Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

tortilla

kebab wychodzę z tego samego wniosku na tych stawkach trzeba sie ukręcić a co dopiero w alfi tu wychodzisz i zarabiasz new taxi wątpię żebyś w ogóle wystartował

kolo manolo

stefano -ja też i się przyjmuje do Alfy na takich cenikach ale jeszcze muszę usłyszeć reklame w radiu bilbordy na miecie i abonament od zlecenia otwierając sieć trzeba inwestować......

radio alfa
@kolo manolo

chyba zapomnieliście, że biznes się otwiera żeby na nim zarabiać!!Wy chcecie żebym ja tracił na reklamy, infrastrukturę, a tylko wy macie zarabiać. Nie tak to ma wyglądać!!!!!

new taxi
@radio alfa

Nie podszywaj się pode mnie .Na tym interesie nie zarobie,jedynie tyle ile sam wyjeżdżę,a abonamenty jak pisałem są przeznaczone na utrzymanie centrali. Koszty reklam my ponosimy.Kampania przygotowana w 5-ci stacjach radiowych i 2 gazety,ma być bilbord na pawiej,rondzie grzegórzeckim i czyżyńskim.Co do cenników to fakt,były zmienione stawki na wyższe ,ale zostały zmienione po konsultacjach z kierowcami.Jesteśmy otwarci na propozycje,nie mamy sztywnych reguł.To kierowcy mają sobie zarobić.Cena dla klienta też jest nadal atrakcyjna, a takie stawki jakie podaliście wyżej to nierealne ,żeby było dużo zleceń.Na tych stawkach to każdy by chciał jeździć z kierowców ale nie klienci.

kebab
@new taxi

sluchaj kolego nie chce ciebie ani nikogo tu obrazac ale odpowiedz mi na pare pytan jesli mozesz jezdze w mega taxi ktorej stawki doskonale znasz place 400 zl za abonament co dostaje w zamian wyzsza stawke niz ty proponujesz rozchulana siec ogolnie nie najgorsze traktowanie nie mam tam zadnych problemow u edka jak nie szukasz problemow to ich nie znajdziesz zasada jest prosta chcesz jezdzic to jezdzisz nie chcesz to sie rozklejasz i tyle nikt do niczego cie nie zmusza fakt stawki sa oplakane trzeba sie bardzo nakrecic by zrobic dniowke ale jak chce ci sie pracowac nie ma szans zebys u edka nie zrobil 200-250 zl obrotu za 10 godzin wiem ze sa dni kiedy jest lipa ale ogolnie jak chce ci sie robic zarobisz tyle teraz pytanie do ciebie podaj mi chociaz jeden argument zebym zrezygnowal z megi na rzecz ciebie rezygnuje z wyzszej stawki rozchulanej sieci do ktorej dzwoni kazdy na rzecz czego????? no czego zamiast 1.80 zl 1.5 lub 1.6 abonament 250 zl ok jest taniej ale co to jest 150 zl w skali miesiaca 5 zl dziennie!!!!!!! czyli dla oszczednosci 5 zl dziennie na abonamencie i 20 groszy nizszej stawce za km mam isc do ciebie a w imie czego????? niczym ci sie to rozchula musi minac minimum rok czyli co przez rok mam rozwijac twoja siec i stac po kilka godzin na zlecenie??? a za co bede w tym czasie zyl placil zus itd??? drogi panie nie masz zadnych argumentow zeby mnie przekonac chyba ze zagwarantujesz mi ze w ciagu 10 godzin kazdego dnia zarobie u ciebie 250 zl zawsze wtedy moze bym sie zastanowil nie masz nic do zaoferowania oprocz reklam bilbordow itd wiem ile trwalo budowanie megi od nowa rok to minimum ale ja przez ten rok musze zyc sory ale alfie mowie nie pazdrawiam

Do Matki"Alfa Taxi" Teresy
@new taxi

Oczywiście koleżko organizujesz całe to radyjko zupełnie charytatywnie!! hehehe, dla dobra taryfiarzy, zeby miec gdzie jezdzić itd. Ufamy że będziesz poświęcał swój prywatny czas na pilnowanie firmy z 2 setkami kierowców po to tylko żeby nic z tego nie mieć a do tego normalnie pracować żeby nie zdechnąć z głodu. Większych farmazonów dawno nie słyszałem. Troche szacunku dla taryfiarzy najpierw by się przydało bo widzę że masz ich za kompletnych (usunięte przez administratora) ale jeśli takowych znajdziesz to pozdrawiam przygłupów którzy się do Ciebie zgłoszą i będą przez rok czy dwa rozkręcać ci firmę łykając te bzdety o twoim dobrym sercu. Litości

hoha
@kebab

250 obrotu i przejechane ponad 200 km w 10 godzin?. W murzynowie jezdzi sie na motogodziny?.kasae to wy widzicue tylko przy dystrybutorze. Zal mi was bosonodzyniewolnicy

pożeracz kebabów i tortilli
@kebab

Panowie z megi trzęsą tyłkami ,bo na stronie megi jest napisane,że jak klient pojedzie z kimś innym taniej to mega wraca za kurs. To sobie darmowych kursów zrobicie sporo oj sporo. Boicie się konkurencji widać jak ognia. I bardzo dobrze niech wam ktoś nosa utrze i icarusowi też. A dzisiaj wszedłem na stronę alfy i widzę że wyszli z ceną pod kierowcę na 2-ce 2.30zł Ciekawe czy dalej wam będzie mało czy za dużo, zresztą zawsze można dać jakiś rabat. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

chętny wydymać taksówkarzy

Ja też otworze nową korporację. Na początek abonament 50 zł.(potem się zobaczy). W wkrótce się dowiecie więcej. Zapraszam.

jajcar

Ta Alfa mocno niepoważna. Na stronie mają już trzecią wersję cennika: 1,65/1,85/2,95/2,99 i abonament 250

@jajcar

Mają tyle wersji cennika ile Greń wersji na swoją niewinność ;) A już tak na poważnie, to tak jest, jak za tworzenie sieci, bierze się ktoś bez pojęcie. Stawki to podstawa i od tego zaczyna się wyliczenia, a tu zaczęli od (usunięte przez administratora) strony i takie efekty.

stefano
@jajcar

Ja pojde do lafy chocby zaraz a, e pod jednym warunkiem lamanie 7 zl 2.8 4.2 6 8.4 i czasowka 39 zl ide od kopa nawet za 300 zl

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kolo manolo

nowy icar -jak niezła to idz sobie jezdzić to Alfy powodzenia

nowy icar

Gdzieś tu wcześniej było napisane ,że w tej alfie mają jeździć po 1,50 a jak byłem dzisiaj u nich w biurze na rozmowie to mają na cennikach na 1ce-1,65 2ce-1,85 i czasówka 24zł.To ktoś tu był nie doinformowany.Ale oferta niezła i abonament 0zł za pierwszy miesiąc potem 250zł.

miet

To chyba jedyny sposob na walke z tymi scierwami-Walic po mordach,przebijac opony, rozklejac szmaciarzy.

były icar
@miet

szkoda że nie pamiętasz jak icar zaczynał jak tzw porządni taksówkarze rzucali w icary jajkami i kamieniami = widać nie jesteś lepszy od tych spod dworca PKP może do nich po prostu dołączysz?

były kierowca icar
@były icar

Bardzo wielu z tych kierowców, którzy rzucali jajkami na Dominikańskiej, przebijali opony kierowcom icar, wybijali szyby teraz jeździ w icarze. Mało tego byli kierowcy konkurencyjnych korporacji zasiadali nawet w WYSOKIEJ KOMISJI DYSCYPLINARNEJ icar i dawali kierowcom icara kary pieniężne za byle jakie przewinienia nawet po 2500 zł oczywiście bez potwierdzenia.I to się nazywa porządna uczciwa firma icar.

anty
@były kierowca icar

glupi jestes jak but tyle w tym temacie

Marian

i co z tym strajkiem?? miał być i co?? i jak zwykle wielkie gó...o. gdzie te związki zawodowe?? koniczyn jest już nasrane na mieście tyle że szok. Szacun dla jednego icarka że w nocy z soboty na niedziele wysiadl z auta i jebnal koniczynce splaszcza w ryło przez otwarte okno a pozniej go rozkleił :)

koloxxx

Jak masz swoje auto to jeździsz ile chcesz,ale jak jesteś czyimś wyrobnikiem to musisz zarobić na utrzymanie auta,dla jego właściciela ,a potem na wypłate dla siebie. Czyli 28-30% jest dla ciebie z miesięcznego utargu.Żeby teraz wyjeździć 6tyś to prawie niemożliwe jak tyle aut w sieci.Im mniejsza korporacja tym lepiej bo więcej zleceń do zrobienia i nikt mi nie powie ,że jest inaczej.

icar
@koloxxx

najmniejsza jest alfa bo ma 2 auta i chcesz mi powiedzieć że tam są kokosy?!przestań już bujać w obłokach. Drugie super radio to cab gdzie jest 50-60 taksówek, tam pewno też mają kokosy. Krak, rotunda, mpt, lajkoniki i inne syfacze też mają czerwowno od zleceń na terminalu. Załóż sobie jednoosobową sieć to będziesz miał najlepiej.

xxx
@icar

Może i Krak taxi to syfacz bo niema zleceń ale ma takie hotele ja Sheraton,Radisson, Hilton więc jak już dostanie kurs to ty, niewidzialbys jak powiedzieć klientowi taka kwotę, wogole nie wiesz ze w jednym kursie można zrobić taką kasę.ale komu ja to mówię tutaj jest kryterium ile zleceń a nie jakośc zleceń

dr Wiktor Wektor

za to w alfie bedziecie mieć kokosy.. hehe.. pewnie z 550 godzin miesiecznie bedziecie wysiadywac w autach...

ajkarek wyrobnik

trzeba zgłosic do inspekcji pracy

były

to 420 godzin, prawie 2,5 etatu za 2000zł ??????????????????????????? może jakiś urząd pracy powinien się tym zająć plus tachografy w autach, strach wsiadać do czegoś takiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nowy

Myślicie,że dlaczego kupują co chwilę auta i zatrudniają wyrobników??? Bo za niedługo, nie będzie chętnych,tylu kierowców odchodzi. Ogłoszeń jest kilka non stop ,że zatrudnią jeleni na swoje auta. Zapie...asz 14 godz na dobę 30 dni w m-cu,żeby ci dali 1800-2100zł wypłaty,żeby chociaż ubezpieczenie było pełne. Dramat,gorzej niż w chinach.LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OMAMIĆ przez tych czarodziei.

filutek

A ku...wa idźcie wszyscy do tej alfy,będzie wreszcie więcej zleceń dla reszty.

icar-usek
@filutek

O,wreszcie coś mądrego tu kolego sympatyczny napisałeś. Niech idą,nawet niech odejdzie ze dwieście albo więcej aut, to wreszcie wróci robota. Jestem za. Tylko chyba ta sytuacja nas uratuje jak się ulotni większość kierowców.Bo jak nas było 450-500 aut to robota była ,a teraz lipa totalna,jeszcze CAB jeździ na naszym systemie i też zlecenia zabierają.

clubtaxi.pl

Chciałbym zaprosić wszystkich kierowców bez względu na przynależność do sieci do odwiedzin nowo powstałego serwisu clubtaxi.pl

pimpek

a co bedzie po pierwszym kwietnia że mają odchodzić ? jakiś zakład pracy w Kr się otwiera ?bedą przyjęcia ?

xxx

A czemu mają odchodzić jakieś zmiany się szykują?

kkk

Ciekawe ilu odejdzie z icaritasu po 1 kwietnia????

taxi
@kkk

na razie to chyba przychodzą nowi.Dziś na mostkach montowały się dwie nowe szmatki.

nowy icar
@taxi

Paranoja w tym icarze. LUDZIE nie dajcie się nabijać w butelkę przez szefów D i S, wszystkim nowym kierowcom przed przyjęciem mówią ,że jest w sieci prawie 500 aut,co za oszustwo. Chyba tych 500 aut to jest, ale tylko jednego dnia na mieście a w sumie to dobijają tak naprawdę do 1000-ca aut. Jak szybko przyszedłem tak jeszcze szybciej odchodzę.

były kierowca icar
@nowy icar

Ja zrobiłem to samo.!!! Jeden wielki syf w tym icarze!!!

koloxxx
@nowy icar

Święta racja p.kolego. Ściemniają nowym jak się da,że zleceń dużo,że spadają zlecenia bo niema kierowców.Kity na potęgę.Kierowcy odchodzą i będą odchodzić bo zbyt mało zleceń na tyle aut. Dużo klientów zabrała mega i eco. Jak zacznie się ogłaszać ta nowa sieć po 1,50 to klientów znowu ubędzie.Będziemy mieli bezrobocie całkowite,a 500 trza płacić i nie pogadasz.Czas stąd uciekać puki czas.Tylko gdzie??? W medze aut połowa z tego co w icarze,reszta korporacji ma dobre stawki,ale brak zleceń.Masakra z robotą na taxi.Do eco to wstyd iść bo sam walczę o ich unicestwienie.

zulu gula

he he Alfy jak nie było tak nie ma chętnych chyba brakuje na te kokosy

dr Wiktor Wektor

i jak tam alfa?? kokosy już przez weekend zbite??

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR