Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Hshdjdj

Ile wychodzi na 3/4 etaty na rękę? Przy czym nie ma się ukończonego 26 roku życia?

Ooo
@Hshdjdj

Ja na pół etatu miałam za pierwszy miesiąc 1200. Za drugi 1400.

Anonymous

Nadchodzi czas inwentaryzacji i "przymusowe" delegacje - bo kto ma robić jak nie Wy? Oj przepraszam, BZL już nie ma na inwetaryzacjach tylko KS - czy u was też prowadzą je tak, że wpisują, że coś jest zgodne, a wcale nie jest? A NF niekontrolowany wogóle? Co powiecie o trybie inwetaryzacji? O sposobie jej przeprowadzania? Ale proszę o rzetelne :-) opinie zwłaszcza w liczeniu wieszaków na kołach redu he he :-)

@Anonymous

Inwentaryzacje hehe to jest zart wygląda to tak oznaczasz sklep ciuchy non fod później liczysz wieszaki inna osoba skanuje pojedynczo powiedzmy nonfod robisz i nikt tego nie sprawdzą nabilabys 1000 razy i nikt tego nie zobaczy bo każdy głupa pali odchaczajac i podpis drukujesz kupę papieru drukarki z epoki lodowcowej tego nie można nazwać Inwentaryzacje

J

Ta firma to jeden wielki żart. Przymusowe urlopy/delegacje pod groźbami zwolnienia. 2 osoby po 11/12h na wielkim sklepie.Kasjer robi dokumenty i prowadzi zmianę —to żart ?? Wciskanie ludziom kart My Kik albo plan naprawczy ???Czemu tak mało ,więcej wciskać-za mało się staracie macie słaba obsługę Dostawy po 5/6 palet tak tez wtedy są 2 osoby na zmianie Nie polecam

VWa123
@J

Nie polecam tam pracować, to jest jeden wielki żart, przyjmują do pracy na okres próbny 3 miesiące a potem nie przedłużają umowy. Uciekać od tej firmy

Kobra
@VWa123

Zgadzam się ! Po 3 miesiącach nie przedłużają umowy bo „Nie spełniasz oczekiwań „

Elinna
@J

Tak właśnie jest.. Dlatego nie ma co się dziwic tyle ludzi się zwalnia włącznie ze mną. Życzę Wam wszystkim wytrwałości. Pozdrawiam

Jola

Ludzie szanujcie siebie i swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Jest tyle ofert pracy za większe pieniądze i mniejsze wymagania a Wy dalej pracujecie w tej firmie? Dopóki dajecie się wyzyskiwać nic się nie zmieni. Miejcie odwagę aby odejść.

@kik
@Jola

Żeby odejść też jest problem. Regionalna nie chce podpisać wypowiedzenia za porozumieniem stron, bo nie znajdzie szybko nowego pracownika. To może trzeba pracować do czasu znalezienia kogoś nowego ? Najpierw mówi treść wypowiedzenia, każe zmienić grafik na wyrównanie godzin po czym nie podpisuje wypowiedzenia

Jwr
@@kik

Nie ma takiego czegoś,że regionalny nie chce podpisać wypowiedzenia! Składając wypowiedzenie nie ważne z jakiego powodu i czy za porozumieniem czy nie mają obowiązek przyjąć twoje wypowiedzenie z dniem złożenia!

porozumienia stron regionalna może nie przyjąć, bo faktycznie może nie mieć nikogo na twoje miejsce, ale wypowiedzenie z okresem wypowiedzenia juz ma obowiazek przyjac

Ancymon
@Jola

Pracowałam w tej firmie i jest to najgorsza firma, w której przyszło mi pracować. Zarobki na zwykłego sprzedawcę 2700 netto, zastępca ma 100 zł więcej, a kierownik 3300 na rękę. W Pepco tyle zarabia zwykły kasjer, a ma o wiele mniej obowiązków. Żałosna firma, dajecie się (usunięte przez administratora) Niemcom. Większość załogi chce stamtąd odejść, nienawidzą tej firmy i regionalnej, ale boją się, że nie znajdą innej pracy.

Pp
@Ancymon

To zależy gdzie pracujesz w dużych miastach są znacznie większe stawki

@Jola

A czy zdjęcie grafików urlopowych wypełnianych ołówkiem jest wporzadku???

Bilik

Tak tak się robi Bo wyrazie kontroli wpisują na szybko długopisem. Sami się na to zgadzacie wypełniając „przymusowe „wnioski urlopowe Uciekajcie Nie polecam Nie nie nie I jeszcze raz nie Wstyd tam pracowac

@@kik

Tu się nie zgodzę. W sumie odeszłam 2 lata temu, ale ABSOLUTNIE firma poszła mi na rękę za pomocą regionalnej. Także tutaj, może coś się zmieniło .... no ale ja swój okres odejścia wspominam baaaardzo dobrze!

