Opinie o Miś agencja staystów modeli i modelek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Miś agencja staystów modeli i modelek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Miś agencja staystów modeli i modelek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miś agencja staystów modeli i modelek w Warszawa

Kacper Nowy wpis

W jaki sposób firma motywuje do pracy?

A Nowy wpis

Z Misiem mam już zaliczone kilka odcinków Śpiewajmy Razem i The Wall. Jeżeli nie ma już miejsca - informują SMSem zwrotnym. Stawki - rynkowe, Publico TV ma dokładnie takie same. Co do zarzutu, że pomimo otrzymania SMSa nie było kogoś na liście - taka sytuacja też mi się zdarzyła. Wystarczyło pokazać SMSa od agencji z potwierdzeniem uczestnictwa i nie było problemu. Generalnie - polecam.

Mira Nowy wpis

Pewnie trudno pogodzić się z faktem, że był ktoś lepszy? To przykre ale w takiej branży tak jest!!

Zbigniew

@Olcia Otrzymałaś tylko informację o tym, że mimo zapisania Ciebie na listę, nie ma już miejsc, czy coś jeszcze zostało Ci powiedziane? Gdybyś mogła sprecyzować oraz napisać więcej o tej sytuacji z firmą Miś to będę Ci wdzięczny. Zachęcam Cię zatem do odpowiedzi.

Olcia Nowy wpis
@Zbigniew

Dziękuję za odpowiedź :) nie nie powiedziano mi nic innego oprócz tego że jechałam do was ponad godzinę bo mieszkam poza Warszawą A mnie tak potraktowano.. i jescze mi kazano czekac zamiast juz na poczatku powiedziec ze nic z tego.No szanujmy się trochę..zamiast wysylac ludzie takie sms A później ich nie wpuszczać to proszę od razu napisać że nie ma miejsc A nie ktoś rezerwuje sobie czas A Państwo tak postepujecie. Mam nadzieję że coś z tym zrobicie bo widząc wasze opinie to już od dłuższego czasu tak postepujecie z ludźmi. Dziękuję pozdrawiam.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Miś agencja staystów modeli i modelek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Olcia

Nie polecam! Pan Jacek jest jakis nie przytomny byłam na liście i byłam przed czasem musiałam czekać 2 godziny gdzie później się okazało że nie ma miejsca. Pan Jacek przez znajomości wpuszczał osoby których nie było na liście. Agencja i ich ludzie są nie kompetentni w tym co robią.

Oskar
@Olcia

Koleżanka wyżej ma rację! NIE POLECAM!

ala

Zostałam zaproszona na widownie przez agencje MIs, przyjechałam, zarezerwowałam swój czas i okazało się ,ze p.(usunięte przez administratora) wybrał na miejscu kogoś innego i nie wpuścili nas do środka.(usunięte przez administratora)

Statysta
@ala

Taka praktyka obowiazuje caly czas. Ten facet z misia jest nieprzytomy. A na the wall za 12 godzin siedzenia pol kajzerki, zenada. Odradzam wspolprace, szkoda nerwow

cela

Kochane czy firma dalej zatrudnia ? Szukam jakiś ogłoszeń ale chyba nigdzie się nie reklamują, wie ktoś może

kowboj

Miałem podobną sytuację jak koleżanka z postu powyżej. Straciłem na bilety i sm- y. Nie warto. Dostajesz sms- a z potwierdzeniem a na miejscu okazuje się ,że nie wejdziesz.

Elegant

Proszę Pani niestety ale muszę panią zmartwić. Pan Jacek jest bardzo pracowity i uczciwy. Za dużo osób przyszło na widownie dlatego panią nie wpuścił. A Agencje polecam z całego serca ! Pozdrawiam Pana Jacka !

Zostaw merytoryczną opinię o Miś agencja staystów modeli i modelek - Warszawa

Miś agencja staystów modeli i modelek