Opinie o POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A. w Warszawa

POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A. poszukuje kandydatów na stanowiska Asystent/-ka. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

bylam_w_tym_bagnie
@Izabela

przez 4 lata naliczylem 4 awanse w firmie zatrudniajacej ponad 100 osób. niech wszyscy sami sobie odpowiedza jak wygladaja mozliwosci rozwoju

Z przyjemnością poznam widełki na pozycję specjalisty w Biurze Wsparcia Organów Spółki. Pracowałam już jako asystentka zarządu i sądzę, że mogę swoje doświadczenie zaoferować PHN. Proszę o rzetelne odpowiedzi od osób zorientowanych, zatrudnionych w spółce.

Bellatrix Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Firma ma większość wad zacofanych organizacji. Brak innowacji, szans na rozwój, nowoczesnego systemu motywacyjnego czy organizacji pracy. O atmosferę w zespołach czy badanie satysfakcji nikt nie dba. Bywają mobbingi. HR pod tym względem leży. Kwitnie za to plotkarstwo i (usunięte przez administratora), za gorliwość można dostać np. miejsce w garażu. Są też fajne obszary jak np. inwestycje. Ale bywa też tak, że zespoły są krytycznie za małe jak np. w kontrolingu. Bywa niekiedy i tak, że pracowników z dłuższym stażem, ludzi dosłownie kochanych już nie ma, bo pouciekali wykończeni, nieszanowani, poganiani za (usunięte przez administratora) i groszowe uznaniowe premie. Zarobki dużo poniżej rynku. Jest dużo firm, gdzie wynagrodzenia tak samo słabiutkie, ale może lepsza atmosfera i podejście do szarego człowieka. Tutaj jedynie można usłyszeć prześmiewcze komentarze, kiedy ludzie od kilkunastu lat jeżdżą na wakacje we te same miejsca. Niestety, za średnią krajową świata się nie zdobędzie. A dobra opieka medyczna czy karta sportowa jest teraz wszędzie. Upolitycznienie ? Nawet nie pytajcie. I nie bójcie się zadawać twardych pytań na rekrutacji, jeśli już odważycie się podjąć ryzyko.

Jak przeprowadzona jest rozmowa na stanowisko analityk baz danych finansowych? widziałem ogłoszenie, że jeszcze miesiąc jest ważne. Ale chciałbym się troche przygotować. Co chcą wiedzieć, długo trwa ogólnie cały proces i czy można liczyc na feedback?

PHN co do zasady slabo placi. W porownaniu z duzymi prywatnymi deweloperami to istotna roznica. Oczywiscie z wyjatkami - z polecenia partyjnego zarabiaja dobrze...taka praca "dla swoich"

Izabela

Słabo tzn jak? Najniższą? I czy dużo tam takich poleconych? Chciałam składać CV i interesuje mnie czy można tam w ogóle awansować

bylam_w_tym_bagnie Nowy wpis
@Izabela

Firma POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik Projektu w Biurze Przygotowania Inwestycji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Klient

Mam wrażenie ze pracują tam byli urzędnicy którzy zmienili posadki z urzędu przechodząc do państwowej firmy. Boja się trudniejszych decyzji które podejmują jak urzędnicy. A chyba prywatnym przedsiębiorcom nie muszę tłumaczyć słowa urzędnik bo każdy wie. Nie polecam współpracy z ta firma bo to tylko problemy.

Ilona
@Klient

A coś więcej? Bo w sumie napisałeś tak ogólnikowo, że trudno coś z tego wyciągnąć. Możesz powiedzieć, co konkretnie się stało?

Jakie są mocne strony pracodawcy POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A.?

AK

Nie ma Stara organizacja która zatrzymała się w latach 80tych Ciepłe posadki zero roboty. Wyniki finansowe tylko z wycen majątku a nie prawdziwej ciężkiej pracy. Tyle w temacie

jakjest?

W ciągu ostatnich kilku miesięcy firma prowadzi kolejną rekrutację do działu kontrolingu. Czy może ktoś podzielić się opinią o przyczynach ponownej rekrutacji do działu kontrolingu ? Czy jest to nowo tworzone stanowisko czy może rotacja ? Jeżeli jest to rotacja to z czego wynika ? Czy są konflikty w dziale ? Jak układa się współpraca z kierownictwem działu ? Może popełniane są błędy w rekrutacji ? Jak jest Waszym zdaniem ?

Julka

@były pracownik całkiem niskie? Czyli jakie?

jest źle będzie gorzej
@Julka

Niskie tzn max 60% tego co płacą prywatne firmy. Atmosfera była dobra do czasu zmiany zarządu: teraz to jakaś porażka - brak kompetencji, (usunięte przez administratora) Pozbywają się wszystkich kojarzonych ze starym zarządem, trwają mega czystki, w Biurze Inwestycji pojawili się nowi ludzie - merytorycznie (usunięte przez administratora) ale z właściwej opcji. Absolutnie odradzam pracę tam

Jakub
@jest źle będzie gorzej

Odradzasz pracę ze względu na zarobki, czy raczej atmosferę w firmie? Nie napisałeś nic o możliwościach rozwoju. Czy można brać udział w szkoleniach branżowych lub kursach językowych?

mojo
@Jakub

Człowieku jakie szkolenia, tam nikt się nie wychyla tylko dziękuje za ciepłą posadkę. Tam ludzie to jak mróweczki, robią swoje odcinki, nie pytają, nie rozglądają się, tylko do domu i pod kołderkę, i myślą, jak to zrobić żeby być jeszcze mniej widocznym. Jak przychodzą do firmy to zlewają się z tłem ściany, żeby tylko nikt ich o nic nie zapytał, żeby nie musieli podjąć żadnej decyzji.

Janina

Praca w PHN to istny koszmar - zwłaszcza od kiedy zmienił się zarząd i przyszedł prezes (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)Został po prostu wrzucony do zarządu przez koneksje. Zero przygotowania merytorycznego. Zero wiedzy nt. inwestycji (którymi zarządza), na temat sposobu budowania, czasu potrzebnego oraz koniecznego przygotowania ludzi do realizacji inwestycji budowlanych. Na spotkaniu integracyjnym wyszedł na środek i oznajmił że całe doświadczenie menadżerskie zdobył.. w harcerstwie. Beż żartów. Od czasów (usunięte przez administratora) nastąpiły czystki. Całe zgrane zespoły albo odchodziły bo nie dawały rady z imbecylami, albo były zwalniane za brak uległości. Dochodziło do sytuacji gdy kazali kierownikom projektów podpisywać się pod dokumentami, których możliwe konsekwencje wyceniane były na milony, aby zdjąć odpowiedzialność z zarządu, który jest od tego aby brać odpowiedzialność za spółkę. PHN zawsze był spółką polityczną, ale wcześniej instalowali tam prezesów z jakąs wiedzą. Zapytajcie się (usunięte przez administratora) o cokolwiek, same buzzwordy i ogólniki. Zero wiedzy specjalistycznej. Zarobki ? Zwykle 60 % rynkowych. 150 % rynkowych otrzymują tylko ludzie z najbliższego otoczenia (usunięte przez administratora) Nigdy pod niczym się oficjalnie nie podpisują, każą innym podpisywać kwity jakby coś sie wydarzyło. Całość jest o tyle przykra, że PHN ma niesamowity bank ziemi i lokalizacje. Dla każdego, kto chciałby się rozwinąć w kierunki inwestycji - miesce idealne. Finansowanie - ze środków własnych. Mekka dla ludzi którzy chcą się sprawdzić w boju. Ale niestety nie z (usunięte przez administratora) zarządem, który chce przeczekać kandencję i isc dalej. Może PFRN, może BGKN, a może PZU. GDzie sypną tam się pójdzie. Lata potrwa zanim zgrane zespoły, które uruchomiły inwestycje od 2017 r. do początku kandencji(usunięte przez administratora) (kwiecień 2019) odbudują się na nowo produkując kolejne mieszkaniówki albo budownictwo komercyjne. Nie polecam.

Nikt
@Janina

Pelna zgoda. Tak dzisiaj wyglada PGN. Ten facet jest zerem tak samo jak ten drugi od tabelek. No ale wzenil sie w bezposrednie otoczenie i plynie na fali. Dla doswiadczonego PM sama rozmowa z nimi to jest zenujaca.

admin

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku w firmie POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A. ? Czekamy na Twoją opinię.

@admin

Atmosfera w pracy bardzo dobra, zarobki raczej niskie

Jakub

Dobra atmosfera w pracy to podstawa. Zarobki raczej niskie tzn. poniżej średniej krajowej, powyżej? Czy w firmie jest duże zróżnicowanie pod tym względem? Można liczyć na jakieś benefity warte uwagi?

Tez byla

Jakas tragedia co tu sie teraz dzieje. Przyszli niekompetentni ludzie do inwestycji i zarzadzaja tabelkami Excela. Dramat

Naval
@Jakub

Umowy o pracę osobom z rynku nie proponują, wszyscy są na fakturze. Umowy o pracę zarezerwowane są tylko dla "wprowadzanych" znajomków z klucza politycznego. Płacą raczej słabo / max. 60% tego co rynek / a faktury opłacają bardzo późno. Wcale nie pracuje się sympatycznie. Odradzam.

Wiktor

@Były pracownik W tej branży zarobek to prowizja od sprzedaży więc to chyba kiepska prac musiała być?

Aldona

Może ktoś mi podpowie czy firma prowadzi rekrutacje? Trudno dowiedzieć się info o pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

POLSKI HOLDING NIERUCHOMOŚCI S.A.