KIK Textil

Opinie o KIK Textil

Gość 2017-01-20 18:52
Dziewczyny , ja właśnie zostałam zwolniona z pracy w centrali, gdyż napisałam maila do dyrektora , że nie pozwolę sobie na chamskie traktowanie mnie nowej osoby przez panie z działu finansowego i że praca w określonym miejscu,czasie i pod nadzorem kierownictwa nosi znamiona umowy o pracę. Mało tego parę dni temu poinformowałam kierowniczkę działu finansowego, że i tak tam nie będę tam długo pracować , gdyż nie dam się wykorzystywać na umowę zlecenia , kiedy inni w centrali mają umowy o pracę. I dziś mi wręczyła wypowiedzenie , którego i tak nie podpisałam ,gdyż miałam do tego pełne prawo. Powiedziałam jej , że to ja się zwalniam z tej okropnej firmy. Mało tego pancie, które pracują w dziale finansowym również od niedawna bo jedna od miesiąca lipca , za grosz nie okazały mi szacunku. Kategoryczne zachowanie w stosunku do mnie. Uwierzcie mi , że w centrali wcale nie jest lepiej, mnie nowego pracownika potraktowali jak "śmiecia". Oczywiście sprawy nie pozostawię bez echa. Nagłośnię to co wyrabia się w tej firmie, bo Inspekcja Pracy już została o tym poinformowana. Zachowanie jakie zaprezentowała kierowniczka i jej paniusie z działu finansowego jest niedopuszczalne. Zobaczymy czy będzie im do śmiechu jak wreszcie się nimi ktoś porządnie zajmie.
PS. INFORMUJĘ , IŻ WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART. 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
M.K 2017-01-20 19:02
Myślą , że trafili na głupią istotę, ale ja głupia nie jestem. Wprost przeciwnie, jestem stanowcza i konsekwentna, więc zrobię wszystko, aby ta firma poniosła konsekwencje prawne.
Nie chcę mieszać w to Boga, ale tutaj naprawdę słuszne okazałoby się stwierdzenie" " BOŻE WIDZISZ TO A NIE GRZMISZ. "
Były 2017-01-20 20:13
Kochana tak trzymaj i potwierdzam w central też jest chora sytuacja tylko boją się parę puścić bo ich mało i można zidentyfikować i wywalić jak śmiecia. Pełne poparcie . a dział finansowy pozostawia wiele do życzenia. kiedyś przyjdzie sprawiedliwość.....oj przyjdzie
M.K 2017-01-20 20:24
Dziękuję za miłe słowo. Wierzę w to , że karma wraca. Przyjdzie czas , że i do nich wróci . To na pewno.
Jeszcze pracownik 2017-01-20 21:53
Rowniez popieram! Trzeba zrobic z ta firma porzadek.
zniesmaczona 2017-01-21 20:13
Ciekawe co na to wszystko zarząd w Niemczech np Pan Patrik Zahn czy też z rękawa sypie wypowiedzaniami za to ze pracownik zna swoje prawa i obowiązki domaga się szacunku i dobrych warunków pracy
Gol 2017-01-21 21:17
Najlepiej to napisac do P.Zahna maila / list po niemiecku z dokladnym opisem. Myslicie ze uda, ze nic sie nie dzieje??? W zadnyn wypadku... Niemcy nie lubia skandali, na pewno zadzialaja. Juz kiedys pytali nas co myslimy o zarzadzie w polsce. I zarzad polski tego sie wlasnie boi...
M.K 2017-01-21 21:41
Nie znam zarządu w Niemczech i nie wiem jaki jest , ale to jak mnie potraktowali we Wrocławiu w centrali woła o pomstę do nieba! Zwolnili mnie za to, że odważyłam się powiedzieć prawdę i domagałam się sprawiedliwego traktowania . Wierzę jednak w to , że zło jakie mi wyrządzili wróci do nich ze zdwojoną siłą!
Kawa 2017-01-21 23:09
Zostac w kiku czy pozegnac sie ? Pisac maile do prezesa - efekt -szybki wylot
Były 2017-01-22 06:44
Nie tylko Ty....
Były 2017-01-22 06:46
O chętnie skorzystam :)
Byla wkoncu 2017-01-22 15:47
Moge pisac juz mi nic nie grozi bo i tak sie zwolnilam.oczy chetnie im otworze :)
kikowka 2017-01-22 21:46
Dobry pomysł! Bardzo dobry!
pracownik 2017-01-23 19:02
Tylko to by musiało być naście lub dziesiat takich wiadomości bo jedna może nie dac efektu
Róża 2017-01-27 13:57
Jak mieliśmy wizytacje z Niemiec to Wam powiem,że wszyscy nam podali rękę na wejście i wyjście, nawet po 2 razy niektórzy;), prócz tego łysawego w okularach... i tak wyszło który to jest faktycznie buraczyn;)
delegacja 2017-01-27 18:38
Woza tylko swoje szanowne tyłki po tych sklepach i gitarę zawracają takie podróże też kosztują ale kogo to nas ściągają na sprzątanie sklepu malowanie trawy na zielono wszyscy się uśmiechają ze niby wszystko jest ok taka parodia a nawet z Ni emcami nie pogadasz bo ich pinuja zeby ktoras czasem pyska nie otworzyla
Kawa 2017-01-27 19:50
Przy nastepnej wizytacji musimy miec kartki z napisem HILFE
Kawa 2017-01-27 20:25
Moze to nie byl Burazin ale buraczyn napewno
Baggi 2017-01-30 14:00
Witam, proszę o podpowiedź... właśnie załatwiam wszystkie dokumenty w związku z przyjęciem do jednego ze sklepów. . Podpowiedzcie i upewnijcie mnie ..zwracaja te wszystkie koszty, prawda?? Z góry dziękuję i pozdr.
Mala 2017-01-30 18:35
Mi zwrocili tylko za dokument potwierdzajacy niekaralnosc.reszta na moj koszt.lekarz ich i ksiazeczka sanepid.tez ja oplacilam.
Pracownik 2017-01-30 21:24
Zwracają
Gość 2017-01-30 22:35
Jaki tę zmiany nowe ile jaki etat dzięki z góry
Róża 2017-01-31 16:52
Ojeeej a mi wszystko zwrócili jak ponad pół roku temu tam byłam... może jeszcze w następnych wypłatach Wam zwrócą. A ręki nie podał własnie podejrzewam,że ten Z... bo pan B... był cały czas uśmiechnięty ;) ale w necie mają zdjęcia sprzed 20 lat i ciężko być pewnym kto tym bałaganem kieruje. A jak inwentaryzacje powychodziły u Was?
Kama 2017-01-31 18:51
Dobrzy ludzie !
Kama 2017-01-31 18:57
Dobrze Ludzie!
Amelia 2017-02-01 16:44
Moi Mili..czy są tutaj jacys kierownicy sklepów? lub ktos kto się dobrze orientuje .. ostatnio widzialam ogloszenie na kierownika własnie. mozecie cos powiedziec na ten temat? warto? bardzo jest ciezko? bardzo duza odpowiedzialnosc?
Pracownik 2017-02-01 19:12
Na sklepie to praktycznie kazda jest "kierownikiem" tzn robi wszystko co kierownik i nic z tego nie ma.nie pakuj sie w to chyba ze chcesz byc jeleniem.pracuje tu i szukam juz czegos innego.zmywam sie stad jak najdalej.Nie warto!
Kikowa 2017-02-07 12:53
Właśnie zakończyłam karierę w KIKU i jestem najszczęśliwszą osobą, koniec z nerwami, bieganiem po całym sklepie bez sensu dziś zmiana stołów a jutro znów to samo bo góra zmieniała zdanie. W końcu psychicznie i fizycznie mogę odpocząć, a nie siedzieć cicho jak jest regionalna bo odezwać kierowniczka się nie pozwala. Dziewczyny nie dawajcie się bo będzie jeszcze gorzej, niech każdy ucieka gdzie tylko może.
kikzlo 2017-02-07 22:13
Dajcie spokój najgorsza firma jaką znam. Nigdzie indziej nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do pracownika. Płacą grosze a wymagają przenoszenia gór. Przyjeżdża regionalna milion zadań i wymagań i jeszcze pretensje wiecznie że coś źle albo nie zrobione masakra. Nic dziwnego że ludzie się ciągle zwalniają w tej firmie nie można wytrzymać psychicznie i fizycznie. Po prostu cyrk to co się tam dzieje. A regionalna szkoda gadać...brak słów.
Byla 2017-02-08 11:02
Brawo Ty! Ja tez sie niedawno zwolnilam i to byla najlepsza decyzja ever.koniec z zapiep....jak robocik :)
Mira 2 2017-02-08 14:16
Nie zgadzam się z opinią, że klienci są świnie, a personel cacy. Ja również zdenerwowałam się dzisiaj będąc na zakupach w KIK Ciechanów gdy usłyszałam pytanie czy doliczyć reklamówkę. Zapytałam sprzedawczynię czy muszę niech zapakuje towar w opakowanie w jakim przychodzi z hurtowni bo chyba luzem majtek nie przywożą . Wiem, że weszły przepisy o płatnych reklamówkach , ale sprzedawca powinien wydać towar w celofanowej torbie lub w papierze, bo jak pisałam to nigdzie się nie spotkałam z tym żeby sprzedawać bieliznę jak ziemniaki na targu. Na moje i męża zapytanie usłyszałam, że ale kultura jakie chamstwo. Uważam, że ja z większym chamstwem się nie spotkałam.
Pracownik 2017-02-08 15:51
Haha padlam! Nastepna paniusia.jak ci nie pasuje to w triumphie kupuj bielizne.nie stac cie na reklamowke za 20gr ?wszedzie teraz sie placi za nie.bezprzesady.pozatym to nie jest nas wymysl!Zenada.
Jjjjjjjjj 2017-02-08 16:21
Hehe nnastepna..... Paniusiu wszędzie płaci sie za reklamowki i powiem Ci cos lepszego= tam gdzie dostajesz reklamowke niby za darmo to ona nie jest za darmo.... Tam gdzie sa reklamówki nie płatne to tylko dlatego ze koszt reklamowki jest doliczany W TOWARACH KTÓRE KUPUJESZ ... NP zamiast bułkę kupić za 35 gr placisz 40 gr i torbę masz niby za darmo. A ze kik nie ma tego wliczonego w towar to placisz oddzielnie. To po pierwsze po drugie magazyn nie jest od trzymania śmieci , po trzecie zadzwon sobie do Niemiec i im to powiedz , a po czwarte to klienci sa beszczelni co niektórzy tak jak u nas potrafi na środku sklepu wypluc gumę i iść dalej. Zenada.
gość 2017-02-08 16:34
Nie bronię nikogo , ale faktycznie tak jest, że za reklamówkę płaci się prawie wszędzie, podkreślam "prawie" , niestety teraz mamy takie czasy ,że za wszystko się płaci. Dodam tylko, że prawdą jest też to , że to nie jest wymysł pracownic, ale odgórnie jest nakazane ażeby za reklamówki płacić.
Niestety tam gdzie mieszkam ja, pracownice kiku też nie są zbyt uprzejme, jak widać to jest norma.
kikowa 2017-02-08 17:46
A za kogo pani sie ma....ze tak zapytam, niech pani sobie idzie do jakiegos butiku gdzie pani pieknie gacie zapakuja, w sieciowkach i wiekszych marketach nie od dzis reklamowki sa platne i to powszechnie chyba wiadomo a jak sie pani nie podoba to niech pani napisze do prezesa firmy w tej sprawie a najlepiej byloby ze by pani do kika nie przychodzila jak sie pani nie podoba bo pracownicy tez ludzie i nie maja zamiaru wysluchiwac gorzkich zalow upierdliwych klientow!!!! tu sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 12 h i nam jakis szacunek tez sie nalezy!!!!
Kawa 2017-02-08 19:19
Każda ma obowiazki kierownika ale tylko kierownik ma konkretny przelew na konto tutaj nawet zastepca jest trampkarzem bo zarabia mniej niz kasjer w lidlu
nick 2017-02-08 21:02
Zarobki w tej firmie to ŻENADA!!! W Biedronce lepiej zarabiają. Pracownik jest traktowany jak szmata do podłogi.
Pracownik 2017-02-08 21:45
Bez porownania...w biedronce socjal maja wszystko! A w kiku nic.tylko rzadaja a nic nie daja, o przepraszam dostalam czekoladki na koniec roku za 4 zl haha
Hmmm 2017-02-09 12:02
Jakie czekoladki u nas były dwa wielkie kartony ze slodyczami
zzz 2017-02-09 13:46
Premie by lepiej dali a nie jakies slodycze dla dzieci, mamy sie o nie bic czy jak???pieniedzy na 3 miesiac nie wyplacaja tylko godziny oddaja!!! Zenada i kpina!!
Róża 2017-02-11 11:32
odeszłam pod koniec roku i zaczęłam spać spokojnie i zdrowie wróciło do normy [czyt. okres wrócił, bo od stresu nie dostawałam...] Ciężko pracować 12h, biegając po sklepie i słuchając, że jest syf, wszystko źle, sklep nie ogarnięty, a przy kasie jeszcze z uśmiechem wysłuchiwać pretensji o reklamówkę za 20 groszy... jeśli był papier to pakowałam papier, a tej damie od majtek, karton bym przyniosła największy...niech se spakuje... Zastępca ok 1700 na rękę miała w tamtym roku i mówiła,że jest spora różnica w stosunku do kierowniczki. Grafik nie zawsze da się adekwatnie ułożyć, a na sklepie jest tyle pracy,że każda dziewczyna powinna każdą rzecz potrafić niestety, więc już lepiej nieco zrównać pensje... bo układanie grafiku przez kierowniczkę (u nas była akurat bardzo sprawiedliwa;) nooo zazwyczaj okazuje się przywilejem, a nie ciężkim obowiązkiem
Były pracownik 2017-02-12 19:51
Praca w tej firmie jest tragiczna, nikomu nie polecam. Nie maja szacunku do ludzi i ich pracy. Najlepiej żeby 10 rzeczy na raz robić. Problem jest ze wszystkim, żeby co kolwiek załatwić. Przestroga dla wszystkich chcących tam pracować. Najlepiej przekonać się na własnej skórze.
Beata 2017-02-14 00:25
Te kartony ze słodyczami to pewnie BZL za własne pieniądze kupił bo mu wstyd było przywieźć wam tylko te ich kalendarze adwentowe z czekoladkami...
roztargniona 2017-02-14 20:41
mi przedłużyli umowę będąc na macierzyńskim, papiery dostałam już w 8 miesiącu ciąży
katie 2017-02-16 17:20
witam mam pytanie za niedlugo mam podpisac umowe w kik chca mi odrazu dac na rok a dlaczego nie daja na 3 miesiace i czemu nie dali mi jej do domu do przeczytania czy maja oni jakies swoje haczyki????
On1 2017-02-16 19:26
Nie dali Ci do domu, bo Góra musi podpisac. Pewnie niedlugo Ci odesla. Ale moja rada - nie pakuj sie tam. To czysty wyzysk, smieszne pieniadze, wymagania nie z tej ziemi i nawet glupiego dziekuje za to nie uslyszysz.
katie 2017-02-16 19:49
a moge zerwac umowe w kazdej chwili tzn z ilus tam dniowym wypowiedzeniem bez problemu?
Pracownik 2017-02-17 10:08
Mozesz zerwac z mc wypowiedzeniem.
Róża 2017-02-17 20:37
Możesz zerwac z 2 tygodniowym wypowiedzeniem jeśli krócej niż pół roku bd pracowac a jak powyzej to już miesiąc wynosi okres wypowiedzenia, chyba,ze coś się zmieniło, ale ja te info miałam w umowie, więc zobaczysz jak dostaniesz;)
Były 2017-02-18 00:16
Dają na rok bo tak wygodnie później znowu na rok a później nie przedłużają. Pamiętaj na umowie na czas określony mogą wypowiedzieć umowę w każdej chwili bez podania przyczyny. Taj jest łatwiej dla nich......
Zostaw swoją opinię o KIK Textil - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIK Textil