HOTEL ANDERSIA

Poznań

Opinie o HOTEL ANDERSIA

Nick

Świetni ludzie, atmosfera, zarobki o wiele lepsze niż jeszcze pół roku temu! Warto!

Rozbawiony

Poglądy polityczne pracowników to ich prywatna sprawa, która nie ma związku z ich pracą, szanowna "Zofio" :)

Zofia

A może ktoś się zainteresuje tym, co na Facebooku wypisuje Wasz pracownik Mikołaj Żeberski? Splendoru Hotelowi nie przynosi.

mm.

ja bylem na rozmowie w sprawie pracy:na ogloszeniu bylo.kierownik restauracji, na rozmowie okazalo sie ze: prawa reka kierownika. zaproponowali 2,5 tys zl. powiedzieli ze sie odezwa na druga rozmowe z dyrektorem ktorej sie nigdy nie doczekalem.

Poznan91
@mm. 01.09.2016 12:58

Na reke , czy brutto oferowali?

rozczarowana
@Poznan91 04.11.2016 17:09
Na reke , czy brutto oferowali?

Atmosfera w pracy konfidencka.Nie można mieć zaufania do nikogo! Możliwość rozwoju o jakim wspominają jest prawie żadna.O zarobkach nie wspominając.Prawie minimalne podstawy , przy dobrych wiatrach 1500 netto +prowizja w niektórych działach, które są żenujące.Im bardziej się starasz i wyrobisz target tym wyżej podnoszą poprzeczkę.Jedyne co jest tam gwarantowane to stres, brak czasu na życie prywatne i wypalenie po pół roku !

pr3emo

Byłem dziś na rozmowie w Andersii, zarobki żenujące 1200 netto za pełen etat w dziale rezerwacji...

anonim 321

Możliwości rozwoju przeciętne zarobki jak na tej klasy Hotel słabe ogólnie bez fajerwerków

Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..dobre. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...wspaniali . Od jakiej stawki można negocjować pensję?bardzo niska stawka Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... atmsfera Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ..niska płaca. .

Zostaw opinię o HOTEL ANDERSIA - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HOTEL ANDERSIA