Opinie o Activ Plus Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Activ Plus Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Activ Plus Service Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activ Plus Service Polska w Wrocław

truskawka

Tak jest więcej takich firm ale właśnie po to o tym się pisze aby inni wiedzieli jak jest naprawdę. Jak podpisuje umowę to wszystko jest pięknie i ładnie a potem zostajesz sam ze wszystkim jak palec bez kontaktu z nimi bez niczego a na koniec nawet ci nie zapłacą ani nie dadzą świadectwa pracy

ralek
@truskawka

Towarzystwo Gautier APSP nie jest zamknięta ?

truskawka

banda oszustów nie płacą

MONIA

Ok rozumiem.Tylko skąd pewność,że Activ i IWS to ta sama firma?

ralek
@MONIA

tak, IWS i Activ więcej firm są takie same

MONIA

z tego co wiem to firma istnieje od niedawna(coś około 1,5 miesiąca)wiec nie rozumiem w jaki sposób IWS mogła oszukać ludzi. Jak dla mnie to coś tu nie pasuje w tych Waszych wypowiedziach,

młody 29

Ja też tam pracowałem wyrolowali mnie na kase po całości mało tego nie mieli odwagi nawet zadzwonic tylko przez sms poinforowali że mam sobie kupic bilet i wracać do domu. Obiecali kase zwrócić czego oczywiscie nie zrobili. Teraz nie odbierają telefonu nie odpisują na mail na wypłate też już nie licze za bardzo , bo w cuda nie wierzę. Pozostaje mi oddać sprawę do Sądu.I tak zrobię bo nie mam zamiaru komuś napychać kieszenie moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi. Ta firma to po prostu banda oszustów i złodziei.

Iwan22

Ja tam Pracowałem ,bardzo dużo naobiecywali przed wyjazdem aż w końcu zostałem bez kasy i na lodzie na prawde nie polecam.W ogóle to dziwne że ich jeszcze nie pozamykali Mafia!!!

MONIA

Byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie wiec prowadzą otwartą rekrutacje.

bic

Zastanówcie się dlaczego IWS nie prowadzi otwartej rekrutacji, tylko prymitywna łapanka dla ludzi którzy już nic nie mają do stracenia

zyczliwy

A PROFIL FIRMY MOZA ZNALESC NA FACEBOOKU:(usunięte przez administratora)

kokolino

kto tu jest banda tempaków ten jest...jak Wam ludzie tak źle u nich to po co tam pracujecie??????Ja pracowałem i nie było problemów.

mati77

Sąd Pracy a jak to nie pomoże to są inne instytucje prywatne które bardzo skutecznie to załatwią i szybko

kokolino

Activplus ,a International.... jak same nazwy wskazują to dwie inne firmy. Nie znam adresu i nie interesuje mnie to.

kokolino

to ,że Ty nie pracowałeś/aś nie znaczy,ze nikt nie pracował.I skoro nie macie o czymś pojęcia najlepiej sie nie wypowiadać,

kokolino

Czy Wy ludzie nie macie swojego życia prywatnego,ze wlazicie z buciorami w życie innych?????A może Wasze jest tak nudne.....współczuje. Pracowałem w niego 4lata i nie było żadnego problemu,tylko to działa w dwie strony jak ktoś nie jest ok to dlaczego pracodawca ma byc?????!!!!!!!To co niektórzy tu wypisują to kłamstwa ib oszczerstwa po zatym nazywa sie to zniesławienie,w polsce jest to karalne!

onnaasss
@kokolino

TERAZ FIRMA NAZYWA SIE: IWS YOUR SOLUTION (INTERNATIONAL WORK SERVICE) (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)

bodek

najprawdopodobniej to: AMOS SERVICES S.R.O. ODDZIAŁ W POLSCE

paxi
@bodek

jaki adres i nazwa nowej firmy christophe Gautier zanim został aktywowany więcej usług

paxi

co inna nazwa nowej firmy? Pawel

obama

jak by nie płacili to bym nie siedział tutaj to chyba normalne

kolo

co jaki czas sa zjazdy do pl?Kleszcz pisze 18 06 ze najszybciej grudzien na swieta,

falco

uważajcie na tą firmę, francuz jest "słupem" w przypadku dochodzenia swoich należności na drodze sądowej np. o zwrot kosztów przejazdu lub nie wypłacenia ostatniej pensji, itd, itd, nic nie otrzymacie bo ma poukładane w papierach (nie ma żadnego majątku i firma też)

falco

Referencje możesz dostać za friko lub za wywiązanie się umowy o dostarczanie świeżego mięsa na budowę.

Zostaw merytoryczną opinię o Activ Plus Service Polska - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Activ Plus Service Polska?

Kandydaci do pracy w Activ Plus Service Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Activ Plus Service Polska