;)

Nie nie jest wporzadku ale tu tak jest w każdej chwili zmienia ci dni urlopu albo grafik nie ma czegoś takiego ze jest i wiesz co i kiedy z dnia na dzień się zmienia albo do tego jeszcze jedz gdzie indziej nie masz pewności gdzie i kiedyze gdzie powiesz nie regionalny i tak vie zmusi do tego tel typu ze godz ma mi ktoś powiedzieć kto jedzie bo jak nie to sama wytyczy nie ważne że masz plany swoje

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kryspinów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Promerol S.A.

Ta firma to wielka porazka (usunięte przez administratora) regionalnym pracujesz masz dobrze jestes najlepszym pracownikiem bo robisz swoja robote plus jeszcze za regionalna potrzebujesz pomocy nie ma nikogo dasz sobie rade zadzwon sobie zalatw zanim zlozysz cv zastanow sie kasjer niby kasjer robi wszytko to co kierownik tylko za mniejsza kase 2 osoby na sklepie dostawa i wymysly regionalnej bo nie podoba jej sie ze to tu stoi a nie wspomne o klanianiu sie do wszytkich na sklepie to juz wogole ponizenie kasa regulka niewiem po co ludzie sie wkurzaja rozumiem ppowiedziec dzien dobry ale to co oni wymagaja to w najlpeszych butiach nie ma ta firma to zart uciekajcie z tamtad dopuki mozecie (usunięte przez administratora)wstyd powiedziec komukolwiec co dostales na swieta zadnej premi nic nic

Klara

Wszyscy z nas pracujących wiemy jak jest, niektórzy pracują bo nie znaleźli nic innego. Inni siedzą bo boją się zmian lub im pasuje. Jedni siedzą bo grafik odpowiada lub po prostu kochają kika(naprawdę są tacy) to co się dzieje na regionach to masakra, nikt nie reaguje. W Pomorskim takie akcje się odwalają że jak opowiadam innym to nie dowierzaja. Niby Pani M wiedziała Pan M tez ale co z tego. Nic absolutnie nic. Nikt nie ponosi za nic odpowiedzialności, piszemy tylko tutaj jak jest źle a oni to czytają i nic nie robią.

T.BMWO.19200

Drogie, jeśli chodzi o pracę w tej firmie to odradzam każdemu kto chciałby przyjąć się tam pracować w tym sklepie. Mi podziękowano za pracę mimo iż to był okres próbny, mówiono mi że będę miała przedłużoną umowę jednak niestety tej umowy mi nie przedłużono. Praca po 11h w dodatku praca jak w kratkę - 2 dni pracujesz 3 dni wolne albo przymusowe urlopy, bo cię zwolnią. Nie polecam nikomu. W dodatku pracuj tu jeśli masz dostawę po 7 palet i klient podchodzi do kasy i obsługuj, polecaj artykuł dodatkowy, baterie, karty MyKiK, to jest dramat. W dodatku piekne mydlenie oczu na rozmowie o pracę, przedłużenie umowy a tu guzik prawda. Takie wodzenie za nos.

@T.BMWO.19200

A w jakiej mieście nie przedłużyli umowy zazwyczaj przedłużaj bo nie mają pracowników

Pracowałamwkiku

Pracowałam i nigdy więcej. Nie polecę nawet najgorszemu wrogowi. Wymagań więcej niż zarobku, czysta podstawa, żadnych benefitow, na święta był kupon - 50% na jedną rzecz, śmiech na sali, moglam sobie kupić od nich jedna rzecz 50% taniej, jeszcze dziwnym trafem dostawy w fajnym towarem przychodziły już po wygaśnięciu tego kuponu, za kupon wybierało się to co na sklepie a z reguły nie było co. Za tą marna wypłacine trzeba było byc kasjerem, w międzyczasie latać robić dostawę, albo towar, biegać z klientami szukać im czego sobie za życzą, obserwować czy aby czasem kto za długo nie patrzy na jaką bluzkę i próbować mu ja wcisnąć a do niej najlepiej spodnie, majtki i pół sklepu. Być sprzątaczka, zastępca kierownika ( bor chyba nie w każdej firmie szeregowy pracownik robi papiery) a przy tym wszystkim być miła, schludnie ubrana( to nic że rozpakowałas 7 palet i to w swoich ciuchach bo kik nie zapewnia roboczych) i jeszcze przy kasie tryskać optymizmem, polecać mydło i powidło, lampeczki-bateryjki, serwetnik- serwetki, patelnia-gabeczki. Moz było na trzepać utargu, nikt tego nie docenił, za to wpadała bzl i z wielką ochota wymyślała 100000 innych zadań, wskazywała palcem co złe, co jej się nie podoba, nieraz wymyślała takie bzdury że głowa boli, oczywiście straszenie rewizja, straszenie tajemniczym klientem a nawet zwolnieniem. Sama podziękowałam. Nigdy więcej kika!

Kiedyś ktoś gdzies powiedział, że nie dla pieniędzy przychodzi się do pracy. Hm rozważałam to… i mysle sobie, ze jak ktoś zarabia o wiele więcej niż kasjer i wypowiada takie słowa (usunięte przez administratora)w takiej a nie innej firmie to świadczy o tym, ze człowiek ten nie wie gdzie żyje. Ludzie przychodzą do pracy zarabiać Panie (usunięte przez administratora), a nie dlatego bo im się nudzi. Rozumiem, ze Pan tego nierozumie, gdyż Pan nie gada ciagle „dzień dobry” rąbiąc palety i obsługując Waszych klientów. Prawda jest taka, ze nie zna Pan realiów, a wymaga Pan nie wiadomo czego od pracowników którzy pracuja od rana do nocy. Wymagania nasze? To większa wypłata, szacunek wyrażony w wypłacie i podziękowanie za prace, (usunięte przez administratora)

Ola

Boże co się dzieje w tej firmie kiedyś było inaczej lepiej a teraz przychodzą czasy że nie chce się tam chodzić pracować ,każdy albo ucieka albo uciekł.Sama już jestem na wyczerpaniu fizycznym i psychicznym a zwłaszcza jak przyjeżdża bzl i wymyśla rzeczy na które nie ma miejsca .Bzl nie potrafi dać żadnego pomysłu rozwiązania sama jesteś sobie.Mialam różnych regionalnych i różnie bywało ale teraz to jest masakra jak bzl nie ogarnia i zostawia sklep na głowie KS i masz robić tak aby było wszystko zrobione tak jak ona chce .Z takim podejściem ludzie będą uciekać z tamtad .Zastanawia mnie dlaczego nikt z dyrektorów nie reaguje na sytuację że takie rzeczy dzieją się na sklepach że za chwilę nie będzie komu tam pracować.

;)

Premia roczna byla w tym roku nie dali a tak byla cały czas zresztą robia z tego wielka tajemnica każdy dostał inaczej jeden wiecej drugi mniej nowy kierownik wcale ta firma yo kpina wiecNe delegacje straszenie ze jak nie pojedziesz to.... masz za duzo godz wydawaj urlopy ktoś nie chce ma brac poprostu parodia co tu się wyprawia a bzl jak ty potrzebujes czegoś ona Noe ma czasu tylko jak ona chce to na głowie stawaj ma być na juz

Bol
@;)

Zapomniałaś /eś napisać ,że jak idziesz na l 4 to wszystkie sklepy w regionie wiedza ze przebywasz na zwolnieniu ;)

Zaciekawiona
@;)

A w jakim rejonie były te premie niby ? Bo pracuje kilka lat i nie dostałam ani grosza w tym roku…

Były
@Zaciekawiona

W żadnym regionie W tym roku brak premi

Były

To Tytan prze duże T Za wszelką cenę cyferki brak ludzkości (demon ) Po trupach a do celu zero pomocy od niego Nigdy nie ma czasu jak są problemy Jaki szef taki pracownik ŻAL

Buc

My czekamy na fiszki od maja, jakos nie chca przyjść. Chyba maja cos do ukrycia, ze nie przysyłają.

@Buc

Aż tak długo? Na fiszce jest całe rozliczenie wszystkich wypłat razem z premiami? Czy każdy miesiąc musi być na oddzielnie? Pytam bo mam zamiar dopiero zacząć prace. Nie można tego wziąć od razu bezpośrednio jak przyjdzie przelew tylko trzeba czekać tyle czasu?

@Buc

Trzeba było zadzaonić i się dowiedzieć czemu tyle czasu nie ma... sprzęt się zepsuł, a potem czakali już żeby wysłać z rozliczeniem lipcowym. Ten telefon nie gryzie.... można używać

Vio

Jaka firma taki sprzęt. Ciągle coś im się zawiesza albo psuje . Spadam z tego (usunięte przez administratora)

Jwr

(usunięte przez administratora) Nie dość ,że wymagania wobec kasjerów są nie do ogarnięcia przy dwóch osobach na zmianie to jeszcze Cię (usunięte przez administratora), nie wspomnę o braku życia prywatnego,bo ciągle trzeba być pod tel... (usunięte przez administratora)

K.M.B

Dziewczyny ile waszym zdaniem powinien mieć na umowie zastępca kierownika?

Ewka

Proszę uświadomić mnie jakie są na poszczególnych szczeblach w sklepie wynagrodzenia. Zastanawiam się nad pracą w KIK i późniejszym awansem.

Hah
@Ewka

Ale o jakim awansie mowa?

Ewka
@Hah

Z sprzedawcy na zastępcę kierownika. Pytam czy to finansowo się opłaca.

Lalla

Ok 500 zł brutto więcej

@Hah

Wiele można powiedzieć, ale zaczynałam od etatu 3/4 a skończyłam jako kierownik w dużym sklepie. Więc jeżeli chodzi o awans, jest to jak najbardziej prawdopodobne. Pozdowionka

Black

Zgadzam się ja podobnie więc co by nie mówić o kiku da się awansować

U nas że sprzedawcy na zastępcę kierownika 100 zł netto

@Hah

Da się. Zaczynałam od 3/4 etatu a skończyłam jako kierownik. Więc awanse są. Jeżeli chodzi o pieniądze tooo nie wypowiem się niestety . Szkoda gadać . Ale awanse są

Hehe

Przykro mi to mówić ale pracuje w kiku już od dawna i te " awanse" to tylko z przypadku. Albo kogoś zwalniają i szukają na szybko albo się wygryzają. Kierownik powinien zarabiac z 5 tys na rękę albo co najmniej 4,5 a nie 3 tysiące na rękę ...... Żenada .

Sopla
@Hehe

U nas kierownik ma prawie 5000. 3tys to ma zwykły kasjer

Ola
@Sopla

Chyba 5000 brutto

Stęszew
@Ewka

Najniższa krajowa 100 razy się zastanów zanim podejmiesz decyzję o pracy w tej firmie Brak premii a i zapomnij że coś na święta dostaniesz co najwyżej - 50% na jedną sztukę Brak odzieży roboczej brak ekwiwalentu za odzież nie ma nic goła pensja.

Jola
@Ewka

Nie zastanawiaj się,nie idź! Dwie osoby na zmianie,10 palet towaru i bieganie do kasy a około 18odkurzanie i mycie sklepu nawet kierownik czy zastępca tak robią.

Viki
@Jola

A co to za różnica czy kasjer czy zastępca czy kierownik wszyscy robią to samo, tylko z innymi wpływami na konto!! Firma wyzyskuje i osiągnęła w tym mistrzostwo .zero szacunku 2 osoby na 500 metrów ,tylko 2 osoby po 11/12 h na 500 m sklep do tego dostawy do ogarnięcia ,okulniki ,dopasowania cen ,artykuły do odesłania lub go schowania na magazyn /zaplecze śmieszna obsługa jak w ekskluzywnym butiku w New York ,jak przyjeżdża rewizor czy bzl to nawet nie ma gdzie zjeść czy odpocząć bo brak jest biura Przymusowe delegacje i urlopy .ciagle zmiany w grafikach Niespójne podręczniki i zasady z innej epoki Zakaz posiadania telefonu /jesteś przez 12/11 h odcięta od informacji czy przypadkiem coś się nie wydarzyło Zero UŻ bo jak skoro są 2 osoby ??? Tu przydałaby się kontrola we wszystkich regionach . Wystarczy poczytać wszystkie regiony piszą o (usunięte przez administratora).

Mali
@Sopla

A w którym rejonie ma kierownik 5000? Ktoś napisał, że brutto? To prawda? A kierownik nie ma do tego premii od wyrobionego targetu przez sklep lub innego typu benefity, które przysługują mu z racji zajmowanego stanowisku? No bo przy koordynowaniu zespołem oraz sklepem, to 5 tysięcy nie wypada jakoś rewelacyjnie...

Sdkl
@Mali

Benefity w kiku?? Chyba sobie żartujesz.

zmęczona
@Viki

No teraz to w ogole juz przegieli paleczke. 2 osoby na sklepie, bo urlopy, bo cos, bo godziny nawet nie pozwalaja na wiecej... I nagle wymyslili przeceny, palety stoja na sklepie bo same się nie zrobią a jedna osoba lata i robi przeceny druga od kasy nie odchodzi przerwa godzina??? Ciekawe kiedy? Czlowiek je w biegu zeby wszystko zdazyc zrobić a ci wmawiaja ze obsluga klienta najwazniejsza... We dwie osoby do jasnej???? Jak?? Co wkoncu robic? Rzucic wszystko i łazić za klientem, robic przeceny, czytac info na tablecie, robic dostawe, zmieniac ekspozycje na jesień czy co do chole ry jest priorytetem? Chyba prio jest nie pasc na zawal lub udar od tego tempa pracy i wymogow.

