Opinie o Radiologica Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Radiologica Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Radiologica Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radiologica Sp. z o.o. w Warszawa

Polecam pracę tu dla osób które studiują, bardzo miła atmosfera, wszyscy bardzo uprzejmi i pomocni a w dzisiejszych czasach trudno o to by w pracy czuć się dobrze... Jedyny minus to nie wielkie zarobki (22zł za godzinę netto dla sudenta) i nie wielka ilość godzin (mianowicie 6 dziennie) Możliwość dorobienia sobie dodatkowych godzin w sobotę, ale to nie da wszystkich bo "kto pierwszy ten lepszy". Brak umów o pracę.

Joanna Nowy wpis

To na zleceniu tu zatrudnienie się odbywa? I tak poza tym to studiując dziennie da się pogodzić pracę z zajęciami? W jakich godzinach się pracuje?

Były pracownik Nowy wpis
@Joanna

Albo o 8 do 14 i od 14 do 20

Brak umów o pracę Nowy wpis

No niestety brak umów o pracę a wydaje mi się że firmę stać na to by było spokojnie bo raczej dużo szefostwo zarabia. Grafiki są zapełnione od góry do dołu dzień w dzień

Były pracownik Nowy wpis

Po pierwsze nie dają umów o pracę co świadczy o tym że firmie nie zależy na długofalowej współpracy z ludźmi w związku z czym tam jest ciągle i nie przerwanie rotacja ludzi... Po drugie jak kogoś STAĆ by pracować po 6h dziennie za 20 zł netto za godzinę (na umowie zlecenie oczywiście) w miłej atmosferze to jest to praca wymarzona dla takiej osoby.... Kalkulując : 20x6 = 120 zł za dzień pracy 120 zł x 5 dni = 600 zł tygodniowo 600 zł x 4 tygodnie = 2400 zł na rękę (!) TO SPRZĄTACZKI WIĘCEJ NA ETACIE ZARABIAJĄ! NA UMOWIE ZLECENIE NIE PRZYSŁUGUJE PŁATNY URLOP A SKŁADKI CHOROBOWE OBOWIĄZUJĄ PO 3 MIESIĄCACH OD MOMENTU ICH OPŁACANIA Firma nawet nie daje możliwości pracować po te 8h dziennie na tej umowie zlecenie (a szkoda bo dużo by to zmieniło na plus dla pracownika, no ale co tam pracownik, kasa musi się zgadzać) Przy obecnej inflacji to kpina.......

mają 3 przychodnie, ja pracowałam na Woli. Umów nie dają mimo iż obiecali. Wszystko zależy od układów z "przyjaciółką" jednego z prezesów która tam rządzi. Kierowniczka jest, nawet miła ale to tyle. Umowa zlecenie przedłużana, stawka normalna, godziny pracy 8-20 zmianowo.

admin

Każdy komentarz na naszym forum na znaczenie. Napisz co ty sądzisz o firmie Radiologica Sp. z o.o..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Radiologica Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Zostaw merytoryczną opinię o Radiologica Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Radiologica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radiologica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Radiologica Sp. z o.o.