Opinie o Auto Serwis Gosia w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Auto Serwis Gosia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Serwis Gosia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Serwis Gosia w Wrocław

Konstanty Nowy wpis

A firma normalnie działa? Od kilku lat taka cisza na wątku pracowniczym to źle

Gość Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca! Niekompetentna, nie profesjonalna obsługa. Trzymali 9 dni samochód i nic nie zrobili tłumacząc się, że mechanik jest na anybiotyku????Wczasie próby uzyskania w ciągu tych 9 dni jakiś informacji, mechanik spławial mnie mówiąc, że cos robi, a nie robił nic. Nie odbierał także często tel. Ich jedynym zaleceniem byla sugestia sprzedania auta????Nie polecam

Henry Nowy wpis

@Tomasz Ale to jest forum pracownicze więc uwagi klientów powinny być skierowane do firmy!

Tomasz Nowy wpis

Dzień dobry. Miałem przyjemność naprawy samochodu w serwisie Auto Gosia. Samochód skoda Octavia 2009 rok 1.9 TDi Samochód co jakiś czas nie gasł podczas jazdy. Diagnosta z Auto Gosia stwierdził uszkodzoną pompę paliwową w baku-wymienił ją. Koszt naprawy 1600zł, 1000zł pompa i filtr+diagnostyka 600zł. Cena za pompę bardzo wysoka. Auto jeździło i było wszystko ok. Przygody zaczęły się jak sprzedałem samochód. Nowy właściciel zrobił cały serwis(wymianę płynów i filtrów). Okazało się że nie ma filtra paliwa więc mechanik założył filtr i z autem zaczęło się dziać to samo co przed naprawą w Auto Gosia. Okazało się że puszka na filtr paliwa była uszkodzona, zawory zwór zwrotny w puszcze usunięty i odwrotnie założone przewody paliwowe (pomylone ssanie z powrotem). Mechanik naprawił ta usterkę z wymiana pompy za 500zł. Mam fakturę na tą naprawę ale przeczytałem dokładnie że jest to faktura tylko za pompę. Nie wiem czy zgłaszać to do rzecznika praw konsumenta.

Aplikowałeś do firmy Auto Serwis Gosia? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Betty

Witam Jestem zadowolona z serwisu Punktualnosc,mila i fachowa obsluga ,przystepne ceny Polecam serdecznie

marian

Witam, Złodziejstwo i oszustwo, spalono mi sterownik, oszukano. Omijaj tych oszustów z daleka. Wrocław duże miasto, ale mam nadzieje, że ktoś nauczony moim błędem zastanowi się dwa razy czy zaufać partaczą i złodziejom. Życzę bankructwa

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Serwis Gosia - Wrocław

Auto Serwis Gosia