DKS Sp. z o.o.

Opinie o DKS Sp. z o.o.

Pracowałam w Gdańsku jako asystentka serwisu przez bardzo krótki okres czasu roboty mnóstwo telefon dzwoni non stop maili mnóstwo co chwile i to wszystko za nędzne pieniądze. Całe szczęście miałam drugą ofertę i od poniedziałku zaczynam i mam nadzieje że będzie o wiele mniej obowiązków i będzie o wiele spokojniej.

Kama

Hej, czy mozesz napisac w przyblizeniu jaka kase za to proponowali

fiut

Mi dawali na stanowisku handlowca pensję podstawowa 10000zl + prmie bez ograniczenia, ale zrezygnowalęm, bo inna firma dała15000 na rekę + super premię, powinniscie starować od 15 tys netto czekajcie na takie ofert rynek jest duzy.

swpr

Dodam jeszcze, że jak się zwalniałem to dostawałem około 4 tys na rękę razem z premią, a w nowej firmie zaproponowali mi 6 tys samej podstawy.

_
@swpr

dolarów?

swpr

Znam oddzial w Rzeszowie. Przez kilka ostatnich lat przewineło sie tam kilkunastu handlowcow. 90% z nich zrezygnowalo na wlasna prosbe. DKS duzo obiecuje, malo daje.

Serwisant

Posiadam bardzo duże doświadczenie w serwisie większości brandów a mimo to nie zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji (z tego co zrozumiałem są 3). Wnioski? Oferują wynagrodzenia niższe od stawek rynkowych. Strata czasu.

O doświadczenie, o powód zmiany pracy i o oczekiwania finansowe

mbrs

4-5 tys. w DKS-ie HAHAHAHAHA

Jacek

Koledzy aplikuje do oddziału w Rzeszowie. Kierownik młody koleś wydaje się spoko. Możecie napisać jakie są warunki finansowe Gość coś mówił o średniej 4 - 5 tyś. samochody wydają się świeże. Ale ceny tych drukarek masakra widziałem ofertę na 7 tysiaków. Jak to się sprzedaje w takich cenach.

polak
@Jacek

To jakas brednia ,pesje w DKS zaczynaja sie od 1600,00 do 2000,00zl na reke wiec nie wiesz w takie bzdury pozdrawiam

xxxl

to znaczy ile 2500 na rękę :) hahahah

Pablo87

kwestie finansową to oceniam sam ale bardziej mi chodzi czy dobrze się pracuje w tym warsztacie może ktoś coś słyszał albo pracował?

xxxl

2000 zł netto to jałmużna , nie bądźcie śmieszni :)

dick

od czegos trzeba zaczynać, praca spokojna i ciekawa ,duzo mozna śię nauczyć.

Pablo87

Dostałem propozycje pracy w DKS jako technik serwisu stacjonarnego (2000 netto) Myślicie że warto?

adek

W Gdańsku szukają osoby na Doradcę Biznesowego. Jak ogólnie jest w tej firmie obecnie. Jakie zarobki, atmosfera.

Koza

Ala nie musisz się zamartwiać. Jeżeli masz doświadczenie na maszynach szwalniczych to napewno sobie poradzisz. Brygadziści są tutaj bardzo wyrozumiali

Kinga

Witaj Natka, to stanowisko jest rozliczane na akord. Wszystko zależy od tego jak wyglądają twoje zdolności manualne. Ja z chęcią podjęłabym się takiej pracy gdyby mnie ktoś przeszkolił,umiejętność szycia na maszynie to moje wielkie marzenie,niedawno kupiłam maszynę do szycia w ikei, ale rzadko z niej korzystam,bo brak mi umiejętności.

Wiking

Praca jak każda inna. Jak się wyluzujesz to się nie stresujesz. Masz swoje do zrobienia, a czasu raz więcej a raz mniej. Może być...

Act

Ja pracuje jako KAM. Wcześniej pracowałem w księgowości i się na handlowaniu nie znałem. Stresuje się troche, bo nie do końca sobie radze z klientami ale jest dużo szkoleń i wychodzi mi coraz lepiej .Sprzedaje do swoich znajomych z biur rachunkowych i oni polecają mnie dalej. Ogólnie jestem zadowolony, praca jak wszędzie i tyle

Serwis

ja pracuję jako serwis i jeżdże do klientów po całym województwie. Wyjeżdżam od 9 do 15, a czasami do 16. Wszystkie soboty wolne i prawie zero stresu. Nie myślę nawet o zmianie pracy, bo mam doświadczenie w kilku firmach i wiem jak to wygląda.Tutaj mi dobrze.Słucham narzekania i się dziwię bo niektórzy naprawde nie wiedzą jak to wygląda gdzie indziej.

Stasiek

Jak kiedyś dla nich woziłem to płacili od kilometra i do tego były premie za dni przestoju. Mają nowe samochody i zawsze jeździli pojedynczo. Mogłem puszczać sobie po drodze bąki

toja

Pracowałem, nie pracuję i nie żałuję. Jesteś pionkiem kim byś nie był. Tyko cię cisną gdzie byś nie pracował. Kiedyś firma rosła w siłę, teraz niestety widać brzytwę której się chwyta. Nie ma dialogu pomiędzy zwierzchnikiem wyższego szczebla, a podwładnym. Nikt nie słucha tego co chcesz dla dobra firmy czy też polepszenia na swoim podwórku. Nie zawsze chodzi o pieniądze. W DKS się jednak nie dorobisz. Nie pracują już najfajniejsi ludzie i najlepsi fachowcy, został tylko a, la korporacyjny trzon, taki wiecie ( mentalność AMWAY buhahahah )

What

Fred to ty jesteś chyba z Suwałk

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w DKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DKS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DKS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DKS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DKS Sp. z o.o.