Nie
@zmęczona

To nie praca tylko ob. U. Z pracy . Na zmianie 2 osoby /chyba w żadnym sklepie nie ma większego wyzysku Sprzedawca to nie magazynier Zwykły sprzedawca prowadzi zmianę ,rozlicza dokumenty ,przyjmuje towar ????Kto na to wszystko pozwala Głodowa pensja jak na liczbę zadań na jedna osobę Dyskont co ma obsługę ja butik na złotych tarasach .Serio

Basia
@Ewka

Zastępca kierownika ma 200 zł więcej od sprzedawcy a obowiązków od groma. Nie polecam pracy ani awansu w tej firmie.

XXX
@Basia

A cóż to za ogrom obowiązków ma zastępca? Takie same jak sprzedawca.

Ylka

Masz całkowita rację. Największymi atrapami w tej firmie to są bzl. Większość obowiązków przerzucana jest na ks sklepu. Nullvaren robi ks, kokpit robi ks a co robi bzl? Robi jedna rzecz, ciągle zamieszanie i komentowanie pracownikow

@Ylka

Akurat nurwalla jest w obowiązkach KS kokpit robi z tobą bzl ale co to za filozofia zrobić jedna albo druga czynność.A to że zamieszanie robią bzl na sklepach to prawda,więcej my wiemy co i jak powinno być niż oni no ale cóż

Hahahaha
@Marta

U nas w rejonie kokpitu w życiu nie robiła z nikim bzl. My same to robimy i wysyłamy jej gotowe. Nawet zwykli kasjerzy muszą to umieć.

Didaw

Jakiś region dostał aneksy z podwyżka lipcową?

Keszo
@Didaw

Nikt nie dostanie, przecież ostatnie aneksy były już tak policzone że w lipcu nic nie dostaniemy

Xxx
@Didaw

Pracownicy dostali aneksy w styczniu uwzględniające już ta podwyżkę lipcową.

Laura
@Xxx

A tutaj tak piszecie jakby nie każdy region dostawał podwyżki, prawda to? Zależy to od czegoś konkretnego? I w sumie ile tego wyszło, skoro już uwzględniało lipiec również?

Baran
@Didaw

Jakie podwyżki ??? Raczej bym liczyła na więcej obowiązków i mniejszy pep więcej przymusowych delegacji i przymusowych” chorobowych” Okropna firma (usunięte przez administratora) Jedna osoba musi posiadać 3 paru rak najlepiej bez przerwy tyrać pi 11/12 h Nie polecam

@Laura

Co oni uwzględnili? Przecież kiedyś jak u nas w regionie zarabiało się 200zl więcej niż najniższa krajowa a teraz jest 100zł więcej niż najnizsza krajowa to jaka to jest uwzględniona podwyżka!(usunięte przez administratora) A teraz jak znowu będzie waloryzacja to będziemy zarabiać najnizsza krajową. A nie oszukujmy się obowiązków jest coraz więcej.

Aniołek

Jeśli ktoś z was widzi ogłoszenie o pracę KiK to omijajcie je szerokim łukiem!!! Na rozmowie i pracę piękne mydlenie oczu jak to umowa próbna na 3 miesiące a potem przedłużana przychodzi co do czego to umowa nie zostaje przedłużona, ja, sama kilka dni przed końcem umowy podziękowałam bo miałam dość wodzenia za nos.Praca w tym sklepie jest ponad ludzkie siły jak stoisz na głównej klasie masz zawieszakować jak najwięcej a najlepiej całe rollo ja się pytam kiedy to zrobić? Skoro co chwilę ktoś podchodzi do kasy z pełnym koszykiem zakupów albo ze sztangi pod przymierzalnią się wylewa. Jeszcze pod koniec umowy robienie sprzedawcy testu z zakresu wiedzy, co to jakiś butik ekskluzywny jest czy wysokie stanowisko korpo? Nie polecam nikomu pracy w tym sklepie tam pod szyldem powinien widnieć napis praca czyni wolnym

Niania

cd...Nie wiem czy pan Mariusz wie co wyrabiają jego Regionalni ( oczywiście nie wszyscy bo cześć jest ok) rozmawiają ustalają tylko Z P Waldemarem a czy on rozmawia z Kierownikami nie... Narzucając swoje regulaminy i swoje widzimisię a przecież mamy jeden regulamin a nie 5 tys innych bo każdy Regionalny sobie... czy wie ze praca na sklepie to min 3 osoby żeby ogarnąć sklep umyć odkurzyć i jeszcze coś zrobić z wytycznych .. na dostawach powinno być przynajmniej 5 osób tak przez 3 dni później 3 wystarczy ( na mały sklep) .. czy zdaje sobie sprawę jak klienci potrafią nam naubliżać i jeszcze skargę złożyć a czy to nasza wina ze dostając 12 palet towar jest w kartonach na całych alejkach i nie ma jak przejść bo tego jest za dużo... porcelana, szkło, świece, plastik deco.. a ciuchy czasami do stojaków brakuje tyle tego 3 rola i jeszcze mało... a Rejonowy pisze szybko układać sprzątać bo On jeździ i jemu się oberwie jak będzie nie uporządkowane.. nie jest mu dziwne ze takie rotacje ?? ze ludzie uciekają bo jak sprzedawca przyjdzie do od razu musi wszystko a w umowie ma kasjer sprzedawca nie zastępca czy kierownik... zero socjalu i jeszcze ta śmieszna karta go fit... siłownie to mamy przy dostawie i cały tydzień po... Niech Pan Panie Mariuszu jeździ żeby nikt nie wiedział to Pan zobaczy jakie są realia i jak ciężko pracujemy .. a nie zaraz z centrali cynki bo Dyrektor jedź .. nikomu nic nie mówić i jeździć... porozmawiać z Kierownikami a nie wchodzić i wychodzić bo trzeba rozmawiać z podwładnymi Oni pracują na pensje wszystkich w Firmie... Chciałam tez dowiedzieć się od Pana czy Pan wie jakie praktyki stosują co nie którzy Rejonowi.. jakim są ludźmi i co czynią innym...( wymyślają dziwne argumenty ) jednych zwalniają a innych z polecenia zatrudniają bo :swoi" Tak jak to było z tą Rejonowa która straciła prawo jazdy... wszyscy wiedzieli Tylko nie Pan ..dopiero po miesiącu doszło do Pana bo tu ktoś napisał .. wiec proszę się zastanowić gdzie jest problem tak Naprawdę....bo Kierownik mając 4 pracowników czy nawet 6 nie jest Bogiem i nie dokonuje cudów bez uszczerbku na zdrowiu czy zdrowiu pracowników... okólniki tak średnio po 10 grubych do tego dk pogłębienia podręcznik nowe ułożenia gondoli... może Ci co to ustalają to przyjdą w tym czasie robić to co My i zobaczymy jak to im się spodoba...aa i jeszcze oczywiście Panie z centrali na szkolenie tak na 1 albo 2 dni...hm dzwoni telefon i dowiadujesz się ze ktoś z centrali będzie na szkolenie tylko masz go do dostawy nie dawać może cienkie okólniki zrobić ale nie przemęczaj go i on tylko 8 g... czy to sprawiedliwe,,NIE... niech przyjdzie poprowadzi zmianę gdzie tylko podpisy i stres do tego dostawa okólniki pogłębienia nowe koncepty... Rewizja musi być ok bo inaczej Rewizor obniży procenty i Regionalny premii nie dostanie a ktoś się liczy z tym ze na jednych sklepach nie ma zastępcy ze papiery robi kierownik bo dziewczyny coś tam pomogą ale w umowie nie maja pracy na stanowisku z-k czy kierownika i za takie pieniądze nie będą tego robić bo i tak jest dużo do zrobienia. Był okres na samym początku że chciało mi się pracować ale teraz to tylko nerwy stres i zszargane zdrowie fizyczne i psychiczne.. nie mam już mocy wstawać do pracy... biorę leki i jakoś muszę dać rade ale to już kwesta czasu ... Pozdrawiam Pana Mariusza oby zrobił coś na korzyść szarych Pracowników Tych na samym końcu... w nich siła... niech czuja się doceniani... PIP powinien zając się tym tematem warunków i praca jak jest dostawa bo palety są tak składane że czasami strach folie rozcinać...brudne ubrania ręce włosy bo takie to wszystko brudne a firma nawet za pranie czy na rzeczy nie daje a powinna...Pani z BHP to tylko regułkę klepie i tyle... Zanim podejmiecie prace to upewnijcie się czy chcecie pracować w KIku za taka mała pensje z dużymi wymaganiami ...bez premii dodatków...(teraz na próbę jest Go fit- tak jak byśmy nie miały siłowni przy dostawach i zmianach)

Rampampampam
@Niania

Uderzone w sedno !! Tak jest te regionalne pozal się panie Boże wymagań mają tysiące ,ciągle ponaglenia , histeria i krzyki i ciągłe żale że inni robią szybciej a wy mniej ! Daj cię spokój z tym kikiem ! Dziewczyno zmień pracę nie daj się zapomnij ja zrobiłam to samo!

@Niania

Moja jakieś zbiorowe przeprosiny dla góry od nas białych murzynów za to że nie jesteśmy robotami i czasami nie chuuuuu nie da rady sie wyrobić .....

