Polswiss Projekt

Wrocław

Opinie o Polswiss Projekt

olek 2011-02-26 12:41:10
[usunięte przez moderatora] firma coraz gorzej prosperuje,sami studenci i ludzie bez doświadczenia
wafel 2014-10-15 14:24:56
Jak dla mnie dno, dużo na pokaz, nieszanowanie człowieka. nieplacenie wynagrodzenia. Pan prezes do kawał S.......Omijać z daleka. Juz niejeden się przejachał na jego spółkach.
olo 2015-09-26 14:51:59
potwierdzam, nie warto współpracować z panem Z. S...., jest to kawał S...., jak napisano powyżej, ściema i szukanie naiwnych na nie wiadomo co. Sam zbija kabze a w Polsce płaci grosze. Nie nabierajcie się na ładne słówka i doktorat tego gościa. Człowiek bez honoru. Typowy "polaczek" co zrobił karierę za granicą(szwajcaria).
olo 2015-11-04 12:00:39
zarobki minimum, reszta na własną działalność. nie zarobisz tam niestety a na koniec jak będą zaległości to i tak kasy nie dostaniesz na działalność, tylko z umowy (minimum). No i będziesz pracował na piratach, ba...nawet zrobią cię prezesem spółki hehehe abyś odpowiadał za wszystko. Dno kolego, dno. Ładna strona internetowa to taki Pijar jakich wiele w dzisiejszym świecie. Słyszałem o gosciu którego pan S zwolnił dyscyplinarnie a ten go podał do sądu i wygrał.
eryk 2016-04-20 19:57:01
jak ustalisz, tak masz.. Choć obawiam się trochę tego, że każdy zarabia tu inaczej, to dość dziwne
Zostaw swoją opinię o Polswiss Projekt - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polswiss Projekt