biuro rachunkowe Ekkom

Wrocław

Opinie o biuro rachunkowe Ekkom

kola 2014-12-10 21:14:35
Nie polecam pracy w tej firmie. Warunki finansowe to jakieś nieporozumienie, nie mówiąc już o tym, że pewne osoby jawnie stosują mobbing wobec pracowników. Co chwilę zmieniający się pracownicy na pewno nie gwarantują profesjonalizmu...
hm 2015-03-25 13:25:25
Właśnie, też zauważyłam, że często prowadzą nabór, a to dobrze nie świadczy o firmie. Byłam tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjne, ale odp. nie dostałam, ale też powiedzieli , że nie informują o dalszym przebiegu rekrutacji. Jeżeli się nie skontaktują w ciągu 1 tyg. czy 2 tyg. tzn., że odpowiedź jest negatywna. Pytań było więcej ogólnych o oczekiwania i swoja własną ocenę niż związanych typowo ze stanowiskiem pracy.
Ex 2016-09-14 22:24:12
Brak ogłoszeń raczej wynikał z tego, że firma w pewnym momencie nie była w stanie znaleźć pracowników skłonnych popracować w niej dłużej niż rok czy półtora, więc zaczęła rekrutować przez swoich pracowników ich znajomych w nadziei, że Ci będą bardziej związani z firmą.
Generalnie słaba płaca, rozwój jedynie w zakresie niedoświadczony na średnio-zaawansowany, brak jakichkolwiek benefitów, problemy z odbieraniem urlopów czy nadgodzin, słaba atmosfera, ogólnie trochę tam to wygląda jak praca na taśmie.
Zalety tej firmy to terminowa wypłata wynagrodzeń i opłacanie składek, wszystko na legalu - nic pod stołem, umowa o pracę, nikt Ci na ręce nie patrzy, połowa biura wygląda ładnie;)
Zostaw swoją opinię o biuro rachunkowe Ekkom - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biuro rachunkowe Ekkom