logo Saturn

Saturn

Opinie o Saturn

anonim 2009-06-23 21:38:24
PRACOWAŁEM OK.ROKU W TEJ FIRMIE-BYŁEM JEDNĄ Z OSÓB KTÓRYM CHCIAŁO SIĘ UCZCIWIE PRACOWAĆ-DLA SWOJEGO DOBRA I FIRMY.NIESTETY KIEROWNICTWO-A JEST TAM DWÓCH DYREKTORÓW MA PRACOWNIKÓW W GŁĘBOKIM POWAŻANIU.JUŻ PO KILKU TYGODNIACH ZACZELI ODCHODZIĆ BARDZO WARTOŚCIOWI LUDZIE(POMIMO KRYZYSU).JEDYNE CO JEST TAM DOBRE TO PRZESTRZEGANIE SPRAW SOCJALNO-URLOPOWYCH-NA TYM NIE KANTUJĄ.PŁACĄ OK.1200-1500 NETTO.TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD PLANETY SATURN
KOX 2009-11-09 04:02:21
SYF KIŁA I MOGIŁA
Bernadetta V 2014-03-01 14:54:14
Ja pracowałam czas jakiś , kierownictwo niby o.k. ( ale podobno nie wszędzie , nie na kazdym dziale znaczy ) , dyrekcja trochę mniej - ale przynajmniej nie wtykali nosa na dział.Niestety praca "stojąca" - z wyj. kas i serwisu. Trzeba mieć zdrowie i młodość.No i raczej rodziny z pracy w S nie utrzymasz :-(.
TGDS 2014-08-01 13:25:15
Zgadza się , praca czasowa dla młodzieży na garnuszku mamy.Ojciec rodziny tyle potrzebuje zarobić w tydzień.
Nędza.
DR 2014-12-09 12:09:42
Płacowo syf , socjalnie o.k. Przynajmniej kiedyś tak było. Na początku obiecywali złote góry , potem jak to zwykle bywa zaczęło się wszystko sypać , odchodzili najlepsi ludzie.
Metallica 2015-01-05 00:19:41
Generalnie wiadomo - jesli chcesz zarobić na utrzymanie żony i dzieciaka to pracując w S musisz kombinować poza etatem. Polska brutalna rzeczywistosć. A najlepiej potraktować jako przystanek przejsciowy - poki Mama żyje i może pożyczyć do pierwszego ( 25 - go ).I szukać normalnie płatnej pracy gdzie możesz coś zarobić mając c=hęci i inteligencję.
Były 2015-11-15 18:06:11
Najgorsze jest w tym wszystkim to , że pieniądze były na wszystko ( wyjazd szkoleniowy , drogi hotel , imprezy ), wódka się lała za pieniądze firmy - nie każdemu to potrzebne. Natomiast godziwe zarobki każdemu są potrzebne - a tego nie było. Pensja 25 - go , rachunki , rachunki.....i dziesiątego człowiek goły jak dziecię nowo narodzone. No chyba , że wynajmowaliście klitkę w osiem osób - ja nie.
Westland 2016-04-16 12:18:41
Co to za firma w ktorej przez market przewija sie dziesiatki ludzi rocznie. Warszawa Saturn Targowek
sat 2016-05-05 22:48:44
Szczerze odradzam. Praca w Saturnie coraz bardziej zaczyna przypomina [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Coraz więcej obowiązków i wymagań, coraz mniej praw, pracownicy traktowani są jak roboty, do pracownika zero szacunku. Przepracowałem kilka lat w Arkadii i wiele się nasłuchałem i naoglądałem. Nie dajcie sobie zamydlić oczu pakietem socjalnym czy umową o pracę. To jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie praca. Cieszę się, że uciekłem.
Marek 2016-06-09 12:03:47
Znaczy się g. wiesz z tej infolinii :)
Pozdrawiam pierwszego komentującego, pewnie się znamy.
Saturn, dobry jest tylko na chwilę, żeby się zaczepić i rozejrzeć za inną pracą. Płaca tragiczna. Jedyny plus to umowa o pracę, współpracownicy i dobry socjal + szkolenia zewnętrzne. Nie polecam pracy na działach z drobnicą. Telewizory, AGD, dział z muzyką i grami można przełknąć :)
Żeby wyżyć, trzeba dodatkowo pracować przed lub po pracy.
aha 2016-06-19 09:45:31
Ciekawe jakich średnich zarobków może się spodziewać doradca fachowy. Pewnie i tak jest to minimum średnia krajowa, ale czy dorzucają jakieś premie do tego?
Zostaw swoją opinię o Saturn - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saturn