Opinie o Koleje Wielkopolskie w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Koleje Wielkopolskie. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Koleje Wielkopolskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koleje Wielkopolskie w Poznań

Maria

nie polecam, nigdy nie zdażyło mi się żeby kolej przyjechała punktualnie, to są jakieś żarty

To są jakieś kpiny, od dwóch lat dojeżdżam do pracy pociągiem do Poznania, na palcach jednej ręki jestem w stanie zliczyć ile razy pociąg był punktualnie. Opoźnienia po ponad pół godziny, żadnych wyjaśnień, informacji. Nie każdy może sobie codziennie pozwolić na tyle czasu bezczynnego czekania. Kpiny ten odcinek od Zbąszynka do Poznania !!!

@Gość

To nie jest forum do pisania skarg, tylko dla byłych, obecnych i przyszłych pracowników.

Zdziwiona
@Xyz

@ Xyz: Naprawdę to nie jest forum do umieszczania opinii Klientów? W takim razie ten opis: ,,Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Koleje Wielkopolskie, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Koleje Wielkopolskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej" powinien zniknąć, bo wzmianka o opiniach Klientów nie jest jednoznaczna, tak więc zainteresowani napisaniem opinii mają prawo i mogą ją wyrazić, gdyż spółka o tym nadmienia w owym opisie. Tak więc proszę się czepiać wtedy, gdy nie można podważyć sensu wypowiedzi.

DAWID..

Jak wygląda praca na dziale technicznym utrzymania taboru? Jest to praca zmianowa? Orientacyjnie jakie wynagrodzenie jest przewidywane po szkole mechatronicznej i 4 latach pracy na stanowisku automatyki i utrzymania ruchu?

Werix

PO RA ŻKA zaledwie 10 min jazdy koleją, a koszt za takie ścierwo w postaci biletu 9 zł. Koleje to nie samoloty. Konduktor nawet nie raczył sprawdzić nabytych w tak nieadekwatnej cenie biletów. To była moja ostatnia podróż koleją Wielkopolską, już wole jeździć prześmierdłymi PKSami z dworca. NIE POLECAM!!!

@Werix

Za kupno biletu w pociągu naliczana jest dodatkowa opłata, jak w każdej spółce. Wynika to z regulaminu. Obowiązkiem podróżnego jest zakup biletu przed podróżą.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Koleje Wielkopolskie, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Danielle

Podczas przejazdu kolejami wielkopolskimi miały miejsce same nieprzyjemne sytuacje. Zostałam oszukana na biletach wielokrotnie, gdyż Konduktor naliczył mi dwukrotnie większe ceny za bilety niż powinny być. Za przejazd przez dwie stacje zapłaciłam jak za zboże- 10 zł!! Taka sytuacja powtórzyła się wielokrotnie!! SKANDAL. Do ostatniego grosza z człowieka ściągną. Konduktorzy nie powinni naliczać sobie dodatkowych pieniędzy za kupno biletu! ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!!

@Danielle

Co jaki czas w Koleje Wielkopolskie można ubiegać się o podwyżkę?

Xyz

Nie dają podwyżek za staż pracy. Kiedy są podwyżki, są one dla wszystkich. Od 4 lat żadnych nie było.

yungsz

czemu on sie zatrzymuje za kazdym razem w Opalenicy na 20 minut..

Pracownik utrzymania technicznego Co robi? Ile może zarobić? Czy warto?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tajemniczy

Tak

rozważam

Jak wygląda atmosfera pracy na stanowiskach administracyjnych? Czy w czasie pandemii jest możliwość pracy zdalnej?

gość
@rozważam

Atmosfera jest fatalna. Tylko układy, koneksje rodzinne itp. Szkoda nerwów. Do tego mobing. Nie polecam

Oko
@rozważam

Atmosfera w zależności od działu i tego jaki/jaka Ty jesteś. Możesz trafić super, albo źle. Jak w życiu. Jest możliwa praca zdalna.

Maszynista

Witam. Ile zarabia maszynista w kolejach wielkopolskich ?

Jakie są mocne strony pracodawcy Koleje Wielkopolskie?

Gosc

Nie ma takich

Dawid

W jakim systemie godzinowym pracujecie ?

Oso

Praca niezbyt trudna. Trochę odpowiedzialności jest i to wszystko. Trzeba męczyć się z klientami debilami i osłami jadącymi bez biletów i udających głupa. Lepiej wysadzać ich na stacji niż się męczyć w wypisywanie papierków. Dyrekcja i administracja to inny świat. Nie mają pojęcia co robisz. Pozdrawiam kolezaneczki

Kier

Witam. Praca jak praca. Układy i układziki. To fakt. Kierownik pociągu rzuca tobą konduktorem po pociągu a sam siedzi w telefonie. Dostaje więcej niż Ty i jeszcze dorabia nadgodzinami.ty o awansie musisz zapomnieć bo nie masz układów. Poczekaj mówią na swoją kolej i rób dalej tylko lepiej się staraj. Druga sprawa to tego jak ci kierownicy pociągu mają podejście do pasażerów. Chciałem być pomocny i uczciwy ale nauczono mnie ze to droga do nikąd. Pytany o coś polecają mowic że nie jestem chodzącą informacją. Traktujesz ich jak zło konieczne a oni też dają Ci w kość swoimi duperelami. Ze to zimno, że gorąco, że za wolno lub za późno i że bilety drogie jakbym to ja miał wpływ na to. Przyjdź odbebnij swoje, na nic nie licz, za dużo wypłaty też nie dostaniesz co najwyżej więcej odpowiedzialności za tych z góry. Pozdro były konduktor kw

Sandra

Nie polecam, w Lesznie kasjerka nie zna się na rzeczy i daje nieaktualne bilety, pociągi odjeżdżają przed czasem, albo się spóźniają i to bardzo długo, babka w głośniku mówi bardzo niewyraźnie a sam peron wygląda tragicznie, pierwszy i ostatni raz tutaj przyjechałam i nie radzę przyjeżdżać tu komukolwiek.

Zainteresowana

Czy wie ktos jak sie dostac do pracy jako konduktor?

Kam3201

Koleje Wielkopolskie ogłosiły kurs na maszynistę, warto iść do tej spółki? Jak zarobki po ukończeniu kursu?

Dzień dobry. Chciałbym zapytać, czy ktoś może orientuje się jakie godziny pracy ma "pracownik utrzymania technicznego"? Praca zmianowa czy turnusowa? Jeśli turnusowa to o której rozpoczyna się służba pracowników warsztatu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Łysy

Witam. Może ktoś coś powie o pracy przy utrzymaniu taboru w Zbąszynku? Doszły mnie słuchy że pewien pan bez żadnej wiedzy tam sprawuje władzę. Jak zarobki i atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Koleje Wielkopolskie - Poznań

• Jak się pracuje w Koleje Wielkopolskie?

Zobacz opinie na temat firmy Koleje Wielkopolskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koleje Wielkopolskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Koleje Wielkopolskie