logo Doradcy24

Doradcy24

Wrocław

Opinie o Doradcy24

Xlud 2012-11-12 20:28:05
Nie wiem jak później bo jestem na samym początku \"kariery\" ale już teraz są małe nieścisłości:od początku było mówione o płacy podstawowej + prowizja od wyników pracy. Teraz już wiadomo, że jest tylko umowa zlecenie i wynagrodzenie to TYLKO prowizja od pracy. Mam nadzieję, że mój kolejny komentarz będzie bardziej pozytywny...
byly z D24 2012-12-03 01:24:10
W tej firmie trzeba mieć duzo szczescia. jak np trafi sie we wroclawiu pod skrzydla pana [usunięte przez moderatora] to raczej duzo sie czlowiek nie nauczy, a DUZO bedzie wymagane...jak nie wiazecie planow na przyszlosc z ta firma to lepiej wczesniej zrezygnowac bo nr telefonow z analiz finansowych od znajomych(to na nich sie szkolicie) zostaja w firmie i te kontakty sa pozniej wykorzystywane w celu namowiena na kredyt, inwestycje itd. Rotacja w firmie duza -po miesiacu odeszlo 80% "nowych". polecam tym co maja smykalke do sprzedazy, finansow, szczescie i troche czasu bo na poczatku same szkolenia=0 wyplaty
obecnyd24 2013-04-16 12:51:38
Ciężka praca, ale warto, nie tylko dla klienta ale również dla siebie można wykorzystać bardzo dużo praktycznej wiedzy finansowej, mnie się tutaj podoba.
sun 2016-04-04 17:36:34
Na pewno każdy pracownik ma zapewnione systemy prowizyjne i to zdecydowanie umila zatrudnienie. Ciekawe jakich zarobków można się spodziewać. Dzięki
Zostaw swoją opinię o Doradcy24 - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradcy24