Opinie o Lambii w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lambii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lambii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lambii w Poznań

Aga odeszła ?? No to teraz podejrzewam , że się dzieję ;/ nie polecam nikomu tam pracy. Pani kierownik i jej dzwiwne zasady doprowadzą tą firmę do upadku.

nowicjusz
@Monika

Hej, Monika co masz na myśli? Pracuję od niedawna i to mnie zaniepokoiło. :(

Zawiedziona

Duże zmiany w Lambii.Odeszła Aga.Jest jedna grupa.Praca dla odpornych na duży stres i dla tych co trzymają język za zębami.Powiedziałam na zebraniu,że ludzie nie dostają obiecanych prezentów i dzisiaj odsłuchiwali moje rozmowy.Stwierdziła(kierowniczka)że niepotrzebnie wdałam się w bezsensowne rozmowy,przez co naraziłam firmę na straty,w związku z tym zostałam zwolniona w trybie natychmiastowym.Brawo p. Magdo!Postawa godna kierownika.

Rybcia

Pracuje się dobrze , niedawno zakończyłam tam pracę. Ludzie super zwłaszcza koordynatorka Agnieszka , Kaśka też ok obie super pomagają i było wesoło.. kierownictwo jest sympatyczne tylko podstawa za mała :):)

as

Nie biją, nikt nie trzyma na siłę. są dwie zmiany po 8 lub 6h. Wypłacalni, umowy są. Szkolenia i inne rzeczy tez sa zorganizowane takze ogolem jest fajnie. Atmosfera tez znacznie ulegla zmianie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lambii spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

nowicjusz

Jest ok...żeby się przekonać musisz po prostu przyjść...nie biją i nie trzymają na siłę :)

truskawka

Magda wez sobie podaruj... dobrze wiemy ze lubilm ta prace,a zwolnilas mnie za to ze bylam,jestem i bede lepsza od Ciebie.... i to ja serdecznie pozdrawiam :)

truskawka

Bardzo prosze o kontakt ,Dobrego duszka' Ja chyba nie musze sie podpisywac :-) mysle,ze minelo juz tyle czsu od mojego zwolnienia,ze bedziemy mogly spokojnie porozmawiac. Pozdrawiam

zirytowany

Nie pracowałem w tej firmie i nigdy bym nie zamierzał. Bardzo irytująca firma dzwonią po kilka razy dziennie od 8 do 20 i tak naprawdę nie da się ich zniechęcić do dzwonienia. Jak będę chciał kupić pościel to kupię a oni chcą cię uszczęśliwić na siłę. Trzeba chyba zwyzywać kogoś to się odczepią. Tak więc idzie tam do pracy to może na mnie traficie. Nie do usłyszenia

Telle

Witam szczerze powiem że Kierowniczka wydaje się być dobrą osobą na odpowiednim miejscu ! Atmosfera przyjemna ludzie ogólnie mili warunki w pracy moim zdaniem dobre ubikacja kuchnia itd . Ale osobiście zrezygnowałem ponieważ dla mnie praca była zbyt ciężka psychicznie za takie pieniądze poza tym kiepski dojazd do miejsca pracy pozdrawiam

Xenia

(usunięte przez administratora) jest bardzo rygorystyczna, nic nie wolno,, za wszystko upomina! nie można się wychylać, wstawać, telefon zabroniony a jak Cię złapie to dostajesz kare, przerwy co do minuty odliczone a odezwać aię do kogoś to aż strach! nie masz wyników to jest rozmowa i nigdy nie wiesz co Cię czeka, praca dla ludzi o mocnych nerwach....

Law

Koleżanko "Ona", Ty się tak nie rozpędzaj. Po pierwsze spójrz sobie na daty wpisów początkowych opinii (trochę czasu minęło, więc może i ktoś w końcu daje tam umowę o pracę). I jak nie wiesz, to nie udzielaj się w kwestii powodów przez które ktoś już nie pracuje w Lambii. Bo akurat większość to sama poodchodziła. Boże....dzieciarnia.

Truskawka

Hurraa! W koncu chociaz zakonczyl sie wyscig koordynatorek po trupach do celu![usunięte przez moderatora]

Babol

A więc stało się... Największa (usunięte przez administratora) z Lambii została właśnie kierownikiem tego (usunięte przez administratora) hehe Dlaczego (usunięte przez administratora)? Bo właśnie ostatnio doświadczyłam go w tym jakże kiedyś przeze mnie cenionym miejscu... Za co wyleciałam? Bo zawsze mówiłam prawdę!!! I przynajmniej moje starania dla tej firmy były szczere! (usunięte przez administratora) nie ciesz się tak bardzo bo poślizg twój będzie szybki... A szefowi chciałam tylko powiedzieć ,że nigdy nie zrobiłam nic co mogłoby zaszkodzić tej firmie... I zawsze kiedy na Pana jechali ja Pana broniłam... Pozdrawiam serdecznie Panią [usunięte przez moderatora] bo zapewne pierwsza to przeczyta!!!!

ciekawska

ja - 2013-04-18 02:46:24jaką premie tylko lizusy ja dostaja, (usunięte prze administratora) sobie kogos upatrzy to go (usunięte prze administratora) i tylko donosi na niego do szefa az sie go pozbedzie. az sie jej tez ktos pozbedzie . praca do ... a placa pozal sie"Ja" powiedz mi ile to jest płaca pożal się ? ... pytam, bo w poniedziałek mam się tam zgłosić do pracy...

dobra znajoma

andzia - 2013-01-08 14:00:18 Witam a co powiecie na temat pracy w Lambi jako przedstawiciel handlowy ponieważ taką propozycje dostałam.nie idz tam bedziesz tego zalowac (usunięte przez administratora)

niezadowolona

Ona - 2012-11-13 09:19:14 Najlepiej rąbać komuś .... bzdury tu piszecie. Mamy swoich przełożonych , z którymi rozmawiamy, a nie z szefem. jak ktoś nie potrafi pracować a się opieprza to tak później jest. Ja pracuję i nie narzekam, nie jest to co prawda praca marzenie, ale warunki są ok. Bzdurą jest to że nie są zawierane umowy, bo każda z nas ma, jak się będzie chciało komuś rąbać d..e to byle powód się znajdzie, a niech każda zastanowi się nad tym jak pracowała i dlaczego została zwolniona.. może to przez brak wyników???Lambii powinno byc zamkniete ludzie sa tam oszukiwani na kazdym kroku...kto zaprzecza jest kompletnym lizusem atmosfera ha,ten kto napisał o miłej atmosferze niewie nawet co to oznacza (usunięte przez administratora)...odradzam kazdej osobie która chce tam isc chcecie byc zdrowi psychicznie to tam nie idzcie...informacja dla lizusów........... wiecznymi ideałami dla szefa nie bedziecie kiedyś sie wasza kariera skończy...pozdr dziewczyny...szacun dla lasek które nie kryja krytyki

genia

Jest spoko. Pracuję jako przedstawiciel od roku. Fajni ludzie. Można zarobić kasę. Polecam

andzia

Ona

anomim38

Jeżeli chodzi o prace w lambii to muszę powiedzieć, że wypłata i wszelkie premie są wypłacane terminowo, co do ich wysokości to inna kwestia są to małe pieniądze. Jeśli chodzi o szefa to zgadzam się, że wiecznie niezadowolony i sam nie wie czego chce. (usunięte przez administratora)Jeśli chodzi o osoby tam pracujące to zależy jest dużo fajnych osób ale jest również spora część osób z którymi nie warto nawet rozmawiać. Pozostawiam do własnego rozważenia ale tak szczerze to odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Lambii - Poznań

Lambii