Opinie o Lambii w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lambii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lambii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lambii w Poznań

olenia

Czy można się gdzieś dowiedzieć, co oferuje firma Lambii? Mam zaproszenie na prezentację ale chciałabym wiedzieć czego ona dotyczy bo określenie "produkty zdrowotne i ekologiczne" to straszny ogólnik.

Ja Musze powiedzieć iż bylem zadowolony ze swojej pracy w Lambii:) Jak cos Było nie Tak Wystarczyło Porozmawiac Z(usunięte przez administratora).. A Złe Dni ma kazdy człowiek!!!

Firma Lambii jest wiarygodną i uczciwą firmą .Za bezczynne siedzenie nigdzie nie płacą.Szef owszem jest wymagający, ale nie można mu zarzucić nieuczciwości .Ludzie którzy krytykują firmę i szefa nie nadają się do pracy w zespole.Ja pracuję i dobrze mi tam jest.

Ja tez pracowałam w tej firmie i bardzo byłam zadowolona ,Szef naprawdę solidny i uczciwy.Płaca była w terminie i oprócz tego premia motywacyjna sumiennie wypłacana ,Jak komuś nie chce się pracować i chce się migać od pracy to zawsze znajdzie haka na szefa czy warunki pracy.Pozdrawiam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lambii spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
lambi bambi

Szczerze odradzam pracę w tej firmie! Ja ją zakończyłam w połowie kwietnia i nareszcie oddycham:) Szef jest egoistycznym (usunięte przez administratora) który ocenia ludzi po pozorach. Bez jakiejkolwiek wiedzy ocenia pracowników przez pryzmat życia osobistego! Nie widzi nic złego w określeniu pracownicy (usunięte przez administratora) O umowie zapomnij, usłyszysz, że na nią nie zasługujesz! Skandal! Zarobki (usunięte przez administratora), których nie zobaczysz! Warunki pracy w boksach tragiczne, a spróbuj się wychylić... Nie szanuje się tam ludzi ani ich pracy. Ciągła nagonka, trzeba zapieprzać na szefa siroccco:D Odradzam wszystkim, bo będziecie się czuli jak (usunięte przez administratora)a trudno się podnieść mimo wszystko.

Cukiereczek
@lambi bambi

Nawet przy lampce wina ... :) Jak się " postarasz ", to się uda :)

Adrian

Jak się nazywa właściciel tej firmy ? Czy można z nim rozmawiać osobiście ?

poszukująca pracy

Jestem zainteresowana pracą telemarketerki w fajnej firmie. Opinie jak widać na temat Lambii są podzielone ale firma znajduje się blisko mojego zamieszkania. Czy może mi ktoś dać namiar na kogoś kto prowadzi rozmowy z przyszłymi pracownikami.

potencjalny klient

Jaki jest aktualny numer telefonu do PH Lambii, bo dzwoniąc pod 61 654 05 58 słyszy się : " nie ma takiego numeru ". Czy może ktoś mi podać numer do właściciela firmy ? Proszę.

xxx
@potencjalny klient

Numer jest jak najbardziej aktualny. Mieliśmy chwilową awarię telefonu.

tola

Niedawno zakończyłam pracę w Lambii, z powodów osobistych. Żałuję, bo pracowało się naprawdę świetnie. Ekipa dzwoniących nawet zgrana, koordynatorki normalne, a szefostwo w porządku. Wypłaty i premie wypłacane jak należy, bez opóźnień. Mają również dodatkowy system motywacyjny, ja się niestety nie załapałam- były lepsze ode mnie, a szkoda, bo warto. Jeśli ktoś szuka pracy w telemarketingu, naprawdę polecam. Lepiej nie można trafić. Jak pozałatwiam swoje sprawy, postaram się tam wrócić.

Nie zgodzę się z pierwszą wypowiedzią. W Lambii pracuje się naprawdę świetnie. Warunki całkiem przyzwoite, a premie wypłacane są jak należy. Rygor może i jest, ale to normalne w tej branży. Jeśli szukasz pracy, w której chcesz się obijać, to nie jest to dobre miejsce, ale jeśli rzeczywiście zależy Ci na pracy, to polecam jak najbardziej. Kierowniczka może i ostra, ale wie czego chce i tego wymaga od telemarketerek. A co do szefa, skąd możesz wiedzieć czy się nadaje, czy nie? Młody wiek w niczym nie przeszkadza. Ciekawe jak Ty prowadziłabyś taką firmę? Miał facet pomysł i wprowadza go w życie, Ty chyba na to nie wpadłaś, skoro pracowałaś jako telemarketerka. Jeszcze raz naprawdę polecam. W tej firmie pracuje się naprawdę dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambii - Poznań

Lambii