Opinie o Lambii w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lambii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lambii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lambii w Poznań

tola

Tak jeden dzien ale my notorycznie dostajemy z opoznieniem i jeszcze w ratach...a jakbys dobrze sluchala to w pon.nie bedzie wyplaty i nie mamy sue nastawiac na wt rowniez.rownie dobrze moze byc w piatek a to juz tydzien.a jakbys wiedziala to jesli na umowie masz ze do 10jest wyplata a akurat przypada ten dzien w weekend to zgodnie z prawem musisz dostac w tym przypadku w pt.noale co tam tobie bez roznicy...ale tak jak napisalam ludzie maja zobowiazania wiec obudz sie nikogo to banku czy innych instytucji nie obchodzi...

złośnica
@tola

czytaj umowę ze zrozumieniem albo poproś swoja scipską koleżankę

tola

Widocznie stac cie na to by dostawac wyplate z opoznieniem bo masz kase ale nie kazdy tak ma..ludzie maja raty,kredyty i inne zobowiazania a banku nie interesuje ze firma nie ma kasy..lambii raczej odsetek mi nie zaplaci..naprawde nie znam firmy ktora tak traktuje pracownikow bo nawet w biedronce maja wyplaty na czas...

DO TOLI
@tola

a co Ty masz do biedronki?może maja wypłaty na czas, tego nie wiem ale możesz to sprawdzić i dać nam znać, aha i pamiętaj że musisz aplikować tam.....hahaha, NIE WIESZ CZY MAM KASĘ CZY NIE ALE JEDEN DZIEŃ MOGĘ POCZEKAC

xct

Poprostu Firma jest tragiczna.Dziwie sie tylko kierownictwu ze zgadza sie by tak było.Ludzie zadowoleni to lepsza praca i wszytsko.Podstawa dac wypłate za uczciwie przepracowane godziny.Firma ma aspiracje sie przenosic nowe biura itd.z czym i z kim.

z
@xct

zgadzam sie z Toba, tylko że w firmie rządzi szef i jak on powie tak jest i przypuszczam nikt i nic nie ma nic do powiedzenia tak sądze

jadzka

No przeciez to super firma i dotrzymuja slowa.w zeszlym miesiacu byla ta sama akcja z wyplata i obiecanki ze na pewno juz sie to nie powtorzy i ze tym razem na czas dostaniemy pieniadze.a tu prosze hak dobrze pojdzie to za tydzien dostaniemy wyplate..ale po co dbac o pracownikow przeciez nie dosc ze grosze daja to jeszcze kasy nie maja.niech sobie kredyt wezma czy cos ale niech wywiazuja sie ze swoich obowiazkow

ANGEL
@jadzka

NIE WIEM PO CO TAK SIĘ JOJCZYCIE, POCZEKAJMY DO PONIEDZIAŁKU-PIEKNY WEEKEND I CZAS NA WYPOCZYNEK- SUPER POGODA A WY SIĘ ZAJMUJECIE BEZSENSOWNYMI WPISAMI, ŻENADA. TROCHE TO TEŻ ŚWIADCZY O KULTURZE- JAK P. M MÓWIŁA ŻE WYPŁATY NIE BĘDZIE W PONIEDZIAŁEK TO ŻADNA Z WAS NIC NIE POWIEDZIAŁA I NAWET NIE ZAPYTAŁA SIE CO I JAK A TERAZ TO TRALALA I WIĄZANKI.TEZ PRACUJĘ I TEZ NIE PODOBA MI SIE TO ALE PRZYNAJMNIEJ DOSTALIŚMY JASNĄ INORMACJĘ. MIŁEGO GRILOWANIA!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lambii spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
ytr

Kolejna paranoja w Firmie Lambii. kierownik mówi ze nie ma pieniedzy Firma i wynagrodzenie da w przyszłym tygodniu.Kogo to interesuje ze firma nie ma pieniędzy.Jeżeli tak jest proponuje zwolnic wszytskich pracowników,wypłacic wynagrodzenie zaległe i koniec.Poco miec Cos co ponoc nie przynosi zysków.Ludzie mają kredyty raty i nikogo nie obchodzi dzisiaj ze firma nie ma pieniędzy.

obserwator
@ytr

Tak naprawdę sama się zwolni i przestań żyć w cierpieniu i żalu. Wiem co jest powodem opóznienia wypłaty- taka banda jak Wy wszyscy

xxxx

No i jak co miesiac to samo.10 w niedziele a my dostaniemy pewnie moze w poniedzialek,nawet nie wiemy ile dostaniemy bo Pani M nie raczy nawet nikogo poinformowac ile dostanie wyplaty.Panie prezesie tej firmy prosimy Pana by wkoncu były zatrudniane osoby kompetentne w tych sprawach.Pani M kierownik grupy siedzi i dobrze sie bawi,a pracownicy natym cierpią.

XYZ
@xxxx

Z Basi się smiałaś, że nie umie pisać bo matury nie zdała ale Twój wpis mówi sam za siebie- po piersze nie znasz języja polskiego- tak sie nie buduję zdań, znaki inretpunkcyjne-pewnie nie wiesz o czym piszę? a po drugie I. ZMIEŃ W PRACĘ!!!

juryji

BANDA GLUPCOW!!! ZRECIE SIE O TAKIE BZDURY W TAK NIEPOWAZNEJ FIRMIE!! ZMIENCIE ROBOTA NA NORMALNA!!!

karla

co do umów to sie nie zgodze. są jeszcze firmy telemarketingowe które dają umowe o pracę po okresie próbnym a my niektorzy po 2 lata pracujemy i (to z jakim doswiadczeniem niektorzy mają nawet po 7-8lat doswiadczenia) i nawet nie ma szans na umowe o prace.a co to w dzisiejszych czasach umowa zlecenie....nic to nam nie daje...

do karli
@karla

oooooo! 7-8 letnie doświadczenie a skutecznośc cuuudowna!- gratulacje!!!!!

złośnica

Brawo dla wszystkich geniuszy co potrafia tak pisac niezaleznie jak bedzie bedzie zle nigdy nie bedzie dobrze ... Potraficie pisac tylko na forum a nigdy zadna osoba nie powie porozmawiajmy zrobmy cos w tym kierunku Alenie bo po co lepeij nie patrzec prosto w uczy tylko wypowiedziec sie anonimowo bo to proste . odpowiedz do beti @beti jak bys nie zauwazyla na wieksza grupe sa 2 osoby ocbenie Kasia byla w ostatnim czasie i niezle sobie radzila . W takich firmach juz nigdy nie bedzie dobrze bo ludzie znaja myk i fach internet robi swoje nie ma nowosci nie kazdego stac na kupno, firmy handlowe zaczynaja klamac bo szukaja wyjscia z sytulacji kazdy mysli o sobie taka jest regula zycia . Pamietajcie ze respekt wobec szefostwa to podstawa to nie przedszkole ,mimo tego ze nie jest kolorowo ale jesli my nie bedziemy dzwonic oni nie beda sprzedawac . Co niektore osoby z poznania zapraszaja moze pani przyjsc w wnukczkiem synem sama itp Pary malzenskie! Selekcja miala byc a to co jest ? przywilej czy jak ? Wszyscy powinni tak samo zapraszac wiadomo ze latwiej zaprosic osobe indywidualna niz pare Trzeba kombinowac ! Odnosnie umów gdzie w telemarketingu sa umowy o prace ? nie ma a maja je osoby ktore na to zapracowaly i pracuja spory okres czasu . Jednym wielkim bledem co zrobili ze nie zapoznali oddzialu norwida i malwowej wroca znow wrgogie nastawienia i nielad ale coz trzeba skupic sie na tym co powinno i sie nie przejmowac zycie ejst zbyt krotkie by martwic sie o taka firme Powodzenia wam wszytkim pozdrawiam Złośnica !

obserwator

Właśnie, z takimi ludźmi jak ta święta trojca co razem śniadanko jadły już nie pracuje i bardzo mi z tym dobrze, radzę się im też przyjrzeć, zamiast pracować to smsy albo karteczki do siebie pisały a całym motorem jest p. D

yyyy

zolza to akurat z baski byla.takze nalezalo jej sie...

nikt ważny

P. K była tylko chwile sama bo wcześniej była Baska która też zlinczowaly te 3 zolzy i oczywiście p.M czyli razem 3

xyz

TAK ALE NIGDY NIC NIE ZALATWILA!!!!!

xxx

Na wysokim poziomie? Słabe wyniki mają i umowy o pracę maja p. Hej , ja zaś mam umowę zlecenie i wyniki całkiem niezłe więc będę się domagać, przepraszam koleżanki żebyśmy wszyscy mieli zlecenia!!!!!!

romka

Ciekawe bo nigdy nikt nie mowil ze niechce pani k.a wiadomo kazdy moze miec gorszy dzien ale zawsze byla za nami i mozna bylo na nia liczyc i z kazda sprawa sie zwrocic.

beti

Radziła sobie ale nas było 14 a nie 30, bądźmy sprawiedliwi, P. K tez nie chcialysmy

kiti

A to ciekawe bo niektorzy pracuja juz tu po 2-3lata i pracuja na dosc wysokim poziomie i jakos umowy dostac nie moga..no chyba ze ktos ma uklady to inna sprawa..a swoja droga to niektore stanowiska nie sa wogole potrzebne..nasza pani k.sama sobie ze wszystkim radzila i zawsze miala wszystko na czas zrobione..

Piszecie o zleceniu, a macie umowy o pracę. Nie wiem o co chodzi wogole wam kobiety, nakrecaliscie mnie negatywnie do wszystkich i dalej to robicie, na przerwie nie mówiliśmy nic ciekawego , same bzdury p. A, I i M. Doprowadzacie do złej atmosfery, już kiedyś ktoś pisał, założycie własny interes i sobie nim zarzadzajcie ale najpierw zacznijcie od siebie a potem wymagajcie od innych, krótko ze sobą pracowaliśmy a wystarczyło aby Was poznać Z

Czarna

Tak emerytek Ci dostatek:D :D :D

kiti

Dokladnie.wogole to przesada by dzien wolnego na umowie zlecenie odrabiac...a te cale gadanie ma poprostu chyba na celu to bysmy sami zrezygnowali z tej pracy a chetnych do pracy w takiej atmosferze i warunkach za wielu sie nie znajdzie no moze w przedziale 60/70+......

Zostaw merytoryczną opinię o Lambii - Poznań

Lambii