Opinie o Samos Wroclaw restauracja pizzeria w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Samos Wroclaw restauracja pizzeria. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Samos Wroclaw restauracja pizzeria o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Samos Wroclaw restauracja pizzeria w Wrocław

AdamT. Nowy wpis

Dzisiaj tj.31.03.2023 zamówiłem gyros na wynos. Oczekiwanie trwało dlugo. Ludzi dużo nie było a po chwili okazało się, ze stoi gotowy. NIKT NIE INFORMOWAŁ,że jest do odbioru. Siedząc i czekając słychać bylo dość głośno "Bladz bladz..." Ale nie o to chodzi a przede wszystkim o... W mięsie które spożywałem zamieszane były dwie frytki ale już tak zabarwione od mięsa, że nie było widać na pierwszy rzut okiem. Nie wiem czy tak (usunięte przez administratora) na wadze czy z resztek , ktore ktoś nie dojadł dorzucają do nowej porcji. Jak byla inna obsluga nie bylo czegoś takiego. Od kilku lat jestem klientem ale teraz z bólem serca REZYGNUJĘ i nie będę polecał nikomu jak dotychczas. Dziękuję.

BBB Nowy wpis

Odradzam jedzenie tego okropnego gyrosa mieso to same chrząstki ???? frytki słone i zimne a surówka była tak przyprawiona ze zmieniła kolor (na czarny od pieprzu) ???? przykre

Jolanta Nowy wpis

Ktoś kiedyś pytał czy tylko dowożą zamówienia czyli w tamtym okresie było pewnie jeszcze zamknięte? Zastanawiam się ilu kierowców tutaj aktualnie pracuje i czy przyjmują ewentualnie na to stanowisko kobiety? Ile dostawca tutaj zarabia i na jakich warunkach?

Anna Nowy wpis

Kiedyś była bezkonkurencyjna teraz jest najgorsza pizza jaką jadłam,nie polecam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Samos Wroclaw restauracja pizzeria? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dawid

Czy pizzeria działa teraz Tylko na zamowienie i dowożą ?

Pyszna pizza!

Julita

@Bożena, forum, na którym zdecydowałaś się pozostawić swoją opinię, nie służy gromadzeniu informacji na temat Samos Wroclaw restauracja pizzeria jako usługodawcy. Celem tego miejsca jest zbieranie aktualnych i merytorycznych komentarzy o tej firmie, ale jako pracodawcy, z uwzględnieniem regulaminu tego forum.

Bożena

Ta pizzeria to pomyłka zamówiłam 2 dni temu pizzę ,tj poz menu nr 2 ,skandal ciasto tak beznadziejne ,wszystkie dodatki wraz z ciastem po odkrojeniu trójkąta i wzięciu kawałka w dłoń spadały na stół pizza koszmarna wszystko nie było upieczone smak tej tzw pizzy przypominał wymiociny niemowlaka ,zupełny brak wiedzy na temat robienia pizzy obsługa tej całej pizzeri to Ukraińcy nadający się jedynie do robienia barszczu i wkladania kartofli do gara ,gdy napisałam do nich na fb i opisałam im wszystko ,co za (usunięte przez administratora) a nie pizzę otrzymałam odpowiedzieli mi że nie robią pizzy na grubym cieście,ale przecież to nie o to chodzi ,smak tej pizzy był straszny ,wszystko nie upieczone ,ciasto tak cieniutkie ,ale jakby mieli trochę wiedzy na ten temat to nawet pizza na cieniutkim cieście powinna być dopieczona oraz utrzymywać dodatki ,ale sprzedają szajs (usunięte przez administratora) ,odesłali mi instrukcja jak się je pizzę neapolitanska,lokal ten nie szanuje klientów kadra z Ukrainy pewnie wszyscy robią na jakieś zlecenie przy wymiarze godzin 8 ,będzie trzeba poinformować inspekcję pracy oraz urząd kontroli skarbowej niech się tam przyjrzą bo Ukraińcy jak i Polacy przy wymiarze przekraczającym 7 godzin muszą mieć umowy o pracę Polacy tam nie chcą pracować bo gdzieś mają takiego szefa i takie zarobki Ukraina rządzi w samos przy Al.pracy ,ciekawe czy posiadają ważne książeczki zdrowia . Samos to nie porządny lokal ,lepiej karmią ludzi w caritas

Majka

Dla mnie to jakies nieporozumienie, jakies.dwa lata temu 7 zl na godzine, praca po 12 h i tak jak ktos napisal i tak siedzisz 40 min dluzej nikt ci nie placi bo.panie kierowniczki musza rozliczyc nieudolnnie wszystkich, i te smieszne kary, zenada jakich malo, pomylisz sie w zamowieniu placisz,w sumie to za wszystko placisz, wiekszosc ludzi pracuje na czarno, dziwie sie.ze.nikt tego jeszcze nie zamknal, a urzad skarbowy nie zribil kontroli, zero szacunku do pracownika, szef ma sie za Bog wie kogo a prawda taka ze gdyby nie tesciowie g... by mial :), jezeli o zaloge chodzi, wspaniali ludzie tam pracuja zarowno na kuchni jak i panowie od dostaw

Julita

Wiele osób polecało restaurację ,jako Klienci. Może na forum znajdą się osoby które miały przyjemność pracy w Samos Wroclaw restauracja pizzeria? Jeżeli tak to napiszcie, na jakie stanowiska najczęściej poszukiwani są tam pracownicy? Może teraz prowadzona jest rekrutacja?

mika

ja zawsze ze znajomymi sie tam pojawiamy, jak chcemy zorganizować sobie jakies urodziny czy inne wyjscie, zawsze bezproblemowo szlo zalatwianie takich spraw u nich, mila obsluga i fajne menu.

pan czaki

próbuję wyciągnąć jakiś wniosek- ale tak naprawdę narzekacie na wszystko.. zawsze będzie jakieś kierownictwo, które nie będzie wam pasować, zawsze będzie pracy za dużo i za małe pieniądze.. więc nie wiem czego oczekujecie po tym jak to uzewnętrznicie tutaj. to że ktoś znajomych wprowadza do firmy też nie nowość

diego

z ludźmi na wyższych stanowiskach to nigdy nie wiadomo jak jest i skąd własciwie podostawali oni te swoje posady. Wcale bym się nie zdziwił gdyby byli to znajomi znajomego , takim ludziom z polecenia łatwiej zaufać i starają się oni bardziej bo nie chcą zawieść osoby przez którą zostały właściwie polecone

Praca ciężka ale jak się robi swoje nic sie nie dzieje. Kierownicy powiem krótko nieodpowiednie osoby na stanowiskach. Szef mi on krzywdy nie zrobił i kary żadnej nie dostałem. Powinno sie dawać premie tym którzy na to zasługują.

studętka

dlugawo, nie dlugawo. heloł. cieplo jest to pracy wiecej - proste. napiszcie, sa tam jakies plusy???

duo

jak to bywa w takim biznesie to kasa jakaś specjalnie dobra pewnie nie jest. Pytanie czy na jakichś napiwkach da się nieźle dorobić?

Eryk

Serio to z tymi 12h w Samos? Ile wówczas jest przerw no i czy każda godzina za taki sam hajs? No i jaki to system zmianowy.

atmosfera ogólnie super,kierowniczki w miarę ok , częste rotacje załogi ( efekt dziwnych wymagań właściciela )tylko niestety to co własciciel uważa za wypłate bardziej przypomina zasiłek. pozdrowienia dla wszystkich pracowników

leserek

Jest w porządku, atmosfera w pracy jest ok. Pieniądze zawsze na czas, pracuję tam długo i jeszcze nigdy nie miałem z tym problemu. Można brać zaliczki w ciągu miesiąca. Rzeczywiście wcześniejsze historie pisały jakieś nieogary. Pracy jest dużo. Kierowniczki czasami nieogarniają i robią zamieszanie ale do tego można się przyzwyczaić. Pozdrowienia dla ekipy :)

klient

Nie trzeba tam pracować żeby zauważyć, że kierownictwo ma pracowników za nic. Czasami tam jadam ale niechętnie, bo pogarda wobec pracownika bije tam po oczach... zresztą bardzo często i wobec klienta. Jak kierowniczka (???) na ciebie spojrzy to masz ochotę wstać od obiadu i wyjść.

Zostaw merytoryczną opinię o Samos Wroclaw restauracja pizzeria - Wrocław

• Jak się pracuje w Samos Wroclaw restauracja pizzeria?

Zobacz opinie na temat firmy Samos Wroclaw restauracja pizzeria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Samos Wroclaw restauracja pizzeria