Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Lala

Zgadzam się z większością negatywnych opinii, której tutaj są i jeszcze chcialam dodać, ze wypłaty zależą od tego jak regionalna kogo lubi, jeśli cię mało lubi to da ci mało, ale jak cię bardzo lubi to ci da (usunięte przez administratora) wypłatę.

Hehe

No to może ty nie dostałaś. Są premie .

Poirytowana

Myśle ze są Tylko nikt die nie przyznaje Bo jak kiero dostaje a reszta robi za niego za zero zł Gdzie tak jest ze kasjer prowadzi zmianę. ,odpowiada za to a kasy żaden w ogłoszeniu o prace nic nie piszą ze kasjer pełni funkcje kier.

Irytacja

Serio tylko sie wbija na kase? A kto tego dnia przejmuje odpowiedzialność? Chyba nie zwykly kasjer. Jak cos sie stanie to bęcki dostaje osoba prowadząca zmiane. I prosze zapoznać sie z obowiązkami kierownika bo w pierwszym lepszym ogloszeniu o pracy kierownika w tym kołchozie jest napisane m.in. dbałość o odpowiednią prezentację towaru, profesjonalna obsługa klienta. Czółko!

Okita

A podawanie i wyszukiwanie dla bzl jakich danych bo trzeba na już podać godziny ,delegacji itp to nie w gestii kasjera należy, robienie filia kokpitu czy do kasjera należy wymyślanie rozwiązań na poprawę sprzedaży nie sądzę, więc to nie jest tylko WBICIE SIE do systemu!

Lol

Więcej niż się spodziewasz …praca po 12 h 5 dni w tygodniu … na serio więcej niż się spodziewasz …..więcej radości z czasu wolnego :)

C

Zapytanie do @Kik Co mam zrobić gdy rano budzę się z wysoka gorączka(albo dziecko mi zachoruje) a jestem zaplanowana w grafiku na 11 h a nie jestem w stanie nawet przyjść /chce pojsc do lekarza -to ta druga osoba zaplanowana w grafiku siedzi całodzienne sama ?czy jak to jest?? Do tego mam klucz a ta druga nie ma żadnego to kto otwiera?? Zapasowy ma koleżanka ,która ma wolne i nie odbiera telefonu -bo przecież nie musi ???

@C

Nie może być jedna osoba sama na cały dzień na sklepie, mini. 2 os. Żeby otworzyć kluczem zapasowym to nie jest takie proste , trzeba dzwonić do BZL o zgodę itd. To i tak pewnie każą Tobie przyjść z kluczem głównym

@Cik

Wtedy ktoś przyjść musi, najgorzej jak to jest ostatni miesiąc w okresie rozliczeniowym. Może być tak, że każą Ci przekazać Komuś klucz główny.

C
@Cik

Na chorobowym z temperatura mam przywozić klucze ??Bez jaj Te kikowskie zasady bez żadnego sensu-zero przewidywalności Co z urlopem za zadanie? Co z urlopem siły wyższej? Co z 5 dniami urlopu opiekuńczego??

Mix

Min 2 osoby chyba według zasad kik max 2 osoby. Ta firma to nieporozumienie

@xyz
@C

Czy jest to zgodne z prawem ze każą pracownikowi odrabiać l4? Byłam na zwolnieniu 3 dni w tym czasie pracownica miała mieć urlop ale ze względu na moje l4 musiała z niego zrezygnować. I teraz pytanie czy mając l4 trzeba później to odrobić? Pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Wyznaczyły mi przymusowo dni w które mam to odrobić

Klown
@@xyz

Zadzwoń do pip udziela ci informacji Według mnie nie Urlopy wpisywane przez kierowników to tak tez nie są zgodne z prawem Pracodawca może dysponować jedynie urlopem zaległym a nie bierzących Także kierownicy mówiący ze twój jest 10 dniowy a reszta wedle ich uznania niestety nie jest zgodny z prawem pracy a grożenie ze jak nie podpiszesz zwolnią cię to (usunięte przez administratora)

Cvbb
@@xyz

To Kik inny rodzaj praw Dziwie się tylko ze jeszcze w Kik nie było takiej mega kontroli Pip powinien tam być już dawno Urlopy - wydawane bez naszej zgody pod przymusem Grafiki z dnia na dzień Bhp Brak drogi przeciwpożarowej na sklepie-bo jaka na być przy ścisku stojaków nawet osoby niepełnosprawne maja problem obejrzeć co w ofercie bo po prostu nie ma przejścia

Xyz
@Klown

Czyli mogę odmówić odrabiania l4, co innego jeśli bym się z kimś zamieniła a to było zwolnienie lekarskie i nie jestem nikomu nic winna…

Klown
@Xyz

Naprawdę zadzwoń do pip ,maja tam radców którzy ci odpowiedzą. A w dumie zastanawiam się jak masz je odrobić czyżby zmieniły tobie grafik ??? I zrobiły na l4 dw a ci z pensji zabiorą chorobowe czy jak . Bo z tego co wiem pracodawca nie może ci zmieniać grafiku jak jesteś na l4 ?? Niestety zawsze hak ktoś idzie na l 4 kto ktoś inny misi przyjść tak jest a ze Kik uważa ze na sklepie pracują max 2 os i nie przewiduje choroby ,jarze zmieniać grafiki w środku miesiąca nawet wtedy gdy pracownika nie ma ,a według prawa pracy grafik powinien być podany do informacji 7 dni przed wdrożeniem tak aby każdy się nim zaznajomił ,a wszystkie zmiany wymagają obecności danego pracownika i jego pisemnej zgody (na drukach jest właśnie miejsce na twój podpis ) ale zadzwoń i dopytaj jakiegoś prawnika Kierownicy kik często działają wbrew prawu pracy albo z niewiedzy albo pod przymusem .Póki na to pozwalamy to tak będzie Trzeba muzę nagłośnić sprawę

Hehe
@Xyz

Odrabianie L4 ? Nie ma czegoś takiego. Ktoś Ci głupot nagadał. Jeśli np jestes w poniedziałek na L4 i w grafiku masz wpisane że tego dnia masz dzień wolny , to w ecp masz normalnie dzień wolny. Natomiast jeśli miałaś wpisane np 11 godzin pracy to masz L4 11 godzin tak jakbyś normalnie w tej pracy była. Z tym że mamiast 100 % masz platne tylko 80 %. My tak robimy na sklepie od X czasu i zawsze było wszystko dobrze wyliczone.

@C

No niestety zero myślenia o pracownikach w takich sytuacjach. Któryś klucz musi być zapakowany w kopertę, a w domu raczej nie masz tych kopert z numerem, tym bardziej że na kopercie muszą być dwa podpisy pracowników, więc raczej BZL nie wyrazi zgody na otwarcie zapasem i rozerwania koperty. Ktoś musi do Ciebie po klucz główny przyjechać. Tutaj klucz zapasowy jest tylko w nazwie.

Showman
@C

Idziesz do lekarza i jak jest źle to na L4, nie cackaj się i nie lituj nad innymi ( bo nad Toba nikt się nie lituje ) jestes chora idz na L4, kierownik jest od tego żeby szybko grafik zmienić w końcu za to bierze pieniądze, najwyżej ustawi osobę z kluczem zapasowym, jeśli nie... trudno, ty się nie przejmuj, bo nie ma sytuacji bez wyjścia, Przez to ze jest za mała obsada na sklepach sa problemy jak tylko jedna osoba sypnie l4, to powinno się zmienić, ale komu to ... Pozdro :)

n
@Showman

Jeżeli kierownik regionalny da zgodę na otwarcie zapasem, w co wątpie. Tak jak ktoś napisał powyżej: otwarcie zapasem to nie jest takie chop-siup jak się wydaje, a jeden z dwóch kompletów kluczy ma być zapakowany w kopertę bezpieczn, więc każą zasuwać komuś z kluczem głównym . Pozdro ;)

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Jak płatne są inwentaryzacje? Pewnie tylko za dojazd płacą i nic poza tym...

Ola

Płacą 45 zł diety i 75 żł premii za udział w inwentaryzacji. Oraz zwrot kosztów podróży.

Xxx
@Ola

Zapomniałaś dodać ze to stawki brutto… a nie na rękę

Vio
@Ola

45. Zł duety jak masz powyżej 12 h tak jest połowa z tego a 75 tylko wtedy gdy skanowanie wyszło powyżej 90 % także nie zawsze jest premia śmiać się czy płakać Kik to Kik

Ona
@Vio

Bzdury... Powyżej 8 h , bo powyżej 12 masz przekroczoną dobre pracowniczą i idziesz do domu , a jeśli chodzi o skanowanie to dotyczy to tylko kierowników inwentaryzacyjnych , s nie osób skanujących

Kik
@Ona

Nie powyżej 12 poczytaj bo ty piszesz bzdury a przekroczenie doby pracowniczej jest wtedy gdy jednego dnia masz na 8 a na drugi dzień na 7 rano nie ma znaczenia ile h jesteś w pracy ważne ze masz odpoczynku 11h np:8:45. -20:15 do 7 to 11 h

Fikcja

Po ilu godzinach pracy jest teraz przerwa 30min bezpłatna? Po 10h ?Czy się zmieniło że po 9?

Ola
@Fikcja

Do 8.59 masz 15 min wliczane do czasu przcy, Od 9 godz 30 min wliczane do czasu pracy Od 10 godz 30 min płatne i 30 bezpłatne

Fikcja
@Ola

Czyli jak jestem w pracy 9,5h realnie to powinnam mieć tylko 30min płatnej przerwy ? Dobrze rozumiem? Bo w moim regionie to jest inaczej interpretowane a mi się to nie zgadza

Bal
@Ola

Chyba od 9 h 30 min przerwy (a nie żadne 9,5 -dobrze jest znać swoje prawa)

Smth

Myślę, że jako niemiecka firma powinni sobie nad wejściem dodać napis "praca czyni wolnym" :)))) bo warunki pracy daleko nie odbiegają od obozów. Wszystko wiecznie zrobione byle jak, na szybko, musisz się dwoić i troić bo roboty pełno, a pracowników brak. Kierowników to też nie wiadomo skąd biorą, chyba z przypadkowej loterii. Szczególnie nie polecam DH Supersam, kierowniczka bez żadnych szkoleń, bez żadnej wizji na sklep, nie potrafi zrobić grafiku ani ogarnąć planu na czas dostawy, obarcza zwykłych pracowników swoją papierkową robotą, a także swoimi prywatnymi problemami, jakby kogokolwiek to interesowało:) Oczywiście wszystko wiecznie ma być na tip top, bo jak nie to oczywiście groźby o zwolnieniu i (usunięte przez administratora). Ogólnie jako pracownik sklepu jesteś traktowany gorzej niż pies, co z tego że wykonujesz swoją pracę, jak państwo z wyższych stołków zawsze ma jakieś "ale". Polecam przyjść tak na tydzień popracować, to się odechce. Żadnych benefitow - w skórcie ciesz się że masz pracę i wypłatę na czas, nie oczekuj niczego więcej, nawet na święta dają swoje bezużyteczne bony -50% na jedną rzecz, jakby jeszcze mieli coś sensownego w tych swoich sklepach do zaoferowania xd

JESSA16

Pracuje w Kiku od miesiąca, nie spodziewałam się cudów jak to w firmie z taką strukturą ale trafiłam chyba najgorzej w całym zawodowym doświadczeniu. Załoga z którą pracuję jest wykończona psychicznie i fizycznie, dziewczyny ledwo zipią... zatowarowanie jak i logistyka jej wyłożenia jest kombinacją stresu i siły ponad możliwości. Na sklepie jest przetowarowanie, ścisk i najzwyklejszy (usunięte przez administratora) W dodatku nowe akcje promocyjne które są dodatkowym obciążeniem dla kasjerów... w każdym normalnym systemie wszystkie ceny promocyjne wychodzą na kase po zeskanowaniu kodu produktu! Tu sprawdzaj, pilnuj się i własnoręcznie wprowadzaj nowe ceny.... chore! Procedury które panują w firmie również są śmieszne... wszystkich się traktuje jak (usunięte przez administratora)a to MY napędzamy zysk firmie. Liczba osób w załodze i dni gdzie jest na cały sklepy 2 osoby są dodatkowo chore. Ktoś będzie na kasie, druga osoba na przerwie... przyjdzie ktoś ze zwrotami, po paczkę że sklepu internetowego i co... mam zostawic pusty sklep ??? Czy centrala wogóle myśli? Zero wyobrażenia i jakiegoś pojęcia o pracy na sali sprzedaży. W dodatku inwentaryzacje, delegacje i co jeszcze ? Brak premii i benefitow za taki (usunięte przez administratora)... dobrze że jest tylko 2tyg okres wypowiedzenia. Już nie mówię o braku możliwości pójścia na l4 bo zachorujesz już zachoruje twoje dziecko. Kompromitacja firma.

kwiatek

Praca to jedna wielka porażka, jedna osoba robi za pięciu, kierownik nie docenia nikogo, wszędzie się trzeba pilnować zasad, a przepraszam czy za najniższa krajowa można aż tak wykorzystywać zwykłego sprzedawcę ?! za co bierze pieniądze kierownik sklepu !!!

Szakal

Zastanawiam się kiedy to wszystko pier… Wyzysk osiągnął swój szczyt czy jeszcze coś lepszego firma Kik wymyśli?? Praca w jedna osobę na 700m sklepie ?? Gdzie szacunek do człowieka?? Rozumiem ze w Kik nie znają takiego pojęcia?? Nie polecam pracy w tej firmie!!

Pe

Jestem w kik of dwóch tygodni.... Do tej pory, nie naczuczono mnie nawet, jak się wypisuje koperty do banku. Nie wiem nic. Do tego jest ciągłe nabijanie się starych pracownic z nowych (bo nic nie wiedzą - jak sobie nauczysz, tak masz). Żałuję, że Pan kierownik Dawid nie widzi, co się dzieje, jak laski wykorzystują nowe osoby. I pamiętajcie, jeżeli jesteście z Poznania, trzymajcie się z dala od tej firmy, bo jak traficie na wredne laski typu Magda, Vanessa, Malwina, Klaudia, to będzie Wam wszystko z rąk leciało, a w domu będziecie płakać. Nie wierzcie, że tutaj jest pięknie! Ja jestem nowa i mam grafik jak koń pociągowy! Wszystkie weekendy, dostawy, inwentaryzacje. Panie Dawidzie, niech się Pan przyjrzy jak dziewczyny się względem siebie zachowują, może w końcu weźmie Pan na rozmowę kilka z nas, powiemy jak jest. Ryba psuje się od głowy. Dwie osoby na zmianie - gdy wracam do domu, czołgam się po kolanach. I też stąd spadam. Im prędzej tym lepiej.

kikokiko

Zastanawiam się co wam daje wylewanie swoich żali, pisanie tych wszystkich negatywnych komentarzy o firmie kik? Pozwólcie, że odpowiem za was - otóż jedno wielkie NIC, tak samo jak NIC nie dostajecie od tej śmiesznej firmy, oprócz średniej krajowej oczywiście. Dlaczego w takim razie skoro jest wam aż tak źle w tej firmie, nie zwolnicie się? Jest naprawdę mnóstwo ofert pracy, a większość z was jest zapewne bardzo młoda, więc prace znalazłybyście szybko, naprawdę szkoda zdrowia psychicznego i fizycznego na taki wyzysk pracownika. To, że napiszecie sobie kilka negatywnych komentarzy, że za dużo dostaw, że tylko dwie osoby na zmianie itp naprawdę nic nie zmieni. Obudźcie się zanim będzie za późno dla waszych kręgosłupów, zdrowia psychicznego i wielu innych rzeczy. Jestem samej sobie wdzięczna za to, że po pół roku zrezygnowałam z pracy w tej śmiesznej firmie, nie wyobrażam sobie abym miała tam dalej pracowac, a odchodząc patrzyłam z wielkim politowaniem na dziewczyny, którym zostały 4 palety do rozładowania i pełne zaplecze ciuchów, a w głębi duszy czułam spokój, że nie będę musiała się z tym (usunięte przez administratora) Życzę wam abyście w najbliższym czasie miały na tyle odwagi, aby napisać wypowiedzenie i wręczyć go swojemu kierownikowi. Niech oni się martwią czy będą mieli ludzi do pracy czy nie, a wy naprawdę odetchniecie z ulgą. Za te pieniądze - nie warto.

Boa

Powiem tak .Firma ta to jedne wielkie nieporozumienie .Dwie osoby na zmianie ,delegacje(przymusowe) na swoją kasę sie czeka miesiącami urlopy (przymusowe wydawane pod PEP ) po prostu przychodzisz do pracy a tam w grafiku mąż urlop bez twojej zgody z pominięciem planu urlopowego(brak twojej zgody = zwolnienie -szantaż emocjonalny)to chyba niezgodne z prawem pracy Towaru przychodzi tyle ze te 2 osoby nie są w stanie tego ułożyć ponieważ trzeba przestawić sklep (dosłownie powiększyć go )do tego kolejka Czasem nie masz gdzie odpocząć bo chcesz iść na przerwę a przyjechał bzl lub rewizor i wszędzie leżą rozwalone dokumenty wiec nie raczej nie idziesz Inwentaryzacje są z du Zero szacunku dla personelu ,ciagle zmiany w grafiku tak z dnia na dzień Ja mam już dość Nie polecam nikomu tego miejsca

Pracownica

Ilość towaru nas dobija, nowi pracownicy chcą już rezygnować a przed nami inwentaryzacje.. Czy szef tej firmy jest poważny?

Nowa

Do osób chcących się zatrudnić w kiku i czytajacych opinie. Omijacie szerokim łukiem . Nie polecam nikomu. Praca tutaj to wyzysk ponad siły. Baaaaardzo duże dostawy,do tego mnóstwo innych zadań. Jak na zwykłego sprzedawcę za najniższą krajową to trzeba tyrać . Jeszcze raz nie polecam!!!!!!!!

Kasua
@Nowa

Tak i od dzisiaj zamiast 12 h mamy policzone 11,5 h a godziny przyjścia w wyjścia się nie zmieniły to żart chyba .Zreszta wszystko robi się tu parodia Jestem tu 12 ,5 h a według Kik 11,5 Spadam

KK

Witam. Powiedzcie mi jak interpretujecie to nowe pismo dotyczące czasu przerw. Bo my z dziewczynami mamy małą zagwozdkę i każda widzi to inaczej. Wydaje mi się że teraz przerwa przy pracy od 8.45 do 20.15 będzie wynosić 1 godzinę ale nie jestem pewna w 100%

pracownica
@KK

ale czego tu nie rozumieć? macie od państwa dodatkowe 15 minut czyli: 15 + 15= 30 przerwa płatna + 30 minut bezpłatna. razem w ciągu dnia 60min przerwy

XXX
@pracownica

A ta przerwa nie platana wchodzi jak przepracuje powyżej 9 h czyli np.9,5 godziny czy wchodzi już od 9 godziny ? Czyli pracuje 9 godzin to płacą mi za 8,5 ?? Czy dopiero jak pracuje 9,5 to płacą za 9?

Zmiany/ przerwy od 26.04.2023
@KK

Co do przerw juz tlumacze : Pracownik pracujacy ponad 9h ma : 2x 15min przerwy płatna ( wynikajace ze zmian ktore weszly w życie od 26.04.2023r.) A było tylko1x15min platne i dostajemy 30min przerwy niepłatne od firmy Kik ... tj bylo dotychczas. Po prostu w czasie pracy mamy dodatkowe 15min platne. W sumie przy 11 czy 12h pracy mamy 1h przerwy,którą mozna sobie podzielić na 2x30min i chyba wszystko jasne.

