Opinie o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji, lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji w Poznań

Prezes

Postanowiłem zająć głos. Uważam że każdy ma prawo zająć swoje stanowisko. Smutne jednakże jest to ze pomimo umów o pracę i dodatkowe premie w postaci kart sportowych Multisport ocena współpracy jest niespozytywna. Uwazam ze istotne jest to ze w dzisiejszych czasach świadczymy umowę o pracę oraz prace dla młodych inzynierow pod okiem kolegów z doświadczeniem. Myśle ze jestesmy bardzo dobrym pracodawcą a ocena bedzie inna po jakimś czasie bardziej obiektywna. Powodzenia

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji traktuje ludzi?

Współpracujacy Nowy wpis
Klient

Jako firma która współpracowała z firmą Demiurg moge tylko wyrazić swoje negatywne zdanie. Prace swoją wykonaliśmy, płatności nie otrzymaliśmy, a kontakt z kimkolwiek z firmy jest niemalże niemożliwy. Nie tak mnie uczono współpracy z innymi.

podwykponawca Nowy wpis

Firma demiurg to (usunięte przez administratora) stanowczo odradzam jakąkolwiek współpracę

Pytanie Nowy wpis

Czym DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji zachęcają? Jakie mają dodatki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

budowlaniec

Z tego co wiem to płącą wszystkim podwykonwcą, ale czasami trwa to dłużej niż 30dni. Pracownicy otrzymują wynagrodzenie zawsze do 10 i chyba mają kartę multisport`a dla tych którzy pracują po okresie próbnym. Wymagają dużo ale można bardzo szybko się rozwijać i oferują umowę o pracę. Zatrudniają tylko tych którzy się sprawdzają ...

Czy 2021 jest inny od 2015?
@budowlaniec

Panie Prezesie przecinki!

Prezes

Czy 2021 jest inny od 2015?
@Prezes

Wszystko wszystkim, ale Prezes osobiście odpowiada na GoWorku? ... , a z jego wypowiedzi wynika, że umowa i premia w postaci kart Multisport powinny gwarantować pozytywne opinie? ... Czy wg niego to jedyne czynniki, które wpływają na opinię pracownika? To żart? W wielu opiniach czytam, że firma nie płaci za nadgodziny, ponadto księgowa przyznała, iż firmie zdarzyły się opóźnienia w opłacaniu podwykonawców. Księgowa też się włącza w odpowiedzi na GoWork? Zastanawiam się kto tam pracuje skoro wszyscy mają czas na pisanie na GoWorku ... . PS Pani Księgowo - spóźnienie nie jest w ogóle dopuszczalne, czy podwykonawcy mogą się spóźniać z pracami? A argumenty z serii "inni są gorsi/ albo w ogóle nie płacą" są słabe, i bardzą świadczą o tej firmie, źle. PS Panie Prezesie znaki interpukcyjne by się przydały - wstyd. PS Wy się ludzie nauczcie w końcu płacić ludziom za wykonaną pracę. Dzięki też za odpowiedzi, teraz wiem co sądzić o firmie, zwykła zaściankowa polska firma.

Tomek

Firma rzetelna obsługa inwestycji godna polecenia niema dla nich rzeczy niemożliwych Polecam

Pim

Bylem u nich na spotkaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Kierownik Projektu. Rekrutacji nie przeszedlem. Wszystko by bylo ok gdyby nie spoznienie osoby z ktora rozmawialem prawie 30 minut. Firma dala mi zadanie do zrobienia ktore zajelo mi 2 dni, a ktorego nawet nie raczyli sprawdzic. Po wielokrotnych probach mojego kontaktu odpowiadali tylko ze sie skontaktuja i nigdy tego nie zrobili.

Julka
Kandydat
@Pim

Tak z ciekawości, jakie zadanie dostałeś?

Pola

@Nihil novi tak dużo jest zamówień?

Nihil novi

Firma jest taka jaki jest rynek. Rotacja pracowników powoduje, że każdy może się przekonać na własnej skórze jaka jest jakość ich pracy. Ustawa o zamówieniach publicznych daje pole do działania określonym ludziom i firmom.

zadowolony

@doEla Jeśli ktoś będzie chciał to zawsze znajdzie powód żeby narzekać. Fajna firma , dobra praca i można zarobić, ale trzeba chcieć pracować.

Ela

Podobno Architekci z Demiurga robią straszna lipe przy zleceniach, to prawda?

doEla
@Ela

Nie ma się czemu dziwić, firma psuje rynek, biorą zlecenia z czasem realizacji kilkukrotnie niższym od konkurencji, przy małym zespole projektantów zarzucają ich takim tempem pracy, że jakość musi spadać, miałem tam znajomą, pracowici ludzie ale wolą wyjść chociaż po tych 10-12 godzinach pracy (bezpłatne nadgodziny) niż poświęcać się w imię jakości.

