Telewizja Polska, Kanał tematyczny TVP KULTURA-

Opinie o Telewizja Polska, Kanał tematyczny TVP KULTURA-

Julita 2010-01-27 11:55:48
Jest to najciekawszy kanał TVP ; Szkoda, ze ostatnio nie widać już #-Trzeciego Punktu Widzenia - za dużo wtrącania się polityków do programów telewizji; Proszę o powrót Trzeciego Punktu Widzenia i transmisji z Festiwalu teatralnego w Edynburgu , choćby kilku najlepszych przedstawień dla równowagi z mnóstwem sportu z Olimpiady w Kanadzie; Więcej sztuki..., baletu na światowym poziomie , Ale i tak jest extra jak na polską telewizje
aaa 2012-09-01 17:27:07
To ma być Twoja opinia nt. tego programu czy opinia o TVP jako o pracodawcy?? Bo wydaje mi się, że to pierwsze...
henio 2016-04-22 20:50:14
Teraz jak wiecie w telewizji polskiej wiele się pozmieniało od kiedy mamy nowa władze w Polsce. Aczkolwiek jak słyszałem warunki sa ok, dają umowy o prace i kasa jest na czas.
Zostaw swoją opinię o Telewizja Polska, Kanał tematyczny TVP KULTURA- - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telewizja Polska, Kanał tematyczny TVP KULTURA-