feverdesign Janusz Kot

Kraków

Opinie o feverdesign Janusz Kot

anonim 2011-08-11 15:39:20
więcej takich pracodawców !
ewelina 2011-08-11 15:43:25
super profesjonalni super zabawni i super kompromisowi:) polecamy wszystkim:)
Aneta 2011-08-11 15:45:34
Gorąco polecam,fajni ludzie z którymi można się dogadać,cały plan ktory chciałam w sumie zrealizowali,fotograf super napstrykał tyle zdjęć że mam zdjęcie z każdym gościem i w sumie z samych zdjęć można by zrobić filmik,byli tam gdzie potrzeba.Cena też dostępna jedyne ale, to abyście brali za kamerzystę tego gościa co prowdzi tę całą firmę bo widać że zajmuje się tym profesjonalnie i dodatkowo z zamiłowaniem,niestety w dniu mojego ślubu też miał wesele w rodzinie i akurat trafiłam na jego zastępce ale całą obróbkę filmu już on kończył i wyszło naprawdę fajnie.
Kasia 2011-08-11 16:07:14
Generalnie WIELKI POZYTYW na temat Firmy \\\"DIL\\\" :) Ludzie tam pracujący - zajebiści :) szef też :P hihi uwielbiam tą EKIPĘ :) na temat pracy: no cóż sprzedaż nie jest łatwa - ale jeśli człowiek tylko chce to może osiągnąć wszystko:) ja tam pracuje i będę pracować tak długo jak tylko będą mnie chcieli :D pozdrawiam :)
kaj 2016-04-19 19:31:42
hej! słyszałam przed kilkom a laty że firma cieszyła sie całkiem dobrą opinią - podobno atmosfera pracy była wspaniała, a wszysctko dzieki bardzo fajnym ludziom, którzy tą atmosferę tworzyli. Ciekawi mnie czy po kilku latach nadal jest tak samo ??
Zostaw swoją opinię o feverdesign Janusz Kot - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie feverdesign Janusz Kot