DKS Sp. z o.o.

Opinie o DKS Sp. z o.o.

całkowicie zgadzam się z opinią m&m, jest w 100% prawdziwa

Tereza

@kaziu Jestem byłą pracownicą i mam już staż odpowiedni żeby oceniać pewne zachowania. Cały problem polega na tym, że wielu ludzi zgłasza się do firm i bardzo wysoko ocenia swoje umiejętności lecz mało obiektywnie. Życie to weryfikuje i dlatego są duże rotacje w załodze

Tereza

@Kaziu Chyba jesteś jednak złośliwy? Jeszcze nie spotkałam się z taką sytuacją. Wszędzie jest tak, że stanowisko dobrze wynagradzane jest obsługiwane przez osoby mające odpowiednie umiejętności i predyspozycje.

kaziu
@Tereza

to dlaczego tak szybko pracownicy uciekają z firmy? czemu nie mogą znaleźć pracowników? Jeszcze dużo musisz się nauczyć. Pewnie jesteś pracownikiem i...

Kaziu

Tak bardzo fajna firma, ludzie czym mniej potrafią tym więcej zarabiają.

Serwisant

Posiadam bardzo duże doświadczenie w serwisie większości brandów a mimo to nie zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji (z tego co zrozumiałem są 3). Wnioski? Oferują wynagrodzenia niższe od stawek rynkowych. Strata czasu.

O doświadczenie, o powód zmiany pracy i o oczekiwania finansowe

Czarek

Słyszałam, że DKS to fajna firma. Chętnie zatrudniłbym sie jako technik serwisu ale trochę zaniepokoiły mnie wpisy. Może ktoś podpowie i rozjaśni jak jest w firmie?

on

gregor sytuacje w firmie nakreśliła ci beti ja po przeczytaniu opinii zezygnowałem

Gregor

Czy coś więcej o pracy koordynatora działu obsługi klienta? Jak jest prowadzona rekrutacja? Czy DKS ma jakiś konkretne wymagania? Jak sie pracuje w firmie, jaka jest atmosfera? Czy firma ma dodatek socjalny?

beti

Droga Beato. Nie miałam pojęcia że sie pod kogoś podszywam bo nie miałam pojęcia że tam jakaś Beata pracuje podpisałam sie beti bo tak na mnie wołają od dziecka i zawsze mam taki nick. Pracowałam w firmie jakiś rok temu przez kilka tygodni i moja opinia na jej temat jest prawdziwa. Po prost zobaczyłam ogłoszenie i postanowiłam napisać jak jest naprawde. Nie masz co kontaktować sie z administracją w sprawie usunięcia postu bo tego nie zrobią zasłonią sie Konstytucyjnym prawem wolności wypowiedzi. Przepraszam jesli narobiłam ci kłopotu.

Agata

Beata, takie sytuacje możesz zgłosić do administratora pod adresem: admin@gowork.pl.

Beata

Witam, Chciałabym poinformować, że nie jestem autorem komentarza zamieszczonego w dniu 01.03.2017 o 22:02 o nicku"beti", dlatego zgodnie z regulaminem zwrócę się do administratora strony o usunięcie tego wpisu. Osobiście uważam, że opinia kogoś kto perfidnie podszywa się pod inne osoby nie mając odwagi podpisać się pod swoim wpisem, nie powinna być brana pod uwagę. Bardzo współczuję tej osobie gdyż muszą nią targać negatywne emocje, rozgoryczenie i jakaś frustracja jeżeli wieczorami serfuje po portalu gowork zajmując się w ten sposób zniechęcaniem potencjalnych kandydatów do pracy.

gaduła

beti dzięki za opinie na pewno nie wyśle CV. Zresztą pracy ostatnio jest bardzo dużo i jest gdzie aplikować za normalną kasę i pewnie fajniejszą atmosferę.

Agata

@X, a jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna?

Leon

Nie widzę żadnych ofert pracy. A moze ktoś wie czy potrzebują pracowników do serwisu ? Czy rozmowa jest trudna? Jakie tam mogą być zarobki na początek? Czy są jakieś dodatki typu premia lub socjalny ?

gaduła

Witam. chciałam aplikować na stanowisko asystentka ds. serwisu dyspozytorka. napiszcie czy warto bo mam wątpliwości ponieważ takie ogłoszenie pojawia si już trzeci miesiąc . czy tam idzie wytrzymać jaka atmosfera i kasa. będę wdzięczna za posta.

Technolog

Dobrze że to taka fajna firma, trafiłem z czystego przypadku ale jest bardzo dobrze. Mam zarobki całkiem w porządku. atmosfera w firma jest również dobra.Zastanawiam się dlaczego ludzie piszą takie rożne teksty.

Jhj

Ile płacą w telemarketingu w wawie?

Moniczka

DKS rekrutuje do Katowic. Wiecie jakie są tam warunki? Kasa, narzędzia (samochód, telefon, laptop), ludzie, sprzęt do sprzedaży. Chciałabym złożyć swoje CV. Warto? Pytam, bo nie chcę się niepotrzebnie nastawiać i tracić czas.

tomek

Asystent/ka serwisu - Dyspozytor/ka jest potrzebna i zobaczcie, że maja sporo rzeczy bo oferują umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w młodym zespole pracowników no i możliwość odbycia szkoleń poszerzających wiedzę.

X

Szkoda nawet czasu na aplikowanie do tej firmy... Spotkanie rekrutacyjne z samym panem prezesem... Tydzień czekania a potem brak jakiejkolwiek odpowiedzi... Zero szacunku dla kandydatów... Odradzam!

Techno
@X

Ja myślę, że nie dostałeś się do firmy DKS i dlatego taka złość. Rozumiem, że idąc na spotkanie wiedziałeś, że firma jest dobra!

PL

Na samej szwalni dużo nie zarobisz. Musisz się też liczyć z pracą na 3 zmiany, a do tego jesteś rozliczany na akord.

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w DKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DKS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DKS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DKS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DKS Sp. z o.o.