Opinie o Geco w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geco. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geco w Kraków

Janusz

@kilimabdzaro, moja rozmowa w tym wątku ma za zadanie zdobyć jak najwięcej informacji na temat pracy w firmie Geco. Każda uzasadniona i merytoryczna informacja na tema pracy w tej firmie jest bardzo cenna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie. Nie jestem również pracownikiem firmy Geco. Dlatego zachęcam do wyrażania swoich opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych na temat pracy w firmie Geco.

Janusz

@Jurand, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Geco. Czy możesz swoją opinię uzupełnić o kwestię atmosfery panującej pomiędzy pracownikami na stanowisku jakie zajmowałeś w tej firmie? Czy firma poza stałą podstawową stawką wynagrodzenia oferowała pracownikom jakieś świadczenia dodatkowe? Jak wyglądała ta kwestia?

kilimabdzaro
@Janusz

jakie są stawki za zamulanie rozmów , ile można zarobić , czy to etat GECO ? zachęcasz czy nie i tak ludzie piszą opinie,

Janusz

@kilimabdzaro, dziękuję za odpowiedź, jednak zauważ, że przed wysłaniem CV do pracy w firmie Geco, wielu potencjalnych pracowników chce jak najwięcej dowiedzieć się o pracy w tej firmie. Moje rozmowy i pytania na temat pracy w tej firmie służą temu, aby w wątku na forum pojawiło się jak najwięcej merytorycznych oraz uzasadnionych opinii na ten temat. Każdy były bądź obecny pracownik firmy ma inny punkt widzenia różnych aspektów związanych z pracą w firmie Geco, dlatego forum to dobre miejsce, aby każdy mógł wyrazić swoją opinię na ten temat. Zachęcam również Ciebie do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Janusz

@Monte Carlo, dziękuję za wyrażoną opinie na temat pracy w firmie Geco, Twoja opina będzie na pewno pomocna dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem CV do tego pracodawcy. A czy możesz stwierdzić, czy przez okres w którym pracowałeś w firmie Geco nabyłeś umiejętności, które mogą okazać się cenne na rynku pracy? Jak oceniasz firmę pod tym względem? Czytelnicy, którzy poszukują informacji na temat tej firmy na pewno chcieliby również wiedzieć jak w praktyce wygląda kwestia urlopów w firmie Geco?

kilimabdzaro
@Janusz

przyjdżi zobacz a nie zamulaj rozmowy ,cv to składają ukraińcy ,hurtowo ,a umiejętności to już napisał , -używanie wazeliny , - co potwierdzą mali karierowicze z geco

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Monte Carlo

@Janusz Może zacznę od odpowiedzi na pierwsze pytanie. Dodatki do wakacji są z funduszu socjalnego. Każdy się mógł o taki dodatek starać ale firma nikogo o tym fakcie nie poinformowała. Oczywiście poza gronem osób wtajemniczonych. Wychodząc z założenia że jakby każdy pracownik poszedł z wnioskiem o dofinansowanie bo by taka "elita" dostała mniej. Jeżeli chodzi o atmosferę to jest w porządku pod warunkiem że się trzyma z brygadzistami. Przed każdą dniówką trzeba schować dumę do kieszeni i wyciągnąć wielkie opakowanie wazeliny. Inaczej będziesz miał przechlapane. W razie kolejnych pytań chętnie pomogę. Pozdrawiam

Monte Carlo

@Janusz Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. Pracodawca nie docenia pracowników. Owszem są dodatki w postaci premii ale muszą być. Bez niej byś nie zarobił nawet najniższej krajowej. Jest też tzw. "bon na święta", na który defakto sam odkładasz z comiesięcznej pensji. Są też dodatki do wakacji(jak się okazało tylko dla grona wtajemniczonych) również z pieniędzy socjalnych. Przyszłość w Geco? Słabo to widzę, oj słabo... I proszę Cię jeżeli jesteś jednym z pracowników to nie troluj bo wiesz jak wygląda sytuacja. A jeżeli rozglądasz się za pracą to tą Ci stanowczo odradzam.

Janusz

@Monte Carlo, dlaczego uważasz aby praca w firmie Geco nie była przyszłościowa? Z twojego komentarza wynika, że ten pracodawca nie docenia swoich pracowników, a oferuję chociaż dodatki do płacy? Zachęcam Cię do kolejnego komentarza w tym wątku.

Monte Carlo

Praca jak każda inna u prywaciarza w dużym zakładzie. Zarobki mizerne. Owszem, jest możliwość dorobienia na nadgodzinach ale niestety przez nielicznych tj. trzymających z przełożonymi (o tym trochę później). Kadra pracownicza młoda, jest z kim się zaprzyjaźnić. Nie mogę tego powiedzieć o przełożonych. Gbury i igoiści myslacy tylko o sobie inie widzący niczego poza czubkiem swojego nosa. Szkoda że nigdy nie będą mieli możliwości zobaczyć jak wygląda ciężka praca, obstawiam że żadna z nich by sobie w takiej sytuacji nie poradziła. Życzę wszystkim dużo motywacji i samozaparcia żeby szukać innej pracy. W Geco nie widzę dla nikogo przyszłości, chyba że jest wszystko mi jedno gdzie i za ile pracuje. Powodzenia

przehooy

Nie polecam, jest cała masa lepszych ofert pracy

Karol

To konkurencja a nie pracownik!!!!

talib

kolego Wojtku , co takiego możesz wiedzieć po 2 mies pracy? bardzooo ciekaweeeee

Organizuja oni jakies staze czy praktyki na programiste embedded czy elektornika?

Wojtek

Możliwości rozwoju - fakt, nie za szybkie. Ale są i się zdarzają (co, po 2 miesiącach chcesz awansować? ) Płaca? Minimalna. Ale czego się spodziewać po robocie Chińczyka? Pracuję tam już ponad dwa miesiące - negatywne komentarze ludzi mnie przestraszyły na początku. Ale brygadziści są spoko ludźmi, pomagają rozwiązywać problemy. Praca spokojna, nikt Ci jej nie utrudnia specjalnie, można pewne rzeczy robić po swojemu. Atmosfera w pracy 4.5 / 5 - ludzie są spoko. Siedzisz, robisz, przy okazji gadasz, śmiejesz się lub słuchasz muzyki z telefonu. Kierownictwo nie wtrąca się do roboty zwykłym pracownikom. Czasem coś pozmienia, ale nie jest to jakieś okropne - w końcu ich firma, nie nasza :) Łatwo narzekać, zwłaszcza w Internecie, ale na prawdę szanowni państwo - mocno przesadzacie. Praca fajna, polecam.

Janek

Pracą w tej firmie to PORAŻKA niepolecam

Komplemęciarz

Kpina!

Kafka

Przepraszam za mały off-topic, ale drogi użytkowniku Ha! ha! ha! - idąc tropem poprawnej polszczyzny pisanej, po postawieniu znaku zapytania powinieneś kolejne zdanie rozpocząć wielką literą. Pozdrawiam. PS Ksenofobia to zdecydowanie jakaś odnoga patologii.

on
@Kafka

zgadzam się z opinią "ja", czyż Anglia nie stwierdziła właśnie -"Anglia dla Anglików" , a " USA dla USA" tendencja zdaje się odwracać w całej Europie , ale to widzą Ci co choć odrobinę interesują się otaczająca nas rzeczywistością , pokolenia walczące w kolejnych wojnach , powstaniach ginęły za Polskę dla kogo ?jak myślisz Panie "ha,ha,ha" dla Ukraińców ,Arabów może jeszcze innych nacji? ale wracając bliżej Nas , wpis jak sądzę tyczył się zatrudnienia obcokrajowców , z tego co wiem Polska jest w UE , a ktoś tu nie jest , Polacy ponieśli koszty integracji i ponoszą , ktoś inny za Nas tego nie zrobił , a korzyści czerpać chce , często przyjmuje postawy wrogie wobec Polski -Polaków , gościnność życzliwość tak , ale Polska " first"

Ha! ha! ha!

Rzeczywiście - "dla polaków", a nie łaska napisać "dla Polaków"? Idąc tropem Ja napiszmy - "Anglia dla Anglików!!!" albo "Niemcy dla Niemców!!!" I co? chyba trochę łyso powinno Ci być?

Polska dla polaków !!!

Jonasz

Praca w Geco to porażka. Zero perspektyw na rozwój, zarobki najnizsze z mozliwych. Do tego ludzie sa podzieleni na tych lepszych i tych gorszych. "Góra-lepsi" ma zapewnione wszystkie dobra, ekspres do kawy, mleczko itp. oraz przedewszystkim parking pod firmą. Natomiast "produkcja" musi sie zadowolić wodą z dystrybutora i parkować w haszczach, w blocie. A sprobój zaparkować pod firma to zaraz Pan parkingowy Sławek Cie przepędzi... Z okazji zblizających się świąt życzę wszystkim na produkcji zmiany pracy bo każda będzie lepsza. A "górze" smacznej wigilii w sali konferencyjnej. Nie musze dodawać że produkcja jest pomijana przy takich okazjach :( warstwy społeczne miały rację bytu za Chrobrego a nie w 21 wieku. Droga dyrekcjo, drogi zarządzie ogarnijcie się.

Praca w tej firmie to porażka lepiej być na bezrobociu jak tam pracować ci kierownicy to jakieś chore na głowę

Zostaw merytoryczną opinię o Geco - Kraków

• Jak się pracuje w Geco?

Zobacz opinie na temat firmy Geco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geco?

Kandydaci do pracy w Geco napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geco