Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Stęszew

Witam wszystkich,kilka miesięcy pracowałam w sklepie KiK To była moja najgorsza decyzja aby zacząć tam pracować. Jednym słowem wyzysk ludzi Piszę tą opinie aby inne osoby były świadome decyzji podejmując tam prace że nie jest lekko i brak poszanowania ze strony regionalnej która wymaga od zwykłego pracownika aby wykonywał pracę zastępcy lub kierownika. Nie polecam tego zakładu pracy brak wsparcia Brak premii ( zostałam wyróżniona miałam dostać słodycze z tego tytułu.... No właśnie miałam ale oczywiście pani regionalna ciągle mówiła że później mi przywiezie że musi przywieź i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem nagrody) najniższa krajowa Brak odzieży roboczej Brak ekwiwalentu za odzież robocza brak za tak zwane pranie bo nie oszukujmy się w tej pracy ciężko jest być czystym. Nie ma nic w tej firmie. Zapomnijcie że cokolwiek dostaniecie na święta bo to jest śmiech na sali - 50% na jedną podkreśle na jedną sztukę którą kupicie za swoje pieniądze ????????

Cv szukam innej

Mam zapytanie Ostatnio u nas na sklepie 2 osoby dały l4 i w związku z tym musieliśmy wziąć na siebie godz. pracy ,rozumiem l4 choroba tak bywa ale czy to normalne ze bzl karze chodzić non stop do pracy /usłyszałam raki teks / możecie chodzić po 10 dni bez dnia wolnego /ale po 12 h to daje 120 h Niema tyg 60 czy to zgodne z prawem Jestem wycieńczona niema godzin na maj to 168 w czerwcu zaplanowano mi ponad 180 a norma to 168 Serio 10 dni w pracy po 12 h jest Ok Zgadzacie się na go mając rodziny???

Malinka
@Cv szukam innej

Tam się nikt z nikim nie liczy wszystkie soboty niedziela muszę bo mam 3/4 etatu i powiedziano mi że te co mają cały mam nie liczyć.

Power
@Cv szukam innej

Też tak kiedyś usłyszałam od swojej kierowniczki kiedy nie chciałam żeby układała grafik po 4 dni z rzędu, powiedziała że może robić nawet 10 dni pod rząd.

Lola
@Power

Nie prawda zgodnie z prawem pracy w tygodniu roboczym przysługuje ci 36h nie przerywanego odpoczynku a miedzy zmianami 11h

X
@Lola

Dobowo 11h Tygodniowo 35h. Przerwa 15min od 6h Ponad 9h +15min(kolejne) +30min. Czytajcie trochę chociaż podstawy kodeksu pracy , aby znać swoje prawa.

Bio
@X

Seri 11 dobowo a jak wracam o 23 z del i następny dzień ma na 8:45 to gdzie mój 11h w odpoczynek??? Nagminnie ..

@Cv szukam innej

Szczerze, to trzeba uciekać z tej firmy . Z dnia na dzień coraz gorzej. Jestem wypalona totalnie. Myślę tylko o L4 ???? . Czy ktoś kojarzy czy da radę się zwolnić bez okresu wypowiedzenia ? Bo te 3 miesiące to trochę długo.

@Bio

A co ma czas drogi do domu do godzin pracy ? Który pracodawca liczy dojazd do pracy i z pracy do domu do godzin pracy ? Nie przesadzaj już ... ;) Masz zachowaną dobę pracowniczą i odpoczynek zgodnie z kodeksem pracy .

Bolek
@Pocahontas

Seri ja do oracy mam 10 min drogi a jak nie przymusowo wysyłają to bywało ze 2 h w jedna stronę kto mi za to zapłaci ?? W umowie nie mam pracy mobilnej Gdybym chciała hrzdzic do innego miasta to bym tam sobie poszukała pracy Kik to jedna wielka farsa Nie polecam nikomu tam pracy ,to istne katusze Przez prace w Kik mam załamanie nerwowe

@Bolek

To zmień pracę , a nie narzekaj . Nie jesteś (usunięte przez administratora) firmy Kik. Każdy wie , że tu się na lepsze nie zmieni , dlatego również szukam pracy.

@Bolek

Poza tym masz płacone dodatkowo za delegacje i kilometrówkę jeśli masz umowę na samochód , więc chyba jednak płacą za wysyłanie nas do innego miasta hmm ?

Joani
@X

To masz wolna niedziele i już jest przerwa, także tak, możesz pracować 10 dni. Praca w równoważnym systemie czasu pracy to coś innego i poczytajcie zanim zaczniecie się burzyć ????????‍♀️

Jani

Kończysz prace o 20, do północy masz jeszcze 4, niedziela to 24, razem 28, prace zaczynasz o 8:45, 28+8 to 36 więc nic tu nie jest niezgodne z kodeksem pracy ????????‍♀️

Jani

4 do północy od 20, niedziela 24+4 = 28, zaczynasz prace o 8:45, 28+8=36, masz nieprzerwany odpoczynek koleżanko

Fan

Po co do pipu ?Pip nic z tym nic nie robi , Więcej się osiągnie jak się nagłośni sprawę traktowania ludzi w telewizji.

Ylka
@Fan

Ludzie są traktowani jak tania siła robocza. Bzl wymagają żeby być dyspozycyjnym 24 h na dobę bo one są i nie potrafią oddzielić życia prywatnego od pracy.

Żaneta

Czy u Was kierownik regionalny mówi Wam że będzie wizyta rewizora bądź tajemniczego klienta Mowa o regionie dolnegośląska

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora), zero poszanowania pracownika. Dwie osoby na zmianie ogrom palet do ogarnięcia, dopasowania cen, kolejka klientów przy kasie, ogarnąć cały sklep plus setki innych rzeczy podręcznik przebudowy regionalna wpadnie i wymyśla co by tu poprzestawiać naprawdę to jest nie do ogarnięcia, plus kierowniczka która chce wszystko ja już. Czasem nie ma jak iść na przerwe, zastraszanie że dyrektir jeździ albo inny ktoś i trzeba na baczność stać, tajemniczy klient śmieszne ankiety które nic nie wnoszą. Zwykły sprzedawca na pół etatu albo na 3/4 prowadzi zmianę robi papiery miesięczne to jest nie do opisania co się dzieje. Przymusowe delegacje czy chcesz czy nie jesteś wpisana w grafik i masz jechać to jest chore. Pieniądze śmieszne 100zl więcej niż najniższą krajowa a ledwo chodzisz. Jak masz rodzinę dzieci to zapomnij o tej pracy bo ciągle Cię nie ma w domu. Ja szukam już nowej bo najzwyczajniej nie daje rady na takich obrotach pracować.

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Pracowałam w Kiku tylko chwilę i nigdy więcej. Wymagania z kosmosu, najlepiej robić 5 rzeczy na raz. Kierownik tylko narzeka i pogania a sam siedzi na zapleczu pół dnia. Dwie osoby do ogarnięcia całego sklepu, ogrom palet, pełno ludzi przy kasie, cały sklep do ogarnięcia- tego nie da się ogarnąć. Wszyscy tylko wymagają a pieniądze są śmieszne, nie warto nerwów. Zero premii żadnych dodatków, tylko śmieszne -15% dla pracownika co maja też ludzie z kartą mykik. Wyzysk pracowników, nie pytają czy pasują nadgodziny tylko ci je wciskają. Osobiście nie polecam, niech sobie kierownictwo i regionalni sami pracują w tym (usunięte przez administratora)

MM

Dziewczyny czy z kartą mykik sprzedajemy na rabat 15% przecenione rzeczy?

Katarzyna

To jest po prostu kino za niedługo kończy mi się umową a naszą regionalna do tej pory nie dała znac.ja rozumiem że można mieć inne sprawy ale bez przesady umowa wygaśnie i co dalej...

Nn
@Katarzyna

Jak chcesz przedłużać to zgłoś to dla swojego BZL, ja gdy przedłużałam to zapytałam pierwsza. Regionalna uzna, że nie chcesz przedłużać i nie musi tego pilnować.

Oto ja
@Katarzyna

Pierwsza zasada nie tylko w Kik, w każdej pracy- idź i zapytaj. Jeżeli nie pytasz, to może być to odebrane jako to, że nie chcesz, po prostu. W Twoim interesie to jest, jeżeli zależy Ci na pracy. Pozdrooo

Keszo
@Katarzyna

Kiedy się dostaje tu umowy ma czas nieokreślony?

Klown

Nie polecam pracy w tym miejscu ,większego bałaganu i wyz… nigdzie nie widziałam. System kasowy (z poprzedniej epoki ) odzież zreszta tez .wymagania z kosmosu zero premii ,socjalu ,a o szacunku do drugiego człowieka to zapomnij .Bhp /jakie bhp?? Urlopy są przymusowe /groza ze cię zwolnią jak nie weźmiesz ,przymusowe delegacje /właściwie każdego dnia pracujesz gdzie indziej a w umówię nie mam zapisu praca mobilna Praca po 11/12 h a właściwie po 11.5/12,5 bo odliczają przerwę ,w dniu wolnym wydzwaniają ze nasz gdzieś jechać i zmieniają ci grafik ot tak bo iim się tak podoba Firma to jeden wielki żart - cyrk przytyk to mało rozrywkowe miejsce Nie nie i jeszcze raz nie

@Klown

Wszystko co tu jest napisane to prawda o kiku.To co teraz wyczynia się to przechodzi wszystko.Na sklepach wysoko obrotowych ilość pracowników taka sama jak na mało obrotowych ( bo jak masz o jedną osobę za dużo to wysyłają załogę na inne sklepy które potrzebują wsparcia).Pani bzl z pomorskiego sama nie wie czego chce dziś mówi tak jak już inaczej Większej dwulicowej osoby nigdy nie spotkałam pracując w tej firmie.

Michu

Cześć. Mam pytanie do kierowników z całej Polski. Czy dostałyście w tym roku premie roczna? Czy były wstrzymane?

Julinek
@Michu

Nie było premii???? Nie zasłużyliśmy za nie, mimo nowych obowiązków i natłoku pracy „nie pracowaliśmy” na rzecz pracodawcy.

Gruba
@Michu

Dadzą więcej obowiązków a podwyżek nie ma

@Michu

Pracując tu 4 lata, ani razu nie było premi rocznej. Ile niby się dostaje? Tyle razy pytaliśmy i każdy twierdzi że nie ma..

Są premie roczne dla kierowników. Wiem bo nasz kierownik zostawił kiedyś otwarte pismo na socjalu . Było pismo z podziękowaniem i tam była kwota ponad 1600zl.

To były te premie roczne? Nam Regio powiedziała że w tym roku wstrzymane

XYZ

Firma jak firma, dobrze wiemy jak jest. Mnie natomiast zastawia jedno, klienci maja (usunięte przez administratora) kartę myKik która daje 15% rabatu, a co piąty zakup drukuje się kupon na 20%, A MY PRACOWNICY MAMY NADAL TYLKO 15%? To jest żart czy ktoś tak na poważnie? Może niech klienci sami się obsługują, sami rozkładają towar na który w dalszym ciągu nie ma miejsca i sprzątają cały ten (usunięte przez administratora) Nie macie za grosz szacunku do swoich pracowników, nie wspomnę o rabacie świątecznym -50% na jedna rzecz XD

z niedaleka

Nie polecam, a w szczególności w regionach WL. Kodeks pracy? - zapomnijcie, sama pracowałam w tym gównie dobre troche lat. Pani regionalna - żal i ten ktoś WL który każe mówić dzień dobry na każdy. kroku... niech sam przyjdzie i mówi jak jest 7 palet. ŻAL

B

Ja (usunięte przez administratora)najgorsze warunki pracy -już lepiej i lżej na spożywcze . Lepiej nie podejmować w tej firmie pracy nawet dyrektor tego nie wytrzymał

Marzena Fierdorek

To co się tam dzieje jest nie do pomyślenia. Nigdy nie dodawałam publicznie opinii ale tutaj nie da przejść bez słowa. Gdzie jest kierownictwo? Właściciel? Nie ma gdzie zgłosić takiego zachowania?. Mowa o KIK w Aleksandrowie Kujawskim. Kasjerka dosłownie zamknęła mnie z mężem i Pani która zwróciła kasjerce uwagę że na niższa cenę jest naklejona nowa wyzsza. ???? Na koniec kasjerka wyzwała od starych szmat i kazała wypieralać!. Mało tego wezwała policję!Byliśmy w szoku pierwszy raz takie coś na oczy widziałam. Osobiście z mężem złożyłam zeznania na policji. Skoro kierownictwo nie wie kogo zatrudnia to może policja coś zdziała. Jestem zdruzgotana. Mam nadzieję, że zamkną ten sklep tak szybko jak go otworzyli a właściciel odpowie za swoje czyny przed sądem bo nie odpuszczę takiego zachowania. Ta sieć to żenada

Anita

Może ktoś więcej się wypowie. Były premie roczne w tym roku? To jakaś tajemnica?

@KS
@Anita

Nie było premii rocznych i nie będzie. Pytałam swojego BZL i ponoć zbyt dużo firmę kosztował program MyKiK i nie stać ich na premie dla nas. Cyrk na kółkach, wymagania jak w ekskluzywnym butiku a płaca jak w obozie. Porażka totalna.

@klientka

Dzień dobry , chciałam dodać negatywna opinie do jednego ze sklepów mianowicie w Swidnicy . Bardzo lubiłam robić zakupy w tym sklepie ,lecz od jakiegoś czasu pracują tam bardzo mocno opryskliwe dziewczyny ( tleniona blondynka , dosyć tęga) . Stojąc w bardzo dużej kolejce było jakieś 8 osób przede mną poproszona o otwarcie kolejnej kasy , wykrzyczała ze ona musi posegregować klipsy ( to chyba te zabezpieczenia ) po czym udała się na magazyn sklepu . Panująca tam atmosfera i mina całej załogi przyprawia mnie o wymioty . Bardzo lubiłam kiedyś ten sklep , szkoda ze pracują tam ludzie którzy nijak maja się do klienta a co więcej do obsługi .

@@klientka

Proszę poczytać o panujących warunkach w firmie , że jesteśmy zmęczeni fizycznie i psychicznie, że przytłacza nas nadmiar obowiązków niejednokrotnie " na już " bo RkS sobie tak życzy , najlepiej gdybyśmy miały po 3 pary rąk , to może zrozumie pani dlaczego nie chodzimy z uśmiechami na twarzy

Maluch

Hej,głupie pytanie,ale czy jest jakaś mama ,która zdecydowała się wrócić do KIK po urlopie macierzyńskim albo wychowawczym??Czy można pod koniec wychowawczego złożyć wypowiedzenie za porozumieniem stron tzw.zeby umowa skończyła się z ostatnim dniem wychowawczego??

Mama
@Maluch

Tak ja wrocilam po macierzyńskim i nie polecam nikomu, traktują Cię jak wroga cała załoga wymieniona oprócz kierowniczki której już nie jesteś potrzebna bo ma nowy zespół, uważają Cię za (usunięte przez administratora) bo nie było Cię tyle czasu i nic nie wiesz, nie zdecydowałabym się na powrót jeszcze raz.

Maluch
@Mama

Ale pracujesz nadal jak w obozie cały dzień,czy trochę poszli ci na rękę?chciałam wrócić na pół etatu max 3/4 ale nawet nie ma o tym mowy dlatego będę rezygnować i szukać nowej pracy.

Mama
@Maluch

Normalnie pracujesz tak jak wcześniej, a nawet gorzej bo gdy poprosiłam o to żeby w grafiku nie robiono mi zmian po 3 dni to w grafiku jakby specjalnie po 3 dni bo kierowniczka "nie ma innego wyboru". Polecam poszukać innej pracy niż narażać się na taki stres ja też jestem na tym etapie.

enigmatyczna
@Maluch

Wróciłam w trakcie trwania mojego wychowawczego na 3/4 etatu i do końca przysługującego mi urlopu wychowawczego tak pracowałam. Takie możliwości daje nam prawo więc z tego skorzystałam. Pozniej chciałam wrócić na cały etat i też nie było problemu. Pracuje maksymalnie 2 dni pod rząd. Natomiast to już jest kwestia fajnej kierowniczki i fajnego zespołu :)

Ciekawa

Czy firma posiada fundusz swiadczen socjalnych?

Szok i niedowieżanie
@Ciekawa

No coś ty … No chyba ,ze ty dla nich ——zakup długopisów ,papieru toaletowego ,ręczników papierowych ,prania szmat ,papieru do ksero …długo by wymieniać Firma ,No cóż wymaga poświęceń ,oddania , pracy 24h -na jażde skinienie bez życia prywatnego masz być a daje …? No właśnie co ??? Pensje na najniższym poziomie -jeżeli o chodzi o natłok pracy ;KASJER Jest KIEROWNiKiEM a kierownik ZYKŁTM KASJEREM(za większa pensje)nie adekwatna do zadań i jednemu i drugiemu

Ddd
@Szok i niedowieżanie

A jak przyjeżdża BZL to wpierdziel za cały sklep dostaję osoba prowadząca zmianę.

Szok i niedowieżanie
@Ddd

Dlatego napisałam ,ze pensja nieadekwatna to wymagań Osobą prowadząca zmianę często jest kasjer ,robi dokumenty ,rozliczenie i odpowiada za cały sklep a co za to ma ??? Figę z makiem ,albo pranie mózgu . Kik to nieporozumienie wyzysk na pełna skalę 2 osoby na takim dużym sklepie ??? Dostawa ,dopasowanie ceny ,okulniki ,reklama,regułka przy kasowa ,polecam… płatność karta ,gotówka czy karta podarunkową Może baterie do tej zabaweczki , o widzę walizkę może polecę poduszkę podróżną :) Ma pan ,pani nasza kartę My Kik albo aplikację .założyć może …. Rozumie bycie miłym i kulturalnym czy być pomocnym dla klienta ,nawet polecanie tych produktów dodatkowych ale serio czy to jest market czy butik na złotych tarasach ???? Inwentaryzacje /Ok ale przymusowe delegacje do miast oddalonych o wiele km ???Przymusowe urlopy idziesz bo cię zwolnią -bo musi mi się pep zgadzać System równoważnej pracy jest Ok fajnie bo grafik może być elastyczny ale serio 5 dni pracy pod rząd po 11 h Wydzwanianie na wolnym ze masz przyjść albo jechać przymusowo na inny sklep ??? Okropne miejsce i nie chodzi tu o sama prace ale to co się dzieje wewnątrz atmosfera jest słaba ,firma nakłada za dużo obowiązków na mała liczbę pracowników co niestety ma swoje odzwierciedlenie. Klienci tez często się skarżą ze nie można przejść ,a z wózkiem to już naprawdę wyczyn! Brak przejść to taranowanie drogi ewakuacyjnej!! Bhp jakie bhp.???

Ewelina
@Szok i niedowieżanie

Faktycznie źle to wygląda. 2 osoby na zmianie? Firma nie może nikogo znaleźć do pracy za taką stawkę, czy po prostu nie chcą zatrudnić dodatkowych rak do pomocy? Co do tych przymusowych delegacji do miast innych, zapewniają dojazd? Płacą za godziny poświęcone na to, aby tam dotrzeć?

Uciekać
@Ewelina

Nie nie zapewniają dojazdu, nawet ich to nie interesuje ,ze nie nasz czym dojechać na wyznaczona h. I nie niebojące ci za czas ,który poświęcasz na dojazd (czasem to jest nawet 2godz w jedna stronę ) Jedynie co dostajesz to dieta i zwrot kosztów transportu bilet ,paliwo.nic więcej żadnej premi ,żadnego dodatku. (A co z moim czasem który musiałam poświecić ???zero kasy )W umówię nie nam zapisane ze moja praca polega na ciągłych delegacjach . Nie zatrudniają bo po co przecież KIK uważa ze 2 osoby wystarcza /nieraz wedle pep i za dużo te 2 osoby Wymagania …tylko maja … Praca tylko na chwile …na przeczekanie ,ale czy warta ciągłego poświęcenia -Nie raczej nie Nie polecam

Masakra

Ja odeszłam. Mam to za sobą. Nikt mi nie zwróci zdrowia, które tam straciłam. Chore oczy od pyłu i kurzu, non stop kaszel od pyłu i kurzu, biuro w kuchni, na tym samym stole, na którym jesz śniadanie, upychanie śmierdzącego towaru z epoki prehistorii, pająki uciekające z palet.... Nie da się tego opowiedzieć... Najgorsze jest to, że pod taką presją, zaczynają się piekielne kłótnie i spory z drugą osobą, z którą jesteś na sklepie, zmęczenie, nerwy, stres. Dziękuję za takie (usunięte przez administratora)

Ciekawska

Są jakieś aneksy do umów w związku ze zmiana minimalnej od lipca ?

Ktoś
@Ciekawska

Przecież aneksy były w styczniu, na których jest najniższa obowiązującą od lipca. Spidziewasz się czegoś więcej?

Mink

We wszystkich regionach są l4 dosłownie we wszystkich Najgorsza warunki pracy jakie miałam Dobrze ze odchodzę!!!

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 544.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 438, z czego 18 to opinie pozytywne, 204 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.