Rekrutowany

Zero odzewu od Demiurga. Źle to oceniam.

Edyta

Czy to prawda, że przyjmują tylko po znajomości a jak nie jesteś w kółku adoracji to żadnych szans na lepsze zarobki, awans i poświęcenie uwagi? Nie pójdę do firmy jeśli ściemnia :(

Adam
@Edyta

Łącząc opis rozmowy rekrutacyjnej i Twój wpis Edyta, raczej nie złożyłbym CV do Demiurga. A już poza kasą, to atmosfera jest dla mnie najważniejsza. Jak jej tu nie ma, to lepiej dać sobie spokój?

Fachowiec

Jesteś fachowcem to będziesz doceniony,ale partaczy należy zawsze się pozbywać bo za złą jakość pracy nikt na pewno nie zapłaci.Moje osobiste zdanie jest takie że spotkało mnie zainteresowanie Pana Prezesa o stan zdrowia pracownika. Skoro pracownik solidnie pracuje i ceni przełożonych to jest podziękowanie ze strony obu Prezesów.Tak było jest i będzie że solidnych fachowców będzie się ceniło,a partaczy od ręki należy się pozbywać.I tak właśnie powstają złe opinie pisane przez partaczy,bo zadowolony człowiek z pracy nie będzie psuł nikomu opini.Po drugie wolny kraj i proszę zakładać firmy i próbować się utrzymać na rynku ,na pewno partacze odpadną od razu.

Zbigniew
@Fachowiec

Uważasz, że dobrze pracujący i wykwalifikowany pracownik jest w firmie doceniany. Czy dostajesz gratyfikacje finansowe w związku z dobrze wykonaną pracą takie jak premie lub nadgodziny? Liczę, że o tym napiszesz.

Jerzy

Idealnych firm nikt nie znajdzie. Rzeczywistość i rynek dyktują pewne zachowania i tyle w temacie.

Każdy musi sobie wybrać to na czym mu zależy. W firmie są umowy o pracę, normalne zarobki (nie że jakieś super szałowe, ale też nie są złe, takie po prostu średnie jak na rynek poznański), okazjonalne premie, duże i ciekawe projekty, ale przez to że duże i ciekawe to i często trudne, trzeba przy nich się namęczyć, czasem dłużej posiedzieć. Praca dla ambitnych, a nie tych co szukają spokoju i relaksu, za to zespół ludzi jest super i można się dużo nauczyć. Atmosfera raczej luźna.

Teresa

Nikt nie mówił, że w życiu zawodowym będzie łatwo. O swoje sprawy trzeba zabiegać i ich pilnować.

Tyle negatywnych opinii nie bierze się znikąd. W dzisiejszych czasach w branży projektowej to nie jest wyczyn zatrudnić na umowę o pracę oraz (wielokrotnie wspomniany ) pakiet multi-sportu. Co samo z siebie wydaje się śmieszne skoro pracownia zajmuje się tak ogromnymi projektami !! Szczerze odradzam aplikowanie do pracowni Demiurg.

doświadczony projektant
@:/

to załóż w Polsce Biuro Projektowe i zobaczymy jak Tobie pójdzie, zawsze jestem optymistycznie nastawiony i życzę Tobie jak najlepiej :) zobaczysz czy zatrudnianie na umowę o pracę nawet kilku osób, gdzie minimalne wymagania finansowe są duże biorąc pod uwagę koszty pracodawcy ... nie będzie wyczynem

@doświadczony projektant

Ależ ja wcale nie Twierdzę że jest to proste. W prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu nic nie jest proste, szczególnie w naszym kraju i z tego powodu należy wykorzystywać pracowników, zapewniając im umowy śmieciowe ??? Nie spełniając PODSTAWY jaką jest umowa o pracę?? Lepiej pójść na łatwiznę podpisując umowę z pracownikiem dająca pracodawcy zwolnienie z obowiązku zapewniania urlopów, podstaw opieki zdrowotnej, nie płacenie nadgodzin itd ??? Dziękuję i również życzę Tobie jak najlepiej :), jak i przyszłym kandydatom szukającym pracy w pracowniach projektowych. Forum gowork.pl ma pomóc przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji o szukaniu pracy i zdecydowanie uważam że w Poznaniu idzie znaleźć lepsze warunki pracy niż oferowała je pracownia Demiurg - mój post publikowałem w 2017 może do tej pory jednak się coś zmieniło ...

Helena

Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? Czy aktualnie szukają pracowników do firmy? Coś wiecie na ten temat? Kto wypowie się o DEMIURG jako o pracodawcy? Dawno już żadni pracownicy nie publikowali komentarzy dotyczących pracy w firmie, dlatego Wasze komentarze będą podwójnie cenne!

Zostaw merytoryczną opinię o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji