Opinie o Telewizja Polska S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Telewizja Polska S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Telewizja Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telewizja Polska S.A. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Kuba Nowy wpis

To są jakieś (usunięte przez administratora) z człowieka co rovi @Pracodawca . Biorąc udział w rekrutacji miałem pozytywne nastawienie do TVP ale po rozmowach straciłem wiarę w moralność ludzi tam pracujących. Wykazują wielkie zainteresowanie kandydatem i zmieniają warunki umowy pod zaakceptowaniu ustalonych wcześniej warunków. Ustaliliśmy kwotę zatrudnienia po czym dowiaduje się w kolejnej rozmowie że mam pracować poniżej ustalonej kwoty jak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Pani kierownik działu udaje osobę która nic nie wie o temacie i wgl nie jest pomocna.

Jack Nowy wpis

@Pracodawca fajnie ściemnia o zarobkach. Byłem na rekrutacji w listopadzie 2024. Pytają ile chcę zarobić, w odpowiedzi na wynik rekrutacji dzwonią i zgadzają się na moją stawkę, poczym dzwonią po kilku dniach i oznajmiają że to była pomyłka i oferują 2 tysiące mniej gdzie podczas rozmowy rekrutacyjnej wyraźnie powiedziałem ile chcę zarabiać. @Pracodawca ma totalnie (usunięte przez administratora) pracowników i nawet nie chce mi się myśleć jakie fałszywe osoby tam pracują.

Nie dbają Nowy wpis

Jaka szatnia? Jaka stołówka? Jaki dojazd? Jest bistro, poza tym wszystko ocieka starzyzną i rdzą. Czujesz klimat lat 80. Jedni dyrektorzy dbają, drudzy nie. Generalnie chodzi o to, żeby wskoczyć i ciągnąć kasę. Nikt tam o nic więcej nie dba. Wszystko w ruinie. Bardzo słabo to wygląda. Zmieniają jak coś ma już ewidentną dziurę, odpadnie mogą, zawali się, a tak to dobre i po co kupować, zmieniać, oddawać. Z taką mentalnością to domyślacie się, gdzie zmierza ten statek?

Firma Telewizja Polska S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Inspektor ochrony przeciwpożarowej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Łukasz

Poszukiwany jest obecnie Informatyk w Dziale Wsparcia Użytkowników. Niestety brakuje informacji o zarobku, kto wie, ile mogę dostać?

k
@Łukasz

koło 5000 brutto

Mariusz

Bardzo się cieszę że wreszcie mogłem obejrzeć rano w niedzielę film Ada nie wypada .filmy z moich młodych lat żeby TVP kultura wprowadziła więcej tego typu filmów oglądalność skoczyła. by 100procent

Mario

Mam prośbę puszczacie piękna serie z Bondem w poniedziałek wieczorem powtórzcie proszę we wtorek .Bardzo bym chciał żeby wreszcie wrócił seria Sonda dużo osób które znam mówi o tym powrocie .kronika filmowa .polskie filmy stare z lat przedwojennych

Patryk Pomarański

Jestem zdruzgotany i po prostu jest mi smutno z tego powodu co zrobiono z tym najlepszym niegdyś kanałem tematycznym dotyczącym kultury. Są setki, jak nie tysiące świetnych filmów lub programów, a serwuje się nam np. dokumenty dotyczące Alaski etc. Kiedyś była masa filmów np. seria dotycząca amerykańskiego kina, czy ogólnie amerykańskiej kultury. Ale nie tylko, także kina europejskiego. Mam wrażenie że to przez po prostu światopogląd kazał p. Kurskiemu i spółce zniszczyć ludziom telewizję która byłą przyzwoitym kanałem o kulturze. Dobre kino, jeśli już się znajduje na tym kanale to często w dziwnych godzinach. Jest mi strasznie przykro, bo pewne filmy, dzieła sztuki powinny być emitowane w telewizji publicznej, a szczególnie tej o kulturze. Bo taka jest misja telewizji publicznej. Świat nie kręci się tylko wokół martyrologii narodu polskiego. Sądzę że także niepotrzebnie i pochopnie pozbyto się poprzedniej ekipy, programów typu hala odlotów gdzie podejmowano kontrowersyjne i bieżące tematy.

ala

wedlug mnie to telewizja idzie na psy bo same badziewiw a kase za abonament to trzepiom durzy

henio

Teraz jak wiecie w telewizji polskiej wiele się pozmieniało od kiedy mamy nowa władze w Polsce. Aczkolwiek jak słyszałem warunki sa ok, dają umowy o prace i kasa jest na czas.

aaa

To ma być Twoja opinia nt. tego programu czy opinia o TVP jako o pracodawcy?? Bo wydaje mi się, że to pierwsze...

Julita

Jest to najciekawszy kanał TVP ; Szkoda, ze ostatnio nie widać już #-Trzeciego Punktu Widzenia - za dużo wtrącania się polityków do programów telewizji; Proszę o powrót Trzeciego Punktu Widzenia i transmisji z Festiwalu teatralnego w Edynburgu , choćby kilku najlepszych przedstawień dla równowagi z mnóstwem sportu z Olimpiady w Kanadzie; Więcej sztuki..., baletu na światowym poziomie , Ale i tak jest extra jak na polską telewizje

Zostaw merytoryczną opinię o Telewizja Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Telewizja Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Telewizja Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telewizja Polska S.A.?

Telewizja Polska S.A.
4.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jana Pawła Woronicza 17
    00-999 Warszawa