@Niania

cala prawda podpisuje sie pod tym !!!!

Bylaobecna.
@Niania

Czyżby Astra? Najcięższy sklep w Polsce - centrala "za rogiem".

Cggvc
@Niania

Pan Mariusz to żyje w innym świecie Kika. W centrali za biurkiem siedzi. Wyjedzie raz na ruski rok. Jak on jeździ sklepy nic nie robią tylko sprzątają. Ja proponuję żeby przyjechał na cały dzień do jednego sklepu i zobaczył jak wygląda praca. Ten pan żyje w świecie abstrakcji. W Kiku pracują magicy, co 9 palet rozladuja w trzy dni w trzy osoby na zmianie. Trzeba ściągnąć z palety sprawdzić cenę, ilość sztuk, wyłożyć na półkę i zawieszakowac, zabezpieczyc. Należy przy tym utrzymać porządek, prowadzić sprzedaż, zrobić inwentaryzacje nosów, okolniki. Panie Mariuszu my pracownicy nie jesteśmy robotami tym bardziej magikami. Jeśli ktoś zdoła wyciągnąć towar w trzy dni tzn. że oszukuje i nie robi tego jak należy. Proszę otworzyć oczy, a może lepiej przyjść i popracować jeden lub dwa dni i sprawdzić na co i ile czasu trzeba poświęcić.

hela
@Niania

Chyba każdy kto pracuje w KIKu ma dość, 2 umowy to max, tu nie ma co siedzieć dłużej praca wykańcza fizycznie i psychicznie. Wszystko co napisałaś święta prawda i to o wizytacji o których nikt nie wie żenada, co 10 min telefon gdzie są i gdzie jadą no król ma zawitać i na baczność naprawdę żenada. Ja też za chwilę zmywam się z kika, tobie też radzę nie warto się męczyć człowiek ma jedno życie.

Była pracownica
@Niania

Zgadzam się w 100%, człowiek się stara jest na każde zawołanie, nawet jak masz dzień wolny to musisz się liczyć z tym, że za chwilę zadzwonią i każą przyjść do pracy na 12h. Nic zaplanować nie możesz bo wiecznie coś z pracą, albo jak masz według grafiku 6-8h wstawione, to co do czego musisz zostać 12h bo ktoś nawalił. Nie wspomnę już o tym, że grafik się co chwilę zmienia i to praktycznie z dnia na dzień, poza tym wysyłanie na delegacje do innych sklepów, gdzie na rozmowie o pracę regionalna nawet nie raczyła o tym wspomnieć. Jak się nie zgadzasz na delegacje czy prowadzenie zmiany to po pewnym czasie mogę cię wywalić z roboty tak jak mnie. Zostałam zwolniona nagle bez podania konkretnej przyczyny, regionalna podała tylko głupi argument, że za małe zaangażowanie i niechęć do prowadzenia zmiany. Jaka k****wa niechęć jak normalnie prowadziłam zmiany? Nie wspomnę o tym, że wiecznie jakieś zmiany na sklepie, zmiana ustawień itd. dostawy na początku po 9-10 palet i macie rozładować do południa, kartony stały przez cały czas dopóki spora część towaru nie poszła na przerzuty. Jak powiedziałam regionalnej, że klienci narzekają na brak miejsca i mówią, że jest w sklepie nawalone wszystkiego to zamiast wziąć to do siebie, to oburzona wielce i kazała mi pokazać w którym miejscu jest niby nawalone. Pensja żałosna, ciągle tylko wszystko źle, za mało zrobione. szanowny Pan Mariusz wpadł sobie z wizytą w grudniu, gdzie jest największy ruch i największy (usunięte przez administratora) na sklepie i cykał fotki, żeby tylko mieć za co (usunięte przez administratora) a potem do nas pretensje, że jest (usunięte przez administratora) na sklepie, no bo przecież klienci bałaganu nie robią, co nie? Aaa no i jak czegoś nie wiesz i nie umiesz czego zrobić to to jest Twoja wina, a nie kierowniczki, że Cię tego nie nauczyła. Polecam omijać Kik szerokim łukiem, w ogóle nie szanują swoich pracowników.

Agata
@Niania

Dobrze napisane !!! Oni tylko rządzą ! Nie widzą co się dzieje oni myślą że towaru nawalne to git a ludzie się wkurzają Zresztą oni mają to w nosie i tak nikt z tym nic nie zrobi mają kasy jak lodu i mają gdzieś nas pracowników WYZYSK NIE POLECAM TEJ FIRMY JAKO PRACH UCIEKAJACIE TO INNYCH FIRM BO TU WYZYSKUJA

Ala

Dokładnie !!!! Racja

kunst
@hela

Jak znacie jezyk niemiecki to piszcie bezposrednio do wlasciciela sklepow kik a zobaczycie jak szybko miernoty tak tak miernoty i chamy (bo tak w Niemczech nazywa sie dyrektorkow polaczkow nie szanujacych pracownikow) zostana usunieci z pracy!!. Widzialam w swoim zyciu wiele takich przypadkow widok byl bezcenny. Pamietam jak przyjechalismy bez zapowiedzi z wlascicielem jednego z duzych marketow Niemieckich w Polsce i podczas rozmowy z pracownikami na pytanie w jezyku niemieckim "jak sie Panstwu pracuje w mojej firmie i jakie sa problemy", tlumacz nie zdazyl dokonczyc pytania bo jedna z pracownic biegle mowila po niemiecku i wystapila w imieniu pracownikow mowiac o wszystkich bardzo zlych rzeczach, menadzer i kierownik zrobili sie bladzi bo mysleli ze nikt nie zna jezyka wiec mozna pomiatac i ponizac bez konca ludzmi, po tej rozmowie w ciagu minuty wlasciciel kazal kadrze dyrektorskiej i menadzerskiej opuscic sklep bez mozliwosi powrotu tym ludziom . Co do PIP w Polsce to przychodza na kontrole tylko po zgloszeniu pracownikow i nie bojcie sie bo nie zdradzaja imion i nazwisk zgloszeniodawcy a wiele moga pomoc!.Pracownicy jestescie bezcenni bez was sklep nie bedzie istnial nie bojcie sie i nie pozwolcie sie ponizac!!

Brak słów

Monnlight
@Niania

A jaki regionalny\regionalna jest w Lodzi?

Nieznosna
@Niania

Podpinam sie pod postem. Z nowym dyrektorem nic sie nie zmieniło. Nie polecam

@Niania

U nas w sklepie pracujemy po 2 osoby. Dostawy też robią 2 osoby, a raczej jedna, bo druga stoi ciągle na kasie. I rozładuj 8 palet samemu i jeszcze pretensje, że dwa dni to zajmuje. Skoro macie takie wymagania to zaoferujcie też coś pracownikowi. Pensja niewiele wyższa od minimalnej a wymagania z kosmosu. Nie polecam tej pracy. Ciągły stres i krzyki. Zapieprzasz jak mały robocik a i tak nikt cię nie pochwali

Ktos kto wie
@Niania

Całkowicie sie zgodze ze wszystkim co wyzej napisano!!!

ciężko
@Rampampampam

to prawda niestety tak to wygląda :(

ciężko
@hela

To prawda osoby po tygodniu już składają wypowiedzenie ,źle jest w całym takim Wrocławiu i okolicznych miejscowościach.

to wszystko prawda

Prawda , podpisuję się a i jeszcze dodam ,że niektórzy regionalni i kierownicy mają swoich przyd..upasów. Do roboty i do kasy zagonią kogo nie lubią a gwiazdy stoją przy wieszakach i gadają o (usunięte przez administratora) maryny albo wychodzą na papierosa i przepadają minimum 30 minut na jednego :( nikt nie widzi a ty się starasz i jesteś bee.

obecny pracownik na odejściu
@Rampampampam

Dalej to samo i wszystko potwierdzam , wszyscy lepiej i szybciej , większy utarg i więcej produktów dodatkowych.

obecny pracownik na odejściu
@Agata

Xxx
@Niania

Atmosfera paskudna. Zatrudniają ludzi niby na dłuższą współpracę po czym zwalniają jak tylko stali pracownicy wracają z L4. DNO TOTALNE

Aaa
@Niania

Zawsze można się zwolnić, jak coś nie pasuje..

@Klient
@Niania

Firma Kik (usunięte przez administratora) na towarach ceny są przyklejane jedna na drugą oczywiście droższa ja już nie mam po co kupować w tej firmie

XD
@@Klient

Inflacja jest to wszystko drożeje... Do tego podczas produkcji dany artykuł ma inną cenę na opakowaniu niż w systemie albo w trakcie przychodzi polecenie z centrali o dopasowaniu cen. A ceny są przyklejone jedna na drugą aby nie było widać błędnej .

agnesmisiek
@Niania

Tak to wszystko prawda,smutna prawda ???? Niby wiemy na co się godzimy, ale szczerze to przerasta to nawet najbardziej pracowitych i kreatywnych ludzi. Zastanawiam się dlaczego zwykłego pracownika nikt nie pyta o zdanie,opinie,czy o pomysły tylko zawsze kierowników. Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości tym którzy jeszcze mają nadzieję że coś się zmieni.

2900zl netto to kpina jest

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.