Opinie o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji w Poznań

jerkam

Zostałem zwolniony bo nie chciałem pracować w niedzielę.Normalna praca to dla nich min 9 godz. Odradzam wszystkim.

Skibi senior

Widzę , że od czasu w którym potrafimy zlokalizować heiterA ? Głosy nienawiści przestały stanowić o naszej jakości ?

szukający_pracy

Witam! Czytając całe te dyskusje i "podszywające" się osoby które pracują x lat w zawodzie i nic nie umieją to aż się człowiekowi chce śmiać... chciałem aplikować ale patrząc na "atmosferę" panującą w firmie i burzę na portalu jakoś wolę szukać pracy w bardziej przyjemnym miejscu gdzie umie przyjąć się negatywna opinię...

Drogowy_podglądacz

Bardzo smutnym jest fakt, że osoby którym coś nie pasuje, zamiast pójść i porozmawiać to robią gównoburze na forum, gdzie jest się teoretycznie anonimowym, ale nie do końca. Demiurg jest firmą specyficzną, nie pracuje się tu jak w normalnej firmie, ale za to relacja pracownik - pracodawca też nie jest taka jak w innych firmach. W tej firmie jeśli ci coś nie pasuje, możesz iść i powiedzieć wprost do kierownika, a nie wylewać żale na forum. Dodatkowo, żyjemy w wolnym kraju, można z firmy odejść i iść do innej - jak mi nie będzie coś pasowało i się nie dogadam, to odejdę - proste. Pracuję w tej firmie kawałek i faktycznie, przewinęło się tu mnóstwo osób i w większości niestety byli to ludzie, którzy najchętniej by nie robili nic i brali za to wypłaty, a fakt jest taki, że w tej firmie doceniani są pracownicy, którzy coś z siebie dają.

Firma DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
przedstawiciel zespołu demiurg

Aktualnie w firmie pracuje ponad 40 osób. Jak widać po ostatnich kilku wpisach jest was 2 którzy piszą kompletne bzdury. Jako jeden z wielu, któremu zależy na budowaniu tej firmy APELUJEMY ... ODEJDŹCIE !!! wiemy że jesteście wśród nas, ale my was nie chcemy ... Miejcie odwagę powiedzieć, że coś wam nie odpowiada, a nie jak zwykłe tchórze niszczycie to co w klikadziesiąt osób staramy się budować ...

mmm

i jeszcze jedno... to że pracuje się "tylko" 8-9h dziennie nie oznacza, że się nic nie robi i niczego się nie jest w stanie nauczyć tak jak to zostało przedstawione powyżej (czytaj: jak chcesz coś umieć to haruj jak wół najlepiej 30h na dobę:P")!!!

mmm

ooo widzę, że kierownictwo firmy podszywa się pod potencjalnych pracowników - buhahaha!!! Można połączyć rozwój zawodowy ze swoimi pasjami i być specjalistą!!!

Inz

wczoraj byłem na rozmowie i potwierdzam opinie kolegi. Pytali mnie o rzeczy o istnieniu których nie miałem pojęcia (decyzje środowiskowe, operaty wodno prawne itp.) Chciałem zmienić prace z budowy na biuro ale teraz nie wiem czy to dobry pomysł. Pozdrawiam

Starszy stażem

Witam, Miałem okazje ostatnio uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej. Niestety niezbyt dobrze to wspominam ponieważ myślałem ze jako sobą pracująca 6 lat w zawodzie duzo już wiem i byłem pewny siebie idąc na ta rozmowę. Niestety okazało sie zupełnie inaczej. Po 45 min rozmowie wyszedłem ze świadomością ze wsunie to nic nie wiem i ze moje 6 lat kariery w zawodzie zamiast mnie rozwijać to zatrzymały przez to ze mój szef cały czas mnie chwalił i uświadamiał ze jestem super pracownikiem, miałem czas na pasje i życie osobiste. Dzis jednak w przeciągu 45 minut uświadomiłem sobie ze żebym mogl wybrać wtedy możliwość rozwoju to bym to zrobił a pasje mogły by poczekać. Fakt jest taki ze dzis byłbym specjalista który ma swoje pasje a nie laikiem z pasjami. Wiec korzystajcie jak macie szanse bo do mnie drugi raz nie zadzwonili. Pozdrawiam Starszy stażem

mmm

nie parcuje w firmie-chciałam złożyć cv na Kosztorysanta i poczytałam sobie opinię.. Oto moje refleksje: Jeżeli jako największy plus firmy jest wymieniane to że otrzymuje się umowę o pracę i kartę multisport to naprawdę bardzo słaby argument - pracuje w branży 11 lat i to jest standard, że się otrzymuje umowę o pracę!!! a to że nauczę się czegoś 3x szybciej niż gdzie indziej - pytanie jakim kosztem??? 14h/24h??? I co po karcie multisport jak nie ma kiedy z niej skorzystać?? LUDZIE MIEJCIE DO SAMYCH SIEBIE SZACUNEK!!! A nie nabijacie kasę właścicielowi! NIE PSUJCIE RYNKU PRACY!!! Czas wolny na realizacje własnych pasji, niezwiązanych z pracą, jest bardzo ważny! - coś o tym wiem.

w

Wszystko zależy od podejścia do pracy. Niektórzy myślą, że zaraz po studiach osiągną pięcio cyfrową pensję, nie ta branża, a firma projektowa to nie są kolonie.. Architekt czy konstruktor są to odpowiedzialne zawody, w których żeby coś osiągnąć trzeba posiadać multidyscyplinarną wiedzę, oddać się pracy.. Demiurg jest firmą - jedną z niewielu umożliwiającą zdobycie fachowej wiedzy oraz uprawnień projektowych. Każdy prowadzi swoje tematy, osoby nie są szufladkowane na "te od wizualizacji czy liczenia " każdy uczestniczy w pełnym procesie projektowym od poczatku do końca.. Projekty są zazwyczaj wymagające ale tym samym rozwijające ! od przebudów, wielu obiektów historycznych - ciekawych konserwacji, po nowoczesną formę architektoniczną. Atmosfera - dzięki pracującym tu ludziom jest przyjazna, większość osób jest bardzo otwarta, nie ma chorej rywalizacji tylko współpraca międzybranżowa.. Niewiele firm umożliwia pracę jednocześnie z siedzącym obok konstruktorem/architektem, koordynatorem projektu jak i specjalistą od nadzoru budowlanego, kosztorysantem czy wykonawcą. Jednym słowem pełen wachlarz branżystów. Każdy służący poradą. Sprzęt jak i programy projektowe wysokiej jakości. Osobiście w pełni polecam !

Anty Maruda

Komentarz adekwatny do Twojego nick'a :)

Zgadzam się, akurat na terminowość wypłaty wynagrodzenia nie można narzekać, a pracuję w firmie już długo. Pracy jest bardzo dużo, terminy krótkie, ale przez rok pracy w Demiurgu nauczysz się więcej niż inni przez 2-3 lata. Widzę po sobie i swoich znajomych... Praca dla osób ambitnych i odpornych na stres. Ogólna ocena na pewno nie celująca, ale dobra. Pozdrawiam

obecny_pracownik

Nie rozumiem dlaczego ktoś twierdzi, że nigdy nie otrzymywał wynagrodzenia na czas. Pracuję już trochę w Demiurgu i nigdy nie zdarzyło mi się otrzymać wypłaty później niż 10. Poza tym atmosfera w pracy jest przyjazna. Firma składa się z młodych, energicznych ludzi. Owszem, pracy jest dużo, ale dzięki temu zdobywamy doświadczenie. Tym bardziej, że często są zatrudniani ludzie zaraz po studiach i daje im to możliwość rozwoju zawodowego. Dodatkowym atutem jest umowa o pracę oraz karta Multisport. Reasumując, jeśli jesteś ambitny i chcesz pracować przy naprawdę dużych inwestycjach-nie wahaj się i aplikuj do struktur Demiurga.

Prezes

Trudno oczekiwac pozytywnej opini od pracownika, ktory utracil prace. Ale trudno tez zrozumiec dlaczego caly zespol ma cierpiec i wiecej pracowac bo ktos podchodi do pracy nierzetelnie, a po jej utracie przynsi zwolnienie od lekarza ...

była_pracownica

Osobiście myślę, że umowa o pracę i premie w postaci karty sportowych to nie wszystko. Istotna również w pracy jest atmosfera, która w tym biurze jest dramatyczna; zezwolenie na mobbing ze strony wspólnika i kierownika biura. Póki jest taki stan rzeczy ocena nie może być inna niż kiepska.

pracodawcy

Przykro gdy takie bzdury piszą osoby świeżo co zwolnione za niekompetencje, nieodpowiedzialność i dociążanie reszty zaangażowanego zespółu :(

maruda

Pracowałam przez ostatnie 3 miesiące, niestety wypłata nigdy nie była na czas. Nie raz też trzeba było zostawać na noc w firmie, gdyż terminy goniły. Multisport dopiero po 3 miesiącach, ale mało kto wytrzymuje dłużej. Szczerze nie polecam.

maruda

inż

Aktualnie robią rekrutację na asystentów projektantów praca@demiurg.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji - Poznań

• Jak się pracuje w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji?

Zobacz opinie na temat firmy DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji?

DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji