być miejscem, gdzie zdobywa się doświadczenie mogące przydać się w dalszym rozwoju kariery. Z wyrazami szacunku, Weronika Górska HR BP DKS Sp. z.o.o.

Janka
@N

Niestety w tej firmie nie ma mozliwosci awansu. Zapomnij o tym. Bylo kilka osob ktorym udalo sie objac wyzsze stanowisko(usunięte przez administratora)Ehh szkoda gadac. Szkoda zdrowia I nerwow na ta firme, nie warto tu nawet startowac

Przebieg rekrutacji oceniam bardzo pozytywnie i konkretnie. Pierwszy etap to rozmowa z osoba z HR, konkretna rozmowa na temat doświadczenia zawodowego oraz specyfikacji pracy i historii firmy . Drugi etap to spotkanie z dyrektorem. Uważam ze wiele komentarzy jest trochę naciąganych dlatego zamiast czytać się u sugerować opiniami proponuje to sprawdzić :) Pozdrawiam

Ptyś
@Tomek

Życzę powodzenia

S. M.

Jestem bardzo zaskoczony poniższymi komentarzami. Mam wrażenie, że osoby wypowiadające się negatywnie nie chcą przekazać konkretnej opinii, tylko dać upust negatywnym emocjom, wychodząc z założenia "wszystko mi się należy na srebrnej tacy". Moim zdaniem, proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie. W niedzielę zostało wrzucone ogłoszenie, a dzień później byłem już na pierwszej rozmowie. Pani Weronika Górska, zajmująca się rekrutacją, w bardzo uprzejmy i profesjonalny sposób informowała mnie na bieżąco o procesie rekrutacji i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania. Pierwszy i drugi etap rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Podczas rozmowy czułem zainteresowanie moją osobą od Dyrektora oddziału oraz Pani Weroniki. Rozmowy nie były prowadzone w pośpiechu i miałem możliwość przedstawienia się w pełnym zakresie. Jeżeli szukasz pracy i zastanawiasz się nad firmą DKS Sp. z o.o. - z czystym sumieniem mogę Ci serdecznie polecić tego pracodawcę. W trakcie rekrutacji, czułem że jestem traktowany jak partner w rozmowie, a nie jak produkt w sklepie, nad którego zakupem zastanawia się pracodawca. Spróbuj, myślę że poczujesz się podobnie :)

Aktualność
        Kiedy w 1993r. przewoziliśmy pierwszą używaną drukarkę z Niemiec, urządzenia wielofunkcyjne były w Polsce jeszcze nowością. Idea była prosta: chcieliśmy dostarczać klientom rozwiązania, które będą usprawniać ich pracę, a przy tym będą dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Dziś, po ponad 26 latach, współpracując z najlepszymi producentami na rynku, zmieniając standardowe podejście do sprzedaży na rzecz bycia profesjonalnym doradcą, na którym można polegać, a także sięgając po najnowsze technologie związane z drukiem cyfrowym, wielkoformatowym i software- możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednym z największych dystrybutorów i serwisów urządzeń wielofunkcyjnych w kraju, zapewniając płynną i profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa i serwisu w 12 największych polskich miastach.
      Nasz sukces zawdzięczamy ludziom, którzy na co dzień tworzą nasz Zespół - ponad 180 pracowników, którzy tak jak my, podchodzą do klientów kompleksowoi profesjonalnie, a przy tym wciąż chcą się rozwijać w kierunku nowoczesnych technologii. Dołącz do naszego Zespołu i przekonaj się, że DKS to świetne wyzwanie i wyjątkowe miejsce pracy.

Jak się pracuje w DKS?
już od ponad 25-lat cieszymy się zaufaniem znanych firm i proponujemy sprawdzone, kompleksowe rozwiązania technologiczne (urządzenia + oprogramowanie + serwis)
działamy zarówno lokalnie w 12 oddziałach na terenie całej Polski jak i realizujemy prestiżowe ogólnopolskie projekty
obsługujemy małe, duże i średnie przedsiębiorstwa z różnorodnych branż oraz urzędy i instytucje państwowe
realnie optymalizujemy procesy i pracę u klientów
proponujemy urządzenia naprawdę świetnych, renomowanych producentów https://www.dks.pl/

Kogo szukamy? Dobrze odnajdą się w naszych strukturach osoby czerpiące przyjemność z szukania kreatywnych rozwiązań i doradzania/pomagania klientom, a przy tym dobrze odnajdujące się w świecie nowinek technicznych. Takie, dla których klient i współpracownicy są ważni i z którymi chcą budować prawdziwe, dobre relacje oparte na zaufaniu i pozytywnym nastawieniu. Osoby kreatywne, chętnie angażujące się w swoją pracę i różnorodne projekty, ale również chętnie dzielące się wiedzą i otwarte na zdanie innych... Jesteś taki? Może czekamy właśnie na Ciebie! :)

Wejdź na naszą stronę i poznaj nasze oferty pracy lub prześlij swoje CV na adres rekrutacje@dks.pl z dopiskiem "GW/STRONAKARIERY":

Skąd tyle zwolnień ostatnio?

Karol

Dużo osób zostało zwolnionych w ostatnim czasie w firmie DKS? Zastanawia mnie, czy fala zwolnień się zatrzymała, czy może w dalszym ciągu ma miejsce. To bardzo ważne, aby pozostali pracownicy mieli komfort pracy.

Czy ktoś otwarcie może udzielić rzetelnej informacji odnośnie zarobków na stanowisku Key Account Manager? Jakie warunki poza płacowe proponuje pracodawca . Chodzi o konkrety , cyfry a nie owijanie w bawełnę jakby conajmniej groziła za to kara śmierci !

@Marcin

Dzień dobry! Panie Marcinie, dziękuję za pytanie. Pensja, tak jak w większości firm na stanowiskach handlowych składa się z podstawy oraz premii związanej z wynikami pracy. Kwoty ustalamy indywidualnie w oparciu o aktualną sytuację rynkową, kompetencje kandydata i specyfikę stanowiska. Jeżeli jest Pan zainteresowany przedstawieniem konkretnej oferty, bardzo proszę o przesłanie CV (rekrutacje@dks.pl). Dodatkowo nasi Pracownicy: - mają możliwość korzystania z samochodu służbowego również do celów prywatnych na określonych w regulaminie warunkach, - są objęci opłacaną przez pracodawcę prywatną opieką zdrowotną na poziomie wyższym niż standardowy ( pakiet z którego korzystamy umożliwia szeroki dostęp do specjalistów, jest wygodny w korzystaniu np. e-wizyty, zdalne recepty i skierowania), można dołączyć do niego członków rodziny lub partnera z czego nasi pracownicy często korzystają, - mają możliwość skorzystania z dofinansowania do karty Multisport, - mają możliwość skorzystania z oferty ubezpieczenia grupowego. Umożliwiamy rozwój kompetencji, organizujemy dla naszych Pracowników szkolenia, w tym również przy współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, a świetne wyniki przekładają się dodatkowo na ponadstandardowe nagrody m.in. finansowe. Zachęcam, żeby przesłał Pan do nas swoje CV, jako że temat finansów jest dla Nas również ważny, na pewno omówimy ten temat osobiście już w pierwszych fazach rekrutacji. Chcemy mieć w naszym Zespole osoby, które chcą angażować się w swoją pracę, będą lubić to co robią, a co za tym idzie- będzie się to przekładać na ich satysfakcję finansową. Życzę miłego dnia! Z wyrazami szacunku, Weronika Górska HR Business Partner DKS Sp. z o.o.

Achhh
@DKS Sp. z o.o.

Miały być konkrety i cyfry, nie owijanie w bawełnę. Opieka medyczna z e-wizytami i całą resztą to typowy pakiet standard. Jakie są widełki wynagrodzenia podstawowego ? Umowa o pracę na okres próbny czy od razu na czas określony ? Samochody służbowy na warunkach określonych w regulaminie - może chociaż jakiś przykład ... Czy to prawda że po godz. 16 płatność za auto odbywa się na podstawie GPS ? Jakie są stawki za km, za minutę ? Ile jest etapów rekrutacji ? Pani Weroniko może konkretniej na pytanie które zadał @Marcin - bez owijania w bawełnę ?! Tylko proszę się nie chować za informacją że więcej szczegółów na rozmowie - bo uznam że wcześniejszą wypowiedź była zupełnie bez sensu.

Nick II

@Mała Mi Życzę Ci powodzenia w szukaniu pracy. Widać, że nie byłaś w firmie na rozmowie. Szkoda tylko, że jedyny cel jaki Tobie przyświeca to HEJTOWANIE. Wszystkim potencjalnym kandydatom proponuję najpierw zastanowić się ile sami napisali pozytywnych opinii w sieci a ile negatywnych? Dla osób inteligentnych da to odpowiedź ile warte są wypociny osób tu wyrażających swoje niepochlebne zdanie. Firma istnieje ponad 25 lat, zatrudnia pond 150 osób, troszkę się ludzi tu przewinęło i nie wszyscy muszą być zadowoleni. Nobody's perfect Potencjalny kandydacie, pamiętaj że to Ty tworzysz firmę i zawsze możesz spróbować ją zmienić od środka. Hejterzy, pamiętajcie że pewnie to DKS z Was zrezygnował a nie Wy z niego.... Tyle w temacie.

Mała Mi
@Nick II

Byłam na rozmowie i w zasadzie to tylko straciłam czas. A co do powodzenia w szukaniu pracy to dziękuje Ci bardzo:) Przydało się:) Przyjęłam propozycję filmy która proponuje godne pieniądze. Aaaaa i nie hejtuję tylko piszę jak jest by inni kandydaci, którzy szanują swój czas go nie tracili. Jeśli ktoś ma świadomość dzisiejszego rynku pracy oraz wynagrodzeń na nim panujących z całym szacunkiem, ale nie przyjdzie pracować za takie wynagrodzenie. Miłego dnia:)

Bzdura
@Mała Mi

Hahahahaha

@Nick II

Karolku swoje banialuki mozesz wsadzic miedzy basnie :) Problem w tym, ze nie ma nawet jednej osoby ktora mile wspomina wasza firme ... pogodz sie z tym

Gosciu malinowy
@anonymous

Pracuje w DKS już na tyle długo, że słyszałem o dramatycznych odejściach .... Prawa jest taka - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Najczęściej te głośne, "dramatyczne" odejścia to mąciciele i mistrzowie pokoju socjalnego. Kasa no cóż nigdy jej za dużo, realizacja ustaleń zgodna z tym co było obiecywane, nawet ostatnio jakaś kasa na święta była. Jeśli ktoś planuje pracować to wstydu nie będzie.

Agata
@Gosciu malinowy

Twoje podejście jest bez dwóch zdań bardzo zdroworozsądkowe. Skoro już dosyć długo pracujesz w DKS, to z całą pewnością posiadasz informacje, które są mi potrzebne. Orientujesz się może, czy firma zatrudnia osoby zainteresowane tymczasowym zajęciem, np. studentów?

@Agata

Dzień dobry! Pani Agato, posiadamy wiele działów, w których z pewnością można się wiele nauczyć i które mogą być doskonałym miejscem, żeby zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Co do okresu zatrudnienia i profilu pracy musiałabym poznać więcej szczegółów. Zapraszam do kontaktu telefonicznego (kom. + 48 882 433 114 ) lub e-mailowego (w.gorska@dks.pl), żeby ustalić co jesteśmy w stanie zaproponować. Z wyrazami szacunku, Weronika Górska HR Business Partner DKS Sp. z o.o.

P.F.

Pracuję w tej firmie 4 rok, przechodziłem przez różne na przestrzeni lat (a jestem w branży od 19 lat). Jedno mogę powiedzieć stanowczo. Firma jest najlepsza w jakiej do tej pory pracowałem. Mam nadzieję zostać w niej jeszcze kilka następnych lat. Jest świetna atmosfera, ludzie tworzący DKS to fajna, zgrana ekipa. Wiadomo, ze trafi się jakiś wyjątek, ale tylko potwierdzający regułę. Zarobki może faktycznie nie są szokujaco wysokie, ale tez bez przesady, że bardzo niskie. Na wysokość premii ma wpływ tylko i wyłącznie pracownik, czasem też Dyrektor oddziału. Zarówno pensja jak i premia wpływa na konto regularnie bez spóźnień (co nie jest takie oczywiste...) Mam wrażenie, że większość piszących negatywne komentarze to życiowi frustraci, którzy po prostu nie nadają się do pracy w zespole, bądź nie odnaleźli sie akurat w zespole DKS. Więcej radości z życia życzę :)

Edward
@P.F.

Ciesze się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie DKS. W swojej wypowiedzi wspomniałeś o premiach, które oferuje pracodawca. Mógłbyś napisać, jakie warunki należy spełnić, aby móc otrzymać tego typu dodatek do wynagrodzenia podstawowego? Sprecyzuj proszę, jak to wygląda.

Spm
@P.F.

Panie prezesie chyba to jednak panu brakuje radosci z zycia skoro juz tak desperacko wypisuje pan opinie na temat swojej firmy, pod pseudonimem pracownika :) na pewno tez nie widac tej radosci z zycia wsrod pracownikow przy porannej kawie... Moze czas zastanowic sie nad soba, zamiast nazywac pracownikow zyciowymi frustratami ? Troche wiecej kultury i szacunku dla drugiego czlowieka...

P.F.
@Spm

Pudło Spm, wyobraź sobie, że można być zadowolonym z pracy w DKS, coś nie pykło ? :)

Danuta
@Spm

Forum to jest dla każdego i wszyscy odwiedzający mają prawo do opinii. Nie zgodzę się jednak z Tobą w kwestii tego, iż opinie pozytywne to te ,,podszywane''. Firma DKS, jak widać po forum cieszy się zarówno dobrymi opiniami jak i tymi gorszymi. Pewnym jest, że wszystkim nie da się dogodzić. W swoich komentarzach staraj się kierować obiektywizmem i prawdą o pracodawcy, nie zaś podejrzeniami co kto i dlaczego pisze.

Nixk

Jak wyglada praca w centrali w gdansku?

kandydat

Rekrutacja na stanowisko Kierownik Punktu Ksero, która została potem zmieniona na Kierownik Drukarni Cyfrowej. Telefon od Pani HR Business Partner 27.12 i krótka rozmowa, po której nastąpiło zaproszenie na rozmowę osobiście. Oczywiście od razu na drugi dzień. Informuję, że nie dam rady zatem mam zadzwonić po Nowym Roku i umówimy się na termin. Na informację, że pracuję od rana otrzymałem odpowiedź „dogadamy się co do godziny”. Po Nowym Roku dzwonię – nikt nie odbiera. Tak przez kilka dni. Zostawiam wiadomość SMS. Po paru dniach niespodzianka Pani oddzwania i umawia się ze mną na rozmowę. Nie ma możliwości innej godziny niż poranne, tak więc załatwiam jakoś wolne i jadę. Rozmowa 9.01 z panią HR Business Partner standardowa. Podczas niej jestem uprzedzony, że kolejny etap to kolejna rozmowa, na której mam przedstawić krótko wizję jak rozwinąć dany punkt. Tego samego dnia otrzymuję telefon, czy już następnego dnia mogę udać się do punktu, by przekonać się jak wygląda i jaki będę miał pomysł na niego. Koniecznie też następny etap ma być już w piątek 11.01, bo zależy na czasie. Przypominam, że pracuję i znowu szybko trzeba kombinować z wolnym. Ostatnia rozmowa gdzie przedstawiam swoje pomysły, po których słyszę słowa „Bardzo dużo pan zauważył i ujął w swoich pomysłach”. Pytam się kiedy odpowiedź i tutaj zdziwienie, bo wcześniej zależało pani na czasie a teraz słyszę odpowiedź „do 2 tygodni postaram się wrócić z odpowiedzią, nieważne jaką ale na pewno wrócę”. No i mijają 2 tygodnie i cisza, tak więc dzwonię i za którymś razem udaje mi się otrzymać odpowiedź od pani HR Business Partner, że przeprasza ale nie zapadła decyzja i potrzebuję jeszcze czasu i prosi mnie o cierpliwość i dziękuję za zainteresowanie. Pytam się zatem do kiedy mam czekać cierpliwie, pada odpowiedź do końca miesiąca. I znowu koniec miesiąca mija, daje pani czas jeszcze tydzień i dzwonię 6.02, pani nie odbiera. Potem kilka razy 7.02 i otrzymuję znowu taką samą odpowiedź „bardzo pani przeprasza ale byli w rozjazdach i nie mają czasu ale dziś na pewno pani będzie znała odpowiedź i zadzwoni”. I….znowu cisza. Zatem wytrwale dzwonię następnego dnia. Znowu kilka nieodebranych połączeń i pod koniec dnia pani dzwoni, znowu z przeprosinami, że zapomniała wczoraj i że dziękuję za zainteresowanie (standardowo to samo wciąż) i że była ciężka decyzja ale wybrano innego kandydata. Więc na to tłumaczę pani, że nie chodzi mi o wynik procesu rekrutacyjnego tylko o jego sposób prowadzenia. Jako osoba HR Business Partner, która zajmuję się sprawami HR zdaję sobie sprawę, że to bardzo niepoważne traktowanie swoich kandydatów i niesłowność a także, brak profesjonalizmu z Państwa strony. Bo nie dość, że poniosłem koszty związane z dojazdem do ich siedziby w Kowale to jeszcze musiałem dostosowywać terminy spotkań do swojej aktualnej pracy. Ponadto uważam, że te rozmowy były też tylko po to, by wyciągnąć pomysły od kandydatów na temat możliwości ulepszenia pracy oraz sprzedaży danego punktu. Pani tradycyjnie jeszcze raz mnie przepraszała (to czyniła podczas każdej rozmowy mistrzowsko) a na koniec zaprosiła do śledzenia innych procesów i poinformowała, że jeśli chce zachowa moje CV, bo być może w najbliższym czasie będzie rekrutacja na inne stanowisko. Och dziękuję łaskawie, po takim przeciąganym procesie rekrutacyjnym jak teraz na pewno się zgłoszę! Tak wiele się mówi, że kandydaci do pracy nie traktują rozmów poważnie ale jak widać, wielu pracodawców nie traktuje poważnie również swoich potencjalnych nowych pracowników. I podkreślę raz jeszcze, nie chodzi o negatywny koniec procesu (bo domyśliłem się go, kiedy wciąż była przeciągana ostateczna odpowiedź) tylko o to, że trzeba było poinformować o nim wcześniej a nie przeciągać i przeciągać w nieskończoność a potem tylko przepraszać i przepraszać. Strata czasu, pieniędzy i darmowe pomysły od „ świeżego punktu widzenia” dla DKS.

@kandydat

Dzień dobry! Bardzo dziękuję za Pana opinię, uważam, że ma Pan prawo do swojej opinii. Ze swojej strony mogę zapewnić, że staramy się aby dostosowywać nasze działania do możliwości Kandydatów, również w zakresie terminów. Większość Kandydatów (w tym również tych, z którymi współpracy nie podejmujemy) pozytywnie ocenia naszą firmę jako pracodawcę, proces rekrutacji, podejście oraz rozmowy, które wspólnie prowadzimy. Dziękuję raz jeszcze za zainteresowanie naszą ofertą, przyjęcie zaproszenia na spotkanie oraz życzę powodzenia przy dalszym poszukiwaniu pracy. Z pozdrowieniami, Weronika Górska HR Business Partner DKS Sp. z o.o.

Czy ktoś wie czy ogłoszenie na Kierownika drukarni cyfrowej nadal aktualne?

Agnieszka
@Michał

DKS poszukuje nowych pracowników do swoich struktur poprzez ogłoszenia umieszczane na rekrutacyjnych portalach internetowych oraz przez publikację ofert na swojej stronie w zakładce "Kariera". Oferta Kierownika Drukarni Cyfrowej jest wciąż otwarta na stronie firmy, zatem prawdopodobnie jest aktualna. Jeżeli ktoś z Was, obecnych na forum również jest zainteresowany aplikacją do firmy, to dodaję link do aktualnych ofert pracy: http://www.dks.pl/dks/kariera.html

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w DKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DKS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DKS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DKS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DKS Sp. z o.o.