Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

KIK kik

Mam rozmowę o pracę w Opolu w kiki ktoś pracował ktoś kojarzy??

82Tomaszpioyrowski

Niestety będąc ostatnio w kiku natknęła mnie nieprzyjemna sytuacja.Najprawdopodobniej kierowniczka sklepu już po pierwszej próbie rozwiązania problemu stwierdziła że nic więcej nie da się zrobić i mam iść do innego sklepu.Naszczęście były tam jeszcze dwie inne Panie które starały się aby sytuacja się wyjaśniła za co bardzo dziękuję.

Xyz

Pracowałam zaledwie 2 miesiące, nie byłam w stanie wytrzymać okresu próbnego. Atmosfera pracy toksyczna, każdy obgaduje siebie nawzajem. Gdy zaczęłam prace było wszystko dobrze , po niecałym miesiącu nastawienie do mnie się zmieniło, mimo że nic nie zrobiłam. Krzywe spojrzenia i komentarze w moją stronę, sarkastyczne uśmieszki. Kasjer musi wszystko robić, a nowych pracowników pozostawia się samych sobie na kasie w największy ruch. Każdy pracownik udaje że nie widzi kolejki, wiec trzeba samemu ogarnąć wszystko. Nie polecam, wymagania z kosmosu a wypłata marna

oburzona

Nie polecam pracy w Kiku a zwłaszcza Kik Chojnów, niestety ZKS Pani Ewelinie całkowicie się w głowie poprzewracało. Stosuje (usunięte przez administratora) nie szanuje swoich pracowników, po odejściu KS lejce jej puściły i zachowuje się skandalicznie. Ludzi traktuje gorzej niż (usunięte przez administratora) do podłogi, ma się za wyższy byt ,odkurzacza w ręce nie weźmie, tylko fajka, energole, tyłka nie ruszy tylko wsparcia po regionie szuka,żeby sama (usunięte przez administratora) . Obrosła w piórka totalnie, nie idźcie tam do pracy bo czeka was gehaenna i rządy niedowartościowanej (usunięte przez administratora)z przerośnietym ego

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

Klient

Hehehe pracownicy mają 15 % rabatu a ty chcesz 30 dla klientów?? Kik byłby stratny bardzo .szkoda gadać wstyd żeby dla swoich pracowników było marne 15 procent szkoda słów

????

Dziewczyny czy u was na sklepach też Bzl źle was traktuje wymusza groźby. Delegacje czy można odmówić mając 70km do innego sklepu mówiąc że nie masz jak dojechać bo nie posiadasz auta

Wrrr
@????

Jak.nie pojedziesz to cie zgłębia w umowie masz napisane miejsce pracy i nic nie musisz nigdzie jeździć tylko ze oni tak będą robic ze wkoncu albo się zwolnisz albo będziesz jeździć

Kierownik kik

Hej,. Mam rozmowę na kierownika sklepu Kik ,czytam wasze opinie i sama nie wiem czy dać sobie spokój szukać dalej czy iść...proszę o wypowiedź kierownika tego sklepu zarobki obowiązki, itp

@Kierownik kik

Uciekaj dziewczyno daj sobie spokój zarobki gowniane a obowiązki co do tego to daj spokoj regionalni wszytko zwalają na ciebie wszytko na głowie zero komputera firma średniowiecze wszytko ręcznie robisz grafiki i wogole uciekaj jak możesz szkoda twojego zdrowia na tą firmę krzak poczytaj opinię zauważ ze nie ma nikt pozytywnej opinii na tą a gdzie ty idziesz na kierownika jakie woj

Black
@Kierownik kik

Jestem kierownikiem już jakiś czas od wczoraj na chorobowym od psychiatry. Ludzi brak rotacja że nie da się nic ogarnąć wieczne wymagania i nielogiczne pretensje. Zarobki ok 5500 brutto

@Kierownik kik

Idź i zobacz co ci oferują ale stąd uciekają ludzie którzy przepracowali dużo czasu .Jeśli masz ludzi którzy są ogarnięci i bzla który ci pomoże to może jeszcze,ale prawie wszyscy Bzl zwalają wszystko na kierownika.Szczerze nie polecam przeszłam do innej firmy i widać różnicę w zarobkach w traktowaniu oraz że kik to średniowiecze wszystko na kartkach i najlepiej po godz w domu bo w pracy nie masz na to czasu (wybierasz dostawę bądź robienie grafiku więc grafik tworzysz w domu żeby nie zostawić 1 osoby na kilka godz na sklepie samej) .sama sobie odpowiedz czy warto ?

@Black

5200 kierownik który pracuje już dlugo to co to jest w porównaniu do tych obowiązków co oni chca

Ala
@Kierownik kik

W dodatku cały dzień poza domem i na nogach .

Magda
@Kierownik kik

Odpuść sobie kika bo ci zniszczą psychikę tak jak mi mimo że nie byłam kierownikiem. Szukaj miejsca w którym szanują pracowników. W kiku mają nas tylko za numerki personalne i tanią siłę roboczą. Pracowałam rok i żałuję że tak długo tam pracowalam

Kikoriko
@Kierownik kik

Jeśli jesteś spoza firmy będziesz.miec miesięczne szkolenie w różnych sklepach więc już wtedy sprawdzisz czy Ci się to podoba, ja zostałam. Bardziej jestem ciekawa jaką stawkę Ci zaproponowali u mnie 4700, południe.

@;)

A ta kwota to brutto, czy netto? @Black wcześniej pisze, że 5500 brutto... Ta różnica to zależy od miasta, czy od wielkości sklepu, jak myślisz?

@Kierownik kik

Daj sobie spokój te stanowisko nie jest wart tych pieniędzy a przedewszytkim zdrowia firma 100 lat za (usunięte przez administratora) 2 os na sklepie tak naprawdę kierownik to masz tylko na papierze a tak to robisz wszytko zarobki marne i do tego czysta gola pensja żadnych benefitow żadnej premi nic marne 15% rabatu na zakupy także daruj sobie idz tam gdzie będą xie doceniać

Lola

Cała ta firma to jedna wielka pomyłka najgorsze zarządzanie jakie kiedy kolwiek widziałam a pracowałam w wielu firmach myślałam że gorzej być niemoze a jednak.. Wyzysk pracowników za (usunięte przez administratora)!!! Czas żeby podnieśli zarobki skoro jest się kasjerem sprzątaczka dorodcą klienta kierowniczka itd... Juz nie wspomnę że wiecznie się wychodzi po czasie za który nikt nie płaci!!! Jednym słowem czas uciekać z tamtad!!

Ggh
@Lola

Dlatego odeszłam gdzie indziej.Pensja ta sama a w końcu nie jestem od wszystkiego

Krysiq

Co sądzicie o tym calym programie My KIK i tych kartach? Jak u was to idzie? Tez was (usunięte przez administratora) ze dalej jako pracownicy mamy taki sam a czasem nawet mniejszy rabat niz klienci?

@Krysiq

Dokładnie..... My to już z dziewczynami na sklepie na samym początku o tym gadałyśmy gadaliśmy, to jest śmiech na sali że my mamy 15% rabatu tak samo jak klienci, ja rozumiem okej dobra na wybrane artykuły ale mimo wszystko powinno być chyba minimum z 25% jak dla nas dla, do nas ostatnio przyszła klientka która ma urodziny dostała rabat 20% na spodnie dżinsowe, wiem bo widziałam maila jakiego dostała mając kartę mykik

Sandra

Hej dziewczyny, mam pytanie : do kogo powinnam zgłosić się po odbiór książeczki sanepidowskiej jeżeli fizycznie nie ma jej w moim sklepie (taką informację dostałam od Pełnomocnika Zarządu) a w dodatku gdy otrzymałam numer do BZL (Łukasz Guliński), napisałam wiadomość podając numer sklepu oraz miejscowość w której pracowałam i w jakiej sprawie piszę, otrzymałam odpowiedź o treści : "Chyba zaszła pomyłka z numerem" "To pomyłka niech Pani się zwróci do kogoś innego i nie zawraca mi głowy." "Pomyłka, więcej nie będę tłumaczyć. " Będę wdzięczna za pomoc bo nawet nie chcę myśleć że miałabym tam iść i się płaszczyć aby otrzymać zwrot dokumentów.

KS
@Sandra

Książeczki sanitarni-epidemiologiczne w każdym sklepie są przechowywane w sejfie. Powinnaś zgłosić się do KS sklepu w którym pracowałaś. KS ma obowiązek wydać Ci książeczkę jeśli umowa na mocy której byłaś zatrudniona już się skończyła.

@Sandra

Cała ta firma to jedna wielka pomyłka!!! Ludzie szanujcie się i przestańcie zawracać sobie głowy tą zacofaną firmą! Naprawdę lepiej poszukać sobie coś innego ! Ja jak szlam do pracy musiałam być na lekach ,w końcu odeszłam i czuje się z tym wspaniale

Ela
@Sandra

Książeczki sanepidowskie z tego co dobrze kojarzę zawsze były przechowywane w sklepie w sejfie, zawsze tak było. Nie ma innej opcji żeby książeczka była gdzieś indziej jeśli faktycznie miałaś ją w sklepie wcześniej. To że teraz fizycznie jej nie ma, to jest chyba zaniedbanie jakiegoś kierownika książeczki sanepidowskie zawsze przechowuje się w sejfie i może po prostu widocznie ktoś ją gdzieś zgubił albo wyrzucił, poproś jeszcze raz żeby ten sejf, dokładnie przejrzeli.... Książeczki sanepidowskie nigdy nie wędrują nie wiadomo gdzie one nie są wysyłane ani do centrali ani nie wiadomo gdzie one są zawsze tylko w sejfie w sklepie i tyle.

KIK

Były już premię roczne?

Premie roczne? Dla kogo?

?
@KIK

Jeśli faktycznie są premie,to kto informuje o nich i kiedy możemy się ich spidziewac?

Karola

Niestety to nie żart ;) jest coś takiego jak premia roczna. ALE..... TYLKO DLA KIEROWNIKOW. MALO kto o tym wie bo to są tylko tematy które poruszają kierownicy. Wiem o tych premiach bo kiedyś nasz kierownik nie schował koperty z pismem z centrali. Byłam wtedy na przerwie i widziałam to pismo. Premia roczna to mniej więcej połowa ich wypłaty. Przyznawana raz , może góra dwa razy w roku.

Zofia
@Karola

Trochę smutne, że pracownicy "niższego szczebla" nie mają możliwości premii. Nie ma w firmie związków zawodowych, które poruszyłyby ten temat? Może oprócz tej nieszczęsnej premii firma ma jakieś inne benefity dla pracownika? :) Jest możliwość podwyżki, dofinansowanie np. do wakacji? Trochę wypytuję, ale chciałabym w przyszłości mimo wszystko tutaj aplikować.

@Zofia

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak dopłata do wakacji, na święta dostajesz tylko bon na jedną rzecz o wartości 50%. Premii tutaj nie ma jeśli jesteś pracownikiem zwykłym. Benefitów także nie ma, można o nich co najwyżej pomarzyć. Tak samo o podwyżki jest bardzo ciężko, mimo że robisz praktycznie to samo co kierownik bo musisz robić papiery, prowadzić zmiany, pilnować wszystkiego, przerabiać sklep a pensję masz niższą. Nie polecam aplikować do tej firmy szkoda twoich nerwów oraz psychiki. Ja jestem już wykończona psychicznie tą firmą i zamierzam się zwalniać. Nigdzie nie ma takiego (usunięte przez administratora) jaki jest tutaj. Ja rozumiem wszystko ale to już przekracza wszelkie bariery.

Gil
@pracownik

Tak niestety to wszystko prawda l. Kik to inny poziom (usunięte przez administratora) w sumie to osiągnął już apogeum . Teraz to obcokrajowcach maja więcej niż my w Kik ,ale w sumie to ciekawe czemu nie zatrudniają Ukrainek Kik nikogo nie szanuje

Anakonda
@Zofia

Tak wakacje w delegacji na 12 h i 3 h dojazd.To te premie :))i 4 dni pracy pod rząd po 12h W Kik powinnaś być oddana tylko tej pracy - wybij sobie wszystko inne z głowy -masz być na zawołanie jak masz w grafiku wolne to musisz przewidzieć ze zadzwonią ze nasz przyjść albo gdzieś jechać . Kik to inny stan umysłu…uzyskała w tym doskonałość. Nie polecam

Karola

Ale co mam więcej powiedzieć ? Wiem tylko tyle co napisałam. Premie rocznie to nie jest żart. To prawda. Widziałam pismo na własne oczy. Ale tak jak pisałam to są tylko premie dla kierowników.

@KIK

Tak dostają je tylko kierownicy.ale trzymają to w.tajemnicy. bo przecież nam się nie należy jako zwykłemu pracownikowi

Ciekawa

Ile czasu trzeba być na stanowisku kierowniczym żeby dostać taką piemie

Premioweee
@Karola

Co najlepsze premie roczne (podobno w formie 2-giej pensji) otrzymują tylko kierownicy sklepow nawet zks nie mają a kasjerzy tym bardziej tak na marginesie...

Kasjer

W każdym regionie są te premie dla kierowników?

@pracownik

To tylko odniose się do jednego zdania, faktycznie pracownik na zwykłym etacie wykonuje wiele rzeczy które wykonuje także kierownik. Ale w drugą stronę też to działa, ponieważ kierownik nie siedzi za biurkiem tylko tak samo rozładowuje palety, układa towar i stoi na kasie. A także doradza klientom. Także gwoli wyjaśnienia, to nie jest tylko jednostronne. Nie poruszam kwestii pieniędzy.

Dina

Tylko w zakresie obowiązków kierownika jest między innymi obsługa klienta ,dostawa a w zakresie obowiązków sprzedawcy nie ma prowadzenia zmian itp ,zobacz nawet pierwsze lepsze ogłoszenie do pracy do kika

Dida88

A przepraszam za co niby te premie? Co takiego nadzwyczajnego ci kierownicy robia? Pracuje cały zespół wiec cały zespół powien otrzymać premie a nie pokryjomu kierownik

Grünberg
@KIK

Premie, weź mnie nie rozsmieszaj, chyba dla zarządu i regionalnych. Dla nich pracownik jest zwykłym (usunięte przez administratora) do którego nie mają najmniejszego szacunku. Pensja pare groszy wyższa od najniższej, brak jakiegokolwiek socjalu, pół godziny siedzisz w pracy (przerwie) za damski (usunięte przez administratora) Kierownicy tłumoki bez doświadczenia z mniemaniem o swojej wyższości. Każdemu kto chce pójść tam do pracy odradzam. No chyba że już nie masz wyjścia, ale chyba już większy szacunek będziesz mieć jako sprzątaczka niż w tym (usunięte przez administratora). Na szczęście mam to już za sobą. Była to moja najgorsza praca w dotychczasowej karierze.

zca
@Dina

a czytałaś kiedyś segregatory? W obowiązkach kierownika nie ma tam sprzedaży...

Xxx

A w jakiej firmie nie ma osob odpowiedzialnych za zmianę??? Kierownicy pracują najczęściej od pon do pt to w innych sklepach w sobotę jest kto za to odpowiedzialny??? Pracowałam na stacji gdzie kierownik był tylko fo 15 a stacja 24h i później też były osoby odpowiedzialne za zmianę!!!

Luiza
@Karola

A jak można w takim razie awansować na kierownika, skoro zwykły pracownik tych premii nie uświadczy? W ogóle jest szansa by kogoś ze zwykłych pracowników awansowali, czy raczej biorą osoby z zewnątrz?

Bio
@Xxx

Kik za to nie płaca a w innych firmach tak.i przeważnie jak nie ma kierownika jest jego zastępca i to ob odpowiada a nie zwykły kasjer

@Bio

No u mnie akurat nie było zastępcy wogole i każdy pracownik na zmianę odpowiadał za całą stacje i nic z tego nie miał.

Bozenna
@Xxx

U mnie też tak jest ,a teraz długi urlop i sprzedawca odpowiada za sklep bo przez 2tyg nie ma kierownika i co ma z tego -całą fige

Julinek

@Pracodawca a czy w tym roku nie zasłużyliśmy na premie roczne??? Coraz więcej obowiązków, sklepy przetestowane, coraz więcej trzeba „ogarnąć”, mamy się wciąż starać bardziej i bardziej i to robimy i co??? I nic. Premia już się nie należy. Zadziałaliście mega DEMOTYWUJĄCO!

@Julinek

Tak zadziałali właśnie demotywujco dając coraz więcej pracy.w tej firmie człowiek jest zdemotywowany i nic więcej za wszystko opierdziel za wyniki za ludzi i tak dalej i po co na co się starać jak oni nie potrafią doceniać ludzi

@KIK

Premie roczne? Chyba dla pracowników bo kierownik nie podchodzi do kasy, mopa nie ruszy, palet nie rozwala tylko non stop na socjalu dokumenty robi ????????????

Issa

A jak wygląda praca w niepełnym wymiarze? Ktoś się orientuję?

@Issa

Praca w niepełnym wymiarze godzin tj. cały dzień pracy i tyle samo pracujących sobót w miesiącu co cały etat, powiedzmy, że 2 dni tygodniowo

Werka

Ile wynosi stawka sprzedawcy na rękę za cały etat?

@Werka

2900zl na rękę mi mówiła regionalna i kierowniczka że będę miała umowę przedłużona a się dowiedziałam kilka dni okresu próbnego dwa dni przed zwolnieniem że mi nie przedłużają umowy

Vio

3800 brutto

@Vio

U nas 3700 brutto.

Wika

Żenada te 3800 i tyle obowiązków. Ja pracuję w tedi i mam 4300 brutto jako zwykły pracownik . Powiem lepiej zarabiam 100 zł od zastępcy kierownika w kiku i mam mniej obowiązków i nie przychodza do nas takie ilości palet jak w kiku. Dlatego polecam zmienić pracę

Aluśka
@Werka

Moje dziewczyny maja po 4000 brutto, ale jedna ma 4100 brutto bo pracuje dosyc długo. Zastępca 4500 brutto a ja 5200 brutto.

Ona
@Aluśka

I tak płaca żenująca jak na ich wymagania

Stella
@Aluśka

Ale jaki region ? Pewnie jakieś duże miasto

Ania Olsztyn

Co zrobić jeśli miałam wypadek w pracy i zamiast pojechać do szpitala to pracowałam jeszcze kilka godzin?? Odszkodowania też nie dostałam. Nawet nie zapłacili 100% jak byłam na L4 tylko 80 Zgłosić do pipu czy dać sobie spokój???

@Ania Olsztyn

A dlaczego jeszcze pracowałaś,bo dla mnie wypadek oznacza że jestem niezdolna do pracy?

Ania Olsztyn

Tak dostalam wypowiedzenie od nich zaraz po powrocie z L4. Dlaczego pracowałam bo kierowniczka olala sprawę i powiedziała że mam pracować bo dostawa jest do zrobienia. Nawet wypadek zgłosili dopiero na drugi dzień.

@Ania Olsztyn

Na twoim miejscu bym się odwołała masz kamery na sklepie

W tej firmie nikt niczego nie zgłasza a później jest jak jest.Zwlaszcza takie rzeczy należy od razu zgłaszać zastanawia mnie tylko jedno czy BHP przeprowadzalo z tobą wywiad na ten wypadku bo to akurat powinno byc

To super.Nie daj się dziewczyno to kierownik nawalił więc niech teraz odpowiada

Kare naganną ale też może być wypowiedzenie jest to złamanie kodeksu pracy i naraziła cię na utratę zdrowia i ja bym obstawiała ta ostatnią możliwość, bo jeżeli to pójdzie dalej to firma też może ponieść konsekwencje przez twoją kierowniczkę.Firmy nie lubią wypadków przy pracy bo wtedy jest za dużo kontroli i różne rzeczy przy okazji mogą wyjść,więc obstawiam że firma zwolni panią kierownik. Sama bym ją zwolniła za coś takiego jestem kierownikiem i dla mnie liczy się człowiek a nie praca

Ksenia

Masa tu negatywnych wpisów, aż jestem zaskoczona. Dziewczyny, a czy któraś z was jest zadowolona z warunków? :( Ja nie mam możliwości przebierania w ofertach, jeśli mnie by tu przyjęli na sprzedawcę, to biorę. Macie dla mnie jakieś rady, warto coś wiedzieć, żeby jednak nie pracowało się tu aż tak źle? Zarobki 2700 to już z sobotami liczycie?

zzzz
@Ksenia

powiem ci tak pracowalam wim jest strasznie jak nie wchodzisz kiero w (usunięte przez administratora) to masz przekichane jak sie niegodzisz na wyjazdy to jestes spalona naobiecuja niewiadomo czego z jest super ale uwierz nie jest jest to najgorsza firma w jakiej pracowalam to juz w biedronce masz wiecej jak tu i nie zmuszja cie do tego co tu ludzie uciekaja stad bardzo szybko malo est takich co rok przerobia

@Ksenia

Powiem Ci tak. Nie jest źle. U mnie jedyny minus to bzl i pieniądze mogłyby być większe. Ale mam świetny zespół w pracy. Jesteśmy zgrane i dzięki temu się dobrze pracuje. Jak trafisz na takie osoby w pracy jak ja łączenie z kierownikiem to można pracować. Powodzenia

Ant Art
@Xxx

(usunięte przez administratora) Nikt o zdrowych zmysłach by tak nie napisał. Jesli komuś podoba sie praca w tej firmie i jest zadowolony z warunków pracy to współczuję. Współczuję ze ktoś jest tak bardzo ograniczony i nie zaznał pracy w normalnej firmie która szanuje pracownika, pomaga pracownikowi, wspiera pracownika i jego rozwój, szanuję zdrowie pracownika, szanuje CZAS wolny i prywatny pracownika. Kik wspiera ale ekspresowy rozwój D*epre*sji u pracownika. Ta firma nie ma nic do zaoferowania pracownikowi oprócz katalogu chorób i zaburzeń psychicznych.

Klok
@Ksenia

A sobotami a za niedzielę handlowe też nic nie dostaniesz. W ogóle w tej firmie nic nie dostaniesz

@Ant Art

Kik to była moja najgorsza praca jaka miałam , zawsze było zrobione za mało i coś zrobione złe , wysyłanie zdjęć na grupach z ciągłymi pretensjami „kto tu to odwiesił” „kto tu to położył „ wypisane milion zadań do zrobienia w ciągu zmiany 12h które były nie dowykonania bo czas na obsługę klienta nie był brany pod uwagę , wypruwalo sie flaki żeby na następny dzień wolny przeczytać na whatsappie „a dlaczego to nie jest zrobione „ wytrzymałam rok i zwolnienie to byla najlepsza decyzja ????

To nie możesz zapytać bezpośrednio jak tu pracujesz? Czy nie masz aż takiego kontaktu? W ogóle jest tu spora rotacja? Jak ty to widzisz?

My Kik

Spora rotacja to za mało Z ta firma ciś nie tak Nie trzeba tam pracować aby to zauważyć. Ja się cieszę ze uciekłam z tej pożal się Boże firmy(krzak) Zero możliwości rozwoju jedyne co się tam liczy to wciskanie kart i produktów ,których ludzie nie chcą. Do tego te przymusowe urlopy pod PEP Przymusowe delegacje bo ciagle ktoś się zwalnia albo daje l4 tez przymusowe pod Pep Niedługi zaczną się inwentaryzacje -tez będzie wiele osób nagle chorych jakby zbiorowa epidemia :) Co się dziwić ??? Zarząd do wymiany (usunięte przez administratora) to i zamiatanie spraw pod dywan do dla nich nie pierwszyzna Czytając opinie sprzed lat nic się pod tym względem nie zmieniło Powodzenia wam kasjerzy ,życzę wytrwałości i lepszych warunków pracy. Miejcie odwagę się w końcu postawić ,albo odejść . Ta praca nie jest warta waszego zdrowia psychicznego A te karty to spóźnione o jakaś dekadę

@My Kik

Też zakończyłam swoją współpracę po kilku miesiącach i nigdy więcej.

Zosia

Ja uciekłam . Nigdy nie pracowałam w gorszym miejscu. (usunięte przez administratora) Nie powinna pracować na tym stanowisku. Zero empatii odczuwalny (usunięte przez administratora) z jej strony. Jest wrednym człowiekiem. Wielka dama a nic nie wie o pracy w sklepie. Nie polecam pracy w kilku warszawa i okolice omijać szerokim łukiem

Ktoś
@Zosia

Pracowałam w Babicach i doskonale znam tą panią. Odeszłam przez jej podejście do pracowników. Zero szacunku źle odżywanie się . Odczuwalna pogardą z jej strony. Powinna zostać zwolniona bo nie nadaje się na to stanowisko.

Nowy pracownik

Cześć dziewczyny, Widzę, że bardzo narzekacie na pracę w kilku. Powiem Wam, że w kiku macie dobrobyt o jakim nie śniłam! Wcześniej pracowałam wiele lat w Pepco.... Też pracowałyśmy po 2. Jedna przez 12 godzin stała na kasie, klipsowala i wieszakowala ciuchy, a druga rozbijała 3-4 palety. (nie na tydzień, na dzień) Wszystko musiało być zrobione od razu. Tutaj luzik. We dwie na sklepie, okej ciężko jest przypilnować nieuczciwych klientów, ale we dwie możecie robić te palety. Więc idzie sprawniej. Jeszcze jak traficie na fajne dziewczyny to aż chce się chodzić do pracy.

@Nowy pracownik

Hehe mam koleżankę która pracowała w Pepco i jakoś całkiem inaczej wyglądała tam praca ,jak przyszła do kika to poprostu jakby cofnęła się w czasie.A i w Pepco nie pracują dziewczyny po 2 osoby jeszcze nie widzialam chyba że ty pracowałaś w jakimś nisko budżetowym sklepie

@Nowy pracownik

Zapomniałaś dodać że w Pepco 3 czy 4 palety wyglądają jak dwie w kiku ;) też pracowałam w Pepco ;) w żadnym Pepco nie ma 2 osób na zmianie. Nie wiem po co piszesz te głupoty. Zawsze były minimum 3 lub 4 . A palety w Pepco są bardzo małe. Po kilka kartonów na palecie.

@Nowy pracownik

W Pepco kasjer to kasjer, kierownik to kierownik. Dodatkowo są starsi kasjerzy. ŻADEN KASJER W PEPCO NIE ROBI DOKUMENTOW, ANI INNYCH RZECZY TEGO TYPU. KASJER TYLKO STOI NA KASIE I EWENTUALNIE WIESZAKUJE CIUCHY. DODAM ZE KASJERKI NIE wykładają nawet non foodu. Robia to osoby prowadzące zmianę czyli tak zwani starsi kasjerzy. Takze nie pisz głupot

Oj
@Nowy pracownik

Chyba tu coś śmierdzi , słuchaj ja jestem rok tutaj i nigdy we dwie palet nie robiliśmy. Zawsze kasjer stał na kasie i robił towar a nie mógł

Ty
@Oj

U nas rozbieranie palet we dwie to norma. Z tego jeszcze bieganie na kasę.bo. jesteśmy nieraz tylko we dwie....

@Lenka

Pracowałam w galerii w mieście ... Nie mam po co ściemniać, jeżeli uważacie, że w Pepco są lepsze warunki. Proszę bardzo sprawdźcie. Wszystko się zmieniło. Gdyby było tak jak piszecie to nie uciekała bym z tego pierdolnika po 5 latach pracy.

@Ewa

W kiku w twoich obowiązkach jest robienie dokumentów, więc nie rozumiem po co to tak rozdzielać ? Nie napisałam, że w Pepco kasjer robił dostawę. Proszę czytać uważnie i ze zrozumieniem. No chyba, że to problem :)

Potencjalny Pracownik

Jakiej firmy jest ubezpieczenie grupowe w Kik???

Slop

4osoby zatrudnione na cały sklep Masakryczny grafik Wystarczy że jedna pójdzie na zwolnienie lub cokolwiek i nie ma.komu pracować. To jakieś nieporozumienie jak chciwa to firma.

Kubek
@Slop

Dobrze ze na cały etat. U nas ciagle ktoś daje wypowiedzenie.Sama tez dałam. Niech sobie góra Sama w tym (usunięte przez administratora) tkwi.

Mimi

Dziewczyny zanim wyślecie CV do tej firmy zastanówcie się 10 razy ! Ta firma to (usunięte przez administratora)! Ciągłe wymagania, wrzucanie kolejnych CHORYCH wytycznych, nowych celów do realizacji i procedur przy pracy w 2 osoby na sklepach z taką powierzchnią i ruchem. Żadnych benefitów dla pracownków, ani premi za utarg a obecnie nawet zniżki ( pracownicy mają tyle co klient) tylko wieczne wymagania. Nie ma możliwości nawet pójścia na l4 gdy zachorujesz, masz smarkać na kasie przy klientach, ich to nie interesuje! Widzę że rejon Oświęcim, Chrzanów, Wadowice w końcu dziewczyny poszły po rozum do głowy i odeszły. Za taki pieniądz na cały etat jest lżej i lepiej choćby w pepco czy dealz na 3\4 etatu...

Niepolecam@
@Mimi

A słyszałyscie co się wydarzyło w Tychach? Podobno cała załoga łącznie z kierownikiem odeszli. Nowy kierownik też za długo nie popracował.

Kikowa
@Niepolecam@

W jednym ze sklepów w woj łodzkim też cała załoga zwolniła się. MASAKRA co dzieje sie w tej firmie .

@Kikowa

A dziwicie się że ludzie stąd odchodzą bo mnie to nie dziwi.Niech góra zacznie robić porządki od swoich bzl bo to zasługa ich że ludzie stąd uciekają ,większości rzeczy Dyrektorzy nie widzą i nie słyszą co bzl mówi . U mnie też się zbiera aby odejść z tej firmy ileż można nie jestem (usunięte przez administratora) i nie zarabiam tyle żeby być dostępna 24 h na dobę a bzl nie chcąc łamać prawa każe sprzedawcy wtedy wydzwaniac do ks , pip w tej firmie się kłania są ludzie którzy poświadcza co bzl mówi i co robi. Widząc ile tego jest na tym forum należy to zgłaszać w każdej miejscowości znikąd te wypowiedzi tu się nie znajdują.

Lenka

No to mamy E.K z pomorskiego następna gwiazda z pomorskiego M.S i ludzie dużo piszą o dolnośląskim Może faktycznie warto żeby nawet ktoś z Niemiec się zainteresował Kikiem w Polsce. Nie znam drugiej takiej firmy gdzie jest taka rotacja i traktowanie pracowników

Ola

Z doświadczenia wiem że vkl mogą dużo ale zależy od vkl.

Cebula
@Ola

Bylo kilka nieprzyjemnych sytuacji z udzialem E . K (oczywiście z jej winą) ale pan M. VKL jakoś nie popisał sie chęcią rozwiązania sporu. Zamiecione pod dywan można powiedziec. Jakby nic się nie zdarzylo.

S. Y

Ta firma to (usunięte przez administratora) . Widocznie zasada w tej firmie są takie a nie inne zasady pracy ,widocznie bzl są szkoleni właśnie w takim zachowaniu. No cóż — ja wolałam się zwolnić niż uczestniczyć w tej komedi/ nie sadze aby to się kiedykolwiek tu zmieniło . Nie warto tracić tu zdrowia zwłaszcza ze praca po 11/12 h czasu wolnego właściwie brak/ czasu z rodzina nie odzyskam i niestety płace teraz za brak czasu dla rodziny

Werka
@Cebula

Pytanie czy ten Vkl wie o tym. Jeżeli zgłaszaliście się już z problemem i nic się nie zmieniło to faktycznie słabo...

Lucy
@Cebula

Spokojnie.. Znaleźli sobie jednego kozła ofiarnego na którego wszystko zrzucili

@Cebula

Sprawa E. K. bedzie zamiatana pod dywan dopoki kazdy sie nie wypowie szczerze, co ta kobieta wyprawia. Jej ulubienice w regionie ktore sa od wszystkiego i sa na jej kazde skinienie zlego slowa nie powiedza glosno a same sa na lekach uspokajajacych.

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.