Opinie o Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. w Wrocław

Czy pracownicy Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pati Nowy wpis

Kilka miesięcy temu proponowali samodzielnej księgowej 7.000-9.500 zł brutto. Proszę o rozłożenie tych widełek na czynniki pierwsze, tj. czy to skala samej podstawy, uzależnionej od doświadczenia, czy podstawa plus ewentualne premie, które są lub nie są wypłacane? I od czego uzależnione? Z góry dziękuję.

EKKOM Nowy wpis
@Pati

Na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Księgowego mogą aplikować zarówno osoby stawiające swe pierwsze kroki na samodzielnym stanowisku, jak i takie, które mają już bogate doświadczenie w samodzielnej obsłudze księgowej. Zakres umiejętności, a co za tym idzie stopień samodzielności w każdym takim przypadku jest inny. Dzięki takiemu zakresowi widełek płacowych podstawy wynagrodzenia jesteśmy w stanie zaprosić do współpracy kandydatów z różnymi poziomami umiejętności oraz pokazać szanse rozwojowe wynagrodzenia. Jeśli chciałaby Pani dowiedzieć się więcej – zachęcamy do złożenia CV i wzięcia udziału w rekrutacji :)

@EKKOM

Dobrze, że wspomnieliście iż jest to podstawa, bo odpowiedź byłaby niemal nie na temat :3 A premie? Szanse rozwojowe wynagrodzenia to metafora zbyt skomplikowana, jak na mój ścisły umysł księgowego. Preferuję konkrety :))

Jakie godziny pracy obowiązują w Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.?

EKKOM

W naszej firmie obowiązuje elastyczny czas pracy - rozpoczęcie w godzinach 7:30-8:30 i zakończenie 15:30-16:30 (przy pełnym etacie).

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Będzie chyba kilka pytań z rachunkowości. Ogólnie nie polecam, ogłoszenie jest przekłamane, przeładowuja praca i średnio płacą. Ile sobie wywalczy człowiek to ma, a im dłużej pracujesz tym mniej zarabiasz...

Stay

Ciekawe pracuję już jakiś czas i podwyżki są też odczuwalne... Jeżeli wychodzisz z założenia, że: czy się stoi czy się leży tyle samo się należy to nie znajdziesz tutaj na pewno takiej posady.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Jak jest z pakietem medycznym w Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Oczywiście nie ma problemu, z tym że opłata leży po stronie pracownika

Grażyna

Ale w całości trzeba płacić za to czy firma jakąś część opłaca?

@Grażyna

firma płaci składkę za pracownika, natomiast pracownik opłaca składkę dotyczącą członków rodziny

Grażyna

Ok, rozumiem. A opłaca się Twoim zdaniem to? Jaka firma obsługuje wam tę opiekę?

@Grażyna

Moim zdaniem opłaca się. Mamy szeroki zakres usług w Lux Med, który obejmuje wiele specjalizacji i badań diagnostycznych.

Można.

Pracuję i uważam to miejsce za bardzo dobre dla pracownika. Już w paru miejscach pracowałam i naprawdę tu jest dobrze. Nie jestem rodziną. Pracodawca liczy się z Twoim zdaniem. Wynagrodzenie jest ok. Jeszcze nie zdarzyło mi się aby moja jakąkolwiek prośba została zignorowana.jak najbardziej polecam. Ja planuję pracować to do emerytury :)

Bry

Firma jak firma, jeżeli jesteś z rodziny masz lepiej, jeżeli nie masz gorzej. Jak jesteś na początku swojej kariery może i warto się przemęczyć aby się czegoś nauczyć a później odejść gdzieś gdzie lepiej płacą, jeżeli masz już doświadczenie w zawodzie - nie warto, lepiej poszukać czegoś innego. Ich dedykowane oprogramowanie na którym pracują nie każdemu przypadnie go gustu. Jakby nie było jest to biuro rachunkowe gdzie z miesiąca na miesiąc pracownik ma więcej obowiązków/firm do ogarnięcia bez jakiejś specjalnej rekompensaty.

@Bry

Jestem pracownikiem i nie jestem związany "z rodziną". Uważam że jest to bardzo krzywdzący przekaz.

Maja

Skoro tak to może dodasz coś od siebie odnośnie tego? To by mogło niektórym pewne rzeczy wyklarować

Czy w Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Osoby odpowiedzialne za organizowanie czasu pracy reagują na bieżąco

Maja

A kto do takich osób należy w firmie?

Czy Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

EKKOM

Niestety nie ma takiej możliwości, aczkolwiek ufam że kiedyś nadejdzie taki moment.

Czy urlop w Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Oczywiście zawsze

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.?

Odp

Tak, są premie uznaniowe, zadaniowe... Wszystko zależy od tego co robisz, kiedy to robisz i jak dobrze.

xxx

Nie.

a

Szczerze nie polecam miejsca, dla osób bez większego doświadczenia. Brak jakiegokolwiek wsparcia i wdrożenia w pracę, a następnie pretensje o brak zaangażowania mimo wielu maili i próśb o przekazanie obowiązków. Brak feedbacków= brak rozwoju. Atmosfera dość specyficzna i przymusowy powrót do biura mimo możliwości pracy zdalnej w środku pandemii.

WorkeR
@a

Miejsce jest jak najbardziej w porządku. Niektórzy pracownicy pracują od kilkunastu lat ;) Doświadczenie zawsze można zdobyć, jeżeli rzeczywiście komuś na tym zależy. Pamiętaj proszę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak najbardziej istnieje możliwość pracy zdalnej. Wszystko jest rozpatrywane indywidualnie. Życzę Ci powodzenia :D

Jędrzej

@Odp Czy stawka zmienia się wraz ze stażem w tej firmie? Jak wygląda rozmowa o prace?

@Jędrzej

@Jędrzej Tak, od czegos trzeba zacząć, a jak się wykażesz możesz liczyc na podwyżkę, ale to chyba dość oczywiste ;) Co do rozmowy to dość standardowo - trochę ogólnie, trochę pytań branzowych. Atmosfera spoko.

Jak się pracuje z ludźmi z Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.?

Odp

Trzeba przyznać, że Ekkom ma szczęście do ludzi (albo tak dobrze potrafi sbie wybrać) ;) Życzliwi, z wiedzą, ale bez nadęcia. Od tych z większym doświadczeniem można się sporo nauczyc, jeśli się chce.

Basia

Może słyszał ktoś czy firma szuka aktualnie księgowej?Jaka macie atmosferę?

Dociekliwy
@Basia

Firma słaba , mnóstwo pracy za małe pieniądze . Lepiej swoje biuro otworzyć niż tyrać na furę Szefa .Rotacja i mało doświadczeni pracownicy . Atmosfera kiepska . W dodatku usuwają prawdziwe komentarze i wpisują pozytywne żeby poprawić wizerunek . W ogłoszeniu o pracę podają nieprawdziwe informacje . Nie mają pomysłu jak przyciągnąć jelenia , którego będą mogli wycisnąć . Pozdrawiam i nie polecam . Zobaczymy jak szybko usuną mój wpis :-)

Ewelina

Ja również potwierdzam, że to dobra firma. Ale zawsze znajdzie się osoba z zastrzeżeniami?

@Q Pozytywnie wypowiedziałeś się o firmie biuro rachunkowe Ekkom. Czy nadal podtrzymujesz swoją pozytywną opinię? Jakie języki dostępne są na kursach językowych i czy są oprócz tych kursów jakieś inne? Czy ta praca daje Ci satysfakcję i możesz ją polecić innym osobom? Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Q

Jako były pracownik mogę polecić tą firmę. Główne zalety: świetna atmosfera, możliwość rozwoju, kurs językowy w biurze w godzinach pracy, uczciwy pracodawca, wynagrodzenie w terminie (to jest oczywista oczywistość), ciekawa praca.

ciekawy
@Q

Skoro takie dobre warunki to czemu zrezygnowałeś/aś z pracy w Ekkom ??

Ex

Brak ogłoszeń raczej wynikał z tego, że firma w pewnym momencie nie była w stanie znaleźć pracowników skłonnych popracować w niej dłużej niż rok czy półtora, więc zaczęła rekrutować przez swoich pracowników ich znajomych w nadziei, że Ci będą bardziej związani z firmą. Generalnie słaba płaca, rozwój jedynie w zakresie niedoświadczony na średnio-zaawansowany, brak jakichkolwiek benefitów, problemy z odbieraniem urlopów czy nadgodzin, słaba atmosfera, ogólnie trochę tam to wygląda jak praca na taśmie. Zalety tej firmy to terminowa wypłata wynagrodzeń i opłacanie składek, wszystko na legalu - nic pod stołem, umowa o pracę, nikt Ci na ręce nie patrzy, połowa biura wygląda ładnie;)

hm

Właśnie, też zauważyłam, że często prowadzą nabór, a to dobrze nie świadczy o firmie. Byłam tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjne, ale odp. nie dostałam, ale też powiedzieli , że nie informują o dalszym przebiegu rekrutacji. Jeżeli się nie skontaktują w ciągu 1 tyg. czy 2 tyg. tzn., że odpowiedź jest negatywna. Pytań było więcej ogólnych o oczekiwania i swoja własną ocenę niż związanych typowo ze stanowiskiem pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.?

Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.

Centrum Finansowo-Księgowe EKKOM Sp. z o.o.