Opinie o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji w Poznań

Firma rzetelna obsługa inwestycji godna polecenia niema dla nich rzeczy niemożliwych Polecam

Obserwator
@Tomek

Może dla firmy demiurg nie ma rzeczy niemożliwych ale piramidy też budowali (usunięte przez administratora) Warunki pracy pod taką presją chamstwa prezesa urągające i wolałbym żebrać niż mieć kontakt z takim bufonem!

aktualnie pracuję
@Obserwator

Właśnie ze względu na takie zachowania ten pan w listopadzie 2020 roku został zawieszony, a od początku 2021 roku już w DEMIURG nie pracuje. Aktualny Zarząd to zespół wspaniałych ludzi o dużej empatii chcący rozwijać DEMIURG, a najważniejszy jest człowiek i dobry produkt.

Tyle negatywnych opinii nie bierze się znikąd. W dzisiejszych czasach w branży projektowej to nie jest wyczyn zatrudnić na umowę o pracę oraz (wielokrotnie wspomniany ) pakiet multi-sportu. Co samo z siebie wydaje się śmieszne skoro pracownia zajmuje się tak ogromnymi projektami !! Szczerze odradzam aplikowanie do pracowni Demiurg.

doświadczony projektant
@:/

to załóż w Polsce Biuro Projektowe i zobaczymy jak Tobie pójdzie, zawsze jestem optymistycznie nastawiony i życzę Tobie jak najlepiej :) zobaczysz czy zatrudnianie na umowę o pracę nawet kilku osób, gdzie minimalne wymagania finansowe są duże biorąc pod uwagę koszty pracodawcy ... nie będzie wyczynem

@doświadczony projektant

Ależ ja wcale nie Twierdzę że jest to proste. W prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu nic nie jest proste, szczególnie w naszym kraju i z tego powodu należy wykorzystywać pracowników, zapewniając im umowy śmieciowe ??? Nie spełniając PODSTAWY jaką jest umowa o pracę?? Lepiej pójść na łatwiznę podpisując umowę z pracownikiem dająca pracodawcy zwolnienie z obowiązku zapewniania urlopów, podstaw opieki zdrowotnej, nie płacenie nadgodzin itd ??? Dziękuję i również życzę Tobie jak najlepiej :), jak i przyszłym kandydatom szukającym pracy w pracowniach projektowych. Forum gowork.pl ma pomóc przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji o szukaniu pracy i zdecydowanie uważam że w Poznaniu idzie znaleźć lepsze warunki pracy niż oferowała je pracownia Demiurg - mój post publikowałem w 2017 może do tej pory jednak się coś zmieniło ...

Obserwator
@:/

@Fachowiec pisze, że za złą jakość pracy nikt nie chce płacić to znaczy, że w takim razie demiurgowi też nie powinni płacić zleceniodawcy!

podwykponawca

Firma demiurg to (usunięte przez administratora) stanowczo odradzam jakąkolwiek współpracę

budowlaniec

Z tego co wiem to płącą wszystkim podwykonwcą, ale czasami trwa to dłużej niż 30dni. Pracownicy otrzymują wynagrodzenie zawsze do 10 i chyba mają kartę multisport`a dla tych którzy pracują po okresie próbnym. Wymagają dużo ale można bardzo szybko się rozwijać i oferują umowę o pracę. Zatrudniają tylko tych którzy się sprawdzają ...

Czy 2021 jest inny od 2015?
@budowlaniec

Panie Prezesie przecinki!

Firma DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Prezes

Postanowiłem zająć głos. Uważam że każdy ma prawo zająć swoje stanowisko. Smutne jednakże jest to ze pomimo umów o pracę i dodatkowe premie w postaci kart sportowych Multisport ocena współpracy jest niespozytywna. Uwazam ze istotne jest to ze w dzisiejszych czasach świadczymy umowę o pracę oraz prace dla młodych inzynierow pod okiem kolegów z doświadczeniem. Myśle ze jestesmy bardzo dobrym pracodawcą a ocena bedzie inna po jakimś czasie bardziej obiektywna. Powodzenia

Czy 2021 jest inny od 2015?
@Prezes

Wszystko wszystkim, ale Prezes osobiście odpowiada na GoWorku? ... , a z jego wypowiedzi wynika, że umowa i premia w postaci kart Multisport powinny gwarantować pozytywne opinie? ... Czy wg niego to jedyne czynniki, które wpływają na opinię pracownika? To żart? W wielu opiniach czytam, że firma nie płaci za nadgodziny, ponadto księgowa przyznała, iż firmie zdarzyły się opóźnienia w opłacaniu podwykonawców. Księgowa też się włącza w odpowiedzi na GoWork? Zastanawiam się kto tam pracuje skoro wszyscy mają czas na pisanie na GoWorku ... . PS Pani Księgowo - spóźnienie nie jest w ogóle dopuszczalne, czy podwykonawcy mogą się spóźniać z pracami? A argumenty z serii "inni są gorsi/ albo w ogóle nie płacą" są słabe, i bardzą świadczą o tej firmie, źle. PS Panie Prezesie znaki interpukcyjne by się przydały - wstyd. PS Wy się ludzie nauczcie w końcu płacić ludziom za wykonaną pracę. Dzięki też za odpowiedzi, teraz wiem co sądzić o firmie, zwykła zaściankowa polska firma.

Pim

Bylem u nich na spotkaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Kierownik Projektu. Rekrutacji nie przeszedlem. Wszystko by bylo ok gdyby nie spoznienie osoby z ktora rozmawialem prawie 30 minut. Firma dala mi zadanie do zrobienia ktore zajelo mi 2 dni, a ktorego nawet nie raczyli sprawdzic. Po wielokrotnych probach mojego kontaktu odpowiadali tylko ze sie skontaktuja i nigdy tego nie zrobili.

Julka
@Pim

Tak z ciekawości, jakie zadanie dostałeś?

Pola

@Nihil novi tak dużo jest zamówień?

Nihil novi

Firma jest taka jaki jest rynek. Rotacja pracowników powoduje, że każdy może się przekonać na własnej skórze jaka jest jakość ich pracy. Ustawa o zamówieniach publicznych daje pole do działania określonym ludziom i firmom.

zadowolony

@doEla Jeśli ktoś będzie chciał to zawsze znajdzie powód żeby narzekać. Fajna firma , dobra praca i można zarobić, ale trzeba chcieć pracować.

Edyta

Czy to prawda, że przyjmują tylko po znajomości a jak nie jesteś w kółku adoracji to żadnych szans na lepsze zarobki, awans i poświęcenie uwagi? Nie pójdę do firmy jeśli ściemnia :(

@Edyta

Łącząc opis rozmowy rekrutacyjnej i Twój wpis Edyta, raczej nie złożyłbym CV do Demiurga. A już poza kasą, to atmosfera jest dla mnie najważniejsza. Jak jej tu nie ma, to lepiej dać sobie spokój?

Jerzy

Idealnych firm nikt nie znajdzie. Rzeczywistość i rynek dyktują pewne zachowania i tyle w temacie.

Każdy musi sobie wybrać to na czym mu zależy. W firmie są umowy o pracę, normalne zarobki (nie że jakieś super szałowe, ale też nie są złe, takie po prostu średnie jak na rynek poznański), okazjonalne premie, duże i ciekawe projekty, ale przez to że duże i ciekawe to i często trudne, trzeba przy nich się namęczyć, czasem dłużej posiedzieć. Praca dla ambitnych, a nie tych co szukają spokoju i relaksu, za to zespół ludzi jest super i można się dużo nauczyć. Atmosfera raczej luźna.

Teresa

Nikt nie mówił, że w życiu zawodowym będzie łatwo. O swoje sprawy trzeba zabiegać i ich pilnować.

Helena

Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? Czy aktualnie szukają pracowników do firmy? Coś wiecie na ten temat? Kto wypowie się o DEMIURG jako o pracodawcy? Dawno już żadni pracownicy nie publikowali komentarzy dotyczących pracy w firmie, dlatego Wasze komentarze będą podwójnie cenne!

Bartek

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

s

czyli nic się nie zmieniło.

LIFT

Nie wiem jak pracownikom ja jako podwykonawca mogę powiedzieć że płacą za wykonaną usługę nieterminowo . Do dnia dzisiejszego po mimo upływu terminu płatności i kilku monitów nadal załgają z zapłatą reszty należności za wykonane prace, a mimo wezwań do zapłaty pozostała należność regulowana jest ona w ratach, anie taka była oferta. Prace zostały zakończone z naszej strony terminowo a dostarczone i zamontowane urządzenia zarejestrowane w UDT bez uwag .

Yura

A może jednak udowodnić - mam na to jeszcze cztery lata?

obiektywnie

Akurat ten pan jest przykładem nierzetelnego pracownika, któremu słusznie podziękowano za współpracę. Praca w bardzo wolnym tempie, niewydajna, z błędami, "na odwal się", bez żadnego zaangażowania.

cały ON

Taaaaa, w niedzielę ? A w Trzech Króli też ?A klucze od biura miałeś ?I kody? Niesamowita opowieść .

Zostaw merytoryczną opinię o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji - Poznań

• Jak się pracuje w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji?

Zobacz opinie na temat firmy DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji?

DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji