KIK Textil

Opinie o KIK Textil

xxixixx 2016-10-17 12:27:24
No właśnie tak jest do dnia ukończenia umowy, w moim przypadku kończy sie niecałe 3 miesiące po porodzie, później przechodzę na tzw zasiłek macierzyński wypłacany przez ZUS. Ciekawa byłam jak z macierzyńskimi w innych sklepach, bo ja po rozmowie z regionalną usłyszałam że dziewczyny wracają po macierzyńskim normalnie i miejsce dla nich jest do pracy. Niestety teraz okazało się że umowy mi nie przedłużą, pomimo iż nie chciałam brać całego rocznego macierzyńskiego i wrócić tylko na pół etatu. Miałam zostać zastępcą po powrocie, a zostałam potraktowana jak śmieć, no cóż polityka prorodzinna w KIK'ach nie obowiązuje :-(
xxxxxxx 2016-10-17 18:40:58
Ja właśnie słyszałam, ze nie ma już po ciąży powrotow do pracy.
tttiw 2016-10-18 12:46:07
bo ta firma woli cały czas zatrudniać nowych pracowników zamiast docenić tych którzy wiedzą wszystko na temat sklepu i tracą pół dnia w pracy żeby przyjechali sobie regionalni z Direktorami i narzekali że zle.
Mal-onia 2016-10-18 21:44:01
a ja powiem tak: to nie jest tak, ze matek karniących nie chca. jeszcze nie urodziałaś, a już mówisz, że po pół roku wrócisz? skad wiesz, czy dziecko nei pochlonei cię bez reszty i po pół roku jednak nie stwierdzisz, że jeszcze drugą część urlopu wykorzystasz? a moze sytuacja zdrowotna nie pozwoli na powrot?
u nas jest dziewczyna, ktora miala przerwe od maja. wrocila na ten sam etat. wiel zalezy od tego, jakie masz relecje z samym zespolem. bylas dobrym pracownikiem, probuj. nikt ci nie powie, ze nie, bo jestes matka.
kiepsko 2016-10-19 23:52:51
nie przedłużają
kiepsko 2016-10-19 23:58:02
Tak traktują wszystkich nie tylko ciebie, nawet te potencjalne przyszłe matki, gdy obawiają się, że mogą zajść też mają nieprzedłużone umowy. Nawet gdybyś dla firmy flaki wypruwała... Dla tej firmy nie warto wypruwać....
premie haha 2016-10-20 11:10:57
w kiku nie ma żadnej premii, ani bona za 20 zł nie dostaniesz :D marzenie...
MADZIA 2016-10-20 17:19:00
Praca w kiku jak każda inna nigdzie darmo nie dają .Zawsze można szukać lepszej pracy .Ja pracuje już 3 lata i daje rade .Wszędzie ludzie narzekają .
Tyryry 2016-10-25 19:14:00
Juz niedlugo zaczna sie inwentaryzacje.... jak wygladaja u was delegacje? Mueicie jezdzic czy nie koniecznie? Pozdrowienia dziewczyny
koka 2016-10-30 08:01:32
He he..czysta prawda...ostatnio przy zwrocie pewna paniusia chciała tez zwrócić mała reklamowke....byłam w totalnym szoku....a co do świąt to jest tyle tego towaru ze za niedługo pod sufit go będziemy kłaść. ..nie mówiąc o kartonach gazetkowych zalegających na zapleczu...a te dostawy to porazka-tyle palet raz w tygodniu-co te Niemcy myślą że my w tygodniu sprzedajemy po 8 palet towaru ze tyle tego nam wysyłają? !poza tym wszystkim życzę wesołych swiat-będzie się dzialo-i żadne red bull e nam nie pomogą!
pracownik 2016-10-30 17:04:08
Dokładnie redbulle nie pomogą. Jeszcze zależy jakiego ma się kierownika... mój tak ustala grafik jakbyśmy były robotami. A sam nigdy nie przyjdzie do pracy w weekend. Ustala grafik tak jak mu pasuje i z nikim się nie liczy, czasem jest tak że nie przestrzega zasady, ze dwa dni możemy podać jakie chcemy mieć wolne w miesiącu.
Przed świętami bedzie się działo... kolejki ogromne a my dwie na sklepie i dwie na kasie...więc sklepu nie ma kto sprzątać i pilnować...
A słyszeliście może czy w tym roku będą premie świąteczne czy tylko kalendarz adwentowy w połowie grudnia i życzenia?
Kiki 2016-11-02 10:56:41
Ja także pracuje w Kiku nie pracuje co prawda długo ale to co zdążyłam zaobserwować wprawia mnie w osłupienie.
Zero szacunku dla pracownika wychodząc na zaplecze trzeba się tłumaczyć po co się idzie czy się napić czy do toalety i czekać na pozwolenie żenada czasy Hitlera to już się raczej skończyły.
Nie wolno nawet na chwile stanąć trzeba cały czas zapier*****ać po sklepie.
No i w ogóle to pół godziny pracy za darmo to jakaś masakra, nam się ostatnio przedłużyło i byłyśmy w pracy godzine za darmo.
I jeszcze jedno co mnie zadziwia czy u was też 3 godziny przed zamknięciem nie wolno już wyjść na przerwę??????
xxxxxcccc 2016-11-02 12:36:53
Nikt nikomu nie tłumaczy o po co i kiedy idzie na zaplecze. Przerwa należy się każdemu pracownikowi i możesz ja wykorzystać kiedy chcesz. Nie ma takiego czegoś jak praca za darmo. Te godziny powinny być wpisane normalnie w ewidencję pracy. Nie pracujesz pół godziny za darmo tylko masz 45 minut przerwy.
ASdd 2016-11-02 18:25:08
Jak ktos kaze Ci pracowac zamiast byc na przerwue lub zostajesz dluzej niz w grafiku, to trzeba to wpisac w realny czas pracy, inaczej dajesz sie kroic na godzinach, minutach a to sa poprostu pieniadze, ktorych jak nie dostaniesz to firma wyda na co innego. Pilnujcie swoich przepracowanych godzin, liczcie je dokladnie i nie dajcie sie rolowac, jesli probuja was rolowac do sprawa wygrana w PIP od reki
Kiki 2016-11-04 10:56:18
No ale pół godziny nie płatne
Emi28 2016-11-06 18:08:48
Pracuje w niemieckim Kiku ... I powiem wam że jest to samo co w polsce robisz milion rzeczy za marny grosz moim zdaniem za mała kasą za duża odpowiedzialność! Żadnego przygotowania mowie o kasie tylko rzuca cie na żywioł masz rób ....
AigeL 2016-11-08 13:19:50
Czesc. Zostalem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjna na stanowisko kierownika - czy ktos wie ile kierownik dostaje netto na umowie? Dodam, ze sklep bedzie nowo otwarty. Dzieki za odpowiedz i pozdrawiam
AigeL 2016-11-08 13:20:47
GGggggg 2016-11-08 18:35:33
Jak mala miescina to 3br, jak wieksza to do 4br
Bgk 2016-11-08 23:46:31
Z tego co wiem to 2 na rękę
kik2016 2016-11-09 12:50:46
Na kierownika to się może wstrzelisz jak będziesz przydupaskiem chętnym do delegacji milion razy w miesiącu
jola 2016-11-15 18:35:08
Dobre (o ile jak można je nazwać) czasy w Kiku minęły. Teraz sprzedawca ma prze#^@ne- robi wszystko. W innych sieciówkach kasjer jest kasjerem a w Kiku siedzisz nawet w papierach którymi ma zajmować się kierownik, a kierownicy spijają sobie z dziubków z regionalnymi. Jak wspominacie REWIZJE i podejście REWIZORA?
Róża 2016-11-15 21:28:08
Ja jutro zanoszę wypowiedzenie po 5 msc pracy... Co prawda teraz jesteśmy we 3 na sklepie, pewnie dlatego ze "sezon" się zaczął, ale i tak się nie wyrabiamy ze wszystkim, tym bardziej ze mamy nowe dziewczyny, które jeszcze nie ogarniają albo i nie przejmują się czy dobrze coś zrobiły,bo nie prowadzą zmiany. Przerwy są, ale na próbnej umowie to dziewczyny często sugerowały,ze lepiej jakbyśmy nie szły na przerwę, bo tyle roboty, a teraz to też boję się nowych samych zostawiać... Zgrany zespół to podstawa, ale wystarczy 1 osoba zeby popsuc całą atmosfere...jak u nas zastępca,dziecinada, zero sprawiedliwości, my musimy ogarniac sklep, latac do kasy i klipsowac, a ona 1 gondole robi pół dnia... kierowniczkateż niby mówiła,że "za bałagan jeszcze nikt nigdy nie wyleciał" ale sama wymaga zeby było wszystko idealnie, a ciezko to osiągnąc z nowymi. Nic mnie tam nie 3ma, zarobki marne, 12h na nogach, atmosfera lipna i praca też nie najprzyjemniejsza
z kika 2016-11-15 21:28:58
Rewizor? Niby elegancki, niby profesjonalny, a we wszystkich widzi złodzieja. zachowuje się jak pan świata i okolic i nic go nie obchodzi
rewizje 2016-11-20 18:17:49
czy mowimy o R.GROFFIKU? tragedia, uwaza nas za bande idiotow i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Gemma 2016-11-24 11:41:26
Nie jestem stałą bywalczynią tego sklepu.Byłam trzy razu i do trzeciegu wk... sztuka.
Piszę o sklepie w Zamościu przy dworcu autobusowym.
Pierwszy raz gdy wpadłam,poprosiłam panią czy na chwileczkę mogę podłączyć mj telefon pod moją ładwowarkę bo chciałam zadzwonić do córki,że jestem tu i żeby przyszła to coś tam dla niej wybierzemy. Dziecko nie miało klucza do domu.
Pani powiedziała,że czegoś takiego się u nich nie praktykuje.Wyszłam więc szybciutko się zmyłam.
Innym razem chciałam zrobić zdjęcia rzeczy,które zażyczyła sobie córka bo nie miałam pewności w jakim kolorze mają być ozdóbki.Pani powiedziała,że u nich NIE WOLNO robić zdjęć produktom
I trzeci raz-ostatnio-potrzebowałam kartonowego pudła-idealne zobaczyłam w KIK.Zapytałam czy mogę wziąć-w pudle było kilka koców.Pani odpowiedziała,że ona nie ma gdzie tych koców wyłożyć a jak już miejsce będzie to ona i tak nie będzie czekać aż ja po pudło przyjdę tylko je wyrzuci.
Powinnam zapewne nocować pod sklepem i pytać panią wychodzącą z pracy czy pudło już jest wolne.
Ostatni,ostatni raz.
a 2016-11-24 20:10:16
lecz się kobieto, żulić w sklepie ładowanie tel.
pracownik 2016-11-24 20:41:12
Wy klienci myślicie że jesteście BOGIEM czy jak? Kompletna przesada. Traktujecie nas jak śmieci i służących. Zrozumcie w końcu że Kik to sklep samoobslugowy. Pracownicy nie mają czasu szukać wam rozmiaru czy zgubionej czapki na sklepie. Co sobie myślicie...kupicie jakąś pierdułe za 4 zł i tupiecie nogą przy kasie bo kasjerka długo idzie do kasy...macie czas na zakupy, spacering po sklepach całymi rodzinami, więc macie czas postac 10 sekund i poczekać na kasjerke. Patologia!!
kikowa 2016-11-25 16:54:54
Co do podładowania telefonu to miała rację. Nie mamy tam możliwości siedzieć przy gniazdku i pilnować czyjegoś telefonu, udostępniać ich również. Taka akcja jakby zobaczyła regionalna to by ktoś za to odpowiedział. Zdjęcia są zabronione. I to nie jest nasz wymysł tylko odgórny zakaz, więc co my jesteśmy winne? A co do pudełka - trochę to dziwne, przyznam. Nie raz wyciągałyśmy coś żeby klient mógł wziąć pudełko tym bardziej jeżeli było jakiś niestandardowych rozmiarów. My i tak to musimy wyłożyć a klient zadowolony.
Hihihi 2016-11-25 18:41:34
Powiem tak . kasjerka ze wszystkim miała racje. Na sklepie jest zakaz robienia zdjęć jest info na ten temat przed sklepem. Towar często nie jest wykładany bo nie ma miejsca na niego a na podłodze leżeć nie bedzie tylko dlatego ze pani cos potrzebuje..... A co do tel to patologia ... Sprzedacwy w kikach nie maja żadnych premi żadnych paczek żadnych podwyżek i nikt nad pania skakać nie będzie. Powiem więcej na sklepie jest tyle roboty ze w oczach pracowników poprostu ZAWRACASZ DU.. PE KOBIETO. OGARNIJ SIE. W PEPCO MAJA PREMIE TO NIECH CI TEL NALADUJA HAHAHAH ZEGNAM I POZDRO DLA ZAMOSCIA .
Cześć 2016-11-26 17:23:40
Dziewczyny czy to prawda że nie dają już umów na czas nieokreślony? Bo doszły do mnie słuchy że dają na kolejne ileś lat tylko pytanie na ile? Wiecie coś? Pozdrawiam Zamość
Rita1993 2016-11-26 22:00:26
Jeżeli to prawda to ładnie ich ... Nie dość, że nieokreślony był dopiero po 3m, rok, rok to teraz w ogóle? Ja już nie pracuję w Kik, ale będąc na rozmowie ostatnio w Diverse kobieta była w szoku co zwykły kasjer robi w Kiku. Ja osobiście musiałam robić to co kierownik na połówce etatu. Nie warto tam pokazywać, że jest się kumatym bo Cię wykorzystają. W drugim Kiku w moim mieście też podobne traktowanie. Chodząc po centrum handlowym obserwuję ile na zmiane jest dziewczyn w malutkim sklepiku gdzie jest kilka sztuk ubrań i wręcz pusto - rekord to 6 osób! W Kik dwie w normalny dzień, dwie styrane dziewczyny po 12h! Kik jest wielkopowierzchniowy i posprzątać go we dwie po dniu gdzie był utarg jest niemożliwe, więc na drugi dzień rano zawsze pretensje. Źle ta firma traktuje pracownika, bardzo źle, a kierownicy chyba mają z góry nakazane gn/o/ić swoich ludzi. Nasza kierowniczka była tragiczna, na kasie nie stała, nie sprzątała. Biedne te nowe dziewczyny co tam idą i liczą na fajną pracę w sieciówce i zdobycie doświadczenia - mam ochotę stać pod sklepem i krzyczeć ,,NIE IDŹ TAM" :-D :-D :-D bo co chwilę ktoś odchodzi i są ogłoszenia. W nowej pracy mam lepiej. NIE POLECAM!!!...
Daria 2016-11-27 02:05:10
u nas nie ma grafiku czasem nawet na początku miesiąca i nie wiemy jak pracujemy, a czasem da byle jaki a za dwa dni zmiana i już parę osób odeszło bo mają dość tyle roboty na święta i dwie osoby na zwolnieniu lekarskim a jedna nowa chce odejść od połowy grudnia ja też się zastanawiam bo nie mam już sił mam umowę do marca ale chyba nie zostanę tyle bo mam połowę etatu a mam po 150 godzin nawet i dwie soboty i trzy niedziele w miesiącu ja już jak mam wolne to wyłączam komórę żeby mi nie kazali jechać
kik 2016-11-28 13:16:03
Dziewczyny jaka aktualnie jest pensja zastępcy?
Hhhh 2016-11-28 21:54:15
1600 na reke . wyplata zastepcy stoi w miejscu. Za 2 lata zwykly pracownik bedzie mial taka sama wyplate jak zastepca.
xxxxxx 2016-11-28 23:17:33
A za trzy większą :-)
pracownik 2016-11-29 09:29:41
A co zastępca to jakiś król? To też zwykły pracownik. U mnie ja robię wszystko to co zastępca a nawet i wiecej, a zarabiam mniej. Nasz zastępca się nie przepracowuje, nie stoi na kasie, nie odkurza, nie wysyła dkart, nie robi stołów, nie sprząta. Więc dlaczego zastępca ma mieć wiecej niż ja?
mkik 2016-11-29 10:31:16
Może dlatego ze ma miano zastępcy? A dlaczego kierownik zarabia DUŻo więcej od zastępcy skoro w wielu sklepach robi on więcej od kierownika ? Nie można wszystkich pakować go jednego worka. W wielu sklepach zwykli pracownicy mają wszystko gdzieś a za wszystko wtedy odpowiada przed kierownikiem zastępca więc trochę słabo ze ma prawie tyle co normalny pracownik...
Jjjjj 2016-11-29 21:04:03
To widocznie u Ciebie tak jest bo u mnie tak nie ma. Zastepca tyra o wiele wiecej niz kierownik. A wrecz prowadzi za niego sklep
A ZE TY SIE DAJESZ I ROBISZ WIECEJ TO TWOJ PROBLEM. JAK POKAZUJESZ ZE POTRAFISZ TO PRETENSJE MIEJ TYLKO DO SIEBIE. Ja nadal twierdze ze to jest smiech na sali zeby caly etat mial prawie wyplate zastepcy I zadne gadanie mnie nie przekona. Pamietaj ze kierownik I zastepca jest zawsze pierwszy do odstrzalu jak Ci dyrektor wjedzie ciekawe czy chcialabys tlumaczyc sie przed dyrektorem czy regionalnym I miala wszystko na glowie za te pieniadze. Pozdro.
zła 2016-11-30 18:25:01
Pierwszy do odstrzału? Śmiechu warte. U nas dziewczyny lecą jedna za drugą bo "PANI kierownik" która zawsze ma ważną robotę na zapleczu kłamie do regionalnej że ona tylko pracuje, że stoły ona, kasa ona, podręcznik i gazetka ona i ogólnie z jej opowieści wychodzi że my nic ona wszystko. Szkoda tylko że DKarty widzi jak je podpisuje, MDE jeszcze rzadziej. Ale regionalna i kierowniczka to koleżaneczki i obrywamy wszystkie robiąc za nią.
Ojej 2016-12-02 16:17:16
To po chol... Ere mde tykasz jak kierownikiem nie jestes ?w wielkopolsce tez jedna tylko podpisywala co jej podsuneli I dwie wylecisly z hukiem a kierowniczka CUDEM zostala. Doslownie cudem bo nie wiem jak mozna podpisywac cos I po pracowniku nie sprawdzac.
Bacha 2016-12-03 07:58:44
Dziewczyny co w tym roku na Świeta? Zaś kalendarze czy czekoladki?
Nick 2016-12-06 09:04:43
Dziekuje firmie kik za cudowna premie kalendarz adwentowy czekalam na ta premie caly rok! Obrazacie w ten sposob pracownika! I wiecie co nie wiem jak reszta dziewczyn ale ja za taka premie od dzis olewam wszystko.nie bede sie starala bo po co.smiechu warte ta cala firma.wyzysk ludzi!!! Szukam innej pracy bo sie szanuje i nie bede sie dawala wykorzystywac za marna kase i zero premii...Ciekawe czy regionalni tez dostaja kalendarze? Pewnie za nasza harowe na sklepie to oni dostaja kokosy.Oboz pracy!!!
Kikshit 2016-12-06 21:59:32
Wsadzcie se w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] te wasze kalendarze.Dyrektor od siedmiu bolesci i jego przydupas z wielkimi odstajacymi uszami.Niech wam ta kasa co ja trzepiecie naszym kosztem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wam wyjdzie! Taka kase macie na tych kikach a zalujecie na premie dla pracownikow.wstyd! Wesolych swiat zycze i zeby wam osci z karpia w gardle stanely.zenada.i wszystkim klientom kika opowiem co sie wyrabia w tej sieciowce i bede zniechecala do zakupow w waszym sklepie.
Ponownie 2016-12-08 01:22:51
Cała prawda, widzę że nikt tam jeszcze się niczego nie nauczył..... Zmieniłam pracę poszłam do firmy gdzie szanują pracownika. Oczywiście zapierdzielam na max ale i firma docenia, tj. Premia na koniec roku plus bony świąteczne plus kwartalne premie. Pracuje od świtu do nocy ale wiem po co. Życzę wszystkim takiej firmy. NATOMIAST KIKOWI stanowcze NIE!
osiek 2016-12-08 19:57:08
myślałam że jak pozwalniali pracowników to zaoszczędzili wystarczająco na jakieś premie.. ale premie to tylko idioci w rurkach dostali, albo regionalne w szpileczkach o wartości mojej miesięcznej pensji. spadam z tej firmy bo to jakiś żart jest.
... 2016-12-09 11:53:31
shit!
brakslow 2016-12-09 12:05:51
najgorsza firma w jakiej przyszlo mi pracowac! ludzi maja za nic, na zasadzie nie ty to inna. wola inwestowac w nowych pracownikow niz doceniac starych. potem przyjda nowe z wiekszym hajsem na start niz my mialysmy a ty je ucz, pokazuj wszystko i to za darmo bo przeciez nikt ci za to dodatkowo nie zaplaci. jezeli chodzi o premie to szkoda gadac, nasze pieniadze poszly na kobiete roku a to co dostalysmy to nawet wstyd powiedziec. na te kalendarze adwentowe za 4zl na pewno bardzo sie wytracili. jeszcze tylko brakuje zyczen swiatecznych krzywo wydrukowanych na kartce!
Maja 2016-12-09 21:28:52
Podzielam zdanie dziewczyn. Kik to największa porażka zawodowa, miałam nadzieję że może coś się zmieni ale nie ma na co liczyć. Idą święta większość dziewczyn składa wypowiedzenia lub daje zwolnienia, zostaje 4 osoby do pracy a roboty nie do ogarnięcia. Nikt nie da się wiecznie wykorzystywać za śmieszne pieniądze a i tak zawsze wszystko jest złe jak regionalna przyjeżdża i oczami tylko strzela i fochy stroi, zamiast normalnie pogadać. Ja również będę mądra i święta spedze jak człowiek w domu a nie tyrajac w kiku i jeżdżąc po inwentaryzacjach. Wesołych świąt w 3 osoby na sklepie. ☺
Nina 2016-12-09 23:30:34
Czy Remigiusz taki okraglejszy jeszcze pracuje we Wrocku? Chcialabym sie tam przeniesc.
Zostaw swoją opinię o KIK Textil - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIK Textil