Opinie o Powerbike w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Powerbike, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Powerbike o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powerbike w Poznań

M Nowy wpis
Były pracownik

Klimatycznie zaaranżowana przestrzeń biurowa, dobra kawa z ekspresu, klimatyzacja. Parking na terenie firmy niedostosowany do cały czas zwiększającej się liczby pracowników, trzeba się zastawiać, częste problemy z wyjazdem. W biurze zależnie od działu potrafi być ciasno w pokojach. Imprezy integracyjne i wyjazdy dość częste, dla chętnych. Benefity skromne, jedyny konkret wart uwagi to spore zniżki na produkty. Wynagrodzenie przeciętne, na tle tego co oferuje lokalny rynek pracy. Firma nastawiona na osoby młode, w pełni dyspozycyjne, bezdzietne, potrafiące poświęcić sprawy prywatne na rzecz firmy. Plus dla osób zmotoryzowanych. Jakość pracy schodzi na drugi plan, najważniejsza jest 100% frekwencja na liście obecności. Na pozór atmosfera swobodna, uprzejma, wszyscy mówią sobie po imieniu, można przyjść ubranym w zasadzie jak się chce.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
 Pytanie

Czy firma Powerbike kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Administrator

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Powerbike? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marcin Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Atmosfera jest super od lat. Częste wyjazdy integracyjne na rowery/moto/narty itp. ułatwiają budowanie fajnej relacji :)

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Powerbike w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Łukasz Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Tak, wszystkie szkolenia są w pełni finansowane przez firmę.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Powerbike prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik w dziale księgowo-administracyjnym. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Grac
Pracownik

Pracuje od roku w Powerbike. Firma od początku dała mi ogromne możliwości rozwoju. Atmosfera w biurze jest świetna. Wszyscy uprawiają sport, jeżdżą na rowerach / motocyklach. Projekty bardzo ciekawe. Kadra zarządzająca doświadczona, podejmuje dobre decyzje. Polecam!

Anna
@Grac

Jak to u Ciebie wyglądało jeśli chodzi o rozwój? Czy udało Ci się może awansować w Powerbike? Od jakiego stanowiska zaczynałeś a jak to wyglądało w późniejszym czasie?

Alicja

Liczę na to, że ktoś z osób zatrudnionych w Powerbike pomoże, wymieniając plusy i minusy pracy w firmie. Zważywszy na fakt, że na forum nie ma żadnych aktualnych wpisów, takie informacje byłyby bardzo pomocne.

Mike
Były pracownik
@Alicja

Typowa wylęgarnia talentów.. praca bazująca na młodych ambitnych ludziach za średnie wynagrodzenie. Typowy rodzaj korpo pod przykrywką pasji. Ogłoszenia o rekrutacji infantylnie napisane do tego stopnia, że skutecznie odstraszają profesjonalistów. Dyscyplina żelazna i wyścig szczurów ???? ale kto co lubi.

Owca
Pracownik
@Alicja

Zwarzywszy, że wiele kluczowych osób w firmie jest wchłonięta z pośród pracowników magazynu, łącznie z członkiem zarządu, to chyba najlepsze świadectwo dla tego, że firma daje duże możliwości rozwoju dla ludzi, którzy chcą pracować z pasją i potrafią działać skutecznie. Firma jest liderem na rynku więc to chyba też wskazuje na to, że to nie jest sposób na taniego pracownika, tylko strategia firmy na budowanie silnego zespołu na ludziach, którzy potrafią zbudować zaufanie. Firma jest naprawdę super. Można się dużo nauczyć, każdy chętnie pomaga i dzieli się doświadczeniami.

Anna

Witajcie, zajrzałam na stronę internetową firmy do zakładki 'praca'. Doczytałam się tam, że pracując w Powerbike można łączyć pasję z pracą i przyznam, że to brzmi naprawdę super i zachęcająco. Dodano też informację o rozwoju i właśnie o to chciałabym się Was zapytać. W jaki sposób w firmie można się rozwijać? Czy są to np. szkolenia?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Powerbike?

Wiktor

Czy firma rekrutuje aktualnie? Trudno przejść rekrutacje?

Marcini

Firma godna polecenia. Umożliwia rozwój pracownikom, inwestuje w nich, daje szanse na awans. Oczywiście, trzeba na to zapracować. Przełożeni wspierają i szanują pracowników. Jeżeli ktoś chce, to może tam pracować do emerytury. Mała rotacja.

Irek

Zastanawiam się nad przyczynami tak małej aktywności na forum?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
michał

nie polecam tego sklepu, byłem kilka razy i zawsze traktowany jak osoba gorsza mimo tego ze chcesz u nich zostawic troche kasy, ale ich to nie obchodzi a powinno. ceny wysokie, a zapytaj sie o jakis rabat to sie na ciebie spojrza dziwnie jak bys chciał nie wiadomo co... wieccej tam nie pojde ani nikt z moich znajomych. NIE POLECAM

3
Anonim
@michał

Ta wypowiedz to pomyłka. Ta firma nie jest sklepem i nie ma nic wspolnego z handlem detalicznym. Prosze usunać tą wypowiedź gdyż nie jest na temat.

anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

A ja polecam! Czemu nie polecasz?

Ewa

@anonymous mógłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, tak aby reszta użytkowników mogła skorzystać z Twojej opinii? Dzielmy się swoimi spostrzeżeniami w sposób obiektywny i merytoryczny. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ewa

@michał czy od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi coś się zmieniło w Twoich odczuciach względem firmy Powerbike? Może ktoś z innych użytkowników forum Gowork.pl posiada informacje na temat zarobków i warunków pracy u tego pracodawcy? Podzielcie się swoimi przemyśleniami na temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Powerbike - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Powerbike
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Batorowska 20
  62-070 Poznań
 • NIP: 7811756729 KRS: 0000398622
Powerbike