Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

darek

A może panowie tutaj zaczniecie się wypowiadać. To forum eko. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,851331

icar bee
@darek

nie bo to icar jest syfiasty a eco jest ok

@icar bee

Czesc dziewczyny z icaritasa co u was jak tam kokosy zbite??? Widzialem w weekend jak dziewczyny z icaritasa zaiwanialy z kurdwanowa do centrum na pustaka znak rozpoznawczy zolte swiecace kuwety na dachu poprostu szczyt ekonomicznego rozumowania oraz totalnie dobry zarobek i kilometrowka wychodzi szalowo 1.3zl max wiec drogie panie do roboty najlepiej w godzinach szczytu bo radyjko sie pali a co ty o tym myslisz tao tao???? Pozdrow nasze misjonarki bo dziewczyny wykonuja totalny wolontariat wozac plebs za poldarmo za 500 zl miesiecznie abonamentu mysle tao tao ze trzeba zorganizowac jakies ognisko i grila dla naszych siostr milosierdzierdzia i taki napis kolezanki z icara wy dzisiaj jecie za darmo pozdrawiaja was koledzy taksowkarze

wall się
@origami

Co Cię obchodzi nasza kasa???Zajmij się sobą i swoją dziewczynką która Cię zrobiła...

artykuł

wklejajcie lin do tego artykułu tak aby admin nie nadążał go usuwać. http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,17812643,Uber_pod_lupa__Kierowca_skontrolowany__beda_kary.html#ixzz3Yau7FJYR

legalne?

Mateusz, młody kierowca Ubera, miał wczoraj pecha. Przez aplikację dostarczaną przez globalnego giganta wezwał go wczoraj na ul. Kordylewskiego urzędnik krakowskiego magistratu i inspektorka kontroli skarbowej, którzy mieli go skontrolować. Ujawnili się dopiero, gdy ten pokazał na swoim smartfonie kwotę, która zostanie pobrana z ich konta za przejazd. Na ul. Królewskiej czekali inspektorzy transportu drogowego, którzy - już nie incognito - również rozpoczęli kontrolę. Kierowca będzie musiał się tłumaczyć, dlaczego dla zarobku wozi pasażerów, mimo że nie ma wymaganej licencji, nie prowadzi działalności gospodarczej, nie płaci podatków i nalicza opłaty za pomocą aplikacji w telefonie. Choć kierowca oświadczył kontrolerom, że to nie on świadczył usługę, lecz firma Uber, to ta najprawdopodobniej uniknie odpowiedzialności. Jak tłumaczą jej przedstawiciele, ona tylko dostarcza aplikację do "łączenia kierowców i pasażerów w czasie rzeczywistym". W kilkuletniej historii działalności Ubera w wielu krajach już nieraz bywały takie sytuacje. Na przykład rok temu w USA, gdy kierowca w ataku padaczki spowodował wypadek, Uber zareagował wyłącznie usunięciem go z aplikacji. Mimo to przyłapany w Krakowie kierowca tuż po zatrzymaniu sięgnął po telefon i przez prawie godzinę konsultował swoje zeznania z "kierownictwem" Ubera. Z "Wyborczą" rozmawiać nie chciał. Urządzenie niedozwolone, czyli smartfon - Stwierdziliśmy trzy naruszenia: przejazd bez licencji, przewóz okazjonalny osób pojazdem poniżej siedmiu osób oraz używanie urządzeń niedozwolonych w tym samochodzie - wylicza Andrzej Słota, inspektor transportu drogowego. Precyzuje, że tym urządzeniem był prywatny smartfon kierowcy z zainstalowaną aplikacją naliczającą opłatę na podstawie przejechanych kilometrów i czasu jazdy, którą kierowca na końcu trasy zatwierdził. - Każde z tych naruszeń opiewa na kwotę 8 tys. zł, ale kwota będzie ograniczona do 10 tys. zł, bo tyle jednorazowo możemy nałożyć maksymalnie - tłumaczy funkcjonariusz ITD. Kierowcy jednak odebrano także dowód rejestracyjny, ponieważ jechał na nadmiernie zużytych oponach. Z relacji inspektorki kontroli skarbowej wynika, że kierowca przyznał, że nie ma założonej działalności gospodarczej i odmówił wydania paragonu lub rachunku na potwierdzenie pobrania opłaty, tłumacząc, że transakcja jest bezgotówkowa (pobiera ją bezpośrednio z rachunku klienta Uber, a później pomniejszoną o prowizję część przekazuje kierowcy). Na razie nie wiadomo, pod jaki czyn zabroniony zostanie podciągnięte działanie kierowcy. Grozi mu nawet kilka tysięcy złotych grzywny, ale na razie nie wiadomo, jak będzie się tłumaczył w postępowaniu. Jaką linię obrony podpowie mu zespół Ubera - tego nie wiedzą też funkcjonariusze ITD. Wszyscy błądzimy po omacku - My jedynie wszczęliśmy postępowanie, do którego osoba skontrolowana może składać wnioski. Na podstawie naszych ustaleń zapadnie dopiero decyzja administracyjna, od której też można się odwołać - tłumaczy uczestniczący w kontroli z ramienia ITD Paweł Kot. - Wszyscy błądzimy po omacku, bo to precedensowa kontrola zupełnie nieznanej dotąd w Krakowie działalności - zauważa Wiesław Szanduła z Wydziału Ewidencji Pojazdów i Kierowców krakowskiego magistratu. To on zaangażował wszystkie służby, by - jak mówią urzędnicy - "zdusić problem w zarodku" i odstraszyć pozostałych kierowców jeżdżących dla Ubera. Kilka godzin wcześniej skontrolowano jeszcze jednego kierowcę Ubera, który za wykonywanie działalności gospodarczej bez wpisu do ewidencji oraz wymaganej licencji odpowie przed sądem. - Najpierw przeprowadzimy postępowanie, w którym podejmiemy próbę przesłuchania kierowcy, ale niezależnie od tego, czy się na nie zgłosi, do sądu trafi wniosek o ukaranie go. Grozi mu grzywna do 5 tys. zł - informuje urzędnik. Cały tekst: http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,44425,17812643,Uber_pod_lupa__Kierowca_skontrolowany__beda_kary.html#ixzz3Yau7FJYR

www

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy napadli na taksówkarza w Krakowie W trakcie jazdy zagrozili kierowcy nożem i kazali mu wysiać z auta. Ukradli mu samochód i pieniądze. W sobotę około godz. 21 dwóch młodych mężczyzn zamówiło kurs taksówką na ul Szymanowskiego w Krakowie. Chcieli jechać do Przylasku Rusieckiego, gdzie miało odbywać się ognisko. W trakcie jazdy wyciągnęli noże i kazali wysiąść taksówkarzowi z samochodu. Był w szoku, ale nic mu się nie stało. Napastnicy odjechali. Taksówkarz skontaktował się ze swoją centralą i policją. Funkcjonariusze zaalarmowali powiaty ościenne i ustawili blokady. Taksówka została zatrzymana 20 km od miejsca zdarzenia w pow. krakowskim. Napastnicy mają 21 i 24 lat. Obaj są mieszkańcami Nowej Huty. Są dobrze znani policji - byli notowani za przestępstwa kryminalne, m.in. rozboje. - W momencie zatrzymania jeden miał promil alkoholu we krwi, drugi półtorej. Trafili do policyjnego aresztu. W poniedziałek zostaną doprowadzeni do prokuratury - informuje Katarzyna Cisło z małopolskiego biura policji. Za rozbój z użyciem niebezpiecznych narzędzi grozi im kara pozbawienia wolności na czas nie krószy niż trzy lata. - Musimy sprawdzić ich akta, bo być może popełnili przestępstwo w warunkach recydywy - dodaje Cisło.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Tao Tao

aaaa bym zapomniał ....wiecie jaki jest szczyt bezczelności w Icarze? nie? to Wam powiem jechać 5 km w korku przez 45 minut i zaniżyć kurs o 1 zł

zjedzmujhuj
@Tao Tao

Czyli co potrzebowałeś taksóweczki i zadzwonileś do icara bo taniej ?? . to jest dopiero hipokryta

@zjedzmujhuj

Icar to nie Taxi to MPO ....hipokryzją jest nie jeździć jak są korki a szpanować w nocy jak ich nie ma. A Mega hipokryzja jest dymać w cenie MPK i udawać głupa ze jest się z tego MEGA zadowolonym.

J-23

urwa ale tu bzdury się pierd.li do roboty nieroby w kółko golone!

@J-23

Dlaczego ...szmabonurki co maja w odbycie rurki..... o nazwie Icar w swoich szalejących nosidłach po wodzu co go zwali "Zulu daj se dychu w korku za dychu " z okolic jeziora wiktorii ...spawanych z 3 części banana i jedenej skórki pomarańczy (szczególnie ci młodzi) jezdza w ciemnych okularach oksydowanych z presizowego sklepu Premium Biedonka , jak jacyś Lotniskowi? . Wstydzą się czegoś? czy może nie chcą być rozpoznani przez ogólny bantustan? aha pozdrowienia dla kierowcy sieci ... Mega za uzyskanie srebnych włosów w kolorze old silwer + naturalna brylantyna przy otwartych oknach oraz zębów w kolorze Amber Gold zawsze nasycanych kręconym papierosem marki Paproch USA

J-23

urwa ale tu bzdury się pierd.li do roboty nieroby w kółko golone!

xl

Dokładnie tak samo jeździłem kiedyś icarem jak był przewozem osób.Prosiłem o paragon, a gość zazwyczaj nie miał kasy fiskalnej, bo cośtam cośtam... Jakoś żaden nie wzywał glin :) Teraz jesteście uczciwą "konkurencją" więc was zlewam i nawet się cieszę, że wozicie to szambo, które kiedyś chciało jeździć ze mną :)

uberek

ja tam rzuciłem icara na rzecz ubera i na razie nie narzekam, ruch mniejszy ale też mniejsza amortyzacja auta, brak kosztów i lichwy, jest czasówka, ceny wychodza droższe niż w szmatowowzach i na czysto jak na razie jest znacznie lepiej, no i klient całkiem inny. A o kontrole się nie boję, urzędowe pociotki kontra międzynarodowe korporacje....

@uberek

Weź pod uwagę jedno.. Eko jako przewóż z tego co wiem podpisuje umowę z Tobą na wynajem auta ty jesteś tylko wykonawcą usługi. Jak ITD sie przywali to ty masz mandat chyba 500 za brak dokumentów ( licencja, badania lekarskie psychotesty, OC TAXI i wbite Taxi w dowód plus legalizacja taksometru którego nie masz) a firma sprawę w sadzie i 8tyś kary za brak licencji twojej ;) W Uber ( przeczytaj sobie umowę Uber - jest dostępna w necie ) TY odpowidasz za wszystko jajami i głową. Oni dostarczają tylko aplikację pasażer - kierowca. To Ty musisz mieć wszystkie zezwolenia, papiery, działalnośc itp. Nie masz ? Masz sprawę w sadzie skarbową plus jak pisano w arykule 8tyś kary którą TY SAM będziesz musiał zapłacić... Opłaca się ? Chbyba nie.. Uber wyjdzie na tym na czysto a Ty będziesz bardziej w (usunięte przez administratora) niż kierowcy z Eko. Twoja sprawa Twoje życie Twoja kasa.

uber

Uber pod lupą. Taksówkarz skontrolowany, efekt: trzy naruszenia . art. w gazecie wyborczej

DeviTaX

Znowu zdradziłem kolejną tajemnicę Icara... Teraz betony zaczną betonować pod betonowymi blokami tudzież bramami.. W sumie.. Dziwię sie im, że stoja tylko na dworcu, pawiej i w mieście zamiast rano pod blokami koczować bo icara nima a ludzie transport potrzebują.. Gdzie tu logika ? Turysci rano spią więc wydymać tak łatwo klienta nie można bo raczej zna Kraków i da w ryj zamiast 50zł rynek / Kazimierz przez Kurdwanów ;) Co do wozów asenizacyjnych to znowu nam reklamę robią.. Od wielu lat wiadomo że najwięcej się zarabia w MPO a ciężko się tam dostać :) Ale jestem w stanie zrozumieć czemu ciągle nasze auta nazywacie syfami i trupami.. Utrzymanie 3 - 5 latka, serwisowanie ( w garażu już nie przejdzie), mega koszty a stawki lipne.. I to Was boli. Że naprawa naszych autek to grosze i do zrobienia pod blokiem bez widzenia ASO na oczy co u Was mozliwe nie jest ;) Xenony - 500zł za palnik.. Przegląd co 10k w serwisie z 1000 z wymiana oleju ;) Jak miałbym tyle kasy wydawać to pierd.... taka robotę nawet za 5zł/km... Skórzane tapicerki u WAS mają zaletę.. nie trzeba dymać w nocy do skały za 350 i pranie tylko na BP i myjką w środku przelecieć :) Ale.. Jak ktoś WAM upierozwali drzwi albo zderzak.. Hmmm... 5tyś albo gwarancja przepadnie a Pan Józeq w garażu odpada.. A u NAS ? Trochę szpachli, tu sie wyklepie , na Katowickiej dorobią idealny kolor i spokój w 300 zeta element jak nówka ;) Żal WAM (usunięte przez administratora) ciska że wydaliście po 50k na auta i robicie to samo co my tylko że my wydaliśmy 6k :) I robimy to samo ;) Podziwiam kolegę który dyma na betonie Chryslerem 300 bodajże.. Piękny, owszem.. aż dziw że na balicach nie jeździ czymś takim.. 2 Subaru chyba WRX z czego jedna w 919.. Mając takie koszta też bym 500 abo nie płacił bo by nie było już z czego ;) Aha.. Powymieniajcie żarówki z przodu bo Was za motor mozna uznać i bum :P Chyba że musicie z tym do ASO jechać.. Pół przodu auta rozbierać żeby wymienić żarówkę... Qui !

dr Wiktor Wektor
@DeviTaX

kur.. ale ty durny jesteś.. ja (usunięte przez administratora)kto zrobił takiego(usunięte przez administratora) jak ty???????

@DeviTaX

kolezanko devi nie zdradzilem zadnej tajemnicy wy czyli 600 kobiet z icaritasa jezdzac tymi woazami za 6 tys sam robisz sobie reklame tutaj klienci widza i tez czytaja znam jedna z was kolezanke ktora do swojego pieknego wozu asenizacyjnego kupuje klocki tacze i elementy zawieszenia na szrocie daje slowo ze to prawda co do mojego samochodu mnie zal du py nie sciska jezdze po 4.2 za km ale klient jedzie samochodem w idealnym stanie pod kazdym wzgledem bo jak sama stwierdzilas deviantko dokladnie tak jest kupuje xenony po 300 zl osram orginalne nie naprawiam swojego auta jak ty droga kolezanko i dziewczyny z icaritasa po jakichs budach garazach u pana czesia na najtanszych czesto uzywanych elelmentach widzisz deviantko piszac takie rzeczy piszesz cala prawde kim jestescie drogie dziewczyny i na czym zostal zbudowany przewoz oslow icaritas ale glowa do goey dziewczyny znowu dzisiaj bedzie zniwo na ruczaj z rynku za race fajek i zaplaniczke z 4 pijanymi jegomosciami i na pustaka do centrum km 1.3zl i pamietaj deviantko jak kiedys kolezanko sama powiedzialas ze lubisz wozic za darmo bydlo wiec ciesze sie dziewczyny z icaritasa ze jestescie wyczyscilyscie caly syf z miasta on jezdzi tylko z wami co do tego ze mnie szlak trafia niestety kolezanko nie trafia mnie ja naprawde sie ciesze ze znalazlo sie 600 czy 700 siostr bozego milosierdzia ktore woza caly syf i bydlo za stawki z przed 15 lat za 500 zl miesiecznie zdrowie wam siostry kolezanki bog zaplac

@dr Wiktor Wektor

Tato ? To TY ?? W końcu !!! :D

@origami

Co człowiek nie napisze to zanegują... Chcesz zobaczyć moje paragony / faktury na wymianę wszystkich amorków, sprężyn, tulei pływających, gum stabilizatora, chłodnicy, napełnienia klimy ? :) W lutym wsadziłem w autko ok 2,5 - 3 tyś a w styczniu 1300 sprzęgło :) Bynajmniej nie uzywane :) To że ktoś stosuje uzywki ze szrotu znaczy że jest zajebistym sknerą nastawionym na zysk, toże jeździ mimo wiedzy o uwalonych końcówkach drążków lub sworzni wachaczy to skrajna głupota i nie odpowiedzialność.. Ja wsadzam tylko częsci lemfordera, bosha, ogólnie wyższa półka - to moje narzędzie pracy i ma byc w stanie idealnym albo do niego zblizonym.. Bo zawsze powtarzam sobie jedno - mam starsze autko owszem, ale kondycja ma byc jak najlepsza za każdą cenę bo wożę ludzi a nie ziemnianki... W sumie nie wiem czemu o tym piszę i sie chwalę do kompletu.. I tak mnie i moje autko zgnoicie jak i resztę jeżdzących w Icar. Jak pisałem wczesniej.. Gdyby było mnie stać kupiłbym i 750il tudzież coś z 2008 - 2010 roku ale to jak narazie marzenia. Teraz pytanie.. 10zł startówka, 5zł/km i co ? Kto mi wsiądzie ? Nonstop słyszę od pasażerów Icar super, icar ok bo za darmo korki bo najtańsze ceny. Już kilka razy nie wytrzymałem i odpowiedziałem a czy Ty kolego chciałbyś pracować za 2zł/h a nie za 8 - 12 jak teraz ? Robiłbyś to samo ale 4 razy taniej pasowało by ci to ? No co Pan !!!! A ja mówię.. No właśnie my w Icarze to robimy.. Za pół darmo, po kilkanaście godzin dziennie aby coś z tego było. Nie raz słyszę: Taxi to (usunięte przez administratora) wysokie ceny w święta, nocna taryfa ? Jakim prawem i za stanie w korku liczą !!! No tak... Paliwo w korku sie spala, czas leci a po nocach jak ktos ma rodzinę i dyma to co ? W nocy na etacie 50% więcej a taryfiarz ma zapier.. za darmo ? No tak tak ma Pan rację.. i czeka na wydanie 1zł.... Żeby na Taxi zaczęło się żyć normalnie musiało by sie zmienić myślenie ludzie / klientów.. Przynajmniej większości z nich.. To wszystko..

@origami

A co do wożenia syfu w mieście jak to kolego nazywasz.. My już tego nie robimy. Teraz w tym temacie króluje EKO... Oni nonstop dymają po hucie nasze robienie za tramwaj sie już skończyło.. "Bogatsze" osiedla ? Eko nonstop.. I dobrze. Bo jak mam zlecenie z "dobrego osiedla strzeżonego" to wiem że kurs będzie za 9 - 12zł max, bez tipa i smrodem perfum za 500zł... Wszedł Uber, Eko się rozrasta.. Icar już mega konkurencja dla reszty nie jest.. Ja mam tylko nadzieję że czasówka jednak wejdzie i ceny poza miastem 4zł :) Nadzieja.. :)

zulus

Co to się dzieje w tym barbakanie? Prezie byli na rozmowach biznesowych w ECO. To jakaś totalna masakra.O co kaman???

