Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Perski

Myślałem nad pracą w "LISNER" jako operator. Ale patrząc na opinie to może spróbuję w Exide bądź Malta decor

Hans Kloss

Lisner to taka firma, która mogłaby być dobrą firmą.....mają dobre produkty, ale musieli by zmienić parę rzeczy. Powinni nie dodawać tej chemii do wyrobów, zacząć traktować pracowników z szacunkiem, przestać (usunięte przez administratora)osoby nie zaszczepione. Przede wszystkim to pracownicy sami siebie wzajemnie powinni zacząć szanować....

@Hans Kloss

Zgadzam się w 100 proc

@Hans Kloss

Dobrze wiedzieć ze segregują ludzi bo się zastanawiałam nad praca dla lisnera...

Romuald

Podstawowe Wolności i Prawa Podmiotowe Obywatela zapewnia Konstytucja Rzeczpospolitej Polski...a nie subskrybcje pod Pfizerem i łamanie tych Praw Obywatela Polskiego jest złamaniem najwyższego Prawa Konstytucyjnego więc żadna firma nie ma prawa żądać od Obywatela Polski żeby przyjął jakiś preparat do swojego organizmu pod jakimś pretekstem niby ochrony zdrowia. Ludzie sami decydują o sobie i o tym jakie preparaty przyjmują. Jeżeli ktoś zostanie pokrzywdzony z powodu niewłaściwego traktowania przez pracodawcę to zachęcam o skontaktowanie się z adwokatem i ubieganie się o swoje Podstawowe Prawa Obywatelskie, a w przypadku narażenia pracownika na straty finansowe z powodu przykładowo utraty pracy możecie ubiegać się o zadośćuczynienie i odszkodowanie. Żadna firma nie ma prawa ograniczać podstawowych swobód Obywatela Polskiego. Pozdrawiam

Już sam fakt, że oni cenzurują komentarze jeżeli ludzie się wypowiadają o tym Cyrku - 19 to już samo to świadczy w jakiej rzeczywistości my żyjemy. Robią z ludźmi co chcą, protesty trwają już w wielu krajach na zachodzie ale w TV o tym nie usłyszycie. Jak tak ma wyglądać ta ich demokracja to ja dziękuję...

Smutna
@Romuald

Bo to prawda

Marlon Banderas
@Smutna

Kowidowe dzbany sprzed telewizora i tak będą próbować zabrać ludziom wolność więc trzeba być gotowym.

Robol

Po całym dniu pracy śmierdzi się rybą masakra i jeszcze tyrasz ciężko fizycznie jak zwykły robol

jarek byly pracownik lisnera

witam. mam pytanie jakie obecnie sa place jesli chodzi o stanowisko obslogi wozka widlowego ?czy praca jest od poniedzialku do piatku oraz jak rozliczane sa nadgodziny w tygodniu (platne wiecej o 50 czy o 100 proc) ? pozdrawiam i prosze o odpowiedz .

worker
@jarek byly pracownik lisnera

Placa na wózku pewnie uzależniona od działu, praca jest zawsze od poniedziałku do piątku, do weekendów jeżeli są pracujące nikt nie może Cię zmusić, ale bywają sytuacje w których elasteczność jest doceniana. nadgodziny w tygodniu płatne 50%

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Poznań
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Wiejski chlopaczek

Czy jest możliwość pracy tylko na nocki lub na popołudnie i nocki? Bo Ci to znaczy gotowosc do pracy w trybie 3 lub 2zmianowym? 2 zmianowa to bez ranków czy bez nocek?

***
@Wiejski chlopaczek

Witam . Praca tylko na nocki to sekcja myjąca. Gotowość do pracy w trybie 3 lub 2 zmianowym to; Rano ,popołudnie lub co 6 tygodni nocka . Praca 2zmianowa to rano i popołudnie.

Dobry wujek

Firma Lisner kopiując flagowy program naszego rządu pt. 500+, pozyskała dane wrażliwe swoich pracowników. Obecnie próbuje te dane wykorzystać do wprowadzenia segregacji sanitarnej w strukturach załogi. Wojewódzkie Sądy Administracyjne w całym kraju wydały już kilkanaście wyroków przychylnych pracownikom mówiąc że obecny stan prawny nie daje pracodawcy prawa do pozyskania informacji na temat poddania się przez pracownika szczepieniu przeciw (usunięte przez administratora) Quo vadis Lisner…. Ps. Pozdro dla kumatych.

