Opinie o E-W Service s.c w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie E-W Service s.c. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w E-W Service s.c o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-W Service s.c w Warszawa

ex-pracownik

Ta strona to nie giełda pracy a chętnych na dolary to poszukaj w rodzinie skoro to taka złota robota i "nie wierzących" piszemy razem,ale to nic.Gorsze błędy robią ci, którzy decydują o losach kraju i pozwalają na praktyki typu AMBER GOLD czy E-W SERVICE. Ja już rok temu ostrzegałem o tej firmie i nikogo nie ganię,że zaryzykował. Życzę powodzenia w odzyskaniu kasy.Ja raczej w odzyskanie swojej nie wierzę ale dalej będę ostrzegał innych.Mam nadzieję,że jakaś sprawiedliwość w końcu dopadnie "nasze"panie.I powtarzam raz jeszcze-nie będzie chętnych do pracy to nie będzie firmy bo panie [usunięte przez administratora] rękawów nie zakaszą.

E-W Service s.c

kolego chyba nie tak mnie zrozumiałeś ,mi nie chodzi o nas ,co walczymy o swoje ,tym co tak pisali ze jest dobrze ,a te ras sami mają problem ,jak ludzie pisali że firma jest do .D. to nie wierzyli ,a proszę wierzyli panom ,zrozumiałeś mnie ,nie nabijam się bo na tym wozie jadę

mar

E-W Service s.c - 2013-02-28 20:54:19 Możesz se zgłaszać do pip ,panie już nie prowadzą E -W Service ,pociesze ciebie ,jak byłeś barankiem to one się cieszyły ,te ras ty płacz że tak dałeś się za głaskać tym paniom ,a te ras panowie baj baj one się bawią za waszą kasę ,Te panie dziękują swym barankom ze się dali o golić,jak były wpisy to nie wierzyliście ,to trzymajcie ale rączkę w nocniku ,dobrze wam ,kara was spotkała i nie szukajcie u nich wrażeń ,byliście pewniaki to poco te ras wpisy robicie że szukacie rozliczeń ,panie są za jęte bo za waszą kasę mogą się zabawiać ,a nie będą myśleć o waszych papierach ,tak się kończy wam mądrale ,a wam panie gratuluje że tak ładnie umiecie golićNie rozumiem co daje Panu drwienie z czyjegoś nieszczęścia, w końcu Pan też władowałeś się w to g........, dałeś się Pan omamić a teraz sie Pan mądrzysz. Ja mam za miesiąc rozprawę i tak gwoli nie pisania kolejnych głupot na forum poczytaj sobie o odpowiedzialności spółek może dowiesz się gdzie ona się kończy. A jak chcesz z kogoś drwić drwij z siebie przecież byłeś w tym wiesz jakie to ŚMIESZNE.

E-W Service s.c

dzięki profesorku ,pusto to ty masz w głowie ,skoro tak twierdzisz ,sam się dowiesz

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie E-W Service s.c? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

E-W Service s.c - 2013-03-01 06:19:49 Witajcie wszystkie baranki nasze ,ładnie was ogoliłam z kasy ,te ras nas możecie pocałować w .D.możecie straszyć nas PIP sondami a nam i tak nic nie grozi ,za waszą kasę te ras się zabawiamy ,obie chcemy wam złożyć wielkie dzięki ,że byliście takie baranki ,to my dwie kobietki tak ładnie wami kręciliśmy ,zostaliście ogoleni na krótko ,tak jak baran powinien wyglądać ,dziękujemy wam wszystkim co daliście się nabrać nam ,z poważaniem [usunięte przez administratora] Gdybyś nie sadził takich błędów baranie,to może bym uwierzył że to one! Ta "firma" dalej działa i szuka takich analfabetów jak ty,buraku!!!!!

mar

Mam pytanie: Panie E-W nie obowiązuje termin do 28 lutego dostarczenia PIT-u??. Może mają problem z wyliczeniem kwot, a może o tych dochodach US nie słyszał. Ja czekam do poniedziałku i kolejne zgłoszenie do PIP.

Dziesięć dni temu pojawiło się ogłoszenie na necie z ews. Ponownie szukają sępice łatwego żeru!!!

E-W Service s.c

Proszę państwa te panie się po zbyli Firmy ,inaczej działają ,ale to nie chodzi o sąd pracy ,to co one na wywijały to te sprawy kieruję do prokuratury ,za podejrzenia popełnienia przestępstwa ,prorok bedzie ich brał za ,D, ,nie wykręci się od nielegalnej działalności i zatrudnianja ludzi ,tak ztwierdził PiP ,a one myślały że to tylko będzie sont pracy ,jak sie po zbęndą firmy to ocaleja ,o nie sletcze działaja przeliczyły się ,prorok znajdzie ich wszedzie .To te aniołki co nie wieżyli ,to same sie przekonają na własnej skurze ,jak ich wystawili ,dobrze baranom jak ich ostrzegano to jeszcze głupie wpisy pisały ,dziewczyny dalej dmuchajcie baranów

były

Nasze "panie" znowu szukają nowych jeleni przez neta! Czy ta farsa nigdy się nie skończy ! Ten kraj dla takich hien jest naprawdę ziemią obiecaną!!!!!!!!

pomidor

a to chłopie żebyś tylko się nie pomylił ja też nie narzekałem ale za dwa miesiące pieniędzy nie dostałem

golas

E-W Service s.c - 2013-02-12 16:06:19 a to ci odpowiem kolego ,skoro tak piszesz że zmienili ulicę to żeby zrobić zmyłkę ,że firma na innej ulicy to jest nowa i taka rzetelna że już na tej ulicy co się mieści to (usunięte przez moderatora) nie prowadzą ,ale to i tak te same busiki prowadzą ,tak aby zmylić ludzi ze są inne ,bo to na Marszałkowskiej była firma która oszukuje ,ale niema co mówić jak te same busiki prowadza to niczego innego proszę się nie spodziewać po tych paniach,jak się nauczyli kręcić to dalej będą ludzi nabieraćzmienili , na (usunięte przez moderatora) juz nie ma jej sprawdź ktoś inny jest, zreszta sąd mi napisał

wcześniej szukały (usunięte przez moderatora)baranów, teraz będą szukać kozłów ofiarnych. to jest ta różnica !!!!!

