Green Bike Poland s.c.

Śrem

Opinie o Green Bike Poland s.c.

Agata

Rower bardzo fajny i przesylka tez szybka i ogolnie wszystko na plus . Rower kompletny i nie porysowany ;p.

Izabela z Warszawy

Kupiłam rower damski miejski Goetze 28 z trzema biegami. Totalna porażka. Kupiłam go w kwietniu 2016 a już w lipcu nie nadawał się do jazdy. Odpadł pedał a gwint nie nadaje się już do ponownego użycia. To samo z kierownicą. To jeszcze okazało się, że jazda na nim to męka. Po półgodzinnej jeździe człowiek nie ma już siły. Tak ciężko się pedałuje a przerzutki nie spełniają swojej roli. Reklamacja i wysyłka roweru to istny koszmar. Rower oprócz fajnego wyglądu nie ma żadnej zalety . Jest tandetą. Wszystkie gwinty są miękkie i po próbie ponownego wkręcenia ulegają zniszczeniu. Rower jest garażowany a pomimo tego z bagażnika odchodzi farba. A bagażnik nie był eksploatowany. NIE KUPUJCIE TEGO ROWERU nie wart jest nawet połowy tej ceny.

ZOMO

ROWERY TE KTÓRE SPRZEDAJĄ TO WIELKIE SMIECI ,NIE DOŚĆ ZE KURIER PRZYWOZI SZMELCE TO SIE ROZSYPUJĄ .ZAREKLAMOWAŁEM ROWER ZNISZCZONY DOSTAŁEM DRUGI ZNISZCZONY .....JAKAŚ MASKAKRA ........................... PRZESTRZEGAM WAS OD KUPNA ROWERÓW GREEN BIKE SZREM

zomo

witam PRZESTRZEGAM WAS ROWERY SĄ WIELKĄ KLAPĄ .PRZYCHODZĄ DO DOMU ZNISZCZONE SZMELCE .BRAK JAKICHKOLWIEK FAKTUR ZAKUPU PRZEZ INTERNET FIRMA KRZAK ..............UDOSTĘPNIAJCIE TO :(

werka

najgorsza obsługa z jaką w życiu się spotkałam, po miesiącu przyszedł ten rower, ale w trakcie oczekiwania mimo usilnych prób z nikim nie udało mi się skontaktować, rower był jednak zepsuty, odpowiedzi w sprawie reklamacji nie doczekałam się także, więc korbę wymieniłam na własny koszt

Rower GOETZE

Zakupiłem tam rower Goetze z koszykiem za 450 PLN; jak dla mnie to nie mała kwota. Po 50 przejechanych kilometrach popękały pedały; wręcz odpadły.. dokupiłem nowe metalowe za 3,5 dyszki, gdyż w gwarancji jest napisane, że tak ma być i nie są one objęte gwarancją. Po kolejnych kilkunastu kilometrach odpadła korba !! , gdyż jej środek pokruszył się !! dokupiłem nową za 20 PLN i zamontowałem. Do tego nóżka była krzywa, niestabilna; kolejna wymiana - koszt 15 PLN. Coś złego zaczyna się również dziać w suporcie (trzaski, przeskoki), więc zapewne kolejne 5/6 dyszek pęknie. Okazało się również, że dętki w rowerze GOETZE są sparciałe i z tylnej uchodzi powietrze, gdyż mają zapewne kilka lat (kolejne 15 zł). Dołożyłem już grubo ponad 100 PLN + mnóstwo nerwów.. Napisałem maila do Green Bike z prośbą o rekompensatę strat. Poprosiłem o najtańszy licznik ze strony green bike za 39 zł, ewentualnie o lampkę za 40 zł, by choć w części odrobić straty. Dostałem odpowiedź, że mogą mi dać zapięcie do roweru za 5 zł, ewentualnie pompkę za obstawiam podobną kwotę. Stwierdziłem, że linka z piątaka nie jest mi potrzebna, więc obiecano możliwość zwrotu, ale później też wycofali się z tego, gdyż minęło 14 dni, sam naprawiałem i takie tam... Reasumując Nie polecam rowerów GOETZE i działu reklamacji Green Bike. Sam sklep w porządku; szybka wysyłka i dobry kontakt telefoniczny; później już tylko gorzej...

rojman

Dzisian przyszedl rower z green bike. Wiekszego gowna nie widzialem, jakas tania podroba czrgos tam. Kola zcentrowa e porysowany lakier blotniki krzywe. Pozdrawiam

freedy

anonim - 2009-06-12 18:30:59 Atmosfera i ludzie tam pracujący są normalni Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7zl Najbardziej podobało mi się w Green Bike Poland s.c.: różnorodność wykonywanych czynności Najbardziej nie podobało mi się w Green Bike Poland s.c. nawał obowiązkównajlepszy sklep rowerowy

Zostaw opinię o Green Bike Poland s.c. - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Bike Poland s.c.