@zulus

Eco wykupuje Barbakan.. Będzie jazda Eco'logiczna :P Taniej, wygodniej i więcej klientów :) Ale jak to nazwą.. BarbEco ? Ecobarb ?

origami

Droga Alino kobiety z icara nie stoja na postojach bo sie poprostu boja facetow wola chowac sie po krzakach osiedlach wszedzie gdzie mozna postawic woz asenizacyjny i nikt nie widzi polecam droga Alino przejechac sie po krakowskich osiedlach ruczaj podwawelskie zobaczysz jak icar nad ranem chodzi niektore z dziewczyn spia w samochodzie czekajac na lukratywne zlecenia pamietaj droga Alino ze panie z icara nie maja czasowki i zawsze jezdza za 2.0 zl za km w strefie miejskiej panie sie nie szanuja wiec czy to noc czy dzien zawsze maja ta sama stawke co do mnie kolezanko z przewozu oslow zwanej icarem mozesz smialo wjezdzac na postoje ja kobiet nie bije wiec moja droga zawsze mozesz sobie podjechac jak koledzy taksowkarze zareaguja na ciebie?tego nie wiem wiec kolezanki z icaritasa do wozow asenizacyjnych i do roboty bo klient az sie pali by z wami za race fajek przejechac cale miasto w godzinach szczytu zdrowie kobiet z icara ze podjely sie misji wolontariatu za 500 zl miesiecznie pozdrawiam

thomas
@origami

nic dodac nic ujac amen.......

@origami

Dziękujemy za reklamę po raz kolejny :) Teraz ludziki już wiedzą gdzie nas szukać jak sie dodzwonić nie mogą na centralę :) Na postoj przeważnie daleko bo ich mało a my za każdym rogiem, parkingiem, smietnikiem :) Wystarczy wyjśc przed blok i bum masz Icara :D Zamiast dymać 0,5km na postój i zobaczyć Pana Taksówkarza z petem w gębie, smierdzącym od tego peta autem i poranna gazetą na szybie :D Dzięki raz jeszcze ! :D

icar

na postojach stoją tylko drogie taksówki z sieci do których nikt nie dzwoni.Kierowcy ci liczą na klienta który nie ma czasu czekać lub nie zależy ma na cenie.Zrobią kilka drogich kursów i do domku. Kierowcy tanich sieci maja dużo zleceń z radia i zanim przyjdzie klient na postój to oni już mają kurs.Dlatego nie tracą czasu na dojazdy na postój taxi tylko czekają na nowe zlecenie w miejscu gdzie skończyli poprzedni kurs

dr Wiktor Wektor
@icar

powiedz mi kolego...tfuu kolego?? nogi bym ci nawet nie podał.. powiedz mi, czy ty jesteś upośledzony? masz może dziedzicznie syf zamiast mózgu? a może też masz jakąś misję do wykonania??? icary i zlecenia w godzinach porannego i popołudniowego szczytu?? no teraz mnie rozbawiłeś.. leżę wentylem do góry i kwiczę.. hahaha

wkurzony na maxa

oni chcą 500 zł za coś takiego !!!!!!!!!!!!!!!! dramat !!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

origami

Kolezanko z icara nie mam kompleksu malego penisa nie mam zadnego kompleksu prawde mowiac i zawod taksowkarza nie jest wymagajacy tu kolezanka ma racje moze go wykonywac kazdy droga kolezanko dlatego mamy 600 kobiet w icaritasie roznica polega na tym ze byc taksowkarzem a taksowkarka to dwie rozne rzeczy ale ty pewnie o tym wiesz droga kolezanko wiec zdrowie wasze

tax

Porównanie jest proste zobaczcie PASSATA z lat 2000,MERCEDESA OKULARA ,BMW E39 które śmigają na betonie a takie same auta w tanich liniach...PRZEPAŚĆ

icar women taxi
@tax

Z tego co wiem to w icaritasie jerdza same kobiety bo kazdy kto ma jaja popukalby sie po czole i zwalil kloca na icarka zebraczka to zdrowie naszych icausek jest tam juz 600 kobiet pozdro

kameleon

Szmaciarstwo się pozjeżdżało z wioch i na kredyt kupili auta lub jeżdżą jako parobki z umową minimum na pół roku i boją się przejść do innych sieci,gdzie są normalne stawki i też jest jazda. Widać wróciły czasy niewolników. Ja z chęcią takich przyjmę ,ilość niewolników nieograniczona.Jak można być takim bez mózgiem i jeździć bez czasówki w dzień. Panowie zróbmy wielką akcję ,,MINA,, i przez 3 dni minujmy icaritasów ile się da.Będę mieć frajdę z 7 -miu nr tel. to będzie ubaw. Ja zaczynam jutro i tak do piątku wieczór.Kto się dołączy???

ali
@kameleon

to kiedy zaczynamy minowac już kupiłem karty może ten wekend nowa akcja icar i eko

ali
@ali

daj znac i tylko trzeba wicej ludzi aby ich zblokowac znajdziesz

@ali

jak zaczniemy wjeżdżać na postoje to nawet na kary już nie zarobicie.Osiołki pamiętajcie, że jeszcze ktoś was bierze z postoju bo mu się nie chce dzwonić po nas czy po megę.Jak będziemy dostępni na postojach to wy możecie tylko sobie dzwonić i puszczać miny, aby nie zwariować z nadmiaru wolnego czasu.

miner
@icar

czyli Mamy rozumieć ze będziecie stać na postojach nie zalogowani? tak? To się to sprawdzi przez pole minowe

miner
@miner

aha ewentualnie będziemy dzwonic na waszą centarlę z pretensjami że nie można was zamówić podając numery szambowozów stojących na postaojach

@miner

ojejku już się posikałem. Gdybyś nie wiedział to u nas można się logować do stref nie będąc nawet koło nich, nie trzeba się logować stojąc na postoju ani nawet nie trzeba włączać aplikacji żeby jeździć oklejonym. Sławciu i daruś z chęcią przyjęliby nawet 200 takich kierowców pewno nawet za połowę abonamentu więc dzwońcie na tą centralę i płaczcie że stoją icarki nie zapisane do strefy i nie możecie mi puścić miny. Byłbyś mądrzejszy gdyby spłodził cię osioł!!!

rudy102

Nie ma gorszego upodlenia niż kierowcy icara jeżdżący teraz w ECO. Bardziej zeszmacić się nie da.

Alterego

A wtedy zjedziemy wszyscy na postoje i dopiero wtedy dowiesz się prawdy

@Alterego

Na postoj to ty se mozesz wjechac ale w skawinie albo w skale przyjedz stanij na sienna to ty sie dowiesz prawdy zeby straszyc glupawy icarusku trzeba miec jaja a kazdy kto przybral barwy moczu i ma kuwete na dachu jest bezjajowy bo zaden facet co ma jaja nie zostalby najtansza szlaufa miejska i nie szmacilby sie za stawki z przed 15 lat tyle w tym temacie od 6 lat nas straszycie ze wjedziecie na postoje a koczujecie w krzakach lub spicie po osiedlach w swoich zgrzybialych trupach tyle w tym temacie

Alterego
@origami

Nie śmiesz mnie staje na postojach gdzie mi się podoba i jeszcze żaden "prawdziwy taksówkarz" do mnie nie wyszedł.Raz tylko jak jeździłem w dwójkach i stanąłem ekipie na pawiej jeden beton coś zaczął wymachiwać rączkami to dostał sierpa a reszta udawała ze czyta gazetę.

@Alterego

a w tej bajce byl czolg??? od kiedy kobieta bije sierpami???? zdrowie icaroskich kobiet zdrowie

Olo
@Alterego

jasne jasne.. w ryju to może jesteś mocny.. ale to nic dziwnego jak się ma jape jak ko (usunięte przez administratora) wielką...

TAK
@Olo

Ty za to na pewno brałeś udział w konkursach piękności a żona twoja jest tak prze cudnej urody ze wszyscy wam zazdroszczą i nie mogą wyjść z podziwu.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR