Samos Wroclaw restauracja pizzeria

Wrocław

Opinie o Samos Wroclaw restauracja pizzeria

w 2011-02-10 12:03:26
Szef wyrzuca pod byle pretekstem.Wywieszone na scianie karteczki z karami .Zaperdziel na maksa itp Odradzam
anonim 2011-02-12 00:28:03
potwierdzam, praca 12 godz dziennie, zero organizacji, zero szacunku, żenada.
anonim 2011-05-03 15:52:25
Ja tam pracowałam i mogę polecić to miejsce. Kierowniczka robi zamieszanie ale można wytrzymać. Pozdrowienia dla starej ekipy
osoba ktora się zwolniła sama 2011-08-12 11:31:33
Witam,

Oto prawda o Samosie:

- o umowę (zlecenie) trzeba się upominać i prosić, żeby ją dostać, dostaje się ją po pewnym oczekiwaniu i tak z datą poźniejszą niż kiedy zacząłeś pracę..

-choć stawka jest godzinowa na umowie masz wpisaną jedną marną kwotę, np że zarabiasz 300 zł brutto miesięcznie

- ze względu na powyższe i na to, że wypłaty są "do ręki" szef rości sobie prawo do obcinania normalnej wypłaty o kary pieniężne, np za 5 minutowe spoźnienie 20 zł, za podjadanie 50 zł

- posiłków pracowniczych nie ma, możesz sobie kupić coś za połowę ceny

-chociaż praca jest np. do 22.00 to i tak nie raz wyjdziesz o 22.40, gdyż czekasz na rozliczenie przez szefa ( w pracy na kasie, kierowcy )

- musisz sobie zapisywać dni przepracowane, gdyż szef się myli, a kierownicy zapominają wpisywać do komputera jeśli są jakieś zmiany i np przychodzisz za kogoś, kto nie mógł - możesz mieć to nie wpisane, jakbyś nie pracował;

- atmosfera między personelem jest raczej ok, chociaż jak się okazało pracują tam (usunięte przez administratora), którzy potrafią wyjąć kasjerce niemałe pieniądze z kasy, niestety system kasowy jest bardzo prosty, brak jakichkolwiek zabezpieczeń;

- gdy przychodzi na kase osoba nowa szkoląca się w Samosie, pracuje ona na twoim loginie i jeśli zrobi manko, to odpowiadasz za to finansowo

- jeśli zgubi się plastikowy numerek z jakim odbiera się posiłki, lub klient go nie odda, za każdy zgubiony płacisz 4,50 zł
anonim 2011-09-09 13:59:08
Bardzo miła atmosfera... wręcz gorąca ;) oczywiście dla ludzi którzy myślą nad tym co robią a nie ślepo czekają aż ktoś za nich zrobi !!! Wystarczy tylko umieć organizować sobie czas pracy, a jeżeli spełnia się swoje obowiązki, śmiech i zabawa jest dookoła :)... godzin pracy jest dużo to fakt, ale czy ktoś powiedział że pieniądze leżą na ulicy ?? za darmo nic nie ma, a jak macie predyspozycje na biznesmenów to zatrudnijcie się na giełdzie. Te wszystkie komentarze, które próbują oczernić temat Samosa - moim zdaniem są wypisywane przez strasznych leserów, którzy w życiu nie potrafią realizować powierzonych im zadań (no chyba że zakład kto więcej wypije piwa ...) - jak na Samosie nie dali sobie rady to można sobie wyobrazić co będzie dalej ?! ... haha. Życie samo rozlicza.
Pozdrowienia Dla Ekipy :)
Zosia
Zosia 2011-09-09 14:03:15
TO Straszne --- najlepiej zamknij się w domu z tego powodu.
klient 2012-03-30 17:41:11
Nie trzeba tam pracować żeby zauważyć, że kierownictwo ma pracowników za nic. Czasami tam jadam ale niechętnie, bo pogarda wobec pracownika bije tam po oczach... zresztą bardzo często i wobec klienta. Jak kierowniczka (???) na ciebie spojrzy to masz ochotę wstać od obiadu i wyjść.
leserek 2013-11-15 10:52:14
Jest w porządku, atmosfera w pracy jest ok. Pieniądze zawsze na czas, pracuję tam długo i jeszcze nigdy nie miałem z tym problemu. Można brać zaliczki w ciągu miesiąca. Rzeczywiście wcześniejsze historie pisały jakieś nieogary. Pracy jest dużo. Kierowniczki czasami nieogarniają i robią zamieszanie ale do tego można się przyzwyczaić. Pozdrowienia dla ekipy :)
były pracownik 2014-02-03 01:53:50
atmosfera ogólnie super,kierowniczki w miarę ok , częste rotacje załogi ( efekt dziwnych wymagań właściciela )tylko niestety to co własciciel uważa za wypłate bardziej przypomina zasiłek.
pozdrowienia dla wszystkich pracowników
Eryk 2014-03-17 17:37:16
Serio to z tymi 12h w Samos? Ile wówczas jest przerw no i czy każda godzina za taki sam hajs? No i jaki to system zmianowy.
duo 2014-04-08 19:08:03
jak to bywa w takim biznesie to kasa jakaś specjalnie dobra pewnie nie jest. Pytanie czy na jakichś napiwkach da się nieźle dorobić?
studętka 2014-05-22 12:03:43
dlugawo, nie dlugawo. heloł. cieplo jest to pracy wiecej - proste. napiszcie, sa tam jakies plusy???
Paweł 2014-05-22 19:46:24
Praca ciężka ale jak się robi swoje nic sie nie dzieje. Kierownicy powiem krótko nieodpowiednie osoby na stanowiskach. Szef mi on krzywdy nie zrobił i kary żadnej nie dostałem. Powinno sie dawać premie tym którzy na to zasługują.
diego 2015-01-11 15:50:18
z ludźmi na wyższych stanowiskach to nigdy nie wiadomo jak jest i skąd własciwie podostawali oni te swoje posady. Wcale bym się nie zdziwił gdyby byli to znajomi znajomego , takim ludziom z polecenia łatwiej zaufać i starają się oni bardziej bo nie chcą zawieść osoby przez którą zostały właściwie polecone
pan czaki 2015-03-23 14:16:47
próbuję wyciągnąć jakiś wniosek- ale tak naprawdę narzekacie na wszystko.. zawsze będzie jakieś kierownictwo, które nie będzie wam pasować, zawsze będzie pracy za dużo i za małe pieniądze.. więc nie wiem czego oczekujecie po tym jak to uzewnętrznicie tutaj. to że ktoś znajomych wprowadza do firmy też nie nowość
mika 2016-05-15 13:50:48
ja zawsze ze znajomymi sie tam pojawiamy, jak chcemy zorganizować sobie jakies urodziny czy inne wyjscie, zawsze bezproblemowo szlo zalatwianie takich spraw u nich, mila obsluga i fajne menu.
Zostaw swoją opinię o Samos Wroclaw restauracja pizzeria - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samos Wroclaw restauracja pizzeria