Opinie o Dom Pomocy Społecznej Budowlani w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Dom Pomocy Społecznej Budowlani. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej Budowlani o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Pomocy Społecznej Budowlani w Warszawa

była

to że nie jest to łatwa i przyjemna praca wiedzą wszyscy opiekunowie pracujący w tym DPS tylko że w innych placówkach kierownik jest wsparciem i pomocą dla swoich podwładnych i nie wykorzystuje kiedy mu jest wygodnie ponad siły swoich pracowników, promując p. pielęgniarki do nic nie robienia,współpracy i równości to w tym DPS nie ma i raczej nie będzie.Tam opiekunowie muszą zastąpić wszystkich tylko jak brak opiekunów to niema komu ich zastąpić reszta musi sobie radzić.ocenicie sami 112 pensjonariuszy a na zmianie bywa od 4-6 opiekunów gdzie 60 osobą potrzebna jest pomoc.do obowiązku opiekuna należy całkowita toaleta 2 razy dziennie,2 razy w ciągu dnia roznoszenie posiłków dla około 50 osób do pokoi,karmienie i podanie leków,pampersowanie,zmiana pościeli, sprzątanie po posiłkach,gdzie w soboty i niedziele niema p. pokojowych,zbieranie i wyrzucanie śmieci, zawiezienie na terapię, zajęcia i imprezy.gdzie w tym wszystkim czas dla mieszkańca.dziewczyny jesteście cudowne i nie dajcie się zniszczyć są inne lepsze miejsca pracy pozdrawiam,trzymajcie się.Była szczęśliwa że ma to za sobą.Ten dom to obóz pracy dla opiekunów za śmieszne pieniądze.Z czystym sumieniem nie polecam tej placówki.

gość

Teraz pytanie jaką empatie ma kierownik do pracowników skoro się ich wywala na same swięta Bożego narodzenia z pracy tłumacząc bariera językowa albo inne bezsensowne argumenty a pani psycholog podsłuchuje pod drzwiami i donośi do kierownika to jest dopiero empatia oczywiście wymagać od pracowników a nic od siebie nie polecam tej pracy dopóki nie zmieni sie kierownictwo i kadra zarządzająca mam nadzieje że za wszystkie krzywdy odpowie (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!

Uuuu...chyba jedna z wymienionych Pań zdenerwowała się ;)Praca jest baaaaardzo ciężka. I jakie nic nie/robienie?:) A kto rozdawał(o ile nic się nie zmieniło od kilu miesięcy) posiłki? (usunięte przez administratora)

była

też tam pracowałam... słaba płaca, mnóstwo pracy, ale najgorsze są chamskie odzywki do pracowników ze strony dietetyczki, koordynatorki, pani psycholog, która zamiast pomagać mieszkańcom skupia się na kontrolowaniu innych pracowników... taka jest prawda!

obiektywna
@była

Te opinie to jakaś pomyłka. Napisały ją chyba osoby z którymi nie przedłużono umowy. Praca rzeczywiście jest ciężka - ale gdzie płacą za nic nie robienie? Płaca taka jak w innych dps-ach. A za dobrą pracę jest dodatkowo premia. Nie polecam pracy w dps osobom, które nie mają empatii i nie lubią ludzi w podeszłym wieku.

ciekawa
@obiektywna

ile tam można zarobić?

ktoś
@ciekawa

tylko winny się tłumaczy

ktoś
@obiektywna

tylko winny się tłumaczy....

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Mocno napisane. Sam miałem zamiar wysłać ogłoszenie ale jakos tak wyszlo ze nie wyslalem. na to wyglada ze dobrze zrobilem.

zniesmaczona

Ja z kolei po rozmowie mogę powiedzieć, że powinni zmienić treść ogłoszenia. Powinni napisać, że szukają zdrowych fizycznie jeleni do ciężkiej pracy a zarazem chorych na umyśle, którzy podejmą taką pracę za taką płacę. I jeszcze te sztucznie szczerzone uśmiechy podczas rozmowy. Ogólnie postawione warunki mogą zaakceptować tylko desperaci.

Po rozmowie śmiało mogę stwierdzić że to zwykłe zawracanie głowy i marnowanie czasu...a pensja cóż nieadekwatna do stawianych wymagań i tego dziwacznego ,, kwestionariusza"

GoŚć

Też zostałem zaproszony na rozmowę..też jestem ciekawy płacy i warunków

Bartek

Skandaliczne to znaczy jakie i jak wygląda sprawa z zarobkami ??

Sylwia

Skandaliczne warunki pracy !!! Praca ponad siły, bardzo niskie zarobki, coś wiem o tym bo tam pracowałam.

GOŚĆ
@Sylwia

pojawiło się ogłoszenie od "budowlanych", odpowiedziałem na nie i zaproszono mnie na rozmowę w przyszłym tygodniu. Jeśli możesz, to napisz coś o tych warunkach i płacy, jaką ci oferowano.

H

Pracowac tam...to poprostu porazka....

ona
@H

zgadzam się z tą opinią praca w dps budowlani to kompletna porażka , pensja jest śmieszna szkoda czasu .....

gość

W tym dps są wszyscy zgodni oprócz pensji mają swoje cenniki i za każdą czynność biorą kasę. a mieszkańcy są do tego przyzwyczajeni i płacą .Mają zgodę na to od Dyrektora oraz od kierowniczki KS.Czas pomyśleć o zmianie personelu bo średnia wieku to 70 lat albo i więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pomocy Społecznej Budowlani - Warszawa

• Jak się pracuje w Dom Pomocy Społecznej Budowlani?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Pomocy Społecznej Budowlani tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dom Pomocy Społecznej Budowlani?

Kandydaci do pracy w Dom Pomocy Społecznej Budowlani napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dom Pomocy Społecznej Budowlani