Opinie o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KiK Textil Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KiK Textil Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KiK Textil Sp. z o.o. w Wrocław

Klient ZŁOTÓW

Panie potraktowały mnie bardzo niefajnie. Śmiały się w żywe oczy bo nie miałam drobnych. Poszłam rozmienić wchodząc nie zauważyły mnie. Szeptały tylko że kurw...a to siebie natrzep drobne. :) Kierownik sklepu to kpina. Bo jest stanowczo w swoich obowiązkach. Ale totalny brak szacunku i wychowania ze strony tych pań. Poprosiłam o imiona powiedziały że jest rodo. Ok. Ale niech ktoś od Górnie zwróci uwagę bo panie myślą że pracują chyba w hiltonie. Albo na stanowisku waznym. Pozdrawiam. Mam nadzieję że tym panią ktoś delikatnie zwróci uwagę bo nie jestem pierwsza. Mało tego ta jedna pani to uwodzi ciągle mężczyzn już dwie znajome mówiły.:) Po pracy niech sobie uwodzi ale w trakcie lekka przesada

Pytanko

Jak to jest z sobotami i niedzielami kierownika czy faktycznie tak jest że jedna sobotę może pracować? Jest to gdzieś w regulaminie czy nas poprostu kierowniczka robi w balona? Nie musi chodzić ?

Pyt odp
@Pytanko

Może lepiej zajmij się praca to będziesz miała więcej wolnych weekendów i nikt ciebie w balona nie będzie robił

Gala
@Pytanko

Wszystko jest opisana ecp Robi was w balona.Wykorzystuje swoją pozycję

Kierownik
@Pytanko

Wymyśł kierownika . Może pracować w każdą sobotę i niedzielę. Nigdzie nie ma takiej informacj. Także zależy jakim jest kierownikiem;)

@Pyt odp

Kierownik się odezwał.... Chodzi tutaj tylko o sprawiedliwy podział jak już robi grafik to niech dzieli po równo a nie się wywyższa tak samo jest pracownikiem

@Pytanko

Właśnie dlatego jest kierownikiem a nie szarym pracownikiem a jeśli ma być po równo to chętnie zbieraj (usunięte przez administratora) za ks

Sss...
@Pytanko

Z tego co wiem to nasza regionalna ustalila, że kierownicy w jej rejonie maja pracować w tygodniu.... emaile, wiadomosci, wytyczne itd a w soboty bzl i centrala maja wolne, więc kierownik nie jest potrzebny, Tylko mają zrobić jedną sobotę w m-cu.

@Pytanko

Powinno być tak, że to kierownik decyduje jak pracuje. Po to jest nad Tobą, żeby ustawić pracę tak, aby wszystko było dopilnowane. A jeżeli Tobie chodzi TYLKO o wolną sobotę bo tak WYPADA, to współczuję Twojemu kierownikowi. Nie chciałabym pracować z osobą, która wylicza kierownikowi pracujące soboty ... To jest nonsens. Po to masz kogoś nad sobą, żeby się dostosować.

Gut

Sprzedawców znaj swoje miejsce w szeregu a nie ujadasz jak (usunięte przez administratora)

Pytanko

Ciekawe czy ktoś byłby zadowolony jakby pracował po kilka sobót pod rząd np. 5 albo żeby chociaż dzieliła po równo między dziewczyny na sklepie bo później atmosfera siada. Odezwiesz się to masz (usunięte przez administratora)

@Gut

Nie dziwię się że się dziewczyny zwalniają niektórym kierownikom w głowach się po przewracało

@Pytanko

Hmmm... To ewidentnie źle ułożony grafik. Moje Dziewczyny NIGDY nie pracowały po 5 sobót pod rząd. Nawet nie po 4.... A ja weekendy mialam wolne. Szukałabym problemu gdzie indziej. Umiejętność rozporządzania zadaniami.

Emilia

a ile ich tak w sumie jest, że udaje się to mądrze rozdzielić? Chociaż ta sobota chyba lepiej płatna, tak? to mogą chętni ją brać?

Ola
@Emilia

Lepiej płatna? Przecież za sobotę płacą tyle samo co za normalny dzień

@Pytanko

Z tymi sobotami kierowników to taka nie pisana zasada w kiku. W swojej karierze miałam dwóch kierowników. Pierwszy - nie korzystał z tego przywileju. Grafik zawsze był układany sprawiedliwie, wszystkie soboty i niedziele handlowe dla każdego po równo (łącznie z kierownikiem). Drugi natomiast odziedziczył to stanowisko fartem i już przy pierwszym „swoim” grafiku pracował tylko jedna sobotę. Po zapytaniu: dlaczego? Odpowiedział: „BO MOGE”. Dostając stanowisko kierownika sklepu bardzo szybko nagłaśniał swoje „przywileje kierownicze”, nie posiadając przy tym żadnej wiedzy z zakresu praw zwykłego pracownika :) przykre ale właśnie takim ludziom powierza się prowadzenie sklepów…. Piękny przykład tego jak punkt widzenia zmienia się wraz z punktem siedzenia :)

Ona
@Emilia

W kiku nawet niedziele handlowe nie są lepiej płatne a do dopiero sobota

Czy będzie jakaś promocja na świąteczne rzeczy ? Bo w Tedim zrobili -70% wyprzedaży na świąteczne do 31.01

@Gość

W kiku zapewne każą wszystko schować na zaplecze ????

@Gość

Tak. - 50% od dzisiaj do 14.01.

Czy tylko mi się wydaje, że wycinanie siatek ze spodenek kąpielowych i sprzedawanie ich jako normalnych po cenie obniżonej jest totalnym cebulactwem? No szok....

XXX

A gdzie takie rzeczy się dzieją??? Pierwsze słyszę....

@XXX

W kiku ???? przyszła poczta z centrali , z działu sprzedaży na ten temat ;) POZDRO ????

Tajemniczy Klient

Interesuje mnie otwarcie sklepu

Pomocy jak można otworzyć sklap kik .jestem zainteresowana

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Hejka mam pytanie czy firma kik też was tak źle potraktowala z podwyżka. U mnie dziewczyny które pracują 3 miesiące dostały podwyżkę na 3800 a ja które pracuje 10 miesięcy dostała 3490 . Marne 90 zł za tyle miesięcy ciężkiej pracy .U was też się tak dzieje.

Daria8089
@Ania

U mnie też takie traktowanie ja pracuje ponad 5 lat i mam tylko 100 zł więcej od dziewczyn które pracują rok, dobrze że już tylko miesiąc mi tu zostal

Sroka
@Daria8089

Spoko ja też trochę przykre zero docenienia

Ilona

Pracuje w kiku już ponad rok, widzę co się dzieje i jestem przerażona. Wszystko drożeje, żywność, paliwo, rachunki... A Kik, mam wrażenie, zatrzymał się parę lat temu jeżeli chodzi o zarobki. Niedawno mieliśmy przebudowę sklepu, ogrom pracy nie do opisania, ruch jak nigdy, bo sklep otwarty oczywiście. Któraś mądra głowa stwierdziła, że trzeba się wyrobić w dwa dni z całą pracą i niestety był taki chaos, że nikt nie wiedział w co ręce włożyć. Panie kierowniczki, regionalne i ich prawe ręce, które przyjechały żeby w przebudowie rzekomo pomóc wprowadzały bardzo nie miłą atmosferę, każda miała swoją rację, każda mówiła co innego a później pretensje do pracowników, bo nie słuchasz poleceń, ale jak ich słuchać, skoro każdy mówi co innego. Podlizywanie się Dyrektorowi Lisowskiemu weszło na taki poziom, że nie mogłam w to uwierzyć. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że za tą pracę dostaliśmy po 50 zł do wypłaty, co dla mnie jest śmiechu warte. Kierownika regionalnego nie ma już jakiś czas, co chwile zastępuje go ktoś inny, każdy wprowadza swoje dziwne reguły, nie ma z kim porozmawiać nawet na temat tego, co dalej, gdzie są obiecane podwyżki? Dlaczego wciąż jest zwracane 5 zł za paliwo? Czy na prawdę wszyscy muszą udawać w firmie, że nie widzą co siw dzieje? Zmuszanie pracowników do wybierania urlopów, nie wypłacanie za nadgodziny, rotacja, która jest ogromna. Zabrali na sklepach część lamp, nawet klienci się skarżą, ze jest za ciemno, ledwo ceny widać, stanie po 11 godzin na kasie, brak jakiejkolwiek empatii że strony regionalnych. Głupie wymysły, typu bieganie z koszykiem za klientem, WCISKANIE ciemnoty, byle tylko sprzedać... Mogłabym wymieniać na prawdę wiele. Najbardziej boli, że Ci wyżej widzą tylko to, co chcą, a zaangażowania i ciężkiej pracy sprzedawców nie widzi nikt. Nie mogę narzekać na atmosferę na sklepie, bo nasz zespół jest na prawdę zgrany i lubimy się, jednak to jak traktuje nas sama firma to jest dramat. To MY musimy wysłuchiwać pretensji klientów odnośnie cen, jakości towaru itp. Na sklepach jest zimno bo podobno nie można włączać zbyt dużego ogrzewania że względu na oszczędności. Już nie wspomnę o tym, jak zostaliśmy po raz kolejny potraktowani na święta. Niestety ale nie długo nie będzie miał kto w kiku pracować. Ja sama jestem na etapie szukania innej pracy, jak zresztą kilka dziewczyn z którymi pracuje. Bo dobra atmosfera się nie najemy. To jest moja opinia, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego przyszłym pracownikom.

Jakie będą podwyżki od nowego roku? Ktoś się orientuje?

Zofia

A wiesz może, czy w firmie często zdarzają się podwyżki? Po Nowym roku to wiadomo, bo rośnie wynagrodzenie minimalne. Chodzi mi o to, czy firma sama z siebie podnosi wynagrodzenia, np. ze względu na inflację?

@Zofia

Sama z siebie nic nie podnosi..

@Zofia

Właśnie u nas mówiła regionalna że będzie podwyżka. To co od państwa + coś dodadzą od siebie. Nie chcą jeszcze zdradzić ile, chociaż kierowniczka już od miesiąca się ile.

Nana

Od siebie daja 50zl

Haka
@Nana

Więcej ale to zależy od miasta

Nela

Już nie narzekam. Jest jak jest, wszyscy widzą po jakimś czasie na co się pisali. Nie wolno dać sobą pomiatać ale też trzeba wiedzieć kto jest winny obecnemu stanu rzeczy a kto tylko wykonuje wytyczne bez cienia krytyki i innej perspektywy. Przepaść pomiędzy sklepami a górą się pogłębia i raczej nie ma szans na zmianę. Życzę Wam spokoju i wypoczynku, bo rozrywkę już mamy.

Basią

Hmmm to chyba zalezy w dużej mierze od kierownika danego kika, więc tyle w temacie

Żal

Średnia krajowa w polsce to ok 6687,92 ,srednia w kik to 3300 i gratis pranie mózgu

Po problemie
@Żal

Zmień pracę na lepiej płatną.

mobi bing

region pomorski wola na pomoc... bo zaraz bedzie za pozno...

Lulek
@mobi bing

A kto ci pomoże pani M pan M? Nie sądzę Dobrze wiedzą o co chodzi Myślicie ze to tylko w.pomorskim ? Czy na ogół dzianie firmy? Firma poprostu tak działa łamie.prawo pracy bo nawet jak ktoś sie odważy mówić to zapkaci 2 tys a zarobiło na bezczmiwieczeńsrwwie dużo więcej Ludzie ludzką Aby karma wróciła do nich...to tylko czas..

Wrocław też
@mobi bing

tosamo Wrocław i w każdym sklepie , kierownik męczennika z siebie robi , mało szkoli i ciągłe pretensje ,że powoli ,ze wszystko xle i na wczoraj

Ciekawska
@Lulek

W jakim aspekcie firma łamie prawo pracy?? Bo dużo tu takich opinii a konkretów brak?

Słownik
@Lulek

Skoro już trudzisz się, żeby coś napisać, to napisz to w taki sposób aby czytający to zrozumieli. Albo poczekaj do kolejnego dnia, bo patrząc na godzinę albo już byłaś śpiąca, albo pod wpływem ????

Wandal

Lubelskie również..

Marfi
@Ciekawska

Dlaczego urlopy ks są do wykorzystania do listopada?? Dlaczego sprzedawcy do grudnia bieżącego roku?? Gdzie jest taki przepis? Jaki zakaz rozmów o wypłatach?? Jak się nie równo traktuje pracowników to dlatego zakaz sobie regionalna wymyśliła i firma?? I tak się komunikuje kazdy. Pozdrawiam

Nikola90
@Marfi

U mnie też zakaz pod groźbą co tylko pokazuje że w związku z pensjami jest coś do ukrycia,urlopy to samo karze wykorzystać do końca roku gdzie mam czas na to do września następnego roku ,kik ma swój wymyślony kodeks Nie polecę tej pracy nawet wrogowi

Gjgk
@Nikola90

Za to regionalni poszli na urlopy w grudniu.bo przecież oni moga

mit premia
@Ciekawska

przekraczamy godziny tygodniowo a jak wypada niedziela handlowa to pracujemy bez 35 godzinnej przerwy tylko czasem zamiast przerwy dostajemy 8 godzinna zmiane.

@Gjgk

Dlatego warto pójść na l4 i odpoczac

Slop

Cały dzień w pracy.mozna się wykończyć. Masz wrażenie jakbyś w ogóle z tamtad nie wychodziła a kasa smieszna

Taka prawda
@Slop

Wrocław pozdrawia tu jest tak samo.

Kik
@Taka prawda

Centrala?

O jakim sklepie mowa? Miasto?

Sklep nie posiada na terenie polski magazynu. Palety są przywożone ze Słowacji, niestety nie mamy wpływu na to ile palet przywiozą. Tyle ile przywożą to tyle trzeba upchać na sklepie. Ja pracuje w małym sklepie i zdarzało się tak że co tydzień dostawałyśmy po 7 a nawet 8 palet i nie był gdzie to wszystko upchać. A regionalni nic z tym nie mogą zrobić, nie dziwię się że pracownice były zmęczone, pracują tam po 12 godzin. Do tego dochodzą widzimisie narzucone z góry które trzeba zrobić w międzyczasie oraz posprzątać sklep bo klienci nie potrafią po sobie posprzątać.

Żalson

A ja Wam coś powiem na temat Pomorza i E.K. A dokladniej na temat Słupska jednego i drugiego. Wyobrażacie sobie ze na oby dwóch sklepach nie pracuje już nikt z dłuższym stażem. Na początku roku pracowały jeszcze dziewczyny które miały już ponad 5 lub 4 letni staż i raptem nie ma tam nikogo. PRzYPADEK ? NIE SĄDZĘ! A wyobrażacie sobie ze jak w sierpniu 2021 pękła rura na starym Słupsku i zalało cały sklep to dziewczyny nie dostały żadnego odszkodowania ani zadośćuczynienia za sprzatanie tego (usunięte przez administratora) i za zniszczone rzeczy osobiste. Sprawa zamieciona pod dywan i głupie tłumaczenia przez E.K że ona pisze meile. Nie wspomnę już że dziewczyny przynosiły swój odkurzacz i w tym smrodzie i wilgoci stało się 12 godzin. Ale księżna E.K wpadła na dzień po zalaniu ubrana cala na bialo DIWA i bezczelnie łgała na całym rejonie i u samej góry jak to ona się nie nasprzatala. Na temat skłócania Słupska 1 że Słupskiem 2 już nie wspomnie. Chciała skłócać kierowników z pracownikami, myślała że ma do czynienia z takimi ludźmi jak ona ? Z rozdwojeniem jazni. To co działo się na sklepie za chwilę wiedział cały rejon. Gdzie tu profesjonalizm ? Co to za regionalny ze nie potrafi dochowac tajemnicy chociażby o stanie zdrowia swoich pracowników. Typowa służbista ale zielonego pojęcia o prowadzeniu sklepu. Ma ludzi od wszystkiego którzy boją jej się postawić. Tu nie ma co pisać wszyscy wiedzą jak jest. Tu z góry nikt tego nie czyta albo trzeba napisać do kogoś odpowiedniego albo poprostu znaleźć inna pracę. Bo prawda jest taka że początki były super fajna ekipa fajnie się pracowało. Ale pojawi się taka osóbka która zniszczy coś na co się dlugo pracowało tylko po to bo jej nie po nosie. A najlepsze jest to że jak ktoś wytyka jej że zrobiła coś nie tak to zwala wszystko na VKL M.M. grunt to umieć się obronić. Dziwi mnie to że nikt się nie interesuje tym że raptem 10 osób na słupskach się zwolniło wciągu 6-8 miesięcy i nikt się nie zastanowił dla czego. A inne sklepy na Pomorzu podobna sytuacja. Zostaną ci którzy się boją albo którzy nie mają wyjścia. Smutne ale prawdziwe. Pozdrawiam wytrwałych do czasu

Siema
@Żalson

Tak to prawda, ta kobieta ma rozdwojenie jaźni...

Zazenowana
@Żalson

Uważajcie bo e.k to dobra znajoma naszego dyrektora. Prędzej zamknie kilka sklepow zanim ja wyrzuci.

Drama
@Żalson

Potwierdzam w 100% ta wypowiedz. Sama pracowałam na jednym ze sklepów w Słupsku i po paru miesiącu uciekłam bo ta praca była do nie wytrzymania… jak nie kierowniczka to regionalna…. Nadawały się do jednego wora. Cieszę się ze już tam nie pracuje. Taka niby wielka firma a ani premii, podwyżek nic… dziewczyny uciekajcie jeśli możecie

Byk

Okropne warunki pracy jakby powstawał o bu z pracy . Nie polecam tam pracy omijać szerokim łukiem

jeden z nowo otwartych
@Byk

Byłam w nowszym sklepie i potwierdzam , za kasą nie mozna usiąsć , straszna podłoga i kiepski socjalny do szafki wejdzie tylko mała torba , jakieś szatnie czy przyzwoita łazienka zapomnijcie

Czytajcie o pracodawcach

Witam wszystkich. Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Widzę ,że w każdym województwie jest źle. Otwarcie każdego Kika to klapa . Wy zasuwacie bardzo ciężko na otwarciach nowych sklepów i macie delegacje. Nie dostaniecie nic nawet przyjezdni. Ciągle niezadowolenie dyrektorów regionalnych ,że sprzedajecie mało , utarg za mały i za niska sprzedaz produktów dodatkowych. Pólki i regały zawsze źle poustawiane bo każdy regionalny ma inna wizję. Nawet jak przyjdzie ktos na "kontrole" to jest na zasadzie bezpodstawnej krytyki i mieszania z błotem bo ta osoba potrafi nawet nie wejść do sklepu tylko stanąć pod witryna i pujsć. Potem bezczelnie zrugać cały zespół tak o dla zasady. 2 lub 3 razy w tygodniu wizyty regionalnych i ciągłe "ustawianie" pracowników razem z kierownikami. Na nowych sklepach częste wizyty Niemców 1 x w tygodniu.Niemcy uważaja ,że dla Polaka to właśnie Kik oferuje towary luksusowe i bardzo dobrze płaci za lekka i mało wymagającą pracę.

Dob

Haka

Jakich?

XXX
@Dob

O ile poszla pensja do góry? Dla sprzedawcy ? Wiadomo coś o ZKS i KS ??

Zks
@Dob

U mnie cisza,ile u Was wiecej dla ZKS? Ja w lipcu marna 100 gdzie sprzedawcy po 150 Ci na 3/4, nie wspomnę że KS mają nie dość że premie roczne,za inwentazyzacje jak prowadza to jeszcze konkretne podwyżki

Kiko, haka,dob :)))) żenada

Zabraniają otwarcie mówić ile nam płacą to piszcie tutaj ,niech każdy oczy otworzy jaka ta firma jest . Nie dzieje się tu za dobrze nikomu nie polece tam pracy

@Kiko, haka,dob :)))) żenada

Każdy zarabia tyle na ile zasługuje wg bzl a że bzl jest stronniczy to jest jsk jest

Pracownica

Taka duża firma i żeby nie dostać żadnej paczki na święta.. to jest kpina, śmiech i żenada!!! Wymagają ciagle więcej i więcej a docenić pracowników ?

Prawda
@Pracownica

Tak!!! Otóż tak traktują swoich pracowników w kiku

Weronika

Cześć mam pytanie, zostalam przyjęta na stanowisko kierownika, dowiedzialam się nie od bzla ze za kilka miesięcy wroci kierownik który jest na dłuższym zwolnieniu. Zatrudniając się nie mialam pojęcia ze będę na zastępstwie. Czy ktoś wie jak to będzie wyglądało? Zwolnią mnie?

Neo
@Weronika

Niekoniecznie, mogą ci zaproponować inny sklep

Weronika
@Neo

Najblizszy jest okolo 60 km od mojego miejsca gdzie i tak maja tam obstawe.. szkoda dostac taka prace na chwile bo nie wiadomo jak to sie skonczy

B
@Weronika

I tak będziesz tam jeździła na przymusowe delegacje

@Weronika

Mnie zwolnili więc to może być różnie

Klient

Kik Chojna. Czy pracownice miga sobie stać pod sklepem palić papierosy i rozmawiać przez telefon w tym momencie jak są klienci przy kasie??? To nie pierwszy ich raz….

Oczywiście
@Klient

Jeśli jest to ich przerwa to oczywiście. A czy mogą iść do toalety jak są klienci przy kasie? Z kąd biorą się tak durne pytania

Klient
@Klient

Jeżeli ma przerwę w czym jest problem? Każdy ma prawo do tego

Zostaw merytoryczną opinię o KiK Textil Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KiK Textil Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KiK Textil Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 545.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KiK Textil Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 439, z czego 18 to opinie pozytywne, 205 to opinie negatywne, a 216 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KiK Textil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KiK Textil Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KiK Textil Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 793 ocen.

KiK Textil Sp. z o.o.