Ban
@Zmiany/ przerwy od 26.04.2023

Czyli mogę sobie godz posiedzieć i mieć wywalone Że akurat wielka kolejka ,i akurat ktoś przychodzi jeszcze po odbiór paczuszki ze sklepu online i drugi kasjer (nowy nie ogarnia jeszcze) do tego awaria kasy .Tak niech wszystko będzie na raz we wszystkich kołach Ale ja mam godz relaksu na przerwie:))) TO T A NASZA PREMIA. I balans między życiem rodzinnym i zawodowym!!! Gratulacje Kik pomysłowość twa nie skończona

Ban

Tak bardzo rodzinna ,zgodna z opisem w ogłoszeniu o prace :)) Tak jak możliwość awansu i rozwoju osobistego Stabilne zatrudnienie o pep nic nie piszą i przymusowych urlopach o delegacjach tez nie

Bez sił

Czy ta firma to jakiś żart.? Mam wrażenie jakbym w grała w dramacie komediowym.. Przez dwa tygodnie nie dostawaliśmy towaru bo został wstrzymany, nie wiadomo po jaką cholerę i kto za nas o tym zadecydował. Przez te dwa tygodnie udało nam się zaplecze przynajmniej ogarnąć ale to nic bo 2 maja dostaliśmy 11 palet w czwartek miało przyjść 7 ale zepsuła się ciężarówka więc będzie w poniedzałek plus 11 w czwartek.. Jak do cholery mamy to ogarnąć.?! Na tak mały sklep do tego jeszcze inwenteryzacja.? Oni sobie żartu z nas robią czy jak. Jest jeszcze gorzej niż było wcześniej... Tych palet nie ma gdzie postawić..

@Bez sił

Też się dziwię , czy wstrzymanie dostaw miało jakiś sens, skoro ten towat prędzej czy później teafi na sklep. W ogóle jest to nie przemyślene. To pracownik musi głowić się ,gdzie te palety i towar upchnąć. Brak miejsca, brak ram,brak już nawet ścian. Ale przecież DASZ RADĘ. Zastanawiam się, czy ilość dostaw zmniejszy się. Pozdrawiam wszystkich pracowników i życzę wytwalości.

Karola
@Bez sił

Czyli ile w sumie dostaliście tych palet w tak małym odstępie czasu ? 18 czy 22 bo nie rozumie ? To jest jakiś dramat. Podobno wszedzie teraz tak jest.... Masakra. Ja nie wiem gdzie ci ludzie , którzy siedzą na górze mają wogole rozum.... Ja jestem zdania że ten kto to wymyśla nie ma wogole pojęcia jak wygląda praca w handlu a tym bardziej w KIKU. Codziennie coś. Zabiorą ze sklepu MDE na inne inwentaryzację a przysyłają przeceny na Tableta. Ja rozumie gdyby był kod podany ok. Ale podadzą tylko wgr i jak mamy to zrobić bez MDE ? Laski zobaczycie jakie teraz będą wyniki inwentaryzacji haha:) ciuchy jeszcze ok . Da się sprawdzić ale non food ? ???????????? Albo cały stół z wełną ? Czy masa PARTY ? Wszystko co jest związane z tym sklepem to robi się jeden wielki żart. Miałam już kończyć ale mi się przypomniało że zapomniałam tu wspomnieć o SKLEPIE INTERNETOWYM . Przyszlo już pismo jak to ogarniać. Życzę miłej lektury wszystkim . Ps. Szkoda że nikt nie ma odwagi żeby się zebrać i zrobić strajk . Wymagania z kosmosu a wypłaty bez komentarza. Albo kto to widział żeby sklep który ma utargi przykładowo ponad 300 tys miesięcznie miał takie same wypłaty co sklep nisko obrotowy ? Przecież tam się przewija masa ludzi po których trzeba wszystko ogarniać, a gdzie tu zadania na sklepie ? Szok.

Chi
@Karola

A gdzie jest vkl i bzl po co te stanowiska ??? Nie potrafią przekazać wyżej ze cos tu jest nie tak??Ze ogrom pracy na tak niewielka załogę w sklepach (zazwyczaj 4 do 5 etatów na cały sklep ,dwie osoby na zmianie 11 czy 12 godz) jest zbyt wyniszczający (zreszta sami ledwo ciągną fizycznie i psychicznie)/za słabą zreszta kasę /Jaki sens w takiej organizacji ??? Czemu to ma służyć ??bo na pewno nie poprawa obsługi klienta czy zwiększeniu utargu??Po co tak ogromne dostawy towaru ,który nie schodzi- dostawy są co tydzień /wiec jaki w tym sens?? Czemu służy dopasowanie cen skoro nie mamy podstawowego narzędzia do sprawdzenia czy dokładnie o ten towar chodzi bo po wgr to jakby wróżył z fusów może ten ,albo ten :ten zrobię drożej a ten taniej-tak?tak to rozumieć?po co ten podręcznik skoro zwykle brakuje koloru ,który aktualnie znajduje się w podręczniku!! A co do sklepu internetowego - to porażka Kik próbuje coś zbudować ale slabo im to wychodzi .Kilometrowa kolejka do kasy jeden kasjer na kasie bo drugi na przerwie i leć tu po przedyłkę a jeszcze między czasie zanieś koszyczek ,zaprowadź klienta do towaru którego szuka oraz ogarnij cała resztę obsługi (klient nasz pan a kasjer to człek do zadeptania i bez szacunku nie od klienta a od pracodawcy -przecież jak nie ty to kto inny przyjdzie na miesiąc czy dwa i koło się toczy -ale słońcu zabraknie chętnych już piekli brakuje aaa to wtedy wyślemy przymusowo 200 km na latanie )a i jeszcze częste zawieszanie się kasy i dzwonienie na dział kas z Prośba o pomoc ,której wcale się nie otrzymuje. Widzicie ,ze chyba coś tu nie działa jak powinno !!! Rotacja pracowników jest duża wiec jeszcze bym dołożyła do tej długiej kolejki szkolenie i wizytę bzl lub rewizora (usunięte przez administratora) Ja najdalej od tej firmy Kik ;) powinno się inaczej to nazywać …

Hipis

U nad w Kik to samo.większość szuka etatu(wsunie 4na5 osób) gdzie indziej a jak się załoga wykruszy to wiadomo .nowy pracownik x4 katastrofa.powodzenia w znalezieniu swojego miejsca bo tu czeka nas tylko większa (usunięte przez administratora)

Fan kika

Nie nie może ,No niby jakim prawem To by było ograniczanie twojego prawa do swobodnego poruszania się i prawa konsumenckiego ,czy kierownik posiada takie prawo nie to raczej takie sprawy przez sąd A ja bym przychodziła codziennie i robiła mega bajzel tak jak klient .przewracałabym na tych stołach zostawiała pełno ubrań w przymierzalni bo kto mi zabroni jako klientowi??? ;-)

Kit

Ktoś chyba naciàgnà historię. Nie ma takiego prawa, które wspierałoby taką dyskryminację. Swoją drogą co to za argument dla pozostania pracownikiem kik?! Jak nie będziesz u Nas pracować, to nie zrobisz tu zakupów, ktoś wyłapał żart. Ps. Przy takim przemiale, miałybyśmy bardzo niskie utargi gdyby ktoś noe chciał obsługiwać byłych pracowników. Genialny w swojej głupocie pomysł.

Kik

Ponoć firma szykuje zwolnienia ???

Xxx
@Kik

A kogo firma może jeszcze zwolnic jak jest po 5 osób w załodze??

Rafał
@Xxx

A było więcej i zwolnili czy cały czas było tak niskie zatrudnienie? Na jakich umowach są zatrudnieni ludzie? Ci co zostali pracują tu już długo?

XXX
@Rafał

Zawsze było takie niskie zatrudnienie, część osób ma cały etat, część 3/4, część 1/2, w każdym sklepie struktura jest inna zdarza się że jest więcej osób, ale najczęściej spotykana jest obsada 5 osobowa.

Bolek i tola
@Xxx

Wciąż za duża załoga 3 starcza. Kierownik ,zastępca ,kasjer:)))

Niesmak
@XXX

Z czego jeden etat to jest wysyłany na przymusowe delegacje o wiele km oddalone.A kto mi zapłaci za mój czas???

Giga zla

Czy pracownicy Kik maja jakieś związki zawodowe?albo organizacje która zajmuje się łamaniem prawa pracy przez firmę Kik (przymusowe urlopy , zmiany grafiku z dnia na dzień ,szantażowanie /jak nie pojedziesz na del to cię zwolnimy,nie przestrzeganie bhp, itp)

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 545.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 439, z czego 19 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.