E-W Service s.c

a to ci odpowiem kolego ,skoro tak piszesz że zmienili ulicę to żeby zrobić zmyłkę ,że firma na innej ulicy to jest nowa i taka rzetelna że już na tej ulicy co się mieści to oszuści nie prowadzą ,ale to i tak te same busiki prowadzą ,tak aby zmylić ludzi ze są inne ,bo to na Marszałkowskiej była firma która (usunięte przez moderatora),ale niema co mówić jak te same busiki prowadza to niczego innego proszę się nie spodziewać po tych paniach,jak się nauczyli kręcić to dalej będą ludzi nabierać

wolny strzelec

uwaga, przeniosla firme na inna ulice w warszawie , na ul Koźlą teraz tam siedzi w biurze dostałem informacje z sądu ale jazda

E-W Service s.c

nie rozumie do czego to ma się na rzeczy co piszesz ,a co sąd ma do pisania na temat tej Firmy jaka ona jest ,każdy się o niej wypowiada negatywnie ,skoro nie piszesz słów wulgarnych ,to te panie mogą tylko pocałować ,w czółko łyse,one niech przynoszą do sądu te papiery które PIP im za rzucił nie prawidłowości ,to te papiery są skrywane przez te panie ,skoro one nie pokazują te papiery co im za rzucił pip ,to ja im do starcze na rozprawę ,a ciekawe co odpowiedzą na te zarzuty z pip ,i też będą twierdzili że to wina przez pracowników ,ze są tacy czy tacy ,zawsze się wymigują one są ok ,tylko wypłat nie ma to u nich normalne ,wracam jeszcze w sprawie do sądu a co sąd nie widzi ze tyle ludzi składa pozwy ,to wie że coś jest na rzeczy że z ta firmo jest nie tak

nie rozumiem, po co zostały stworzone takie fora skoro niemożna pisać prawdy! polski sąd widocznie zatrzymał się w poprzednim ustroju! judeokomuna dalej działa!

romek

goły - 2013-02-07 10:12:46 Witam, czytam czytam i tak wychodze z założenia, ze nic nie da takie wypisywanie miałem sprawę w sądzie pracy i nic oddalony pozew sędzia [owiedział, że podpisałem przed wyjazdem oświadczenia, których się nie dostosowałem bo moim pracodawcą była Polska firma a nie francuzi. Zrobiłem sprawe cywilna niestety to samo tylko kase wywaliłem , wiec nie ma sensu dalej tego … powoływałem się na inspekcje pracy ich raport nic to nie dało bo inspekcja ma inne poglady na sprawę a sąd kieruje się paragrafami. Teraz byłem świadkiem innego faceta , który też przegrał sprawę w sądzie pracy a słyszałem, że 29 stycznia inny dostał oddalenie powództwa jak ja. Panowie trzeba czytac co się podpisuje przed wyjazdem. Mi sędzina powiedziała, że nie dostosowałem się do tego co mi kazała firma czyli wstrzymać pracę i mieli Prawo mnie zwolnic z konsekwencjami na które wyraziłem zgode podpisując te oświadczenia. A i powiem że tam jest tylko 1 szefowa a nie dwie ta druga to pracownik. Szkoda słów ja od tej pory czytam co mi dają do podpisu bo nie chce znów przechodzić przez to draństwo…. Trudno niewiedza kosztuje… ZSNo ja też, niestety ta(usunięte przez moderatora) pokazala w sądzie te fora na których pisałem o nich i sąd nakazał mi wykreślenie tego pod rygorem kary finansowej , więc nie mogę o nich źle pisać Co myslę inna sprawa,jak chcę mogę znów lecieć do sądu ale nie wolno mi nic pisać , i słyszałem , że tak samo mięli inni koledzy sąd kazał to usunąc , więc rozważcie co piszecie boo w tym państwie nawet prawdy nie wolno pisać a ona już sobie pewnie wasze posty wydrukowała mowię to do tych co mają sprawy bo ona ma wtykki i wie z jakiego i czyjego komputera piszecie mi pokazała mój nr komputera i nie było już wykrętu. Panowie rozsądnie tylko do sądu i nie ma co tu pisać bo to bije w nas a nie w tą (usunięte przez moderatora)

goły

E-W Service s.c

(usunięte przez moderatora) nikt się nie żali, tylko drugich trzeba ostrzec żeby na innych już nie zarobili i nie kantowali innych ,a jaki ty cwaniak z kółkiem w nosie i z (usunięte przez administratora) jak cie nie do tyczy to się nie wcinaj ,jak ci one odpowiadają to proszę wal ,E-W Service s.c czeka na takiego jak ty

Zostaw merytoryczną opinię o E-W Service s.c - Warszawa