DKS Sp. z o.o.

Opinie o DKS Sp. z o.o.

marszczący

Ja sobie radzę z podstawowym angielskim i tłumaczem google :-)

były

Albo dobra powiem jak jest na serio ;-)Pracuje na magazynie 4 lata i nigy wczesniej nie mialem takich warunkow. Mam normalna umowe o prace, cieplo, prysznic i pieniadze takie ze moi znajomi mi zazdroszcza. Pieniadzezawsze na czas i normalnie na umowie a nie kombinowane pod stolem. Jestem zadowolony i nie planuj zmieniac.

NIE

Spoko

Szybka odpowiedź - TAK

Serwisant

Posiadam bardzo duże doświadczenie w serwisie większości brandów a mimo to nie zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji (z tego co zrozumiałem są 3). Wnioski? Oferują wynagrodzenia niższe od stawek rynkowych. Strata czasu.

O doświadczenie, o powód zmiany pracy i o oczekiwania finansowe

Przyszły

Składam aplikację na stanowisko magazyniera czy warto tam wysyłać swoje CV Proszę o szybką odpowiedz

@Przyszły

szczerze to nie

Ona666

Od 7 tygodni pracuję na tym stanowisku i póki co wszystko wygląda atrakcyjnie. Bardzo duża firma z jeszcze większymi możliwościami. Szeroka oferta którą można dopasować się pod każdego klienta. Po dwóch tygodniach udało mi się sprzedać pierwszą xerokopiarkę. Do tego dochodzi oferta xerokopiarek w dzierżawę, czyli oferta dla klientów którzy nie mają kasy (tak jak teflon z abonamentem). Wydaje się, że bardzo dobrze trafiłam. Z kasy też jestem zadowolona i mam jeszcze samochód służbowy do dyspozycji poza czasem pracy.

hary
@Ona666

Wypowiedz na najwyższym poziomie inteligencji. xerokopiarka !!! w dzierżawę dla Klientów, którzy nie mają kasy (tak jak teflon z abonamentem. Dział HR naprawdę się popisał. Nie wypuszczać w teren bo ośmieszy siebie i firmę.

sdd
@hary

Tak tylko za samochód musi placic po godzinach pr4acy wcale tam nie jest jak w bajce sam bym sie bal takiego wpuszczac do pirmy

SIWY
@Ona666

Jakie samochody służbowe są w firmie DKS?

zeglarz

do jakiego oddziału startujesz na rozmowę ws Doradcy Biznesowego? No chyba że już jesteś po, to poproszę też o wrażenia.

PRZYSZŁY - MOŻE NIE DOSZŁY....

Na poprawę humoru cytat ze strony DKS: "Zgodnie z przyjętą przez nas filozofią – pracownicy stanowią podstawę sukcesu firmy. Jesteśmy organizacją, która zatrudnia ludzi dynamicznych, potrafiących wytrwale pracować. To im zawdzięczamy rozwój naszej firmy. DKS Sp. z o.o. stwarza aktywnym pracownikom możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego poprzez nowoczesny sposób zarządzania firmą oraz motywacyjny system wynagradzania." Amen.

noname

a ktos cos wie na temat pracy na stanowisku Doradca Biznesowy?

noone

nie licz na premie ani na wysokie zarobki. jak będziesz chciał zarabiać powyżej 2000zł to znajdą nowego na Twoje miejsce. taka prawda. opinii swojej nie wystawie na temat tej firmy bo nie chce

Przyszly

Zlozylem aplikacje do Gdanska na stanowisko Serwisant -magazynier zaproponowali mi 1500,00--1600,00 zl na r4eke i wysoka premie cos z ta premia jest wedlug mnie nie tak prosze o odopwiedz czy zeczywiscie premia jest wysoka i wyplacana co miesiac

Real

Zapewne masz rację. Życzę samych sukcesów w takim razie oraz wypasionych premii ;-)

przyszly

Real ale ty się nawet nie zapytales do jakiego miasta i na jakie stanowisko aplikuje. Widzę, że twoje oceny i opinie są nic nie warte. Pewnie ci podziękowali i teraz siedzisz w domu bez pracy przed kompem i się nudzisz

real

Premia nie istnieje - przykro mi

przyszly

proponuja mi na poczatek 1600,00 na reke plus premia jak jest z ta premia prosze o szybka odpowiedz

real

widzę że jakaś dziwna postać się podszywa pod mój nick :) Gratuluje kadrom DKS to naprawdę pokazuje jaki poziom u Was w firmie. Jak posuwacie się to takich śmiesznych akcji to te pochlebne opinie też pewnie sami sobie piszecie - żenada drodzy państwo ŻENADA!

real

Dodam jeszcze, że razem z prowizją to dostawałem w dks 5-7 tys, a wiem że na tym stanowisku powinno się zarabiać naprawdę dużo więcej. Skandal i wyzysk! Moi znajomi pracują jako serwisanci na statkach w Norwegi i dostają po 18 tys. Ja tez teraz wysłałem cv do kilku stoczni w Norwegi.

bleleble
@real

hahaha . . . .chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po Sylwestrze

real

Bzdura bzdura i jeszcze raz bzdura. W DKS technik nie zarabia normalnych (uczciwych)pieniędzy!!! nie ma opcji! Nie uwierzę. Byłem pracowałem i swoje wiem koko nie czaruj.

technik serwisu
@real

Bylem na rozmowie oferowali na poczatek 1600,00 na rekr to jakas kpina

koko

w tej samej firmie co Ty , a ile chciabys zarabiac ,proponuję Ci pojsc do Konikiminolta tam palcą od 2500nett0 z pemiami do max 3500 ale musisz byc bardzo dobry tzn miec pod opieka ok 200 urzadzen w miesiacu , bylem tam i rozmawiałem. ciezkie warunki u nas jest malina

koko

rozmawiacie o nie swojej kasie,i to nie moj interes,zarabiam swoje i jestem zadowolony, mam dobre wyniki dobra kasa,słabe taka sobie da się zyc, ale nasi technicy zarabiają na podobnych warunkach jak korporacyjne, a moze nawet lepiej.

technik
@koko

w jakim oddziale pracujesz bo ja chcialem sie zatrudnic ale o takie kasie nawet nie slyszalem

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w DKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DKS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DKS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DKS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DKS Sp. z o.o.