Gutas
@Dobry wujek

Potwierdzam, w firmie zaczyna się segregacja i krzywo patrzenie na niezaszczepionych (chociaż ja jestem zaszczepiona). Pojawiają się pogłoski, że już w firmie pewne osoby muszą się badać co 2 dni testami. Niedopuszczalne jest to i nadaje się do sądu

SDFG
@Gutas

Niezaszczepionych powinno się zwolnić, stanowią zagrożenie dla całej reszty zaszczepionych, odpowiedzialnych pracowników, ewentualnie niech pracują w baraku poza budynkiem produkcyjnym.

Dobra Ciocia
@SDFG

Jak to możliwe że nie zaszczepiony jest dla Ciebie zagrożeniem ? Przecież jesteś zaszczepiony odporny na wirusa czyż nie. Jeśli nadal uważasz że nie to w jakim celu się szczepiłeś dla PLN…, bo w TV mówili że tak trzeba.. Ewidentnie widać wpływ mass mediów na logiczne myślenie niektórych osób.

Dobry wujek

Widzę dyskusja się toczy, prawda się sama obroni więc nie ma co komentować bezsensownych dyskusji. Uważajcie co będzie się działo na początku grudnia w sejmie RP będzie próba przepchnięcia ustawy zezwalającej pracodawcą na dostęp do danych w sprawie „czepionek”. Na dzień dzisiejszy możemy się bronić poprzez prawa nabyte czyli godność człowieka art. 32 konstytucji „ Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. Bądźmy czujni w ilości siła. Ps. Pozdro dla kumatych.

***
@SDFG

A TY MYSLISZ ,ŻE JAK JESTES ZASZCZEPIONY TO NIGDY NIE ZACHORUJESZ ?

Mirella

Weź się chłopie do roboty, a nie wypisuj takich głupot, nie chcesz się szczepić twoja sprawa, widocznie nie do końca masz rozwinięty ... ale od nas zaszczepionych wara, najlepiej zrobisz jak się sam zwolnisz. Wypad.

Gutas
@Mirella

Weź się walnij w ten pusty łeb. Owal się od niezaszczepionych. To indywidualna sprawa

Mirella
@Gutas

Pusty łeb, to masz ty chamie, kultury jestem kobietą.

Black Holes
@Mirella

@mirella właśnie w tym problem ze jesteś kobietą.

Rikardo
@Black Holes

Dokładnie....

Rikardo
@Mirella

Właśnie o to chodzi że ciągle słyszę jakieś dziwne odgrażanie się pod adresem osób co nie przyjęły tego gów...... Ci co przyjeli powinni zrozumieć że skoro sami chcą się truć to niech się trują ale nie mają żadnego prawa szykanować reszty. Po co braliście to gów......skoro teraz się boicie tych co tego nie brali ? Skoro się boicie to znaczy że nie działa a jak nie działa to po co to gów...... brać ? I kto tu ma pusty łeb ?

Dżeff Daniels
@Mirella

Co ty bredzisz....??? Przecież ten cały srowid 19 to oni zrobili tylko po to żeby ludziom zabrać pieniądze Myślisz że po co nakładali na ludzi kary ?? zamykali gospodarke ?? ludzie bankrutowali Siuram ciepłym moczem na twoje sczepionki sronki i maski kowidy sridy i reszte bzdetów. Na kwarantanne to powinni być zamknięci politycy ale we Wronkach.

@Dobry wujek

O dobrze wiedzieć. Zastanawiałam się nad praca dla Lisnera ale w Charzynie ale widzę że to nie miejsce dla mnie jesli segregują ludzi to mi wystarczy.

Grzechu

Wykorzystywanie w tej firmie to podstawa, pracujesz 5 sobót z rzędu, a to i tak za mało najwidoczniej,bo jak nie chcesz przyjść następnej to grożą zabraniem premii.. Wykazywać się w pracy też nie ma sensu,im więcej pokażesz tym więcej roboty dostaniesz , przy czym oczywiście pieniądze są te same. A jak nie robisz zbyt wiele to będziesz mógł stać bezkarnie pod ścianą. Ogólnie miejsce ,w którym nie da się pracować zbyt długo, podłe psychologiczne zagrywki kierownictwa tutaj to codzienność. 90% pracowników jest zagraniczna, ostatnimi czasy nawet Ukraińcy i Nepalczycy zaczęli stąd uciekać, bo są zmuszani do pracy po 12h 6/7 dni w tygodniu. Tutaj jednie stracisz swoje zdrowie nic poza tym.

Kacha

Najgorsza robota jest na blachach i barwiarce nikt tam nie chce pracować

Spid
@Kacha

Ręce bolą barki i jestes cały brudny. Ochydna jest ta ryba taka sztuczna

Xy

Zależy na jaki dział trafisz na produkcji. Krzyki (usunięte przez administratora) poniżanie człowieka w firmie Lisner są na porządku niestety dziennym. Nie polecam tej firmy Lisenr jeżeli chceiecie być poniżani wyzwani itp.

Kiki
@Xy

Tu akurat się zgodzę ludzie są poniżani !!! Dużo też zależy od działu np.na matiasie atmosfera jest ok pozostałe działy masakra . Dodatkowo nie ma szansy rozwoju , potworzyły się elity i myślą że im wszystko wolno i są niewiadomo kim.

@Xy

Poniża , obraża poza poza miejscem pracy porządnie poniżyć. obić gębę, motyw reakcja za poniżanie. Najlepszy sposób nauki to życie i właściwa reakcja na (usunięte przez administratora) Jak w ustroju totalitarnym w zakładzie pracy tworzy się grupa osób opłacanych na stanowiskach, nihilizm brak przestrzegania konwencji społecznych. Po reakcji (usunięte przez administratora) nauczy się szacunku, tzw (usunięte przez administratora). śledzi nie kupuje tego producenta zalane konserwantami, w większych pojemnikach więcej cebuli , zalewy.

piotr
@Xy

zawsze możesz zgłosić do kadr jeśli czuesz sie żle

@Kiki

To prawda ,te śmieszne elity pracownic, a podlizują się co nie które ha ha ha a są tylko i wyłącznie (usunięte przez administratora),,operatorka czy wagowa i tak musi zapieprzać, ha ha

@Xy

Ja pracowałam tam 13 lat zdrowie straci a na koniec to chyba życie w tej firmie.Podłość wyzysk i smród

grzenas2233
@Xy

Pracowałem 15 lat i nie zdarzyło że by ktoś poniżał wiadomo że na początku jest trudna praca ale jak ktoś chce pracować to będzie pozdrawiam

Kachs
@Ewa

Też tak uważam

Ol

Dlaczego jak zrezygnujesz to kestes na. Czarnej liscie bez powrotu jakie to prawo

tomika

Ale akord strach nerwy tam jeżdzić jak tak dalej będzie tam sie nie wytrzyma

pracownica

Ale tam ciężko zatrudniłam sie pare dni ale niespodziewałam sie

Sajgonka

Na psr to co się wyprawia to się nie dzieje mrożonki do ładowań tyle że ręce mogą pęknąć ci w różowych chodzą każą ładować i zostawać po godzinach masakra (usunięte przez administratora)

Seba

Niestety taka prawda. To (usunięte przez administratora). Pracownik wykorzystywany do ostatniego tchu. Nie ma ludzi, to będziesz pracować za tych których nie ma.

Lula

Teraz rozpoczyna się sezon na produkcji i wiadomo trzeba chodzi wiecej do pracy ponieważ jak nie będziesz miał nadgodziny to brygadzistka beda krzywo na ciebie patrzyły i będą głupie komentarze ale oczywiście nadgodziny są dobro woln SO NDZ święta i nocki itp.....presja jest silnie wywiwerana na pracownikach.

Pracownicy

Większość pracowników zatrudnionych jest z Ukrainy, Rosji, Indii, Mongolii, z krajów Azjatyckich czy tak zwani uchodźcy. Owszem Polacy też tam są, ale 80% - 90% są to obcokrajowcy. Pracują właśnie za te grosze, w sumie Polacy tak samo pracują za te grosze. Tygodniowo zwalnia się masę ludzi. Przyjętych jest np. 15 w ciągu dnia, następnego dnia zostaje 2 lub 3, reszta się zwolniła. Tak jest każdego dnia. Świadczy tylko o tym że, Lisner jest firma niepoważną i nie traktuje pracowników poważnie tylko jak zwierzynę mająca pracować za 2.70€/h w warunkach niesamowitych bardzo obciążający organizm. Powinni płacić przynajmniej te 18 - 25 netto/h i różne dodatki rekompensujące, a tu niestety. Potem się dziwią że nie mają ludzi i nie ma kto pracować. Masę ludzi brakuje na każdym dziale. To wezmą tymczasowych pracowników i wyciną jak cytrynę z ciebie.

Olek
@Pracownicy

Niech spadają z tą firmą do Azji , a nie z naszego kraju robią(usunięte przez administratora)

Śmietana Śledzik
@Pracownicy

Fama już poszła jaka to jest praca.

Lo
@Pracownicy

Dokładnie mase osób sie zwolniło jak zobaczyli na własne jak się pracuję w Lisnerze

Leszcz

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko księgowego. Niestety żenująco przeprowadzony proces. 1. Pani z HR informuje przez telefon o terminie spotkania. Ale gdy wysłała maila to w nim tylko wrzuciła link do komunikatora, nie potwierdzając ani wizyty ani terminu ani nawet na jakie stanowisko. Gratuluję profesjonalności. 2. Żałosna Pani TL, która "wyżej s** niż (usunięte przez administratora) ma". Polka mieszkająca w Niemczach to oczywiście lepszy człowiek.... haha Patrzy na każdego z góry, nie potrafi nawet mówić po polsku ale co najgorsze chwali się tym, że nie zna polskich słówek aby pokazać jaki ma świetny niemiecki!!! 3. Obie Panie w oceniający sposób komentują rozmowę. Z negatywnym podejściem interpretują każde słowo. Pani TL za wszelką cenę chcę upokorzyć kandydata. To po co szukają pracownika??? Na prawdę nie polecam! Uciekać!!!! Pani TL nie jest w żadnym stopniu godna zaufania, jest niesympatyczna, ma duże problemy z komunikacją i przyszłościowa współpraca po pierwsze nie może być nazwana "współpracą" będzie niebywale trudna i upokarzająca.

Madzia
@Leszcz

O dziękuję. Uratował mnie Pan przed rekrutacja po której mogłam się zdenerwować;)

Wiejski chlopaczek

Czy jest możliwość pracy na 1 i 3 zmianę? (rano i nocki, bez zmiany popołudniowej)

prac
@Wiejski chlopaczek

Nie

Leszcz

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko księgowego. Niestety żenująco przeprowadzony proces. 1. Pani z HR informuje przez telefon o terminie spotkania. Ale gdy wysłała maila to w nim tylko wrzuciła link do komunikatora, nie potwierdzając ani wizyty ani terminu ani nawet na jakie stanowisko. Gratuluję profesjonalności. 2. Żałosna Pani TL. Polka mieszkająca w Niemczach to oczywiście lepszy człowiek.... haha Patrzy na każdego z góry, nie potrafi nawet mówić po polsku ale co najgorsze chwali się tym, że nie zna polskich słówek aby pokazać jaki ma świetny niemiecki!!! 3. Obie Panie w oceniający sposób komentują rozmowę. Z negatywnym podejściem interpretują każde słowo. Pani TL za wszelką cenę chcę upokorzyć kandydata. To po co szukają pracownika??? Na prawdę nie polecam! Uciekać!!!! Pani TL nie jest w żadnym stopniu godna zaufania, jest niesympatyczna, ma duże problemy z komunikacją i przyszłościowa współpraca po pierwsze nie może być nazwana "współpracą" będzie niebywale trudna i upokarzająca.

Jula

Pracownicy zatruli się jedzeniem w kantynie silne bule brzucha biegunka gorączka .ci co z Poznania poszli do domu reszta pracowała . jedzenie na początku jak inna firma przejęła kantynę było super ale ostatnio się pogorszyło .W ciągu miesiąca byłem zatruty dwa razy.

Wagowa

Najgorsze są znamości i układy wtedy masz lepsze stanowisko na każdym dziale a tak zapier......uwaga na bandę z Gniez....faceci miga stracić zdrowie jak dużo dziwgają znałam parę takich.

Wagowy
@Wagowa

Racja.Na każdym dziale jest wyzysk.Pracowałem na psr tam jest dopiero ciężko i wyzysk

@Wagowy

Jeżeli jesteś wśród wron musisz krakać tak jak one haha. Dużo osób z Lisera odeszło ze względu na słabe zarobki i słabą atmosferę w pracy delikatnie mówiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 193.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner