Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

pracownik od zawsze

Ludzie dlaczego wy tak marudzicie!!!!!!! Czytając niektóre wypowiedzi (są tacy co doceniają tą prace) odnoszę wrażenie że wy nie chcecie po prostu pracować i należycie do tych co by chcieli wszystko nie dając nic w zamian.Nie potraficie zrozumieć że wzrasta sprzedaż jest dużo nowych pracowników i nie zawsze jest wszystko gotowe na czas wiec czasami trzeba pomóc na magazynie(usunięte przez administratora) To świadczy o tym że macie gdzieś pracę bo jak by wam zależało to zamiast tracić czas na dyskusje sami byście się wzięli do roboty i pomogli żeby wyjechać z jak najmniejszym opóżnieniem. A co macie do kierownika logistyki i kierowników z magazynu? To że wam czasami zwrócą uwagę to nic strasznego-oni też mają przełożonych a wy jesteście jak baby które odrazu sie obrażają i wołają lublin o pomoc. WSZYSTKICH CHCĄCYCH PRACOWAĆ ZAPRASZAM DO TRADISU.

anonim - 2010-06-10 21:31:02 jestem jednym z prawda prawda i jeszcze raz prawda tez jestem kierowca w tej firmie robimy za 4-ech trzeba pomagac w repaletyzacji palet i zaladunkach bo sie nie wyrabiaja (raz ze sie narobisz na hali to musisz to jeszcze rozladowac recznie, dwa jedziesz w trase od 2 do 4 godzin pozniej) a jak wracasz po 12 godzinach na firme to wielkie gadanie dlaczego wracasz przeciez nie rozwiozles towaru i ze sie nie starasz. Najlepiej pracowac non stop a jak sie postawisz to zaraz powiedza Ci ze nie dostaniesz premi lub cie zwolnia. Atmosfera w tej firmie robi sie coraz gorsza! Brak slow ... PRACOWNICY TRADIS PISZCIE I MOWCIE PRAWDE NIE DAJMY SIE !!!

elos

kierowco!! zielone jedz czerwone stoj od myslenia sa inni

bardziej zorientowany

Prawda jest taka, że rynek pracy się nie ruszy. Wręcz przeciwnie. Jest kryzys i nie ma co tego ukrawać a w przyszłych latach sytuacja na rynku pracy znacznie się pogorszy. Jesteśmy jedynym krajem w zachodniej Europie który ma wzrost PKB, media się tym szczycą, szkoda tylko, że nikt nie powiedział o tym że w tym roku dostaniemy ogólnie 8,04 mld euro dofinansowania i stąd ten przyrost. W 2013 dostaniemy 14,21 mld euro a dwa lata później w 2015 ponad połowę mniej czyli 6,36 mld euro. Więc jak ma się rynek ruszyć? Czeka nas to samo co w tej chwili w Grecji, więc ratuj się kto może.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade

W tym co piszę Pan powyżej nie ma ziarnka prawdy!!!!!

fan

spoko firma z zaloga ta poprzednia tez

obiektywny

nie chodzi mi o kierownika logistyki bo go nie znam, ale niech ci będzie

NOWY Z MAG.SUCHEGO

NIE WIEM DLACZEGO WSZYSCY TAK NARZEKACIE NA PRACE NA GRANICZNEJ. JA PRACUJE TAM OD OKOŁO 2 MIESIĘCY I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY,WIADOMO JEST CIĘŻKO PRACOWAĆ PO 10 GODZIN ALE W MOJEJ POPRZEDNIEJ PRACY BYŁO GORZEJ A PRACOWAŁEM W WIELU MARKETACH I HURTOWNIACH WE WROCŁAWIU-ŚREDNIE ZAROBKI (usunięte przez administratora) TAM NIE ODDAWALI GODZIN JAK TRZEBA BYŁO ZOSTAĆ I RÓWNIEŻ ICH NIE WYPŁACALI.A KIEROWNICTWO TO DOPIERO (usunięte przez administratora)NA KAŻDYM KROKU A WSZYSCY NARZEKACIE NA TYCH Z GRANICZNEJ.ONI SĄ JAK ANIOŁKI W PORÓWNANIU DO POPRZEDNICH. JESTEM PO PIERWSZEJ WYPŁACIE I JEST SUPER ZAROBIŁEM KOŁO(usunięte przez administratora) TERAZ CZEKAM NA KOLEJNĄ. AHA I JESZCZE JEDNO PRACUJĘ RAZ NA WÓZKU RAZ NA PALECIAKU KTÓREGO TAK WSZYSCY SIĘ BOICIE A PRAWDA JEST TAKA ŻE JESTEŚCIE (usunięte przez administratora) CO PISZĄ BO TO NIEPRAWDA A PISZĄ TO LUDZIE KTÓRYM ZALEŻY NA WYPICIU SOCZKU W REGALE A NIE NA PRACY.

MASZ RACJE,(usunięte przez administratora)JEST SPOKO.

obiektywny

Śmiać mi się chce ze wszystkich niezadowolonych z pracy. (usunięte przez administratora)cały dzień jaki to jest (usunięte przez administratora)i nie wiecie w co ręce włożyć, a mówicie to buszując w internecie, szukając ciekawych tematów które można wkleić do waszych pseudo prac licencjackich. (usunięte przez administratora) Jak dla mnie jest spoko w Tradisie jeśli jesteś uczciwym i sumiennym pracownikiem. Jesteś w porządku to cię docenią, zasłużysz (usunięte przez administratora) to ją dostajesz, proste i przejrzyste zasady. Wszystkie negatywne opinie o tej firmie, są wypowiadane przez ludzi którym się pracować nie chce. Pozdro dla wszystkich (usunięte przez administratora)Wasze dni są policzone!!! He, he, he!!!

jaka atmosfera jest w firmie czy warto sie starac tam o prace bo ponoc dobrze placa

Prosze nie podszywac sie pod ludzi z J&Ł!!!Dziekuje:)

.....

Taki fachowiec ja Ty nie zadziwia mnie niezadowoleniem z tej pracy. Najpierw skończ podstawówkę chłopie, "naum" się pisać po Polsku, a potem wypowiadaj się o pracodawcy, bo jak dla mnie to nawet w pracy przy "pyrkach" byś marudził, że mają za grube mundurki :) Jak tak bardzo Ci nie pasuje to(usunięte przez administratora) zmień pracę, (usunięte przez administratora)

kolo

a mnie tam sie tesz dobrze pracuje. pracowalem w wielu innych wroclawskich magazynach i w tradisie jest najlepiej. nie wiem czmu tak narzekacie, toże czeba pracować czasami po 10 godzin wiedzialem jak sie zatrudnialem, kak sie tych godzin nazbiera to dostaje extra dzien wolny albo placa kierownictwo tesz jest spoko robia co musza a ja robie co moge zeby sie tam utrzymac bony mam na swieta i 2 tysiaczki co miesiac i mregularnie kasa bez opuznien na koncie ludzie jak nie pracowaliscie nigdzie wczesniej na magazynach to zawsze bedziecie narzekac!!!!! tu jest luxus w poruwnaniu z J&Ł, Arko i wielu innych magazynach gdzie pracowalem jak sie komus nie podoba to sie zwalniajcie to ja kolegow przyprowadze pozdrowienia dla wszystkich pozytywnie nastawionych magazynieruw z tradisu

mocna i prawdziwa wyliczanka obowiązków. Pozdro dla wszystkich umęczonych

Słyszeliście coś o nowych osobach zatrudnianych do firmy? Kto następny i na jakie stanowisko?

`

Zapraszajmy naszych kolegów do pracy w Tradisie !!!!!!!!!!!!!!!! .Czy będą zadowoleni , a my będziemy mogli spojrzeć im w oczy?. Zaryzykuj, nie daj się uprzedzić.

samo zycie

Jacek! Wracaj do nas!!!!! Dla niewtajemniczonych, Jacek to byly Kierownik Logistyki.Tu juz nigdy nie bedzie normalnie. Brak slow.

kom

a kto rzadi na ceshu

hmmm

teraz pojecie "atmosfera" jest tak odleglym, ze az nieprawdziwym....

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.