V-Force Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o V-Force Sp. z o.o.

Kuba

Witam, czy wie ktoś coś na temat obecnej rekrutacji, słyszałem dobre opinie o firmie, a mam kilka lat doświadczenia w branży więc chętnie bym spróbował swoich sił :)

Wacek Placek

V-Force POZNAŃ -wydawało by się iż firma o wysokim prestiżu,lecz złudne odczucia. Pani "prezes" [usunięte przez moderatora] również należy do pokroju ludzi którym przypisuje się brak jakiejkolwiek godności ludzkiej i braku poszanowania dla swoich pracowników.

Zostaw opinię o V-Force Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie V-Force Sp. z o.o.