Urząd Miasta - Wrocław

Wrocław

Opinie o Urząd Miasta - Wrocław

marko 2009-06-29 11:51
Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej rok temu.
Jestem dobrze wykształcony, znam bardzo dobrze języki obce.Rozmawiala ze mna miła Pani.Wg.mnie już miala swojego kandydata na ,,moje''miejsce.
Mimo tego rozmowa trwała ponad godzinę i była stresująca.Pomieszanie profesjonalnej rozmowy kwalifikacyjnej, która odbywa się w dużych koncernach międzynarodowych (gdzie kilkakrotine też byłem na rozmowie) z amatorszczyzną.
W sumie:nie wiadomo jak ,,reagować''. Momentami byla mocno nieprzyjemna, chwilami miła.
Po co mnie przepuścili przez magiel skoro juz ktoś był wyselekcjoowany?Szkoda czasu, nerwów, zawiedzione nadzieje na ciekawą w sumie pracę.
Wiem, że obecnie w urzędach jest dużo ,,ustawionych rozmów'' i znów trudno o pracę.
NIck 2017-09-21 11:51
"Na koniec wszedł taki młody chłopak, jej pracownik podległy i mnie ,,skasował'' wg.wszelkich reguł sztuki rozmowy kwalifikacyjnej(przeszedłem ich już w życiu trochę)."

Dlatego, że jak ktoś jest cienki i dowali mądrzejszemu to czuje się od niego lepszy. To powinno być karalne.

Mnie ten młody pan zapytał m. in. czy jestem dobrze zorganizowana przy 3 dyrektorach, którzy mają mniejszą wiedzę ode mnie (wiedzę potwierdzoną przez uznane osoby ). A pani dyrektor zapytała np. Wchodzi Pani do biura i co pani robi?
Zostaw swoją opinię o Urząd Miasta - Wrocław - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta - Wrocław