Opinie o Stokrotka w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stokrotka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Stokrotka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Wrocław

Krystyna

Z tego co widzę na forum jeszcze parę lat temu podobno często oszukiwali tutaj na cenach pieczywa. Nabijali umyślnie na kasę nie to co trzeba. Dalej robią takie mączne przekręty? Czy zbyt dużo klientów wyczaiło temat i przestali się bawić w takie oszustwa?

@Krystyna

Kobieto serio myślisz, że ktoś specjalnie nabija złe bułki i co potem? Bierze te grosze do kieszeni pod kamerami z każdej strony? kasjerowi by wyszło i tak manko jakby coś wyjął z kasy więc jemu to koło (usunięte przez administratora) wisi jaką cenę nabije kasa (bo sam sobie jej nie ustala wbrew temu co myślą klienci). Kierownictwu też koło (usunięte przez administratora) wisi, bo nawet nie mieli by jak mieć zysku z tych groszy a tylko (usunięte przez administratora) na stanach, jak są źle kasowane bułki, z czego muszą się tłumaczyć. Jak coś jest źle naliczone to jedyna opcja jaka istnieje, to tylko i wyłącznie pomyłka kasjera, który musi zapamiętać 1000 kodów na prawie identyczne bułki a rotacja pracowników jest duża, jak wszędzie w handlu. Wystarczy powiedzieć przy kasie jaka to bulka i po problemie, ale nie.. lepiej użalać się na forum, że ktoś chce nas (usunięte przez administratora)na nasze wielkie 5 groszy. A ceny potrafią się zmieniać w ciągu dnia i w natłoku obowiązków nie zdążysz zmienić. Tak wygląda praca w handlu w Polsce i tyle. Nie trzeba wszędzie węszyć spisku, w sklepie pracują zwykli ludzie i serio mają wysrane na twoje 5 groszy bo tak czy siak pensję dostaną taką samą

Krystyna Nowy wpis
@Kkk

No to tym bardziej bezczelne z ich strony skoro tu według Ciebie mają wysrane na klientów. :/ A co do tych kas to nie łatwiej zainwestować w te najnowsze, gdzie nie trzeba tych pseudo kodów znać? Po co pracownikom robić wodę z mózgu na siłę?

@Krystyna

Z tym się zgodzę

Czarna

Witam podczas robienia zakupów na dziale mięsnym(Wrocław ul.Dzielna) była końcówka polędwicy łososiowej.Pani "intendentka" tak miała na plakietce (Ukrainka prawdopodobnie)otworzyła nowe opakowanie. Gdy poprosiłam o kawałek z tego opakowanego powiedziała mi NIE SPRZEDAM. Kompletnie nie rozumiem jej podejścia. Taka sytuacja nadaje się do napisania do Rzecznika Praw Konsumenta.Zastanowie się nad takim krokiem. Nie polecam tego sklepu WCALE-obsługa tam jest za karę. Myslac że nie rozumiem ich języka perfidnie obgadują klientów-bezczelność.

@Czarna

W łeb sie puknij tyle jedzenia się wywala a ty jeszcze chcesz więcej marnowac, bo ci sie kawalek martwej świni nie podoba, bo musi być piękny jak obraz. Końcówka to też żywność i też trzeba sprzedać. Się nie podoba to bierz inną wedline a nie skargi od razu, w (usunięte przez administratora) się chyba przewraca od dobrobytu co niektórym bo "mają prawo klient nasz pan". Te czasy juz minęly, kiedyś sie zwróci przeciwko wam te marnowanie żywności pazerniaki. Banany to samo najlepiej poobrywać pozostawiać pojedyncze i wymacać tak że tylko w kosz się nadaje. Gorzej niż świnie

Skun

Nie polecam nikomu pracy w stokrotkach pieniądze żadne 2100 brutto dla magazyniera to jest śmiech na sali. Cała ekipa, która tam pracuje (ul. Sielska) robi tam chyba za karę. Atmosfera w pracy poniżej jakiegokolwiek poziomu. Na magazynie syf i smród jak w chlewie. Nie wiem jak trzeba być zdesperowanym żeby tam pracować. No chyba, że nie nadają się do niczego innego co jest bardzo prawdopodobne.

Tt
@Skun

Zgadzam się brak szacunku do innych

Aleksandra
@Tt

pracowałeś tam jako magazynier? jakie teraz są stawki? bo w 2017 roku było 2100 brutto, tak jak napisał kolega wyżej.

????‍♀️
@Skun

Tobie dali taka stawkę na lepsza nie zasługiwałes proste ???? ja pracując tam przez ponad dwa lata dostawałam 3000-4500 zależy pracując tylko od 5 dni w tygodniu według tego jak chciałam ????????????i to w roku 2017-2019

Krystyna
@????‍♀️

Jezu co aż tak dużo w tych latach? Ty to netto czy brutto napisałaś? Widzisz on musiał widocznie dużo wcześniej przed Tobą chyba u nich być

Można pracować w firmie sezonowo ?

Magazynier

Dno i trzy metry mułu.

Nie było takich pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Czy w stokrotce są inne godziny pracy ?

to porażka, jedno wielkie (usunięte przez administratora)

zainteresowany

czy przyjmują do pracy na magazyn proszę o jakieś opinie na temat tej pracy bo jestem zainteresowany

@zainteresowany

Jak wejdziesz na stronę główną Stokrotki, to znajdziesz tam oferty pracy. Na magazyn teraz nikogo nie poszukują. O ile interesuje Cię Wrocław, bo tego dotyczy ten wątek.

mino

dalej w sklepie stokrotka oszukują na pieczywie przy kasie , informuje że bułka jest z firmy kołacz a kasjerska kasuje firmę familijną o 0,20 groszy droższą i tak jest od mają okropnie trzeba kasjerka patrzeć na ręce.

mino

UWAGA !!! w stokrotce na żernickiej trzeba uważać przy kupnie pieczywa i bułek kasjerzy często kasują inną cenne pieczywa oczywiście tą wyższą,

mała

Witam Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi ile teraz zarabia się w Stokrotce ? sprzedawca ,zastępca ,kierownik sklepu ? ;)

Alicja
@mała

za mało

AAA

NIE POLECAM PRACY W SUPERMARKET NA UL SIELSKIEJ BO WYLĄDUJECIE W PSYCHIATRYKU. BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA

Mała30

Dzisiaj poszłam kupić sobie piwko w promocji kasztelan 7.99 za 4-pak ale akurat wszystkie kasztelany były pojedynczo na sklepie i sztuka już kosztowała 2.89 taka promocja we Wrocławiu na ul.dzielnej w stokrotce

Kaczor
@Mała30

czteropaki zobaczyły twoją krzywą mordę i (usunięte przez administratora) na zaplecze

@Fusia rzeczywiście dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie jest wymienione jako jedno z zadań na stanowisku Magazyniera. Jednak nie jest to miejsce do oceniania innych użytkowników wątku. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Jeśli Twoja jest odmienna, to tym cenniejsze dla osób odwiedzających ten wątek, byś ją tu przedstawiła.

Benek

Piękna dziewczyna wykladala ostatnio towar na Sielskiej. Zjawiskowa uroda. Blondyneczka z cudownym uśmiechem. Pozdrawiam.

Fusia

Skun. Tak narzekasz na prace magazyniera w Stokrotce. Na ciągły bałagan dookoła. Ale czy to do obowiązków magazyniera nie należy dbanie o stanowisko pracy. Praca na magazynie nie kończy się na wyciągnięciu palety . Jesli jestes osoba dobrze zorganizowaną to każdy przełożony to zauważy. A patrząc na twoje wpisy wnioskuje iż daleko Ci do takiej.

fiki34

Obsluga beznadziejna jesli chodzi o kase kolejki kilometrowe zero organizacji i szacunku dla klientów stanie przez 5 minut poczym sie dowiaduje ze kasa nieczynna juz zenada

@Skun znalazłam ogłoszenie o pracę do pracy w magazynie. Pracodawca oferuje w nim między innymi pakiet socjalny: bony zakupowe na święta, dofinansowanie do kart sportowych, wyprawek szkolnych, ubezpieczenie na życie. Nie wiem jak więc rozumieć Twoją opinię. Czy ten pakiet nie jest dla Ciebie dostępny? Dotyczy tylko nowo zatrudnionych osób? Ktoś z innych pracowników może się do tego odnieść?

@Karolina

Bony zakupowe dostaje się z zasady przed świętami. Raz góra dwa razy do roku. Wyprawka szkolna jest Ci potrzebna tylko wtedy kiedy masz dzieci w wieku szkolnym. Na korzystanie z karty multisport musisz mieć czas albo siły. Gwarantuję Ci, że po pracy na magazynie połączonej z wykładaniem towaru nie będziesz miała ochoty na rekreację. Problem polega na tym, że oni tam płacą 1600 złotych netto z premierą może wyciągniesz 1750 za takie pieniądze nie przeżyjesz miesiąca we Wrocławiu. No chyba, że za mieszkanie płacą Ci rodzice i nie musisz jeść. Na pierwszym lepszym magazynie we Wrocławiu i okolicach (a jest ich w opór ) zarobisz spokojnie 600 złotych więcej. A do tego nie będziesz się zabijać o wszędzie walające się śmieci. Nikomu nie polecam pracy na magazynie w stokrotce. Nie za te pieniądze i nie z tą hołotą, która tam pracuje.

@Klient8888jeśli masz jakieś zastrzeżenia, to zawsze możesz przesłać takie informacje bezpośrednio do firmy. Na stronie internetowej firmy znajdziesz specjalny formularz kontaktowy dla klientów. @Skun Mógłbyś powiedzieć coś więcej o obecnych warunkach zatrudnienia? Czy pracownicy mogą liczyć również na dodatkowe benefity? Wspominasz, że obecnie praca odbywa się w ciężkich warunkach. Czy są jakieś szanse na ich poprawę?

@Karolina

Na co liczyć? Jedyne benefity to zepsute banany, które z resztą śmieci walają się po magazynie. Raczej szans na poprawę warunków pracy nie ma za dużych. Ale najgorsze jest to co oni proponują jako "wypłatę" 1500 złotych na rękę. Spróbuj się za to utrzymać w takim mieście jak Wrocław.

Klient8888

Mam prośbę do pana kierownika w stokrotce na ul. Sielskiej we Wrocławiu. Proszę o wyrzucenie pań z mięsnego (blondyna moda i blondyna stara która żuje gumę ciągle)Te panie ( jeśli to tak można nazwać) zachowują się jakby pracowały tam za kare. Ja i moja zona przestaniemy tam chodzić jeśli nadal będzie tam taka obsługa, a klientów na pewno tam nie przybędzie. Z poważaniem były-stały klient

ala

praca jest w porządku, a pracowałam w dwóch różnych punktach i to nie w jednym mieście, praca w takiej sieciówce daje możliwości awansu, jak również to, że pensja wiadomo, że zawsze jest na czas ;) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka