INTEC Sp.zoo

Kraków

Opinie o INTEC Sp.zoo

pracownik 2010-12-28 20:18
Firma kantuje,oszukuje i okrada pracowników na godzinach nadliczbowych.Nie polecam tej firmy innym,przyszłym pracownikom,którzy by byli mamieni przez pania prezes słodkim głosem i obietnicą "długoterminowego zatrudnienia". Radzę omijać tą firmę szerokim łukiem.
były pracownik 2012-09-01 14:33
w 1000% zgadzam się z tą wypowiedzią!!!
jako tako 2015-10-07 22:00
Jak wyglądają zarobki w INTEC MEDICAL, jaka podstawa, jakie narzędzia pracy? Jak ustalany jest target i prowizje od sprzedaży?
farmaceutka 2016-08-22 16:23
Krótko- sprzęt dobrej jakości, kilka urządzeń innowacyjnych... ale sama firma- dziad!!! Działają jak telemango- nękający telemarketing, który trzeba blokować. Przedstawiciele jeżdżą do nas nie mając żadnego wsparcia marketingowego, nawet ulotek mają ograniczone ilości. Poza tym jak firma funkcjonuje skoro są braki w towarze- chce zamawiać, a tu nie ma tego czy owego :/ przedstawiciel rozkłada ręcę- bo i co on biedny może, skoro firma go ogranicza?
Piotr 2017-03-11 20:19
W 100% zgadzam się z poprzednikiem. Ciągły brak asortymentu. W dodatku handlowcy próbują sprzedawać nam sprzęt po cenach gdzie ten sam sprzęt bierzemy z hurtowni i mamy go na półce, dziwna polityka firmy. Jedyny plus to dostawy na czas i serwis, sprawy techniczne z reguły załatwiam telefonicznie z Panem zajmującym się serwisem.
Zostaw swoją opinię o INTEC Sp.zoo - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTEC Sp.zoo