logo QDO Ventures

QDO Ventures

Opinie o QDO Ventures

anonim 2011-09-06 10:39:34
Byłem tylko na rozmowie kwalifikacyjnej i niestety nie przyjęli mnie. Firma wydaje się w porządku, młody zespół, nie duża firma, ma to pewnie swoje zalety. Ciekawa lokalizacja firmy. Na rozmowie miałem test wiedzy, potem pogadanka.
mona 2011-11-18 19:58:15
a może ktoś z byłych pracowników się wypowie? jak wyglądają zarobki? jaka atmosfera?
bart 2012-01-19 17:15:20
Wyciągają bo to rozmowa;) ja byłem i nie było tak strasznie i dowiedzałem sie to co chciałem. choć mają raczej nietypowe, luźne podejście.
bogdan222 2012-03-07 18:06:06
A o jakie stanowisko sie starałeś? i o co pytali w tescie?
asd 2012-03-20 00:15:01
Na jakie stanowisko byliście i o co was pytali? Był ktoś na asystenta administratora?
Sam 2012-04-22 12:38:01
ja byłem na rozmowie na stanowisko na asystenta administratora ale mnie nie przyjeli
bóbr 2012-04-24 16:04:38
Do mnie własnie ktoś dzwonił z tej firmy, chodziło mu o konkurs na stanowisko asystenta administratora. Z racji tego, że jestem w pracy umówiłem się na telefon po godzinie 16.00. Jak będę coś wiedzieć więcej to dam znać:)

Pozdrawiam
LOL 2012-06-06 12:46:20
czy ktoś może napisać jak pracuje sie w tej firmie? I dlaczego znikną stad wpisy na temat tej firmy?
Pan Mikolaj 2012-06-10 16:25:23
a jak z zarobkami w administracji w tej firmie? ktoś może coś napisać?
Wisielec 2014-04-09 22:55:02
Mnie zastanawia jedno - po co te konkretne pytania o pracę, skoro od niecałych 2 lat nikt nic konkretnego w wątku nie napisał. Pracownicy QDO, co z wami?
dolar 2014-04-13 17:41:35
pewnie jak to bywa w niektórych wątkach firm, po prostu pracownicy QDO nie wiedzą, że ktoś tu coś o nich pisze ;)
overt 2015-01-13 09:11:48
Jakoś mi się nie chce w to wierzyć, bo przecież wcześniej się co poniektórzy wypowiadali. Mam nadzieję, że firma QDO Ventures oferuje dobre warunki, bo planuję tam złożyć swoje CV. Wiem, że sporo czasu się nikt nie wypowiadał w temacie, ale czy warto w ogóle tam aplikować? Jakie pieniądze oferują na start?
misiek 2015-03-17 14:19:44
strona ich jakoś dziwnie nie aktualna, ofert pracy brak. czy tam coś się jeszcze dzieje? Ale rzeczywiście potwierdzam tezę o tym, że pracownicy w sumie tak jak i firma może czasem nie wiedzieć o tym, że ktoś pisze na ich temat. Z danych wynika że mają ok 150 pracowników. może po prostu brak ofert świadczyć o braku zapotrzebowania i tyle.
JFlinston 2015-03-31 20:29:26
Jest to najbardziej prawdopodobna opcja, ponieważ z tego co się orientuję to firma jest względnie profesjonalna i pracownicy są z niej zadowoleni, szkoda tylko że nie m konkretnej informacji ile można u nich dostać pieniędzy, bo taka informacja wielu ludziom byłaby potrzebna do ewentualnego zrezygnowania z dotychczasowej pracy
minku 2016-05-20 22:13:07
iga, z tego co kojarzę praca u nich może być ciekawym doświadczeniem pod warunkiem, że będziesz u nich odpowiednio dużo siły wkładać w to co robisz....
Zostaw swoją opinię o QDO Ventures - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QDO Ventures