DKS Sp. z o.o.

Opinie o DKS Sp. z o.o.

real

BZDURA! Stasiu nie wiem co ty za farmazony piszesz! Pracowałem jako serwisant i na rękę było 1800 starsi technicy (rok-dwa stażu) mieli po 2400-2600. Nie oszukujcie ludzi bo to śmiechu warte. Chyba kadra DKS pisze te komentarze bo nikt nie chce do nich do pracy przychodzić za tak śmieszne pieniądze.

Panowie nie ma jak praca u producenta, Konica Minolta, RICOH, XEROX, itd. U dealera zawsze masz mniejszą kasę, i konkurujesz z całym światem. Nie wiem jak jest w DKS, ale w branży techniki biurowej to zarobki na poziomie kilkunastu tysięcy nie są przesadzone.

Stasiu

Pracuję jako serwisant i zarabiam średnio 9 do 12 tysięcy złotych na rękę. Są też słabsze miesiące, ale wszystko zależy od tego ile zarobisz dla firmy. Wiem, że Handlowcy w DKS zarabiają w dobrych miesiącach też po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych np. jak wygrają jakiś przetarg, to kupują sobie nowy samochód. Pozdrowienia :-)

Janko

Rekrutacja jest już zakończona. Od poniedziałku zaczynam pracę.

Serwisant

Posiadam bardzo duże doświadczenie w serwisie większości brandów a mimo to nie zaproszono mnie na drugi etap rekrutacji (z tego co zrozumiałem są 3). Wnioski? Oferują wynagrodzenia niższe od stawek rynkowych. Strata czasu.

O doświadczenie, o powód zmiany pracy i o oczekiwania finansowe

niebyłoźle

Bardzo interesująca firma, powstała z niemal rodzinnego przedsięwzięcia rozrosła do całkiem przyzwoitego gracza w branży (szczególnie używany sprzęt). Pracowałem w firmie kilka lat i musze przyznać, że ogólne moje wspomnienia są dobre (Katowice, Poznań, Wrocław i kilka osób z Centrali to świetni ludzie, zarówno zawodowo jak i prywatnie), szkoda, że jakieś rok półtora temu tak wiele z tych osób odeszło. Dziś (ale to tylko zasłyszane informacje) firma trochę w odwrocie, szczególnie jeśli chodzi o rozwój terytorialny i inwestycję w ludzi, ale nie było źle, polecam szczególnie dla młodych osób chcących zdobyć doświadczenie w B2B lub branży kopiarkowej - potem na pewno będzie łatwiej przejść do korpo!

7 lat w DKS

rebal, nie mam podstawy na poziomie 6000, ale moje całościowe wynagrodzenie jest właśnie na takim poziomie przez większą część roku . Mam też słabsze miesiące np w wakacje i wtedy wyrabiam 3000-4000. Ja jestem bardzo zadowolony z warunków jakie mam w dks i wiem że nigdzie indziej nie miałbym takich możliwości. A prawdziwej sprzedaży zaraz nie będzie, bo będą same najmy:-), a sprzedaż najmów wychodzi mi najlepiej. We wrześniu wynająłem 24 kopiarki kolorowe. Pozdrawiam!

DKSowiak

bandziorek - tu Ci nikt z bezmózgich hejterów (http://pl.wiktionary.org/wiki/hejter) nie odpowie bo to nie ich poziom, zbyt wysoki :-) A co do Twojego pytania - pakiet narzędzi pracy... - Samochód, laptop, telefon komórkowy, biurko i towar do sprzedaży - od nowych do używanych kopiarek. Sprzedajesz - masz premie, nie sprzedajesz - nie masz premii.

do wojtka

Wojtek Twoje szanse beda wieksze jezeli sprzedawales serki danon smakowe, bo jak tylko wanilia to może byc ciezko...

DKSowiak
@do wojtka

Ooooo, kolejny mistrz (miszcz) ciętej riposty.....

rebel
@do wojtka

Coś chyba mijasz się z prawdą, ponieważ, jeżeli sprzedajesz 10-20 urządzeń / m-c i do tego kilkanaście dzierżawisz, to powinieneś mieć premie duuuużo większą od swojej podstawy (no chyba, że masz podstawę na poziomie 6.000 - ale nie masz:)) Może zamiast pisać nieprawdę skup się na swojej prawdziwej sprzedaży.

mowisz i masz

Przedział to od 1 do ...... - średnio od 1000 do 2000. Jak nie wyrabiasz premii (nie sprzedajesz) to Ci dziękują a potem wylewasz żale na gowork

7 lat w DKS

Wojtek, jeżeli sprzedawałeś serki homogenizowane to powinieneś dać sobie radę - szczególnie jeżeli były to serki danon. Szkolenie produktowe zajmie ci maksymalnie 6 do 8 tygodni. Ja sprzedawałem wcześniej prezerwatywy i breloczki do kluczy i myślę, że radzę sobie dobrze. Sprzedaję 10 do 20 kopiarek na miesiąc, a oprócz tego dzierżawię kilkanaście sztuk. Premie dostaję taką, że wpada mi dodatkowa podstawa. Razem grubo powyżej średniej krajowej. Do tego cały pakiet narzędzi pracy. Faktem jest, że jak nie będziesz miał wyniku to rok czasu nikt nie będzie na Ciebie czekał.

Stały

Jako kandydat do pracy w DKS mogę mieć nadzieję że osoby które tu piszą niepochlebne opinie, już nie pracują w tej firmie. Rozumiem że teraz obecnych swoich pracodawców wielbicie i piszecie same pochwały na gowork? Jeśli tak to poproszę o linki.

po prostu te osoby po miesiacu czy dwóch jak zobacza wypłatę same ocenią jakie są realia. Obiecanki to jedno a rzeczywistość to co innego. Zapamiętajcie dokładnie co usłyszycie na rozmowie kwalifikacyjnej, będzie do czego wracać. Każdy ma swój rozum i sam oceni po okresie próbnym ile z tego to prawda a ile bajki. Ja też już nie pracuje dla tej firmy i dobrze mi z tym. Niech na Porsche prezesa pracują jego żołnierzyki-dyrektorki z nierentownych oddziałów.

co za bzdury

Zobaczcie jak to jest. Najpierw przychodzi na rozmowę o pracę, wykazuje swoje kompetencje w rozmowie. Dostaje pracę. Mija trochę czasu, pracuje, wykazuje zadowolenie. Później nie potrafi załatwić poprawnie swoich spraw, odchodzi i wylewa wszystkie żale na firmę. Do "byly pracownik" - słusznie ludzie tworzą firmę i to od ludzi zależy jak w tej firmie bedzie a nie od jednej dwóch czy trzech osób. Do "xxl" Ty też tu siedzisz... Jeżeli dyrektorek potrafi sobie ustawić pracę, to może siedzieć gdzie chce i tyle. Na szczęscie ludzie są rozsądni i ci co chcą pracować albo starają się o pracę nie biorą pod uwagę tych wszystkich bzdur wypisywanych przez nie wiadomo czym rozgoryczonych osobników, zresztą czytać się nie chce

dick

jestem jednym z dyrektorow oddzialu i myslę nowy pracowniku ze pomyliłes kraje powinies pojechać do Irlandi a tam za palenie papierosow i siedzenie na kiblu bys dostał 3000 euro, a prezes by cię chwalił.

xxl
@dick

A Ty Dyrektorku ; ciekawe czy zasługujesz na swoja wypłatę siedząc tu . . . !!! w godzinach pracy

ptyś okrutnik
@dick

Dyrektorku pracowałem w Dks-e i wiem z czym was się je zapierdziela na twoją pensję cały oddział od serwisantów po handlowców którzy muszą brać w łapę telefon i dzwonić po firmach by wciskać wasz zdezelowany sprzęt. Nie szanujecie pracowników obrabiacie im tyłki odradzam pracownik w dks to wół roboczy

byly pracownik

Jak przyszedłem do pracy pierwszego dnie ochroniarz powiedział - ta firma nie szanuje ludzi - dziś wiem ze miał racje - pozdrawiam wszystkich byłych i aktualnych pracowników - bo oni tworzą tą firmę i nie są niczemu winni - po odejściu dostałem od pracowników ponad 180 meili i sms i ogromne wsparcie - mimo ze prezesi byli bardzo mili - nigdy nie dotrzymali słowa danego przy rozmowie kwalifikacyjnej - pejsa była na czas ale o premie trzeba powalczyć

mmm

Byłam dziś na rozmowie w sprawie pracy, firma pozostawiła w skali ogólnej dobre wrażenie.

ktosik

hahaa o kto Ci broni :) Czy to jest wyznacznik być albo nie być ?

koko

udało się paru mamusiom,ale były takie co przed powrotem dalej zaciazyły a jedna urodziła 4 synów

Alina

"zdarzy ciąża"? Ja ciąże planowałam i zawsze byłam dla firmy wartościowym pracownikiem. Kiedy dowiedziałam się,że jestem w ciąży, zarząd mi pogratulował i zaplanowaliśmy razem wszystkie szczegóły związane z dalszym zatrudnieniem. Skróciłam macieżyński i wróciłam do pracy wcześniej. W moim dziale wszyscy czekali na mnie z otwartymi ramionami. Teraz nikt nie robi mi problemów z wolnym dniem, wyjściem do lekarza, czy opieką nad dzieckiem. Współpracuję z normalnymi osobami, które potrafią pomóc i zastąpić w czasie nieobecności. Wszystkim pracującym w DKS "na przeczekanie" mogę wskazać kilka nowych jaskiń, bo zima tuż tuż. Blokujecie naszą firmę i paraliżujecie działy, w których jesteście zatrudnieni, a wasze niezadowolenie tylko niepotrzebnie udziela się innym, którzy mają ochotę pracować i zarabiać w DKS fajną kasę. Kinia, mam doświadczenia z kilku poprzednich firm i możesz mi wierzyć, że DKS jest firmą, która może otrzymać medal "PRZYJAZNA KOBIETOM".

monster

Jak Ci się zdarzy ciąża, to nie masz do czego wracać...

Zostaw merytoryczną opinię o DKS Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w DKS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DKS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DKS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DKS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DKS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DKS Sp. z o.o.