Fortum power And Heat Polska

Wrocław

Opinie o Fortum power And Heat Polska

cicha
użytkownik zarejestrowany

Ja to bym się załapała na it specialist, bo można liczyć na stabilna umowę, szkoda, że nie okreslili jakie są zarobki.

Dona

Najgorsza firma energetyczna w Polsce, (usunięte przez administratora) Ludzie ambitni i mający wiedzę przewyższającą wiedzę menadżerów są sukcesywnie niszczeni. Firma stosuje ukryte zwolnienia grupowe pod płaszczykiem zwolnień za porozumieniem stron. Totalny brak porozumienia pomiędzy dywizjami - co skutkuje stratami finansowymi. Menadżerowie zarozumiali i utrzymujący stołki dzięki układom wewnętrznym. Technicznie bardzo słabiutko .

Zostaw opinię o Fortum power And Heat Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fortum power And Heat Polska